Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Iskusne mame molim savijet...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    125

    Početno Iskusne mame molim savijet...

    Prijatelji mi dolaze u posjet,i pitali su me što mi treba,uzela bi nekakvu nosiljku za djete.Ali nisam željela reći bez da vas pitam...Šta da uzmeme,uzevši u obzir neke stvari...Da sam rodila carskim i da me kičma boli malo dok ne nosim onaj pojas,djete mi s 1mj i 8 dana ima 6550g,i jako mi ga je teško već na ruke nositi,uzevši u obzir da je stvar da je maleni jako okretan,i snažan....velik 62cm....
    Pa me zanima vaše mišljejne što uzeti?Jer bi ga voljela nositi dulje vrijeme,ne samo par mj.. I preko ljeta.....Hvala....
    Nekako mi marama lijepo izgleda,ali bolje mi je pitati vas,da mi kažete što bi uzela.,s obzirom na stabilnost kičme.. i sve ove stvari koje sam napisala..Hvala Vam unaprijed na pomoći...

  2. #2
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    mali ti i nije baš mali , on je već spreman za školu

    što se tiće izbora, jako puno imaš ovdje na pdf-u, prosurfaj malo. sve je stvar što se tebi više sviđa i što misliš da ti je bolje.
    za mei tai je pre mali.
    marama je malo komplicirana u početku dok je skužiš jer je dugačka, ljeti je vručije u njoj, ali ima prednost (radi tvojih bolova u kičmi) jer se teret ravnomjerno rasporedi.
    sling je manji, lakše se postavlja, ljeti je prihvatljiviji od marame, al težina ide uglavnom preko jednog ramena.

    :/

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    125

    Početno

    Nemam pojma sada malo si me zbunila.... Što nakraju? :D

  4. #4
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    probaj s maramom! s njom ces, mislim, najmanje pogrijesiti (mada s nicim nisi skroz u krivu), samo pripazi da nije predebela i da je dosta dugacka, jer ti je maleni malo krupniji!

  5. #5
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    marama svakako jer nudi najviše mogućnosti. samo neka tanka da može i ljeti

  6. #6
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Marama!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    28

    Početno

    marama definitivno pruža najviše mogućnosti, ali imaš posla, dugačka je, meni dosta nespretna pa sam nabavila pouch i preporodila se.
    u sekundi malecku ubacim unutra i spremne smo.
    s maramom sam se borila što može bit problem kad je beba nestrpljiva.
    al opet vi ste veliki...............marama.................

  8. #8
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj darsim prvotno napisa
    marama definitivno pruža najviše mogućnosti, ali imaš posla, dugačka je, meni dosta nespretna pa sam nabavila pouch i preporodila se.
    u sekundi malecku ubacim unutra i spremne smo.
    s maramom sam se borila što može bit problem kad je beba nestrpljiva.
    al opet vi ste veliki...............marama.................
    ima i kraćih marama

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    28

    Početno

    je, ali kraća marama se isto mora omotati i zavezati, a ako je vrlo kratka onda je samo zavežeš i navučeš na sebe, a u tom slučaju je onda jednostavniji sling jer nema vezanja ili još bolje pouch koji je već sašiven u komadu pa je s njim najmanje posla.
    moje mišljenje.........

  10. #10
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    ma dobro, ja imam i pouch i sling i marame u svim dužinama. moje je mišljenje da mi je duga marama najviše koristila u najvećem broju situacija.
    sling i pouch samo za kratke relacije. jer je nepravilno raspoređeno opterećenje, no ako treba samo za kraće relacije, onda su ok.

    za višesatna uspavljivanja i šetnje, npr uz more ili po šumi, definitivno marama.

  11. #11
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Marama :D i to neka tanja ne samo zbog nosenja po ljeti vec i zbog lakseg vezanja i manipuliranja njom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •