Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 226

Tema: Skijanje - vaša iskustva i preporuke

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    hvala.

    Ali ja bi da mi netko kaže koji je blizu skijalištu. Kao što si mi ti rekla za San Candido. Fakat je najbolje negdje ići na preporuku.

  2. #52
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    hvala.

    Ali ja bi da mi netko kaže koji je blizu skijalištu. Kao što si mi ti rekla za San Candido. Fakat je najbolje negdje ići na preporuku.
    Slažem se.
    I žao mi je što ti ne mogu pomoći oko apartmana, jer, naš je bio udaljen oko 1 km od staza pa smo išli autom.
    Tad nas nije smetalo, ali sad sa djecom je druga priča.

  3. #53
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa zar uz svaki ne piše udaljenost od skijališta?

    čekamo lukicu sa prospektima; svi dolomitaši imaju karte sa točno ucrtanim položajem apartmana u odnosu na skijalište

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi bili prošli tjedan u Katschbergu. Vrijeme nas baš i nije poslužilo, samo je zadnji dan bilo sunce. Tako da nam je nakon tri sumorna dana raspoloženje palo. K tome je i MM treci dan pao i istegnuo ligament. Tip mu je pri silasku s četverosedežnice ušao un putanju, on ga je htjeo izbjeci i nasao se na podu.
    Lara se uglavnom sanjkala i malo iprobavala skijanje, no problem je bio sto nije bilo staza s tepihom. Sve su bile u sklopu skolica. A ona nece u škole skijanja iako je bilo Kompasovih skola. Ali moja curka je jako osjetljiva na vibre u zraku. I kad je vidjela pocetnu atmosferu u skolici, odnosno ona je vidjela samo one koji nisu sretni ili su plakali, nije htjela ni primirisati skolicama.
    Tako da se vecinom sanjkala, najdrazi joj je bio svakodnevni kupanac u hotelskom bazenu. Bazen je mali, ali malo je ljudi dolazilo, tako da su ponekad MM i ona bili i sami. Tu je najvise uzivala. Smještaj je bio odličan, bili smo u hotelu Sonnalm, i dobili smo sobu koju je unutar velike sobe imala jednu malu s krevetima na kat, ormarom i prozorom i sve uređeno u austrijskom stilu. Lara je bila oduševljena, što da kažem sama je spavala u toj sobici :shock:

    Jedan dan smo otisli u srednjovjekovni dvorac u Mauterndorfu. To joj se jako svidjelo, imaju i razne interaktivne igrice za klince. Tipa puzzle, memory. Sobe u dvorcu su namjestene tako da sve mozes opipati. Jedino joj se nije svidio WC , sjednes, a ono rupa ispod 8)

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    To je još jedna stvar (u stvari dvije) koje su mi se dopale u San Candidu:
    na stazama nema gužve niti puno ljudi koji "divlje" skijaju ili snowbordaju

    2. niti jedan dan nisam vidjela da ijedno dijete plaće u školi skijanja. Učitelji izgledaju tako strpljivo i iskusno u radu s djecom.

    I fakat sve vrvi obiteljskom atmosferom i prilagodbi djeci i njihovim potrebama.

    Baš ono dobra atmosfera, da mala djeca koja su prvi put na skijama zavole taj sport i snježne padine

    K. koja nije htjela u školu skijanja, a to smo i mi znali, na kraju je priznala da joj je malo žao (ali samo malo)

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    od ove lukice niš koristi...
    u velikoj sam gužvi i strci na poslu, a prospekti ostali doma...

    nadam se da ne planirate skijanje za sutra, prekosutra...

    za sappadu mogu i po adresi znati koliko je app daleko od skijališta, pa pucajte ako vam se svidi neki konkretni

    što se čistoće tiče - oni koje sam osobno vidjela poprilično su dobri (većina je i potpuno novo namještena), ali ipak me marelici malo strah preporučiti ikoji

  7. #57
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ne, ne, mi to za iduću godinu. Tako da imaš vremena nešto preporučiti

  8. #58
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    lukice, mi u subotu krećemo za San Candido; znači, ova godina je "ispucana".
    a do sljedeće će ti valjda proći gužva...

    ajme, kako se veselim ponovo ići tamo :D

  9. #59
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj hrčkić prvotno napisa
    vertex, a gdje ima toga za kupiti u sloveniji? imali li u austriji? hvala
    Oprosti, nisam prije vidjela pitanje.
    Muž me podsjetio da smo to zapravo kupili u Mercatoru u Splitu, ali kaže da od onda nije vidio da ima. Evo dva linka gdje možeš vidjeti o čemu se radi i naručiti. Mislim da je ovaj prvi direktnija veza pa je i jeftinije, ali provjeri to.

    http://www.kregar.telekom.si/vajeti/default_uk.htm


    http://www.ski-teacher.com/

  10. #60
    r_i_t_a avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    303

    Početno

    prvi put idemo na Roglu- Slovenija, zanima me zna ,i netko kakve su cjene hrane jer smo u privatnom smještaju.Da li ima kakav restoran gdje se može pristojno jesti market za kupiti što nam treba i sl.

  11. #61
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Da li se netko vratio sa zanimljivim iskustvima?

  12. #62
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    odakle?
    sa Rogle ili bilootkud?

  13. #63
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Bilokud.

    Kako je bilo?

  14. #64
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    standardno - predivno :D

    opet smo imali sreću s vremenom, sve dane je bilo sunčano, osim jučer, kada smo krenuli kući.
    opet isti apartman, isti restoran u kojem se hranimo... Mi smo jako lojalni "svojim" ljudima i "svojim" prostorima, pa ih godinama ne mijenjamo.

    put traje točno pet sati; prije smo stajali kod tunela kroz Karavanke, ali otkako je otvoren Marche bistro na Petrolovoj crpki iza Ljubljane, ne možeš ne zaustaviti se baš tamo.

    prednost puta je odlična cesta kroz prekrasan krajolik, tako da i onih osamdesetak kilometara nakon silaska s auto-ceste... uživaš.

    I, pitam se zašto Slovenci tunelarinu naplaćuju 7,70 eura, a Austrijanci - 6,50?!

  15. #65
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Mi se vratili prije 2 tjedna...bilo super također :D ..iako jaaako razočarana Tarvisiom kao turističkim mjestom, sve je bilo ok jer je akipa bila ok...staze nisu loše s obzirom da je vrijeme bilo koma...padala nam kiša zadnji dan..kod nas je daljnja opcija-Austrija...nema snijega kao na glečeru nigdje...ovo je bilo manje mjesto, ali nikakva ponuda...

  16. #66
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Mi upravo uživamo na Rogli. Vrijeme idealno, staze u odličnom stanju. Tko može nek' odmah dođe! :D

  17. #67
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Da li netko zna, gore na Sljemenu jel se ima gdje za iznajmiti oprema (i odrasli i djeca) ako bi se išlo na vikend skijanje?
    Ili to moramo tokom tjedna u Zagrebu posuditi.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Bilo je, ali s obzirom na uvjete (bez snijega) mislim da ih nema. Mozes posuditi opremu u Kec oprema, Zuti macak, hrvoje sport

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Vidim da ima oduševljenih sa San Candidom pa me zanima osunčanost staza.
    Moj je dojam da su staze bez sunca ili s jako malo sunca. Da li je to zaista tako ? Baš sam obratila pažnju dok smo prolazili no sve su staze bili u hladu.

  20. #70
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj twin prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo je, ali s obzirom na uvjete (bez snijega) mislim da ih nema. Mozes posuditi opremu u Kec oprema, Zuti macak, hrvoje sport
    Hvala.

  21. #71
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da ima oduševljenih sa San Candidom pa me zanima osunčanost staza.
    Moj je dojam da su staze bez sunca ili s jako malo sunca. Da li je to zaista tako ? Baš sam obratila pažnju dok smo prolazili no sve su staze bili u hladu.
    Mi smo bili lani. Cijeli tjedan je bio krasan, sunčan, i ja se ne mogu sjetiti da u nekom trenutku nismo bili na suncu. Ok, popodne bude bez sunca u podnožju, ujutro ne samom vrhu, ali uvijek ima osunčanih staza (ako nije oblačno, naravno). Najviše se veselim baš tom boravku na suncu.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    hvala Freja,
    onda me ipak prolazni dojam prevario. a baš sam si dala truda i buljila u staze, morat ću poraditi na dioptriji

  23. #73
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    larmama, mislim da si ti ipak dobro vidjela, pogotovo jer si vjerojatno onuda prolazila popodne. Ujutro ima sunca ali već oko pauze, sunce se sakrije iza dolomitskih stijena.
    freya ide u kasnijem terminu na skijanje pa je i sunce više.

    Meni osobno nije bitno da su mi staze stalno osunčane. A ionako nam je glavno skijanje ujutro a tada je sunčanije. Uglavnom, sve staze nisu osunčane, pogotovo ne cijeli dan.

  24. #74
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    isuse, kako glupo zviči onaj moj post -ponovila sam "sunčano" valjda 10 puta. No nadam se da si shvatila. San Candido nije Kronplaz. Staze su samo sa jedne strane brda.

  25. #75
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    larmama, mislim da si ti ipak dobro vidjela, pogotovo jer si vjerojatno onuda prolazila popodne. Ujutro ima sunca ali već oko pauze, sunce se sakrije iza dolomitskih stijena.
    freya ide u kasnijem terminu na skijanje pa je i sunce više.
    Viš' ti to, nisam o tome razmišljala. Uvijek kao prednost našeg termina navodim duže dane, ali i ovo je sigurno točno. No boljim se d aće ovo biti zadnje skijanje u veljači.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Nano shvatila sam sve i ipak me dojam nije prevario, hvala.

    Prolazila sam oko 13, 14h. Mi nismo ranoranioci pa nam itekako treba sunca i iza pauze.

  27. #77
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    larmama, a gdje vi skijate?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ove godine smo bili u Val Gardeni. Bilo nam je odlično, sunca i snijega ko u priči .
    S time da nama nije problem smještaj gdje se mora do skijališta autom i nismo tražili takav apartman. Tako da smo imali kombinaciju autom na skijalište, šetnje po mjestu pješice.

  29. #79
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    larmama, i mi smo ove godine potegnuli dalje, puno dalje od Rogle.............
    Francuska je zakon! je dalje, duže, skuplji benzin i autocesta po Italiji, ali sve to kompenziraš jefinim smještajem (a naš je bio vrhunski za malo para!) i ski pasom uključenim u cijenu boravka. čitaj: apartman 4 zvjezdice po osobi 1300 kn uključujući ski pas! 180 km staza, bezbroj sedežnica, gondola i tanjurića, plavih i crvenih staza...........ma prekrasno
    a ispalo jeftinije nego Rogla!
    jedina mana je ispravljanje četvrtaste stražnjice
    preživjeli smo i to

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Maxi, bome ste se vi naputovali. I prijateljica od moje curke je bila u Francuskoj, samo busom. Isto im je bilo super.

  31. #81
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    cure, sinek mi ide u školu skijanja preko dana, navečer je doma, ali ne znam kako da ga spakiram. Da li nose sa sobom rezervne skafandere, kompletnu odjeću,gdje da mu to spakiram? Trener je cijeli dan na snijegu tako da ga relativno kratko mogu ugnjaviti na telefon. Pomagajte

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi nismo išli u takvoj kombinaciji, no ako nema padalina ne treba ništa rezervno

  33. #83
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    cijeli dan? neće biti mokar od znoja?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    hm, ja ti imam iskustvo gdje je bila dva ili tri sata u školi skijanja i ostatak dana bi s nama skijala, sanjkala se ili jela . Ispod skafandera bi imala skijaški donji veš i flis majicu. Nije bilo prejakog znojenja.
    Baš bez veze što vam nisu dali upute što da spakirate.

  35. #85
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    možda još budu- inače je već trenirao s tim trenerom u ljetnom kampu i stavrno su vrlo ok, brižni i stručni, ali ja sam mama kokoš pa bih i iskustva sa strane mama

  36. #86

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    S obzirom da se primiče nova sezona skijanja (2012/2013), osvježavam temu.

    Pročitala sam prethodne postove i još neke slične teme i puno bi mi pomoglo za odluku o izboru skijališta kada bismo na jedno mjesto skupile sva preporučena mjesta za odlazak s djecom.

    Što se tiče kriterija, sve već poznato, no, za svaki slučaj ću ponoviti: Obiteljsko mjesto-skijalište-hotel sa školom skijanja za početnika od 4 godine, s hotelima u blizini skijališta i s bazenima i raznovrsnim sadržajima za djecu, udaljeno od Zagreba par sati vožnje (znači - Sjeverna Italija i Austrija, ne npr. Francuska, a Sloveniju ne bismo) i, ako je moguće, da je relativno povoljno u periodu između Božića i Nove godine, a ne da je značajno skuplje nego u ostalim periodima. Znam da je tada svugdje skuplje, no, nemamo izbor, s obzirom na kolektivni godišnji.

    Evo, prema vašim informacijama, ja sam popisala par mjesta, a pretpostavljam da ćete vi ovaj popis brzo nadopuniti prema vašim pozitivnim iskustvima (znači, za sada, samo lista, a onda detaljno možemo pogledati na webu što se točno nudi ili vas pitati). Puno hvala.

    ITALIJA
    - San Candido
    - Sappada
    - Val Gardena
    ...

    AUSTRIJA
    - Bad Kleinkirchheim
    - Dachstein
    - Katschberg
    - Kronplatz
    - Nassfeld
    - Petzen
    ...

  37. #87

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Samo bih još molila moderatorice - ako ima neka novija otvorena diskusija na temu skijanja za obitelj, da prebace moj post, jer sam ja pretraživala i nisam pronašla.
    Hvala.

  38. #88
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Samo mala napomena - Kronplatz nije u Austriji nego u Italiji (je da se radi o južnom Tirolu, ali spada u Italiju)

  39. #89

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Super, hvala na korekciji ... evo nove liste:

    ITALIJA
    - Kronplatz
    - San Candido
    - Sappada
    - Val Gardena
    ...

    AUSTRIJA
    - Bad Kleinkirchheim
    - Dachstein
    - Katschberg
    - Nassfeld
    - Petzen
    ...

  40. #90
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Mi smo ti zaljubljenici u skijališta oko Sella Ronde, najdraže nam je Val Gardena (ali nije za male klince), iako daleko do toga da smo prošli sva. Međutim, prije dvije godine smo jedan dan otišli skijati na obližnje Alpe di Siusi i prvo što mi je palo na pamet je - tu treba doći s djecom (tada još nismo imali dijete). Skijalište je dosta prostrano i blago, ima tih škola, malo prosurfaj pa vidi.

    Austriju ne poznam toliko, Nassfeld me se nije nešto dojmio. Pogledaj ovakve nekakve linkove: ttp://www.austria.info/hr/zimski-odmor-austrija/mala-skijalista-za-obitelji-1270627.html

    Frendica mi hvali Lienz u Austriji, tamo Žuti mačak ima školu skijanja i kaže da je to obieljsko skijalište gdje dolazi dosta ekipe iz Hrvatske s djecom (e, sad, jel li to plus ili minus, ne znam

  41. #91
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    http://www.falkensteiner.com/en/hotel/cristallo

    katschberg, austrija
    na samom skijalištu
    child friendly
    2 igraonice, dječji bazeni, dječje saune, animatori...

  42. #92
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Katchberg nije child friendly, pogotovo ne za malu djecu i Hrv ski škola nema dogovor s lokalcima tako da za malu djecu definitivno nije.

    Ja sam puno o tome pisala, sada više ne znam jel na Rodi ili na MiB, ali stvarno i skreno nije za malu djecu. Mogu opet navoditi argumente, ako ti dođe u uži izbor

  43. #93
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jeste li vi već rezervirali skijanje?
    Mi smo razmišljali da (možda) idemo u Kranjsku Goru, međutim što god da gledam od nekakvog povoljnijeg smještaja je u onom tjednu od 5.-12.1. već zauzeto.

  44. #94
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Mi to do lani uvijek u zadnji tren.
    E sad, s klinkcima je ipak drukčije...
    Prošle godine sam bila svježa rodilja pa nisam bila, bio mm samo za vikend, a ove godine još nam nije jasno u kojem ćemo aranžmanu ići - sa bakom koja skija, sa širom obitelji pa više djece, sami bez klinke... Sve ima svoje prednosti i mane, uh, ne znam...a tako mi se skija...a ne druži nešto previše...

  45. #95
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    larmama, mislim da si ti ipak dobro vidjela, pogotovo jer si vjerojatno onuda prolazila popodne. Ujutro ima sunca ali već oko pauze, sunce se sakrije iza dolomitskih stijena.
    freya ide u kasnijem terminu na skijanje pa je i sunce više.

    Meni osobno nije bitno da su mi staze stalno osunčane. A ionako nam je glavno skijanje ujutro a tada je sunčanije. Uglavnom, sve staze nisu osunčane, pogotovo ne cijeli dan.
    Čitam ovu našu raspravu od lani i sad sam u velikoj nedoumici - jeftiniji siječanj i ne treba se izvlačiti iz škole, ali s manje, ako uopće sunca, ili skuplja veljača, molba razrednom vijeću i više sunca. Hm. Uvijek ista frustracija u ovo doba godine kad treba rezervirati skijanje :/

    Hoće li netko rezervirati i za nas, please . Jer mene taj proces baca u očaj (previše svega, ne mogu odabrati, cijene strašno različite pa se onda obično vratimo na isto mjesto jer barem znamo što možemo očekivati).

    Do sad je, a otkad imamo djecu, bila Rogla, dok su djeca bila sasvim mala (presudna je bila blizina), i bilo nam je sasvim ok. Škola skijanja za svaku pohvalu. Cijene daleko niže nego u Austriji i Italiji, ako ništa drugo za ski-karte.

    Prošle dvije godine na preporuku apri i nano - San Candido - opravdao sva očekivanja (mi smo u kategoriji srednje zahtjevnih - presudna nam je blizina skijališta, dobro organizirana ski-škola, čist i uredan smještaj; ne trebaju nam spa i slični centri). Ali sad me muči ono pitanje s početka posta, iako će se to možda riješiti samo od sebe odgovorom vlasnice apartmana (tako je bilo lani - siječanj je bio zauzet u trenutku kad smo se mi sjetili pitati).

    Ah, znam, teške muke.

  46. #96
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Katchberg nije child friendly, pogotovo ne za malu djecu i Hrv ski škola nema dogovor s lokalcima tako da za malu djecu definitivno nije.

    Ja sam puno o tome pisala, sada više ne znam jel na Rodi ili na MiB, ali stvarno i skreno nije za malu djecu. Mogu opet navoditi argumente, ako ti dođe u uži izbor
    nisam bila precizna
    ja zapravo pisala da je hotel child friendly
    bili smo tamo 5 godina uzastopce, a ići ćemo i dalje
    ali ne znam zašto misliš da ona baby staza i plava staza kraj hotela nisu child friendly
    instruktori skijanja su nam više-manje bili slovenci i odlično su se sporazumjevali sa klincima

  47. #97
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    bucka, da hotel je child friendly, skijalište nije. za jako male nemaju sređen dio gdje bi ih učili, za malo veće, stalno su na stazi sa prastarom sedečnicom, pa se djeca boje, a to je značilo da jedan roditelj nikada nije skijao. Onda do malog skijališta djeca prelaze prometnu cestu, i ima još ali mi se neda dalje

    freya, apri zna, a sada pišem i javno. Mi ove godine ne idemo u San Candido. Ideja je bila moja i istina je da mi je žao, ali mijenjamo zbog škole (nećemo ih vaditi van ove godine) i zbog ski škole na HRV, a i sinek bi na veće skijalište. Iako i ovo novo nije preveliko. No to ne znači da se sljedeće godine nećemo vratiti u San Candido- to je fakat idealno skijalište za obitaleji našeg tipa. A tako bi rado tamo otišla u proljeće ili ljeto

  48. #98
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Francuska, Francuska, Francuska...

    maxi vam je već sve ispričala, vidim...

  49. #99
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    freja, apri zna, a sada pišem i javno. Mi ove godine ne idemo u San Candido. Ideja je bila moja i istina je da mi je žao, ali mijenjamo zbog škole (nećemo ih vaditi van ove godine) i zbog ski škole na HRV, a i sinek bi na veće skijalište. Iako i ovo novo nije preveliko. No to ne znači da se sljedeće godine nećemo vratiti u San Candido- to je fakat idealno skijalište za obitaleji našeg tipa. A tako bi rado tamo otišla u proljeće ili ljeto
    E pa sad, odaj tajnu kamo ćete! Možda dođemo za vama

    Meni je muka s tim izvlačenjem iz škole iako je veljača meni lakša za izorganizirati, a i dani su duži, češće (ne lani!) i sunčaniji). Tim više što bi, da idemo u veljači, D opet morao izostajati (doduše s boravka, ali kod nas se i to osjeti) dva tjedna nakon skijanja zbog vježbi na Rebru. Tako da... Ne znam. Vidjet ćemo što će reći Frau P. Ako nema mjesta u siječnju, možda i mi mijenjamo lokaciju. Ili ne idemo nikamo.

    A cijene neću komentirati - nebu pod oblake! Svake godine - hop! - barem 5 eura više za skoro svaku stavku.

  50. #100
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Folgaria, Italija.
    Sve je organizirano, tako da nisam imala puno posla oko pripreme. Vidjeti ćemo što će nas tamo dočekati.

    Kako id egrupa, uštedjeti ćemo na ski kartama. ostalo je manje više slično kao u S.C.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •