Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 226

Tema: Skijanje - vaša iskustva i preporuke

  1. #1
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno Skijanje - vaša iskustva i preporuke

    Bili smo u Zreču.(hotel Dobrava 2000 super smještaj, hrana tako tako) od 12.-18.01

    Prijepodne se skijali na Rogli, a poslijepodne kupali u termama Zreče.

    Cure (3,4 god.) su išle u školu skijanja.
    I to svakako preporučam (velika dvojba prije puta, da li vrtić ili školica ili privatni instruktor).
    Škola je trajala 2 sata dnevno od 11 - 13 i za djecu ovog uzrasta sasvim dovoljno. U grupi ih je bilo 5 djece.
    Cijena škole prihvatljiva, 64 eura za 5 dana x 2 sata, od pon-pet.

    MM i ja za to vrijeme skijali što nismo odaaaavno. Puuno snijega, staze nisu loše.

    Imali smo peh sa vremenom, magla, vjetar. Samo jedan jedini sunčan dan, ali svejedno bilo nam je prekrasno.

    Molim ostale sa iskustvima da se jave.

  2. #2
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Sory na OT.
    Jako sladak avatar, zar stvarno jedna curka ima tamnu, a druga svjetlu kosu?

  3. #3
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Što se tiče Rogle, mi smo bili prošle godine baš u hotelu Rogla.
    Baš i nije bilo snijega (kao niti igdje drugdje), smještaj odličan, škola skijanja isto, a hrana, šta reći osim da sam dobila bar 2 kile 8) .

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Može li se ići samo na vikend ili se ugovaraju isključivo aranžmani za tjedan dana? Mi bi u neki Hotel na Rogli.

  5. #5
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Koliko znam može.

    www.rogla.si

  6. #6
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    jazz, znači bilo vam je super.
    I nama, samo kod nas K. nije skijala, odnosno malo je bila na skijama uz moju pomoć. Ali je zato F. oduševljen skijanjem. A ponosna mama, sinom. Em su ga stalno prebacivali u jaču grupu učenja skijanja, em je dijete fakat uživalo.
    MM je isto malo skijao, ostalo vrijeme sanjkao s K., tak da sam i ja uhvatila vrijeme za skijanje, i ostala čitava usprkos velikom nedostatku kondicije.

    I moram zahvaliti apri na preporuci skijališta - to je baš ono što nam je trebalo i svi smo se vratili doma sretni i zadovoljni

  7. #7
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    jazz, znači bilo vam je super.
    I nama, samo kod nas K. nije skijala, odnosno malo je bila na skijama uz moju pomoć. Ali je zato F. oduševljen skijanjem. A ponosna mama, sinom. Em su ga stalno prebacivali u jaču grupu učenja skijanja, em je dijete fakat uživalo.
    MM je isto malo skijao, ostalo vrijeme sanjkao s K., tak da sam i ja uhvatila vrijeme za skijanje, i ostala čitava usprkos velikom nedostatku kondicije.

    I moram zahvaliti apri na preporuci skijališta - to je baš ono što nam je trebalo i svi smo se vratili doma sretni i zadovoljni
    Drago mi je da ste se i vi dobro proveli.
    Nas su greškom upisali u školu skijanja (zvala sam iz Zagreba za predbilježiti se za vrtić ali je slovenka razumijela da želim školu ?!). Na kraju je dobro ispalo.
    S. je uživala u svakom spustu, padu.... nije skidala osmijeh sa lica.
    L. je bila puno opreznija i samo se smjela spustiti kad bih ja bila uz nju. Više voli plivanje. Totalno različiti tipovi djece.

    Uživali smo na zraku i napunili baterije, bilo je odlično.

    Na kom ste skijalištu bili? Imaju li dosta plavih staza? I meni fali kondicije i prakse.

  8. #8
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Sory na OT.
    Jako sladak avatar, zar stvarno jedna curka ima tamnu, a druga svjetlu kosu?
    Da. Od rođenja.
    Crnka ima 3 kg i 3 cm više od plavušice.

  9. #9
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj jazz prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    jazz, znači bilo vam je super.
    I nama, samo kod nas K. nije skijala, odnosno malo je bila na skijama uz moju pomoć. Ali je zato F. oduševljen skijanjem. A ponosna mama, sinom. Em su ga stalno prebacivali u jaču grupu učenja skijanja, em je dijete fakat uživalo.
    MM je isto malo skijao, ostalo vrijeme sanjkao s K., tak da sam i ja uhvatila vrijeme za skijanje, i ostala čitava usprkos velikom nedostatku kondicije.

    I moram zahvaliti apri na preporuci skijališta - to je baš ono što nam je trebalo i svi smo se vratili doma sretni i zadovoljni
    Drago mi je da ste se i vi dobro proveli.
    Nas su greškom upisali u školu skijanja (zvala sam iz Zagreba za predbilježiti se za vrtić ali je slovenka razumijela da želim školu ?!). Na kraju je dobro ispalo.
    S. je uživala u svakom spustu, padu.... nije skidala osmijeh sa lica.
    L. je bila puno opreznija i samo se smjela spustiti kad bih ja bila uz nju. Više voli plivanje. Totalno različiti tipovi djece.

    Uživali smo na zraku i napunili baterije, bilo je odlično.

    Na kom ste skijalištu bili? Imaju li dosta plavih staza? I meni fali kondicije i prakse.
    Ja sam znala da će K. komplicirati - ona je tak tvrdoglava, mada mislim da joj je poslije bilo žao. Skijalište je fenomenalno za obitelji s djecom a isto tako i učitelji skijanja - vidi se da imaju prakse sa ovakvim malima. I manji od K. su skijali, ali je ona takva. Ipak, bila je u pancericama i na skijama, malo smo ju vukli, malo je išla meni među nogama.
    Staze su fakat odlične za početnike i one koji to nisu ali nemaju kondicije. Uglavnom plave s ponekim crvenim djelovima.
    Mjesto se zove San Candido/Inichen. Apri mi je dala preporuku, i fakat je odlično za obiteljski odmor. Baš smo full zadovoljni

    F. neću komentirati - toliko je uživao da mi je sada žao da i prije nismo išli skijati

  10. #10
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Neću prepručiti mjesto za skijanje, nego sredstvo za učenje. Možda ima i kod nas (nisam provjeravala od kad smo kupili) ali u Sloveniji svakako ima. To je i patent nekog Slovenca - "uzde" za skijanje. Pojas oko struka, konopac koji s lijeve strane pojasa ide na desni nogu i s desne na lijevu i zakačen je za pojaseve oko bedara. Iza se sa struka produžuje u uzde, tako da dijete skija ispred učitelja. Učitelj može upravljati djetetom, a dijete vrlo brzo počne samo shvaćati kako se rade zavoji. Uglavnom ga možete zaustaviti i pri padu i imate dovoljno prostora za manevriranje vlastitim skijama. Fizički je puno lakše nego držati dijete između nogu.
    Nama je D. pred nekoliko dana s na taj način odskijao nekoliko dosta dugačkih staza (negdje oko kilometar), a bio mu je prvi dan na skijama. I A. je naučio tako skijati.

  11. #11
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    San Candido/Inichen prosurfat ću i pogledati.

    I ja bi bila zadovoljna da su samo hodale u pancama, jer iskreno sam se bojala da im nije prerano za učenje pa da ne zamrze snijeg. Šta onda?

    Mi se nismo pošteno ni raspakirali, a već razmišljamo o nekoj kombinaciji u 2-3 mjesecu. Pa makar vikend.
    Naravno, da bude i financijski povoljno.

  12. #12
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    jazz, šaljem ti pp

  13. #13
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    jazz - imam malu molbu. Mi ćemo na Roglu u veljači i također sam namjeravala D. upisati u skijaški vrtić. Kažeš da ste igrom slučaja završili u školi. Koliko je jedno različito od drugog? Znači mogu i u školu s 3,5 godina? Moram li ga unaprijed predbilježiti ili je dovoljno kad dođemo gore? Hvala.

  14. #14
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    jazz, šaljem ti pp
    U2

    jazz - imam malu molbu. Mi ćemo na Roglu u veljači i također sam namjeravala D. upisati u skijaški vrtić. Kažeš da ste igrom slučaja završili u školi. Koliko je jedno različito od drugog? Znači mogu i u školu s 3,5 godina? Moram li ga unaprijed predbilježiti ili je dovoljno kad dođemo gore? Hvala.

    Zvala sam iz Zg, za svaki slučaj. Tel. je + 386 3 75 77 468 http://www.solasmucanja.com/rogla_vrtec.html

    U vrtiću se dijete ne uči skijanju, već roditelj bude uz dijete tokom igre.
    Postoji i teta koja može pričuvati dijete, ali ga ne podučava već se samo igra s njim. Onda plaćaš.

    Sa školom djeca nauče osnove, hodanje na skijama, penjanje uz brdo, penjanje na traci, spustiti se.
    Drugi dan su ih vodili u taj vrtić gdje ima mala pokretna traka na kojoj su učili i krug (kao na slici, vučnica) i tu su proveli 2 sata.
    Nakon 4 dana škole djeca se nauče spustiti u plug, sa rukama na koljenima i onda se uspraviti sa rukama u zraku i voila! Veliki uspjeh!

    Veliki ih je gušt gledati! Kad smo se svi zajedno spustili - nezaboravno!

    Primaju djecu od 3 i pol godine. Moje su 3,4 pa je išlo.
    Naša teta Tina je pričala slovenski ali curama nije smetalo. Dapače, simpatično.

    Nadam se da ćete uživati.

  15. #15
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Hvala! Dobro da si mi rekla, jer sam ja bila uvjerena da i u vrtiću uče skijati, samo se zbog dobi tako zove. Sigurna sam da ćemo uživati - neki na skijama, neki u šetnji. Samo nek nas zdravlje i vrijeme posluže.

  16. #16
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Mi se hodamo na mariborsko Pohorje sanjkati. Blizu nam je pa nam nije problem otići na jedan dan :D

    http://www.maribor-pohorje.si/default.aspx?jezik=1

  17. #17
    r_i_t_a avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    303

    Početno

    I mi idemo početkom drugog mjeseca prvi put na snijeg, i to na Roglu u privatni smješta - vikend aranžman.
    Pošto smo sa mora sve nam je to novo.Da li netko zna može li se tamo iznajmiti ski oprema,koja je cjena i šta se uopće plaća,skije,sanjke,ski karta,koliko za djecu koliko za odrasle...bilo kakva informacija

  18. #18
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    rita, sve imaš na njihovoj stranici www.rogla.si

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    vertex, a gdje ima toga za kupiti u sloveniji? imali li u austriji? hvala

  20. #20
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Ove zime idem prvi puta otkad sam rodila. Imamo rezervirano u veljači u Kreischbergu, St. Lorenzen (Austrija). Kažu, pravo obiteljsko skijalište. Ne znam, vidjet ćemo. Uz ostale sadržaje imaju i bazen za djecu, igraonicu... Javit ću se kad se vratimo. Ivana sljedeće godine namjeravam upisati u školu skijanja, u travnju će napuniti tri godine tako da mislim da mu je još prerano.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    ja definitvino glasam za Sappadu (Italija) kad se traži skijanje/zabava za klince na snijegu, ali i za cijelu obitelj

  22. #22
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj lukica prvotno napisa
    ja definitvino glasam za Sappadu (Italija) kad se traži skijanje/zabava za klince na snijegu, ali i za cijelu obitelj
    u čemu je fora? Pamtim iz školskih dana da je Sappada bila popularna, sada smo prošli kroz nju i iz auta nisam stekla neki posebni dojam

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    Fora je u Nevelandiji i puno blagih staza za klince!

  24. #24
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    U Sappadi sam naučila skijati.
    Tad, prije 4 godine su imali prekrasno uređenu poljanu sa raznim ledenim formama za djecu. Malo udaljenije skoro blizu ulaza u mjesto je bio dječiji parkić za toboganima, ljuljačkama,.... Jako lijepo.

    Ja više volim kad ima mjesta za šetnju (off road), a ne da se šetamo kroz glavnu mjesnu cestu. To je u Sappadi slučaj. :/

    U lijepo sjećanju mi je Bad Gastein.
    Imala sam ruku u gipsu pa nisam skijala, ali se sjećam kad smo došli gondolom na vrh planine :shock:
    Možeš spustit na sve 4 strane svijeta. Cijela planina skoro gola, u stazama. Koje prostranstvo.

    Mi smo se dali po pivu 8)

  25. #25
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj r_i_t_a prvotno napisa
    I mi idemo početkom drugog mjeseca prvi put na snijeg, i to na Roglu u privatni smješta - vikend aranžman.
    Pošto smo sa mora sve nam je to novo.Da li netko zna može li se tamo iznajmiti ski oprema,koja je cjena i šta se uopće plaća,skije,sanjke,ski karta,koliko za djecu koliko za odrasle...bilo kakva informacija
    Ako možeš sve unajmi ili posudi u Hrvatskoj. U Sloveniji je skuplje.
    Cjelodnevni skipas je 26 eur.
    Ja sam 5dnevni platila mislim 97eura i vratili mi 6 eura kad sam vratila karticu natrag (novost od ove godine na Rogli, ne mora se vaditi kartica van iz jakne već se automatski skenira).

  26. #26
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj lukica prvotno napisa
    Fora je u Nevelandiji i puno blagih staza za klince!
    daj malo detalja. Šta je Nevelandija i kakvih smještaja ima i koliko su udaljeni od staza

    meni je za odabir skijališta bio jedan od glavnih uvjeta udaljenost apartmana od dječjeg skijališta/škole

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    Nevelandija je igralište za djecu (veliko i dobro opremljeno)+klizalište+različite staze za sanjkanje/spuštanje na gumama+vožnje na saonicama(motornim) itd. +naravno restorančić

    velika je prednost što ima cijeli niz apartmana na samom skijalištu, što znači da skije staviš na noge u apartmanu i spustiš se do žice a prolaziš kroz Nevelandiju ako želiš (sve je spojeno)

    mi smo ove zime iznajmili šestokrevetni apartman (bilo nas je 7 od toga troje klinaca 3, 5 i 6 god.) koji se sastoji od velike tri sobe, dvije kupaonice i ogromnog dnevnog boravka i kuhinje za 6000 kn (7 dana)

    obzirom da je to zaista obiteljsko odredište nema zahtjevnijih staza, ali i do njih se može ako se sjedne na autobus (2 km) koji vozi svakih 15 min

    ski karte su puno jeftijije nego na većim skijalištima
    najam opreme za klince je vrlo povoljan (za jedan dan 6 EUR-a)
    uvijek ima snijega (mikroklima)

    pitaj ne mogu se više sjetiti

  28. #28
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kako se do tamo dođe?

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    možeš odozgo ili odozdo
    Ili Kranjska gora-Tarvisio-Tolmezo-Sappada
    ili Udine-Tolmezo-Sappada.
    I kilometraža i vrsta ceste je otprilike ista.

  30. #30
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    kako se do tamo dođe?
    e moja apri, da si iz San Candida išla u Trst, znala bi.

    E sada, ne znam koliko je točno udaljeno od San candida - možda sat vremena vožne, ali je cesta zavojita

  31. #31
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    idem čačkati...
    iako sam zaljubljena u San Candido.

    Lukice, kako je sa ski školama i trenerima?

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    Obzirom da imamo obiteljskog učitelja skijanja nisam se tamo previše raspitivala (u pravu školu krećemo sljedeće godine). Ali koliko sam vidjela, tamo funkcionira njihova školica i primaju djecu od tri godine nadalje.
    Mogu ti sutra zaviriti u prospekte koje sam pokupila za detaljnije informacije.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    Što je toliko posebno u San Candidu?

    Lani smo bili u Sextenu i Candido mi promakao kao samo još jedno mjesto u nizu....

  34. #34
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    aj, pogledaj ima li škola jedan na jedan.
    i koliko treba do tamo.
    i ima li restorani cijene smještaja
    i jesu li apartmani čisti da zadovolje i moje kriterije

  35. #35
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj lukica prvotno napisa
    Što je toliko posebno u San Candidu?

    Lani smo bili u Sextenu i Candido mi promakao kao samo još jedno mjesto u nizu....
    pa vjerujem da je identičan Sestu (ti po njemački, ja po talijanski), to je tih pet mjestašaca u nizu, sa malim, obiteljskim skijalištima.
    ni po čemu nije posebno i to je ono što mi se sviđa.

    apartman nam je na skijalištu, staze su odlične i dobro uređene, sve je na 5 koraka, sve pitomo, ljudi krasni...
    apartman predivan i čist...

  36. #36
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    i koliko treba do tamo.
    i
    ne čita ona mene.

    Samo vjerojatno je bolje ići drugim putem, a ne od San Candida

  37. #37
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    čitam ja tebe, ali šta znam koliko je to vremena.

    sad da ja tebi napišem da se do Sarajeva putuje preko Okučana, Banjaluke, Zenice... bi li znala koliko je to sati puta, a

    ili preko Bihaća i Vakufa?

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    jel' prugom ili ...?

    laganini vožnje sa stajanjima 4,5 sata

  39. #39
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    sada nemem kartu i ne znam koji je najkraći put, dal na Trst pa autocesta ili ima neki kraći od Tarvisia.

    Vremenski je mislim kraće nego do San Candida.

    Valjda će se javiti lukica sa detaljima, možda kakva preporuka apartmana.

    Mi smo tamo vidjeli dosta zagrebačkih registracija sada ovaj tjedan iza praznika

  40. #40
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    vidiš, možda nam se smiješi promjena destinacije iako sam ja teški lojalista; kad se jednoga uhvatim, ne puštam!

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    lukica, ubaci kakvu preporuku apartmana

    kaj se može doći vlakom?

  42. #42
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma ona se sprda na put do sarajeva, pusti je.

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mi smo propustili tramvaj pa bi ja sada vlak do skijališta.

    A ima jedan, tam od Malnitza prema Gastainima

    OK, gdje su apartmani?

  44. #44
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

  45. #45
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    [quote="NanoiBeba"]mi smo propustili tramvaj pa bi ja sada vlak do skijališta.

    A ima jedan, tam od Malnitza prema Gastainima


    Taj put neću zaboraviti.
    U Malnitzu ni traga snijegu, ukrcali se na vlak i izašli u Gasteinu na 2 m. snijega :D


    Gledala sam ove apartmane u Sappadi, ali nema našeg. :/
    I izgleda da se dosta uredilo od našeg posjeta.

  46. #46
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    [quote="jazz"]
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    mi smo propustili tramvaj pa bi ja sada vlak do skijališta.

    A ima jedan, tam od Malnitza prema Gastainima


    Taj put neću zaboraviti.
    U Malnitzu ni traga snijegu, ukrcali se na vlak i izašli u Gasteinu na 2 m. snijega :D

    Mi bili ove godine u Mallnitzu on je ipak nisko naspram Gastein-a ali ove godine....snijega koliko ti oko seže....

  47. #47
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    sada nemem kartu i ne znam koji je najkraći put, dal na Trst pa autocesta ili ima neki kraći od Tarvisia.

    Vremenski je mislim kraće nego do San Candida.

    Koristan link za putovanja: http://www.viamichelin.com/viamichel...MaHomePage.htm

    Izračuna čak i cestarinu bilo gdje u Evropi, potrošnju goriva, detaljna mapa puta, sve.

  48. #48
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

  49. #49
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj jazz prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    sada nemem kartu i ne znam koji je najkraći put, dal na Trst pa autocesta ili ima neki kraći od Tarvisia.

    Vremenski je mislim kraće nego do San Candida.

    Koristan link za putovanja: http://www.viamichelin.com/viamichel...MaHomePage.htm

    Izračuna čak i cestarinu bilo gdje u Evropi, potrošnju goriva, detaljna mapa puta, sve.

    WOW!!!

  50. #50
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    [quote="jazz"]
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    mi smo propustili tramvaj pa bi ja sada vlak do skijališta.

    A ima jedan, tam od Malnitza prema Gastainima


    Taj put neću zaboraviti.
    U Malnitzu ni traga snijegu, ukrcali se na vlak i izašli u Gasteinu na 2 m. snijega :D


    Gledala sam ove apartmane u Sappadi, ali nema našeg. :/
    I izgleda da se dosta uredilo od našeg posjeta.
    znam. Bili smo u Bad Hofgastainu kad hje F. imao godinu dana ali nismo išli vlakom.
    Sada neću tamo jer je jako, jako skupo.

    Baš smo bacili računicu tog skijanja i ovogodišnjem. Cijena je ista prvog skijanja i drugog koji uključuje dobar shopping (čak i stvari za stan)

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •