Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 240 od 240

Tema: ZPB 2005., (34. dio)

  1. #201
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Stijena-jel imate kakvu ideju već za ime?
    da imam puno ideja, ali ni jedna mi još nije sjela, a i malo je ipak prerano....bit će lakše kad ću bar "otprilike" znati koje moram birati

  2. #202

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Nina, stvarno su mi ponekad ti doktori pravi glupani. Ili čekaju da im možda tutneš nešto pod nos da se malo pokrenu. Lovro je od rođenja bio dva mjeseca u bolnici i oni mu se za to vrijeme nisu sjetili napraviti uz kukova, pa smo ga napravili relativno kasno (sa 6 mjeseci) jer je u međuvramenu i bio u kvaru. Nalaz nije bio dobar i morao je nositi remeniće, a kada je dr čuo da mu za vrijeme boravka u bolnici nisu napravili uz, poludio je. I još me pitao jesam li sigurna da ga nisu radili. A da ne pričam o tome kako me sada navlače i nikako da mu postave dijagnozu noge Sve se svodi na to da ćemo morati preko veze, a ja ne volim takve poteze. Samo mi se digne tlak.....

    Trak, rekla si da ti Roko priča u snu. Lovro redovito dok zaspiva priča o panceti, hrenovkama, majonezi....

  3. #203
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Trak, rekla si da ti Roko priča u snu. Lovro redovito dok zaspiva priča o panceti, hrenovkama, majonezi....
    ajd sad mi je lakše!

    Nego ,jučer smo se valjali s njim od smijeha. Ležimo na kauču svi troje i on meni digne majicu i počne ljubiti sise i kaže da traži mlijeko !
    Sve bi to bilo ok da je on dojen. Istina da ja njemu znam reći da bebe sisaju siku i da se tako hrane,ali on to nije nikada vidio pa mi je to bilo baš onak,lijepo!

    A nakon toga (da stvar bude još bolja ) je izvadio piška iz gaća (što nije od ljetos) i sav sretan kaže : "Vidi kako mi je veliki pišulinac!!"

  4. #204
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina za Kalu mi netreba pumpica jer ona zna i super ispuše nosić. noćas me par puta probudila i tražila maramicu da ispuše nos. e s Kiarom je malo problem, al on neda nosu ni blizu, muku mučim kad mu trebam fiziološku špricnuti. e sad kako je cendrav onda za svaku sitnicu zaplače , a s plakanjem izleti sve van pa mi olakša posao.
    Paulita i tebi je veselo s doktorima
    Stijena jel imaš ideja za muška i ženska imena?

    maloprije napisala post i nije ga poslao nego zbrisao

  5. #205
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Nina, stvarno su mi ponekad ti doktori pravi glupani. Ili čekaju da im možda tutneš nešto pod nos da se malo pokrenu. Lovro je od rođenja bio dva mjeseca u bolnici i oni mu se za to vrijeme nisu sjetili napraviti uz kukova, pa smo ga napravili relativno kasno (sa 6 mjeseci) jer je u međuvramenu i bio u kvaru. Nalaz nije bio dobar i morao je nositi remeniće, a kada je dr čuo da mu za vrijeme boravka u bolnici nisu napravili uz, poludio je. I još me pitao jesam li sigurna da ga nisu radili. A da ne pričam o tome kako me sada navlače i nikako da mu postave dijagnozu noge Sve se svodi na to da ćemo morati preko veze, a ja ne volim takve poteze. Samo mi se digne tlak.....

    Trak, rekla si da ti Roko priča u snu. Lovro redovito dok zaspiva priča o panceti, hrenovkama, majonezi....
    slažem se
    samo ču reč nemarni i neugodni
    mm sad bio kod pedice i naškrabala još dve uputnice za klaičevu
    jednom kad kreneš nema kraja

    i on priča u snu al to su već nočne more ne kapi ne sirup

  6. #206
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    A nakon toga (da stvar bude još bolja ) je izvadio piška iz gaća (što nije od ljetos) i sav sretan kaže : "Vidi kako mi je veliki pišulinac!!"

  7. #207
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    TRAK i moj u zadnje vrijeme kad se mazi traži ciku
    dam mu je i smješna mu je, prisloni je na usnice i nezna šta bi zaboravio frajer da je cico cjelu vječnost

  8. #208
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    i on priča u snu al to su već nočne more ne kapi ne sirup
    Joj baš mi je žao ,ali naravno da to sve djeluje na njih,a pogotovo ostanak u bolnici

  9. #209
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    A nakon toga (da stvar bude još bolja ) je izvadio piška iz gaća (što nije od ljetos) i sav sretan kaže : "Vidi kako mi je veliki pišulinac!!"
    sad ču se zblamirati al nema veze,stvarno mu je dug kakvi su od vaših
    u bolnici je ležao malac ko mateo kad ga je presvlačila jedva da se vidio
    mm veli da mu je vjerovatno bilo hladno pa se skupio

  10. #210
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    kakvi su od vaših
    nestavljaj mi sol na ranu

  11. #211
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    kakvi su od vaših
    nestavljaj mi sol na ranu
    gle nju Kikić je još bebica,tako mi je presladak

    čekam odgovor od trak znam da če ona jedina odg

  12. #212
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ili neće nije bed

  13. #213
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial-ne pretjeruj,pa Kiar je još beba!

    Ja bi rekla da je prosjek,mali nije ,ali nije ni xxl

  14. #214
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    hvala što me tješite
    a kad ste primjetile da im pišulinci rastu?

  15. #215
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ne znam ,zaista. Rekla bi da je rastao proporcionalno sa tijelom,dakle stalno po malo!

    A jel ti stvarno misliš da je baš premali? Možda ti se čini samo!

  16. #216
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ja mislim da njemu niš do sad nije narastao. trebali bi do pedijatra al mi se neda dok malo zatopli da prođu te boleštine malo.
    pa da on vidi, jer mi je rekao da bi ga poslao u bolnicu kod jedne doktorice, pa da ona vidi šta im sve ono znači što su pisali na otpusnom, a poslje kad smo bili na kontroli u bolnici nisu ništa spomenili tako da nisam pametna šta da mislim. al nekako sam se primirila s tim, nisam se još pomirila ali šta je tu je!

  17. #217

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mi prijavljujemo lagano curenje nosica, za sad
    samo kod Vanje.
    Nadam se da nece biti nista ozbiljno.
    Trak , Roko mi je super
    Vanja se ponekad isto pomazi , ali mi to
    nije cudno kad je dugo sisala
    Ali kad Luka izjavi da se hoce pomaziti
    sa sisom , onda nam je isto smijesno posto
    on nije sisao.
    Nina , mislim da je Lukin pisulinac normalan, ni veliki ni mali
    Mial, dobro ti veli Trak, Kiar je jos beba!
    A, kako ste s kozicom, da li im provlacite?

    Yas, kako Luce?

  18. #218
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mama27-mi Roku prevlačimo kožicu kod kupanja,za sad je na pola puta. Nadam se da nećemo imati brige oko toga!
    Kak je kod Luke?

    Yassssss-štrajk?

  19. #219
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ma tu sam
    cijeli dan u skitnji
    ujutro na cijepljenju i vaganju
    dobila je 800 g i 5 cm :shock: sve skupa smo 5900 i 62 dugi

    onda ju je sveki čuvala a ja u skitnju na dva sata

    bila u intersparu (bez ivana) on je bio u vrtiću
    popila kavi i pojela kolač
    kupila špeceraj, otišla do amadeusa, turbo rasprodaja
    smijat ćete se ali kupila sam cargo hlače i majicu sve skupa za 60 kn-a
    pa onda doma nekaj skuhati i onda otišla sa luce po ivana

    inače ide mm ali htjela sam malo porazgovarati sa tetom

    sve po starom , dobar je, posluša, slabo jede, najviše se voli igrati sam
    teta kaže pravi veliki dečko

    mm u pon. ima 30. ročkas
    idem napraviti oblatne i tuljce od lisnatog, to može stajati, a u nedjelju ću ih napuniti, dio sa slatkim (nešto sa višnjama) a dio sa salatom od sira i tikvica...pravo otkriće...
    i još olfice ako budem imala volje i vremena

    laku noć!

  20. #220

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Nismo imali nikad problema s prevlacenjem, prevlacili smo koliko
    je islo i negdje oko trece godine smo prevukli do kraja.
    Jedino mu se tu i tamo znao napraviti onaj bijeli prist, ali
    to je uvijek puklo i sve ok. Nije nikad imao ni nikakvu upalu, tako
    da sam sretna zbog toga.
    Mislim da sam vam pricala kako je Vanja imala sljepljene usne i bas sam se
    brinula oko toga, ali prije par dana su joj se odlijepile i sad mi je laknulo.
    MM ide sutra ujutro na skijanje s drustvom pa mu idem speci klipice za
    put.

    Yas nesto strajka, nadam se da je sve ok.

  21. #221

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mi se brinemo, a Yas u skitnji
    Luce je prava cura

  22. #222
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Hej pozdrav svima!

    Ma znam da puno djece imaju AD, ali da moje moraju pored refluksa još i s tim imati zafrkancije. Naručit će nas sestra tu negdje kod vas u zg na pregled kod nekog dermatologa kad budemo dolazili na kontrolu refluksa.

    Inače, Petra je prohodala. :shock: :shock: :shock: U odnosu na Jelenu koja je s 14mj ovo nam je doslovce šok. Jedan dan sam došla s WC a ženska stoji za malim stolićem i vrpa po Jelinim glupostima i viče njam-njam. A danas je šmizla od stolića prošetala 3 koraka do trosjeda. Je da se držala za guralicu, ali ipak :shock: :shock: :shock:

    Puno vibri MB bubanima.
    Stijena, nemoj te ga previše opterećivati s bebom u stomaku. Kod Jelene uvijek pali:mamu boli buša ( jer je preteška da bi ju nosala kao Petru) i nek sjede mami u krilo.

    Ostalim bubanima

    Trak ne uspjeh nigdje pročitati što bijaše s kozicama?

    Yas, Luce je doslovce kopija Ivana! Preslatka je. Tko bi rekao da neće spavati. izgleda tako blaženo!

    Paulita, za doktore!


  23. #223
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    što se presvlačeja pišulinca tiće ja sam onako malo kod presvlačenja pelene, kod nas je veličina rupice kao i debljina igle . ja se smijem a jel to ok za njegovo godište? sva sreća pa imam mame iskusnih pišulinaca
    Jeluška :shock: za Petrino hodanje , ali i
    e i Kiar danas se počeo za sve primati i dizati. do sad je to samo radio u kimbiju i vrtiću, a sad kad puže prima se za sve što je više od njega.
    Yasmin bravo Luce :D ,nemoj se treba se malo opustiti i uživati, svaka čast!
    mama27~~~~~~~~~~~~~~~~ da neode dalje. a sljepljene usne pa nemogu si to baš ni zamisliti. možda glupo pitanje, al fakat neznam jel sve bilo ok, mislim za piškiti i jel to onda pogodno za stavaranje upala :?

    e a sad malo da vam se pojadam
    nakon dugo, dugo, dugo, duuuuuuuuuuuugo vremena sveki se udostojala doći gore k nama. ali ne vidjeti svoju unučad, već izvrjeđati nas, a pogotovo MM - svoga sina - između ostalog rekla nam je da je najbolje da odemo odavde :shock: i to nam ponovila nekoliko puta. sve što smo imali smo tu uložili, a sad bi ona da odemo jel je sve sređeno pa da joj se sinek mali može odseliti gore. kako ona djeli svoje sinove ( otud valjda strah da li ću jednako voljeti svoju djecu ) sramota.
    a znate što je najbolje od svega - što je danas MM rođendan
    evo kako majka :? čestita sinu rođendan!!!!

  24. #224

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    116

    Početno

    ajme kakva nemajka....ma stvarno ima nas svakakvih! Tog je i mene strah jer vidim da mnoge majke koje to čine (razliku između djece), to rade nesvjesno i kad im se ukaže, polude da to nije istina.....grrrr

  25. #225
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    NATTIE2-who are you?
    Ajd da se upoznamo

    MIAL-nemam riječi za sveki i ponašanje.Ali mislim da je najbolje da se oboje skroz skulirate i totalno je ignorirate,nema druge.Izbacit vas sigurno ne može iz stana,vjerojatno je malo skrenila pa se došla izderati na vas jer nema na koga! Znam da je teško to slušati,ali najvažnije je da ti i tm dobro funkcionirate i da su djeca zdrava.Sve drugo je ne tako važno!

    Tata Mial-želimo ti sretan rođendan
    (čini mi se da već par nas ima muževe vodenjake!)

    Jele-stvarno bravo za Petru,to je baš rano!!
    Vodene kozice-sve prošlo na kraju super,bolilo ga 24 sata,i onda se počelo sušiti i to je to.Sad mu je sve potpuno čisto na licu i tijelu,ima jedino dva mala ožiljka na čeli i kod uha,ali nije strašno i možda se ne bude ni vidjelo.Uglavnom sam prezadovoljna kako je sve prošlo,na sreću!

    A sad sam u komi jer kod nas (a vidim i svugdje) vlada šarlah....e to je već puno gore,šišaš kozice,to se ne liječi,već samo prođe,a ovo je bakterija,pa onda antibiotici,injekcije,vađenje krvi...brrrrrr...iš,iš!

    Mama27-sjećam se da si pisala o Vanji i odlično da je sve kako treba!!!

    YAS-ma samo ti uživaj,ja kad odem na par sati ,totalno se preporodim. Super za šoping,treba sve iskoristiti. Ja više ne smijem,fakat sam pretjerala.Uskoro ću staviti Rokove manje stvari na burzu jer je to prestrašno koliko ima garderobe,a samo čuvam ko hrčak.Ostavit ću najdraže,a ostalo probati prodati pa mu uzeti nešto drugo!
    Lucija-super kilaža,baš buja cura !!
    Ivan-a šta da više kažem kad je Ivan već svima poznat kao dobar dečko. Samo neka tako nastavi!!

  26. #226

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo, ispratila MM na skijanje .
    Mislila sam s klincima otici do bake i do sestre, ali
    je necakinja cijelu noc povracala i ima temp., tako da smo danas cijeli
    dan doma sami.
    Vanji jos uvijek curi nosic, ali nije nista strasno. Spavala
    je cijelu noc , tako da se nadam da nece biti nista strasno.
    Mial sretan rodjendan TM
    Sigurno ti je jako tesko zbog svekrve, to stvarno nije bilo lijepo od nje
    Probajte danas ne misliti na te njene ruzne postupke i lijepo proslaviti rodjendan TM.
    Ne znam sta bih ti vise rekla, teska je to situacija zato ti saljem
    sto se tice Vanjinih sljepljenih usana , to ti je u zadnje vrijeme dosta cesta
    pojava kod curica. Kod nekih su ti sljepljene cijele vanjske usne, kod nekih samo dio...
    Uglavnom , moze doci do upala, ali kod nas je na srecu bilo bez upala.
    Moram vam reci sto je meni rekla doktorica kad sam prvi put pokazala Vanjine sljepljene usne.
    Prije toga nam je doktor u Njemackoj rekao o cemo se radi, ali me interesiralo i misljenje nase doktorice u VZ-u.
    Uglavnom , kad smo joj pokazali, ona je onako sva u cudjenju rekla da je to spusteni djevicnjak :shock: :shock: , kao sto ju to uopce pitamo.
    MM i ja nismo mogli vjerovati kad nam je to rekla.
    Nisam to uopce htjela nikom pricati jer me bilo uopce sram reci da doktorica koja slovi za boljeg pedijatra tu u Vz-u moze uopce tako nesto reci.

    Jeluska, super za Petru, stvarno napredna cura

  27. #227

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    NATTIE2-who are you?
    Ajd da se upoznamo
    Eh, Pridružen/a: 04. 06. 2004. (09:40:53) dakle na forumu skoro 4 godine, bila sam tu dok sam pokušavala ostati trudna, kad sam ostala trudna, rodila i onda se razvela....od tada sam pretežito na forumu jednoroditeljskih. Više sam pomagala na forumu prije začeća svojim iskustvom u čartanju temperature i ostalim zavrzlamama kad trudnoća ne ide tako lako. Svojedobno sam prevodila tekstove dr. Searsa o dohrani za one koje ne znaju engleski...to se sve nalazilo na stranice moje mrvice koja više ne postoji zbog razvoda i nezgodnih situacija u koje me ta stranica nesporazumom dovela.

    Malena će u 5 mjesecu 3 godinice pa sam zaključila da spadam u ZPB2005. Istina, čitam više nego što pišem, ali tu sam i sad vam više neću dati mira....naravno ako me primate

  28. #228
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    da sr*** ne dolazi samo jutros sam se s mamom zakačila.
    zamolila me uslugu i dok joj ja nešto obavim ona će mi pričuvati klince. dođem nakon sat vremena, ona živčana jer joj ruke otpadaju nosajući Kiara da bi ga ja našla uplakanog u kimbiju držeći se za one rešetkice ko zatvorenik mali i zove me ma-maaa, srce mi se steglo . poludila sam , a ljepo sam joj rekla da je već par dana malo cendrav vjerovatno jer je malo prehlađen pa mora nekako pokazati.
    joj luda saaaaaaaaam, ovdje je luda kuća za pop****

    Kala se cijelu noć borila s temperaturom i sad joj malo padne malo naraste, još joj nisam ništa dala. temp ju nije izmorila ima je svuda po kući :D

    hvala na čestitkama!

  29. #229
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NATTIE2 prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    NATTIE2-who are you?
    Ajd da se upoznamo
    Eh, Pridružen/a: 04. 06. 2004. (09:40:53) dakle na forumu skoro 4 godine, bila sam tu dok sam pokušavala ostati trudna, kad sam ostala trudna, rodila i onda se razvela....od tada sam pretežito na forumu jednoroditeljskih. Više sam pomagala na forumu prije začeća svojim iskustvom u čartanju temperature i ostalim zavrzlamama kad trudnoća ne ide tako lako. Svojedobno sam prevodila tekstove dr. Searsa o dohrani za one koje ne znaju engleski...to se sve nalazilo na stranice moje mrvice koja više ne postoji zbog razvoda i nezgodnih situacija u koje me ta stranica nesporazumom dovela.

    Malena će u 5 mjesecu 3 godinice pa sam zaključila da spadam u ZPB2005. Istina, čitam više nego što pišem, ali tu sam i sad vam više neću dati mira....naravno ako me primate
    ma naravno da te primamo dobro nam došla i ti i tvoja mrvica!!!! :D
    alo malo nam daj više detalj o svojoj mrvici, npr točan datum, ime ako nije problem, kako stojite s pelenama . . .

  30. #230

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    NATTIE2, dobro nam dosla !!!

  31. #231

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    116

    Početno

    Mrvica je Rebeka i rođena je 18.05.2005., ide u jaslice od 11 mjeseca 2006 i baš se dobro prilagodila. Pelene smo skinuli u 12 mjesecu 2007 jer je dobila valjani razlog za skidanje...naime do tada nije htjela ni u ludom ludilu bez pelene jer ona "voli u pelenu". Onda smo rekli da će je Djed Mraz kad dođe pitati je li piški u pelenu i ako da, onda ništa od poklona jer su pokloni za velike curice koje pišaju u tutu...isti čas je dnevna pelena postala prošlost. Noćna je još uvijek in jer ne kontrolira ispuštanje dok spava.

    Rebeka je jedna jako lajava djevojčica koja je progovorila odmah cijele rečenice i od tada ne šuti ni minute :D Vokabular joj je pozamašan tako da se s njom priča od trenutka kad je progovorila, kao s velikim djetetom. Na neki način mi je žao što je tako, jer nema onih slatkih čudnih riječi i rečenica. Koristi se prošlim i budućim vremenima i za sebe govori "ja" praktički od početka...još je malo buni "jučer i sutra" i "mogu i možu", no to je nažalost sve.
    S druge strane crtanje je ne ide uopće, brojke i slova mrzi iz dna duše, ali crtani film od sat i pol pogleda u dahu i sve zapamti...i naravno ima koncentraciju da nekoliko takvih pogleda. Svu svoju kolekciju crtanih filmova zna napamet i neizostavni su dio njezinog dana.
    Pred pola godine tražila je svoju sobu. Jede sama od trenutka kad je samostalno sjela jer se jako nervirala kad bi je netko htio hraniti. Od početka kad je imala svega par dana traje ta borba s njenom samostalnošću. Ručice nije kontrolirala a sve je htjela sama :? ...za mene je to bio šok i nezamislivo ali prilagodila sam se i potpuno podupirem njenu samostalnost u svemu. Uostalom bilo je cool gledati bebu od 6 mjeseci kako potpuno sama papa rižinu kašicu i to bez nereda 8)

    Bilo je tu i puno problema jer njenu volju nije pratio tjelesni razvoj pa se jako ljutila....mora da je frustrirajuće kad hoćeš sve sama a tijelo ne sluša jer si beba

  32. #232
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    NATTIE2 :shock: wow pa bravo napredna curo svaka čast
    a od kuda ste?
    moja curka Kala je ove g krenula u vrtić i baš smo imali muke za prilagodbu, na jesen nadam se kreće i braco Kiar pa se nadam da će on kao malđi se bolje adaptirati, iako vidim da je strašno vezan za mene ( htjela mama sina ), igra se s tatom i čim me vidi kreće u plač, a za Kalu sam mislila da nije toliko vezana za mene al kad smo krenuli na adaptaciju baš me iznenadila.

  33. #233
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    a od kuda ste?
    čorava kokoš sad vidim da ste iz Rijeke

  34. #234

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    116

    Početno

    evo baš je sad na predavanju u vrtiću psihologica rekla kako je bebe lakše prilagoditi na vrtić nego djecu od npr 2-3 godine jer ta su već puno toga svjesna a bebe prihvaćaju jaslice u par dana kao normalnu stvar.

    Mi smo s cca 1,5 godinu krenuli i slušali savjete psihologice pa smo bezbolno prošli adaptaciju....sad se više ne sijećam kako je to išlo...no mi smo imali drugi problem....Beka ne voli da ju se dira pa je bilo frke kod presvlačenja pelene i morala sam puno puno raditi s njom na tome da je netko osim mene smije dirati ili nedajbože staviti u horizontalan položaj. To su za nju izrazito neugodne situacije (kaže psiholog) i izazivaju joj nelagodu pa smo jedva nekako prevladali taj osjećaj...no i dalje se ne da dirati samo što sad uz mene i nonu to može biti i teta u vrtiću. Da je sad upisujem, sigurno ne bi uspjeli da je teta dira jer previše toga razumije i zna braniti svoje stavove i više ju se ne može uvjeriti da radi što ne voli. Tete u vrtiću znaju kakva je i pošto ne forsiraju stvari koje ne voli, bez problema ide u vrtić. Psihologica smatra da to nije ništa za zabrinut se, nego da je takvu prihvaćamo svi i pokušati razumjeti da su njoj neke nama normalne stvari izrazito neugodne...u to spada i rezanje noktića na nogama...ruke bez problema, ali noge....ccc

  35. #235
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    NATTIE2-e sad je već bolje
    Inače,ne znam kako druge cure,ali ja uoće nemam dojam da nas ovdje netko čita i onda svašta napišem
    Prvo dobrodošla i što duže ostala s nama. Ja sam ti inače dežurno tipkaralo (što si sigurno primjetila) i stalno postavljam neka pitanja,pa da se ne iznenadiš
    Curica ti ima lijepo ime i rođena je točno tri mjeseca nakon mog debeljka! Odmah da sve ispitamo jer mi ti nemamo tajni ovdje Koliko je visoka i teška? Nadimak Beka mi je odličan!! Kako Mial kaže,vrlo je napredna,super!!
    Žao mi je za raspad braka,ali i to je život,nažalost!


    Mial-nadam se da će ostatak dana biti lijep kod vas ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Ja bila na kavi i malo odmorila dušu i tijelo,popodne ćemo u goste kod Rokovog vršnjaka,idemo odnjeti darove od Božića nismo stigli kad je Roko imao kozice!

    Puse svimaaaaaaaaaaaaa!

  36. #236
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    MIAL
    zašto je tako zločesta
    SRETAN ROĐENDAN IVEK


    ukratko,rado bi se družila al svi smo domeka, nedaju mi mira

    NATTIE2 dobro došla

  37. #237
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Inače,ne znam kako druge cure,ali ja uoće nemam dojam da nas ovdje netko čita i onda svašta napišem
    Žao mi je za raspad braka,ali i to je život,nažalost!
    X

    Ivek se zahvaljuje i poziva na kolače!
    ova Kalina temperatura ni vrit ni mimo nas ubija u pojam tako je cendrava za pop****
    Kala opet odbila pelenu popodne , a više joj je nemogu staviti ni kad zaspe nakon sat spavanja nezgoda pa me zvala na presvlačenje , zaspala i nakon pol sata zove me da mora ići piškiti :?
    mi sutra trebali ići na nečakinjin rođendan u igraonica al kad je ovakva odustali smo, nekako mi nije baš da bi švrljali i skakali.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    NATTIE2-e sad je već bolje
    Koliko je visoka i teška? Nadimak Beka mi je odličan!! Kako Mial kaže,vrlo je napredna,super!!
    Žao mi je za raspad braka,ali i to je život,nažalost!
    U 11/2007 je mjerena 95 cm visoka i 16 kila, ali čini mi se da se opet istegla i otežala

    Za razvod neka nikome nije žao, bolje sam nego loše kumpanjan! Stava sam da je bolje odmah sebi priznat pogrešku, nego trpit cijeli život pod krinkom da je zbog djece...djeca pate više u lošem braku nego nakon razvoda!

  39. #239

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Hej,evo i mene
    Natti2 dobro nam dosla,da popravimo prosjek s curama.
    Mial ,bas je zlocesta sveki
    Tata Mial sretan rodjendan :D
    Mi danas isli na vikendicu kod tetke MM Ajna se isprljala kao prase,sva se uvaljala u blato,uzivala na suncu,mada je zrak bio poprilicno hladan,sad se okupala i zaspala,pa cemo veceras festat do Bog zna do kad.
    Yas Lu je diiiivna ,bas si pozelim jednu bebicu kad ju vidim kak se smije,ali....a takva su djeca kad se rode 20.10.
    Stijena ,kak si zeno,mucnine?
    Haribo,nesto puno izostajes?
    Bera,zemljakinjo,nigdje te??
    Trak,jesi se vratila?I ja sam juce izlazila solo sa frendicom i bas se ispuhala :D
    Jeluska,Jelena ti je premedena,fotomodel
    svima

  40. #240
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    NATTIE2-u potpunosti se slažem,bolje solo nego loš brak! Koliko imaš godina,ako nije bed? Ovdje je uglavnom društvo od oko 30 pa naviše,osim našeg pupoljka Bobčice koja je mlaaaaada

    Bobčice-takvu te volim :D prozivka ti je super!! Mogu se samo nadovezati:
    Haribo- pa gdje si??
    Paulita-šta ima kod vas?
    YAS-jesu kolači u pripremi?
    Mial-~~~~~~~~~~~~~~ za extra brzo ozdravljenje Kale!

    Mi popodne bili u gostima kao što jutros rekoh kod Rokovog vršnjaka. Dakle žene moje......moj sin je anđeo dobar i poslušan,miroljubiv i dobroćudan naspram tog malca. Nije u redu ogovarati tuđe dijete,ali ovo........je preprestrašno. Toliko zloće,bezobrazluka i agresive da sam bila u šoku. Nismo se neko vrijeme vidjeli i baš sam se iznenadila,a malac ni ne ide u vrtić,a što je najbolje ići će s Rokom u istu grupu
    Uglavnom....ja sam s Rokom ustvari presretna :D on je samo veselo ,razigrano i jako živo dijete,ali ništa od gore navedenog!!

    Onda smo bili kod sveki i u jaaaako lošem je stanju. Sutra ide u bolnicu i iskreno se nadam da će je ostaviti jer samo leži,ne jede,ne hoda i vegetira. Sve je boli,i ako ovako nastavi,neće još dugo,iako je to grozno za reći,ali ovo je totalna katastrofa

    Puse svima,i malima i velikima

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •