Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pomoc

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    10

    Početno Pomoc

    U 6 tjednu sam trudnoce, prosli tjedan bila kod doktora jer sam imala proljev i jake grceve u trbuhu, pregledala me, napravila ultrazvuk i rekla da je sve ok, da sam najvjerojatnije neki virus pokupila. Dala mi magnesij da pijem 2 x na dan, to se malo bilo smirilo ali sada izgleda ja od tog magnesija imam proljev a jos mi uz sve to tako lose u zelucu a i trbuh me i dalje boli.
    E sada dali ja mogu taj magnesij prestati piti, na kontrolu treban u petak a doktoricu nemogu da dobijem?

  2. #2
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Ja mislim da se magnezij pije da ti prodju grcevi ali ce se sigurno javiti netko pametniji. I mene je do kraja 7.tjedna bolio trbuh ali ja sam imala zatvor pa sam to sa time povezivala a lose u zelucu - moguce je i da su ti mucnine pocele. Mislim da ipak ne bi trebala nista na svoju ruku prestati piti nego ipak probati doci do dr.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Od magnezija možeš imati proljev, on je inače sredstvo protiv zatvora. Koji Mg piješ (ukupna dnevna doza ne bi trebala biti veća od 300-400 mg)? Možda piješ previše magnezija.

    I malo mi je čudno da su ti dali Mg a imala si proljev :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    10

    Početno

    pijem 2 x 365 mg

    ja opce i neznam zasto je ona meni magnesij dala,bila toliko nervozna da sam zaboravila pitati

    dali se inace u trudnoci pije magnesij?

  5. #5
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Pije sa magnezij ali ne previše. Neznam, zaboravila sam ima li ga u prenetalu. Ali za proljev ti je bolje tamna čokolada i crni čaj. To ne šteti bebici.

  6. #6
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    evo ja pogledala na svoju bocicu prenatala (natural wealth) i ne sadrzi magnezij. a ja pijem pomalo donat mg. i banane zatvaraju, ako ti pasu, a za crni caj sam cula da ga treba izbjegavati u trudnoci. a dobro, nece ti nista biti od par salica. i caj od sipka steze. get well soon!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    80

    Početno

    malo čaja od šipka, prepečenca i tamne čokolade....

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    10

    Početno

    evo sada dobila moju doktoricu, rekla da prestanem s magnesiem, da jedem nesto lagano i narucila me sada u drugi utorak,kaze da mi moze napraviti ultrazvuk dali od bebice srce kuca da vidi, jer je ovaj tjedan mozda jos prerno i da se nista nebrinem kao to moze biti sasvim normalno jer se u organismu promjene desavaju
    a da, jos mi rekla da elevit dalje normalno pijem i da je to to

    ja se samo nadam da ce mi ovaj neugodan osjecaj u dojnem dijelu trbuha proci, valjda to normalno

    a sto je najgore na poslu jos nisam nista rekla i nemam namjeru do 3 mjeseca pa me i to malo psihicki ubija a i taj neki strah da se nebi sto desilo, pa stalno moram glumiti nesto da nebi netko skuzio

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •