Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 226

Tema: Skijanje - vaša iskustva i preporuke

  1. #101
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Mi ove godine idemo u Silian

  2. #102
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Folgaria, Italija.
    .
    I mi. Po treći puta.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Evo, dopunila sam listu, hvala svima na prijedlozima/informacijama:

    ITALIJA
    - Folgaria
    - Kronplatz
    - San Candido
    - Sappada
    - Val Gardena
    ...

    AUSTRIJA
    - Bad Kleinkirchheim
    - Dachstein
    - Katschberg
    - Nassfeld
    - Petzen
    - Sillian
    - Turracher Höhe
    ...

  4. #104
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    meni su svi ishvalili Obertauern.

    Ma, sva su skijališta dobra, glavno je da se može ići. meni jedino zbog djece paše malo skijalište gdje mi je sve blizu i oni na oku. iako se ovi moji već bune da bi na nešto veće.I da nije baš jako daleko - kolikogod hvalili Francusku, mi do tamo sigurno nećemo voziti

  5. #105

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Evo, za sada imamo 5 u Italiji i 8 u Austriji, što mi se čini čisto pristojno, ako su zaista sva kvalitetna i prilagođena potrebama obitelji s malom djecom ...

    ITALIJA
    - Folgaria
    - Kronplatz
    - San Candido
    - Sappada
    - Val Gardena
    ...

    AUSTRIJA
    - Bad Kleinkirchheim
    - Dachstein
    - Katschberg
    - Nassfeld
    - Obertauern
    - Petzen
    - Sillian
    - Turracher Höhe
    ...

  6. #106
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ipak mislim da Obertauern nije za malu djecu, ali glupo mi je pisati kada ionako nisam bila. ipak su bolja iskustva iz prve ruke

  7. #107

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Evo sada kada detaljnije idem gledati ponude, uglavnom preko ski kataloga, vidim da npr. Kompas ima ski školu tek od 05.01., kako su mi objasnili, zbog školskih praznika.
    A Atlas je napisao da škola počinje ovisno o broju polaznika.
    Koje druge škole na hrvatskom jeziku mi možete preporučiti i u kojim austrijskim gradovima za djecu od 4 godine?
    Hvala.

    Evo, ja opet radim još jednu listu za ŠKOLE SKIJANJA NA HRVATSKOM U AUSTRIJI ZA DJECU OD 4 GODINE ; sve informacije su dobro došle:
    - KOMPAS, škola od 05.01.
    - ATLAS, škola - početak ovisno o broju zainteresiranih kandidata
    ...
    Inače, zbilja ne mogu vjerovati da ne bi imali dovoljan broj vrtićke djece u nekom razvikanom austrijskom mjestu i izvan školskih praznika.

  8. #108
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    mi smo bili u Kpmpasovoj ski školi u Katchbergu i za ove najmanje to je bila katastrofa. Prvi dan je MM bio s njom, pa ja to nisam vidjela, ali uglavnom, nisu imali odvojeno područje za djecu i onda su ih austrijanci tjerali. MM kaže da je izgledalo grozno, a mali od frendova koji su bili s nama nakon toga više nije htio na skuije.

    Iako, mislim da je poslije dječji vrtić funkcionirao OK u jednom ograđenom dijelu.

    Starijio je od početka išao u talijansku školu i ništa mu nije smetalo što ne razumije previš. nakon tog traumatičnog Katchberg iskustva i mala je išla samo u talijansku školu.
    Nisam baš od neke pomoći - uz to meni se ti aranžmani prek agencija čine skupi , a i ne čini mi se da imaju puno smještalja lociranog blizu staze, što je ipak poželjno za obiteljskio odmor.

    Dijete može biti umorno, ili je vani temperatura niska pa je zgodno moći se brzo vratiti "doma".

  9. #109

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Evo mene ponovo, nakon sto smo prelistali par kataloga, otisli u par agencija i dodatno se interesirali, kako bih vas pitala da li ste pronasli nesto povoljnije, jer mi se sve ovo sto se nudi, pogotovo u periodu Bozica/NG, kada suprug i ja koristimo kolektivni godisnji, cini prilicno skupo. Sve preporuke i informacije su dobro dosle. Hvala

  10. #110
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mi ne idemo preko naših agencija. Išli smo direktno, na preporuku. Hvala apri - stvarno sam ti zahvalna na toj preporuci

  11. #111
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Nano shvatila sam sve i ipak me dojam nije prevario, hvala.

    Prolazila sam oko 13, 14h. Mi nismo ranoranioci pa nam itekako treba sunca i iza pauze.
    teško da tada nije bilo sunca
    stvarno teško
    ali, ove godine ću )osma za redom) baš paziti na to

  12. #112
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Apri, gore nema sunca. Ona velika stijena ga pokrije. Sigurno je tako u ranijem terminu, jer mi smo gore za pauzu, a i skijamo poslije ručka. No sve to ne umanjuje ljepotu tog mjesta.

    Sve nas je doma uhvatila tuga kaj ne idemo opet tamo, a prije su neki jambrali

  13. #113
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Sve preporuke i informacije su dobro dosle.
    Idemo preko Atlasa u Saalbach, Austrija. Apartmansko naselje LANDAL. Do 30.11. obračunavaju 20% popusta (first minute). U našem konkretnom slučaju to znači da apartman za 8 osoba plaćamo 7.700kn.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Našli smo nešto što bi nam odgovaralo. Hotel Sonnalm, Katschberg, pa ako je netko bio - molim iskustva. Hvala.

  15. #115
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Apri, gore nema sunca. Ona velika stijena ga pokrije. Sigurno je tako u ranijem terminu, jer mi smo gore za pauzu, a i skijamo poslije ručka. No sve to ne umanjuje ljepotu tog mjesta.

    Sve nas je doma uhvatila tuga kaj ne idemo opet tamo, a prije su neki jambrali
    Idem ja sad ranije od ikoga (u terminu školskih praznika) i pratit ću u sat. A ne vidim li sunca, pa-pa San Candido u siječnju u budućnosti.

  16. #116
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Našli smo nešto što bi nam odgovaralo. Hotel Sonnalm, Katschberg, pa ako je netko bio - molim iskustva. Hvala.
    jedan jedini put kada smo bili prek agencije na skijanju , bili smo u tom hotelu.

    Da ne pišem duge priče, možeš me pitati na pp ili mail što te zanima.

    Hotel je na samoj stazi, manje više je OK (hranu klinci gotovo uopće nisu jeli- uz to je pol hotela, pa tako i moje mlađe dijete, dobilo crijevnu viropzu - trajalo je srećom, samo jedan dan) ali meni se Katchberg ne sviđa i gotovo. Najbolje staza je ova uz sami hotel - crna. nema gužve, ali treba imati kondicije za nju. Ne znam koliko ti je djete staro i hoće li skijati, ali to skijalište meni nije za djecu i nije obiteljsko skijalište štogod netko o tome rekao. I tamo nemaš ništa osim skijanja, nemreš se navečer prošetati, mislim da nema niti dućana, ili možda ima neki mali, nema niti sanjkalište. No neću dalje. pitaj kaj te zanima. uz to, svima nama su za odmor pa tako i skijanje, bitne različite stvari.

    Katshber je dobro skijalište za skijaše bez djece i one koji ne traže ništa osim skijanja. Ili boravka u hotelu koji to vole i idu u Falksteiner

  17. #117
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Idem ja sad ranije od ikoga (u terminu školskih praznika) i pratit ću u sat. A ne vidim li sunca, pa-pa San Candido u siječnju u budućnosti.
    kaj si dobila termin? meni je gđa uvijek govorila da je puna u školskim praznicima. ne smije to niti reći MMu jer ću morati otkazati naše skijanje i ići opet u san Candido

  18. #118
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koliko ti je djete staro i hoće li skijati, ali to skijalište meni nije za djecu i nije obiteljsko skijalište štogod netko o tome rekao. I tamo nemaš ništa osim skijanja, nemreš se navečer prošetati, mislim da nema niti dućana, ili možda ima neki mali, nema niti sanjkalište. No neću dalje. pitaj kaj te zanima. uz to, svima nama su za odmor pa tako i skijanje, bitne različite stvari.
    Ima dućan, malo "niže" od Fresch Up-a.
    Ima jedna "sanjkaška staza". Ali za "ozbiljno" sanjkanje, nije onako za guštanje s malom dječicom.

    Fresch Up ski škola za malene (L. je išao s nepune 4) je fenomenalna (ako djetetu ne smeta što nije na hrvatskom).

    (Spletom okolnosti smo u Katschbergu bili dva puta. Iako ima nekih dobrih strana, meni nije među destinacijama koej bi svakako trebalo ponoviti)

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Našli smo nešto što bi nam odgovaralo. Hotel Sonnalm, Katschberg, pa ako je netko bio - molim iskustva. Hvala.
    ako se dobro sjećam imena hotela, mi smo jedne godine u last minut ponudi bili tamo.
    Hotel nam je bio o.k. , a soba fantastična . Unutar velike sobe je bila mala soba uređena u stilu Hajdi i prvi put mi je dijete htjelo samo spavati u sobi.
    Što se tiče skijališta ostalo mi je u lošoj uspomeni, non stop je bila magla. Osim toga MM je treći dan ozlijedio koljeno jer mu je tip uletio dok je silazio s žice, a MM da ga ne sruši srušio sebe.
    Posljednje uređivanje od larmama : 09.11.2012. at 10:35

  20. #120

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    NanoiBeba, Maruska i Larmama, puno hvala na korisnim informacijama.
    Maruska, kakva je staza na kojoj djeca uce skijati, da li se sjecas cijene i termina.
    NanoiBeba, zar nema plave staze?
    Hvala

  21. #121
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kaj si dobila termin? meni je gđa uvijek govorila da je puna u školskim praznicima. ne smije to niti reći MMu jer ću morati otkazati naše skijanje i ići opet u san Candido
    Da, bez problema, sredinom listopada smo rezervirali. Doduše, samo je manji apartman bio slobodan, ali nama dovoljan (veći mi je ljepši, ali što sad).

  22. #122
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    možda ćeš biti u terminu s još jednom Rodom

  23. #123
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno


    Pa neka, uvijek smo bez društva.

  24. #124
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Maruska, kakva je staza na kojoj djeca uce skijati, da li se sjecas cijene i termina.
    L. je isao u Fresch Up (austrijsku) školu. Prvi dan ili dva su bili u ograđenom prostoru s pokretnom trakom umjesto lifta, bas prilagođeno najmlađima. Onda su se preselili u sličan prostor samo s dvije 'staze' i nešto većim nagibom. I tek onda su išli na regularne staze. Prvo one s 'tanjurićem' (dvije su i imaju nekakve kipove kroz koje možeš proći) a onda sa sedežnicom.
    Točne cijene se ne sjećam (to je bilo 2009.) ali znam da nije bilo nista posebno skupo, ako ne jeftinije onda u rangu s hrvatskkm školama.

  25. #125
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Škola je trajala 5 dana. Od 10 do 12 i ponovo od 14 do 16.

  26. #126
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi školu plaćamo oko 200 eura
    ali samo 2,5 sata dnevno
    6 dana

  27. #127
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ma daj apri. Škola je 130 eura ili tako nešto. Ja mislim da je vrijememda ti počneš skijati i to onako za pravo.

  28. #128
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma nije 130
    jedan na jedan je 160 ili 180, a grupa je skuplja
    idem sada tražiti

    nemoj mi ništa govoriti, rstat ću se od muža zbog njegovog neskijanja
    gdje su mi oči bile?!

  29. #129
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    bome imaš pravo
    oko 140 eura je
    ok, mogu oduzeti tih 50 iz budžetiranja

  30. #130
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ali kako sada jedan na jedan ispadne tako skupo, 36 eura po satu?!
    ne sjećam se da se to plaćalo 216 eura

  31. #131
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Svake je godine, u protekle tri, poskupi za dva eura. Dakle, bilo je tako kako ti kažeš nekad, ali više nije.

  32. #132
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Moji ne skijaju 1 na 1, osim ako ja nisam jedan ot tih 1. Privatni učitelj je uvijek skuplji.

    Ma daj apri, nauči muža skijati. Pa vidiš da i mm skija. Na kilometre se vidi da ga to ne zanima, ali ipak krene

  33. #133
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Ako nekoga zanima:
    http://www.megapopust.hr/kitzbhel-46...n-amex-na-rate

    Nama ne pašu termini ali je super za one koji nemaju školarce

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Jedno pitanje za zaljubljenice u San Candido - ima li tamo, točnije u Sextenu ili možda u Moosu ona pokretna traka za učenje skijanja? Jako smo zainteresirani ići tamo, ali bez trakice bit će teško.

  35. #135
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    U San Candidu ima, mislim , dio za skroz male klince i tamo je pokretna traka. Nemam pojma koliko ti je fijete staro ali njihovi učitelji su predobri i klinci, pa i oni najmanji, vrlo brzo savladaju baby lift (tanjur)

    Nikolina-Zagrab, sjetila sam se necega vezano uz onaj hotel i Katchberg - hotel je smjesten tako da mozes skijama od njega i do njega ali škola skijanja nije blizu. Mi smo se od hotela spustali na skijama, pa na sedecnicu pa do skole skjanja. Meni je kci tada imala mislim 5 godina i ona se bojala, tako da sam ju do sedecnice spustala izmedju nogu. Frendovi koji ne skijaju su isli pjesice do ski skole. I dalje mi nisi rekla koliko ti je staro dijete, a ova moja je tada bila najmladja grupa, prva poslije ski vrtica. Uglavnom su skijali na jednoj stazi na kojoj je stara sedecnica. Ona se toliko bojala, da mo ili muž ili ja uvijek bili uz ski skolu kako ona na sedecnici ne bi bila sama odnosno bez nekog poznatog.
    jasno ti je da je time nama skijanje bilo polovicno. San Candido i mjesta tog tipa su za obiteljska skijanja, pogotovo sa jako malom djecom.

    E da, meni je taj Katchberg ostao u tako losem sjecanju, zna apri. Njoj sam stalno očajna slala SMSove. Poslije smo se malo navikli, ali ne bih ga ponovila niti ikome preporucila.
    mozda nekome tko ima love za Falksteiner pa onda uziva u blagodatima hotela a ne skijalista. Mozda bih ponovno isla kada djeca narastu, ali oni tada vjerojatno nebi isli samnom

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Prvo one s 'tanjurićem' (dvije su i imaju nekakve kipove kroz koje možeš proći) a onda sa sedežnicom.
    Sad si me sjetila tih kipova, nešto su i pričali što je mojoj izazivalo nelagodu i više nije tu stazu htjela ni primirisati.
    Ona je tada imala 5,5 godina i nije još bila spremna za škole skijanja i više se sanjkala nego što se skijala.

  37. #137
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj struna prvotno napisa Vidi poruku
    Jedno pitanje za zaljubljenice u San Candido - ima li tamo, točnije u Sextenu ili možda u Moosu ona pokretna traka za učenje skijanja? Jako smo zainteresirani ići tamo, ali bez trakice bit će teško.
    Ima u SC-u, na vrhu - lako se dođe četverosedežnicom - i spustiti se možeš žičarom, ako je problem dijete spustiti na skijama.

    Inače, mog tada triipogodišnjaka već su prvi dan stavili na tanjurić - u trećem pokušaju je već išao sam. Brzo to oni svladaju, pogotovo uz trenera jedan-na-jedan.

  38. #138
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Pa kaj nije pokretna traka i tamo u onom djecjem vrticu, skroz lijevo, onaj ogradjeni dio? Ma ta talijanska ski skola je odlicna, tako prekrasno rade s malom djecom da ih je milina za gledati.

    Hećemo sada opet malo o učiteljima skijanja?

  39. #139
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Je, iako tu mogu koristiti samo klinci u tom ski-vrtiću pa kao da i nije ako nisi u programu. A i nisam se mogla sjetiti 100% je je tamo ili nije.

  40. #140
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Pa kaj nije pokretna traka i tamo u onom djecjem vrticu, skroz lijevo, onaj ogradjeni dio? Ma ta talijanska ski skola je odlicna, tako prekrasno rade s malom djecom da ih je milina za gledati.

    Hećemo sada opet malo o učiteljima skijanja?
    samo da znaš da Zrinu ove godina uzimam Robija
    konačno sam dočekala

  41. #141
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Apri zna


  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala za S.Candido, mi ćemo imati nepune tri godine ( 2 mjeseca će nam faliti do tri), ali mislim da je sposoban ići na trakicu, ne znam samo hoće li ga primiti.

  43. #143
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ma hoće. Tam, ti skijaju jako jako mali klinci. Oni ti baš rade s malom djecom jer je to malo skijalište - idealno za obiteljski odmor. Stvarno su predobri

  44. #144
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj struna prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala za S.Candido, mi ćemo imati nepune tri godine ( 2 mjeseca će nam faliti do tri), ali mislim da je sposoban ići na trakicu, ne znam samo hoće li ga primiti.
    nije problem primiti dijete koje razumije što mu se govori
    naša je imala 3 godine i 4 mjeseca kad je krenula i mi smo stalno trčali gore dolje za njima kako bismo prevodili
    mali nije bio dovoljno razuman za to, on će valjda krenuti tek ove godine

    nisam sigurna ima li dolje pokretna trakica, samo je gumirana
    Posljednje uređivanje od apricot : 12.11.2012. at 16:37

  45. #145
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj struna prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala za S.Candido, mi ćemo imati nepune tri godine ( 2 mjeseca će nam faliti do tri), ali mislim da je sposoban ići na trakicu, ne znam samo hoće li ga primiti.
    Naša je bila tako lani s tim da je MM instruktor skijanja pa je s njom radio.
    Mogla je na trakicu bez problema, ali koncentracija joj je bila minimalna.
    MM je bio malo isfrustriran, no nismo ju silili. Pola sata, 45 min maksimalno.

    Primit će sigurno dijete u vrtić na snijegu, ali to baš i nije škola skijanja i za moj ukus previše košta, ali ja ne skijam (više) pa nam to nije bilo bitno .

  46. #146

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Ma ja niti ne očekujem da će on ove godine skijati za pravo, bitno mi je da je aktivan na snijegu, a i inače je turbo aktivan, a i njemu je zanimljivije kad nešto radi i kad se nešto dešava. Ako pri tom nešto i nauči, mi zadovoljni.

  47. #147
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Prednost san candida je odlično sanjkanje, što kroz šumu za hrabre, što ostalo, ima na vrhu malo sanjkalište sa pokretnom trakom ali sve oko sanjkanja bolej zna apri.
    naši klinci tamo vole i bazen

  48. #148
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ajmo mi prestati raditi tu reklamu za SC. Tko se skrasio, skrasio se. Inače ćemo morati ubuduće rezervirati idvije godine unaprijed

    Ljudi, ma ne valja vam tamo. Ne možete se ni odmoriti od Rodina foruma, kad ga je pola tamo.

  49. #149
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    vidiš da ne valja, mi zato više ne idemo

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    22

    Početno

    Ma još samo malo pitanjce- sigurne ste da u Sextenu- Moosu nema škola- baby lift i trakica? Veliki skijaši bi malo više staza - zato gledamo i Sexten.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •