Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 104

Tema: Dječji dermatolog

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno Dječji dermatolog

    Ima li kakav dobar dječji dermatolog u Zagrebu?

  2. #2
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Mi smo nedavno bili kod dr. Pavičića i zadovoljni smo.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Super! A mogu znati adresu Dr. Pavičića?Jel to privatni dermatolog?

  4. #4
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    B.Kašića 2/I, kod Tržnice Kvatrić

    privatnik -pregled 250kn

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    pavičić je super, i mi bili kod njega

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    THX cure!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    da se ubacim malo...radi li on i pretrage potrebne u svojoj ordinaciji ili šalje u bolnice?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    A ima li netko iskustva s dr. Murat Sušić koja dolazi sa Šalate srijedom popodne u Helenu?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    200

    Početno dermatolog

    Imam ja, odlična je

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    otkud ti to da dolazi srijedom popodne, ja sam cula da je samo ujutro? a isla bih k njoj

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    otkud ti to da dolazi srijedom popodne, ja sam cula da je samo ujutro? a isla bih k njoj
    Pošto je Zala pacijent Helene, idemo tamo kod dermatologa.Rekli su nam da dolazi tamo srijedom popodne.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    da ne otvaram novi topic, zna li netko za dječjeg dermatologa u Rijeci? Ili barem nekoga koji zna radit s djecom

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Jel' zna netko negog dobrog, privatnog dermatologa u zapadnom dijelu grada?

    Zvala sam ordinaciju dr. Pavicica i dogovorila termin za pregled moje D., ali ako netko zna dermatologa u zapadnom dijelu grada, molila bih ime.

    Dr. Pavicic mi jako djeluje 'svisoka', nabrzaka sam dogovorila termin jer je, naravno, imao jos nekoga tko je cekao (mislim i ja sam stranka i zelim da se i meni posveti) i tako.

    Ne kazem da je on los i vjerojatno je dobar dr., ali MRZIM kad mi se privatni doktor, kojeg jos masno placam za njegove usluge tako svisoka obraca. Mogu jos zamisliti kak ce se ponasati kad moja D. kod njega pocne urlati od straha.

    Dakle, dermatolog u zap. dijelu grada, a da je dobar?

    Hvala.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    744

    Početno

    Mi smo s uputnicom otišli dermatologici u Klaićevu, ne sjećam se više kako se zove, ali tada (2006) je bila jedina. Uglavnom, žena je stvarno super, u pristupu, dijagnozi i liječenju, a ništa ne košta. Nema ni čekanja jer se naručuje i nema gužvi.

  15. #15
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    Kojem dermatologu otići?
    Mali mi ima crvenu flekicu na nosu koja mu se počela širiti, pa smo bili kod dr Pavičića i vrlo sam neugodno iznenađena njegovim pristupom. Malac se uplašio i toliko urlao da sam ga jedva smirila (a inače je komunikativan, razuman i ne plače kod liječnika), dr ga je malo pogledao i rekao da on ne zna što je to :? , da valjda nije ništa strašno, napisao recept za neku kremu, rekao neka mažem dva tjedna da će možda proći, a možda ne. I, naravno, to me koštalo, uz uplakano i uplašeno dijete, još i 250 kn.
    Da li netko zna nekog dobrog dermatologa u Zg, s normalnim pristupom prema djeci?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    250

    Početno

    a derrm u rijeci ...

  17. #17
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Ne postoji privatni, nama je pedijatrica preporučila dr. Rožmanić na Kostreni. Bili smo, ali nemam ništa pametno za reći. Nije nam pomoglo, no radilo se o dermatitisu, a uvjerenja sam da to ionako ne može stvarno izliječiti dermatolog tako da ne znam kakva je oko drugih problema.

  18. #18
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Citiraj adonisa prvotno napisa
    Kojem dermatologu otići?
    Mali mi ima crvenu flekicu na nosu koja mu se počela širiti, pa smo bili kod dr Pavičića i vrlo sam neugodno iznenađena njegovim pristupom. Malac se uplašio i toliko urlao da sam ga jedva smirila (a inače je komunikativan, razuman i ne plače kod liječnika), dr ga je malo pogledao i rekao da on ne zna što je to :? , da valjda nije ništa strašno, napisao recept za neku kremu, rekao neka mažem dva tjedna da će možda proći, a možda ne. I, naravno, to me koštalo, uz uplakano i uplašeno dijete, još i 250 kn.
    Da li netko zna nekog dobrog dermatologa u Zg, s normalnim pristupom prema djeci?
    Mi smo bili kod dermatologice u Klaićevoj, jako zadovoljni pristupom prema djetetu, dr.Nives Pustišek tel. 4600251
    Za pregled se naručuje, bilo je prije dvije godine, ali čini mi se da nismo dugo čekali termin.

  19. #19
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Mi smo bili kod dermatologice u Klaićevoj, jako zadovoljni pristupom prema djetetu, dr.Nives Pustišek tel. 4600251
    Za pregled se naručuje, bilo je prije dvije godine, ali čini mi se da nismo dugo čekali termin.
    dr. Pustišek je fenomenalna :D ...barem nama....samo ako se ne varam trenutno je na godišnjem. Odlična je i dermatologica za djecu u Vinogradskoj, ali se ne mogu sjetiti kako se zove ( znam da je rodila krajem 07 ili početkom 2008 pa možete na dermatologiji tražiti dr. koja je tad rodila ).

  20. #20
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    Cure nama se stanje u pelenskoj regiji užano pogoršalo od ad..dr.Pavičić dao terapiju koja ne djeluje...
    Ima li netko nekakavog dječijeg dermatologa i broj tel.da nije privatni..
    Dr.Pustišek je na godišnjem do 9.4. u Klaićevoj... a nama je hitna situacija

  21. #21
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Mi smo bili kod Andrije Stanimirovića, ali privatno. (I da, on nije specijalizirano dječji dermatolog.) Dao nam je terapiju koja nam je ok, a kad smo izrazili zabrinutost kortikosteroidima, dobili smo zamjensku kremu.
    Posljednje uređivanje od Nimrod : 09.04.2010. at 15:34

  22. #22
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Dr. Pavicic mi jako djeluje 'svisoka', nabrzaka sam dogovorila termin jer je, naravno, imao jos nekoga tko je cekao (mislim i ja sam stranka i zelim da se i meni posveti) i tako.

    Ne kazem da je on los i vjerojatno je dobar dr., ali MRZIM kad mi se privatni doktor, kojeg jos masno placam za njegove usluge tako svisoka obraca. .

    Slazem se.
    Ne kuzim kak netko moze biti zadovoljan pregledom kod njega?
    Nas je istjero vani nakon 8 minutnog pregleda (nismo se ubacili preko reda - uredno smo se narucili) i jos nam prodao hidratantnu kremu bez da smo trazili.... S tim da ju je totalno profulao i ne samo da mu nije pomagala, vec mu je i pogorsavala stanje.
    Ni ja ne ulazim u njegovu strucnost, jer s takvim stavom, od njegove strucnosti u tih 8 minuta nismo mogli nista ni vidjeti

  23. #23
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ima li u heleni još uvijek dermatologa?

  24. #24
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    molim preporuke. idući tjedan moramo dermatologu, hitno nam je

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mi idemo u Klaićevu Pustišek ponedeljak i srijeda popodne , ostalo ujutro . ali se treba naručiti

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    dr.Pustišek je predivna osoba a još bolji dermatolog...svakako preporuka! Ako je baš jako hitno za to postoji i poseban prijem...

  27. #27
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    vjerojatno ćemo u klaićevu od jeseni, ali sad nam je bilo hitno pa ćemo u helenu
    mislim, nije njeno stanje hitno da bi išli na poseban prijem, hitno je meni u glavi LOL

  28. #28
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Ovo je davna tema, ali žena je zbilja divna. Ja sam bila i kod Pavičića i kod nje. Ona mi je puno bolje objasnila što trebam raditi i umirila me glede prehrane djeteta koje imaneurodermitis.

  29. #29
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    A gdje ordinira dr. Pustisek?

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u klaićevoj

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ima li tko iskustva sa dr Manola iz Poliklinike Vili?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    U polikliniku Helena više ne dolazi dermatolog, a kod dr Pustišek u Klaićevoj je prvi slobodni termin 29.6.

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    jer smo mi jučer zadnji uzeli 20.6

  34. #34
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj branka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko iskustva sa dr Manola iz Poliklinike Vili?
    Jako draga doktorica, iako koliko ja znam nije baš dječji dermatolog, ali sigurno zna tretirati i dječje kožne bolesti

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Meni zapravo samo treba dijagnoza

  36. #36
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja sam ti bila kod dr. manola, super je ali se plaća (mene pokriva dodatno osiguranje)

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Bili smo kod dr Manola i jako je draga, a i kuži se u dječju dermatologiju. Nisam shvatila je li je baš i specijalizirala, ali je definitivno učila o njoj, rekla je.
    Sviđa mi se to što kad je htjela dati neku kortikosteroidnu kremu, njemačku, koja je navodno 3 stepenice blaža od naše najblaže i kad sam ja rekla da ne bi, ona je rekla da prihvaća moj stav i da nema ništa protiv homeopatije, iako misli da crvenilo ipak neće proći bez barem malo kortikosteroida.
    Napisala nam je Eucerin i neku homeopatsku kremu i po tome joj super prolazi.

  38. #38
    čičilolobela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj Loli prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo s uputnicom otišli dermatologici u Klaićevu, ne sjećam se više kako se zove, ali tada (2006) je bila jedina. Uglavnom, žena je stvarno super, u pristupu, dijagnozi i liječenju, a ništa ne košta. Nema ni čekanja jer se naručuje i nema gužvi.
    To je dr. Pustišek i žena je odlična. Mi več godinama idemo k njoj. Stručna. otvorena za pitanja, draga i nema čekanja.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    branka1, možeš li, molim te, napisati koju homeopatsku kremu vam je prepisala dr. Manola i što od Eucerina?
    Hvala unaprijed!

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Prilično hitno nam treba dermatolog za pregled madeža kod 7-godišnjeg sina.
    Inače ga kontrolira na Šalati i sad smo trebali doći prije ljeta, zvali prije par tjedana medjutim nema termina, nego u sred ljeta a malac odlazi na more čim završi škola. Iz tog razloga svakako želimo pogledati madež prije nego ode na more pa nam ostaje jedina solucija privatnik. Preporuke?

  41. #41
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Trebam s Janom dermatologu zbog bradavice. Imate iskustva s tim problemom? Kamo otići? Kako izgleda pregled i liječenje?

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mi idemo u klaićevu kod Pustišek, nemam iskustva s bradavicom ( osim kaj smo lječili i izlječili doma s rosopasom), ali klinci idu na kontrole za madeže i ad

    bradavice se inače lede, spaljuju, ali prvo probaj s rosopasom

    usput aj mi provjeri ono kaj sam te davno pitala
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.04.2014. at 12:52

  43. #43
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mi idemo u klaićevu kod Pustišek, nemam iskustva s bradavicom ( osim kaj smo lječili i izlječili doma s rosopasom), ali klinci idu na kontrole za madeže i ad
    jelena koliko se čeka u klaićevoj?
    mi hodočastimo već neko vrijeme kod dermatologa, ali nije dječji.
    pojavio mu se osip oko usta,
    već smo dobili tri različite kreme,
    najprije kortiće, nakon toga dvije antibiotske.
    od svake mu bude bolje,
    ali 2-3 dana nakon korištenja kreće ispočetka.
    osip je onako baš jako crveni,
    nakon nekog vremena pretvori se u lišajeve.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ad zadnje smo čekali oko 2 mjeseca, ali nam nije bilo hitno, za hitne stvari možemo i nazvati i doć bar nam tak veli doktorica

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    pojavio mu se osip oko usta...
    Prijateljicina mala imala isti problem. Na kraju se ispostavilo da zbog vode. Probajte ga ispirati filtriranom vodom ili fizioloskom... Mozda bude bolje...
    Kada zaspi namazite eutenom (ima mentola pa bi mogla peckati dok je budan), nema toga sto nama euten nije izlijecio...

    Inace sve preporuke za dr. Pustisek

  46. #46
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    euten ima kortiće, zato i liječi sve

  47. #47
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Molim vas pomoc je ne znam vise sto da radim! Dijete od 21mj mi vec nocima ne spava, a nocas skoro oka nije sklopio od svrbezi po cijelom licu (osobito oko usi, nosa i oci) i vrata. Do krvi se je izgrebao. Gasticka kod koje se pratimo je rekla da je to atop. dermatitis i da odemo dr.
    Pustisek. Dobili smo termin tek krajem 8. mj. Pedijatrica samo kaze da mazemo s korticima. Istina, tada je ok, ali vec smo 3x po par dana mazali unutar jednog mjeseca. Cujem da dr. Pustisek tako malima uopce ne daje kortice. Jel postoji neki hitni prijem? Kako do nje? Ili jel mi mozete preporuciti nekoga drugog tko nas danas hitno moze primiti?

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    pustišek daje malima kortiće, koti je reko da ne daje, sad zavisi kaj je pediajtrica htela dati, a pretežno daju beloderm, koji je jak, pustiđšek počne s alfadermom.

    napišem ti nekaj na pp.

  49. #49
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    pustišek daje malima kortiće, koti je reko da ne daje, sad zavisi kaj je pediajtrica htela dati, a pretežno daju beloderm, koji je jak, pustiđšek počne s alfadermom.

    napišem ti nekaj na pp.
    Hajde, budi dobra pa i meni napiši na pp to isto... MM-ova poznanica ima sličnih problema s curicom (10-11 mjeseci, neurodermitis ili alergije) i traži preporuku za dobrog dermatologa.

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    njoj sam poslala mejl od doktorice to hoćeš?
    a ak imaju problema s curicom treba se čim prije naručiti na pregled, u svakom slučaju treba se djete kontrolirati i vidjeti zakaj to ima, možda je dete alergično.


    usput sam joj napisala da može pomješati she maslac uistoj količini s repičinim uljem ( sve skupa 100 ml) i dodati unutra 20 kapi cedra, 20 kapi lavande, 20 kapi čajevca.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 15.06.2014. at 09:26

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •