Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: regenerator?

  1. #1
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno regenerator?

    ima li za tu našu malu djecu regenerator? jer stvarno mislim da je potreban, nakon šamponiranja nikako se počešljati......
    samo kratko, gdje ga kupiti i što preporučate?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ja imam kovrčavo dijete koje nisam nikada počešljala jer ne dozvoljava. Kroz mjesec dana dobije dredove koje onda jedno dan-dva rastačemo prstima. Sad smo je ošišali do ispod uha jer je stvarno već bilo odvratno zapetljano cijelo zatiljno područje, doslovno zamršeno gnijezdo. Jedino što nam je malo olakšavalo prstno raščešljavanje bio je nekakav regenerator iz Lusha. Kako ja imam istu kosu, iste češljajuće navike i iste petljajuće probleme, povremeno i ja koristim taj regenerator (jednom mjesečno, kad se odlučim upristojiti) - stvarno olakšava. S ostalim regeneratorima nisam probavala.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Ja Maši ponekad, u slučajevima nužde, našpricam kosu s regeneratorom od Gliss kur u spreju, taj se ne ispire. Inače kosu joj perem s penatenom za lakše češljanje (ima u Muelleru).
    Kosa joj je kovrčava pa se petlja, a ujutro... majko mila!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Gliss kur...regenerator za našu kosu...super je...ja stavim u malu bočicu na špricalicu malo tog regeneratora i vodu....pošpricaš po kosi i ostavis neko vrijeme zatim bez problema raščešljaš....mi Lari nakon toga istrljamo kosu i pustimo da slobodno zaspi sa polu vlažnom kosu i ne zapetljava joj se kosa...a imamo dugu kosu i kovrče...super riješenje, vjeruj mi.

  5. #5
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    moja ima jako dugu kosu a tanku dlaku, nema sanse da se pocesljamo bez regeneratora :/

  6. #6
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    postoji i dječiji šampon, buebchen (rozi s nekom princezom na prednjoj strani) 2 u 1 (šampon i regenerator) i naša frčke se lijepo daju raščešljavati.

  7. #7
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    mi koristimo klorane od zobi, skroz je blag i neutralan..frčke na sve strane bez toga nema raščešljavanja...

  8. #8
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj DaDo prvotno napisa Vidi poruku
    mi koristimo klorane od zobi, skroz je blag i neutralan..frčke na sve strane bez toga nema raščešljavanja...
    Jel to ok za djecu? Našla sam da ga ima u ljekarnama:
    http://www.cosmetic.com.hr/index.php...art&Itemid=102

    Moja curka ima skroz osjetljivu kožu, pa i vlasište, no više nemožemo bez nekakvog regeneratora.
    Kaj još koristite za svoje curke? Moja ima 4god.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    220

    Početno

    ja ne stavljam još regenerator ikao bi trebala jer ima dosta slamastu, tanku kosu

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    nema sanse da se pocesljamo bez regeneratora :/
    I E tako. Koristimo regenetator na bazi kokosa, vrlo je blag a 'mastan' i s njim se kosa odlicno rascesljava.
    E ima identicnu moju kosu (i boja, i kvaliteta, trenutno i duzina), pa koristimo isti regenerator.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •