Emanulela Kate je htjela reći da za dva tjedna ulaziš u termin (famozna 2 tjedna prije i poslije službenog termina se računa da si u terminu) Nas dvije smo u dan razlike, i mene ovaj put prepone rasturaju, više lijeva doduše, uglavnom kad se preforsiram ali skužila sam da je okidač i stres. Neku večer sam se uplašila jer smo imali blagu prometnu, hB nikom ništa ali ja sam tri dana se gegala ko patkica, danas evo super, osjećam samo navečer kad konačno se dokopam kauča, nakon dužeg mirovanja i po noći kad se okrećem.
Zato probaj se nekako osloboditi straha, od njega se grče i mišići i tetive i cijelo tijelo i to pojačava bol, nije ti baš saveznik. Nemoj razmišljati o samom porodu kao nečemu što donosi bol nego o činu koji će ti donijeti sreću, tvoju malu štrucu najveće ljubavi
Malo duljim ali eto to je meni pomoglo dok sam prvi put "paničarila" po predrađaoni, kad sam čula plač bebice koja se tek rodila toliko me osjećaja obuzelo i opustilo i razmišljanje o momentu kad ću primiti svoju bebicu mi je odvraćalo misli od boli.
Sretno!