Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 126 od 126

Tema: ZPB 2005., (35. dio)

  1. #101
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Manite me se ,ja nisam

  2. #102
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    mial, molim te nemoj o nespavanju...........sad mi je to pogotovo tabu tema, a što me sve još čeka, toga se ne smijem ni sjetiti. Patrik me uredno svaku noć prošeće preko nekoliko puta i to uz vrisak i plač jer nešto sanja i bunca i priča svakakve priče, a ja se sve teže i teže dižem..........mislim da više neću imati obzira prema MMovom spavanju, zdrmat ću ga da se digne samo tako, pa ipak je gospodin mirno spavao skoro 3 godine, al sad više teško. Doduše samo zato jer mi ga se onda ujutro ne sluša da se nije naspavao - moš mislit lakše mi je da se ja ne naspavam, nego da slušam njega cijeli dan kako se nije naspavao, ali opet tko je tu trudan i tko bi treba biti pošteđen..........

  3. #103
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Manite me se ,ja nisam
    sorry, vidiš da me prozivke ne idu, ostavit ću se ja ćorava posla, ipak mi imamo jedu majku+trudnicu da nas sve postroji

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Stijena hvala. Ma vidi ti njih da ja dilala s praksićima. Pa nebi ih pustila od sebe da ih imam
    Mial kak "ranjeni vepar" ajde da se i ja nasmijem nečijoj muci. Inače baš čitam kako sve majke nešto rade sa svojom dječicom, djeca napreduju - a moji se pretvaraju u sve samo ne normalnu djecu. A ja samo urlam i urlam i nitko me ne sluša i onda bježim, skirvam se izbjegavam. I patim od osječaja krivice što to radim.
    E sad i ja bi se napusala čokolade i kave ali se trudim zadržati bar ove 4 kg dole kaj sam izgubila živcirajući se i ne žederući ništa u Austriji...

  5. #105
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Wana-it*s OK (kako bi rekla vaša sugrađanka )

  6. #106
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Manite me se ,ja nisam
    da, sad kao nije.........ja sam MB ipak nudila samo torbicu (za živčeke), a tko joj je nudio praxiće.....eh, sad, to bi se dalo negdje i pokvotati ako se ne varam...uostalom, uopće ne vidim ništa loše u tome da se ženi pomogne ako joj je teško i ako već traži

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    E a meni krivo kaj si na kraju nisam uzela praksiće. Možda se ne bi od živaca razbolila na kraju

  8. #108
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Manite me se ,ja nisam
    da, sad kao nije.........ja sam MB ipak nudila samo torbicu (za živčeke), a tko joj je nudio praxiće.....eh, sad, to bi se dalo negdje i pokvotati ako se ne varam...uostalom, uopće ne vidim ništa loše u tome da se ženi pomogne ako joj je teško i ako već traži
    Samo ti kvotaj , ja sam joj predlagala sredstvo za smirenje, a ako se ne sjećaš da sam onda napisala da ih nikada nisam ni vidjela


    MB-jesi bolje? A ovo za izbjegavanje pa i ja bi ih izbjegavala garant ! Ti si fakat super mama,samo još da se oslobodiš tog osjećaja krivnje

  9. #109
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Stijena hvala. Ma vidi ti njih da ja dilala s praksićima. Pa nebi ih pustila od sebe da ih imam
    ma znam da se nas dvije kužimo

  10. #110
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ma znam da se nas dvije kužimo
    Hoćeš reći da se nas dvije ne kužimo ?

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ajd mi sam opiši kak da ga se oslobodim?!?! Nemrem uzet jedno dijete i s njim radit a da dvoje ne dođe u svom destruktivnom zanosu.

    Ma bolje sam al mi je zaštopano uho. I kak to misliš da Roko nebi bio purger?!?! Sad će njega teta Maja uzet pod svoje i gotovo. Imaš purgera A pomoći će mi teta Stijena

  12. #112
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Inače baš čitam kako sve majke nešto rade sa svojom dječicom, djeca napreduju - a moji se pretvaraju u sve samo ne normalnu djecu. A ja samo urlam i urlam i nitko me ne sluša i onda bježim, skirvam se izbjegavam. I patim od osječaja krivice što to radim.
    E sad i ja bi se napusala čokolade i kave ali se trudim zadržati bar ove 4 kg dole kaj sam izgubila živcirajući se i ne žederući ništa u Austriji...
    Ja isto sa svojim djetetom radim to da ga pošaljem bakama da nešto s njim rade , djetetu bar nikada nije dosadno, nema gdje ga nema, već se jadan zaželio bit doma..........ali ja uopće ne patim od osjećaja krivice jer bolje da je s njima na zraku nego da sa mnom smrdi po doma dok moram poobavljati sve moguće i nemoguće kućanske i nekućanske poslove koji mi se nahrpaju svaki tjedan!

  13. #113
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Ajd mi sam opiši kak da ga se oslobodim?!?! Nemrem uzet jedno dijete i s njim radit a da dvoje ne dođe u svom destruktivnom zanosu.
    Naravno da ne znam kako se toga riješiti,ali osjećaj krivnje mislim da u tvom slučaju ne bi trebao postojati. Čini mi se da mi sve ostale nemamo opće ideju ni viziju kako je to biti mama za 3 djetea istog uzrasta odjednom. Mislim,ja zaista nemam!
    Ali isto tako vjerujem da radiš najbolje što možeš i znaš,a to je najvažnije,kužiš?

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Kužim. Al ja sam ti ljena guzica i to znam

  15. #115
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ma znam da se nas dvije kužimo
    Hoćeš reći da se nas dvije ne kužimo ?
    ma neeeeeeee, samo s obzirom da ti ne znaš niti kak izgledaju praxići, a Modesty ih ne bi pustila od sebe da ih se dokopa, onda mi je njezin stav sada trenutačno s obziorm na hormone i nespavanje, malo bliži....thats all

  16. #116
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    MB, kako je onda vama na kraju izgledalo 'skijanje'? Jel' itko skijao? Jeste se uspjeli barem poigrati na snijegu?

  17. #117
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Kužim. Al ja sam ti ljena guzica i to znam
    Pa i ja sam !

    Stijena-it*s ok,again !

  18. #118
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Kužim. Al ja sam ti ljena guzica i to znam
    Bit ću prosta, NE S***. Ja ti se i dalje

  19. #119
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Haribo-stvarno si zakon,nema te danima i onda 10 postova za redom
    ja vam lijepo dodjem na forum "ispricam se" sama sa sobom i odem

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    [ja vam lijepo dodjem na forum "ispricam se" sama sa sobom i odem
    Ti si meni zakon

    Kak je izgledalo skijanje? Ja sam se spuistila 2 put, 1 okupala u Badu, 0 vožnji konjskim zapregama. MM 5-6 spustova 1 muskulfiber, 1 kupanje u badu
    Eto tako Dobro je to kaj se mogu već sad smijat sama sebi po tom pitanju

  21. #121
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    dobro tko je najstariji
    :?
    Ja....? :shock:
    Novost je da ne jedem poslije 18h što u prijevodu znači da sam nervozna poslije 18....
    Zato sam sad ubila sendvić veličine mog lakta...

    Skijašice, kad će slike sa skijanja?

    Pitanje za zagrebčanke; ima li kakav tramvaj koji ide od autobusnog kolodvora do Kruga?
    Idem u petak na seminar koji počinje u 08.30 pa moram biti fast&furious....
    neznam jel ti tko odgovorio,imaš sa autobusnog tramvaj broj 6,7 neznam koju ulicu trebaš al uglavnom to ti je druga i treča stanica od autobusnog u smjeru juga čekaš tramvaj neznam koliko se snalaziš u gradu al nemreš fulat

  22. #122
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Kak je izgledalo skijanje? Ja sam se spuistila 2 put, 1 okupala u Badu, 0 vožnji konjskim zapregama. MM 5-6 spustova 1 muskulfiber, 1 kupanje u badu
    Baš te briga, ni mi se nismo vozili konjskim zapregama, kakve sad konjske zaprege, pobogu :? , da je MM to znao, ošli bi oni, al zato su pronašli neku staju i hranili konje.

  23. #123
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    ja vam lijepo dodjem na forum "ispricam se" sama sa sobom i odem
    pa kad se javljaš u neka čudna vremena kad uglavnom nema nikoga!

  24. #124
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    dobro tko je najstariji
    :?
    Ja....? :shock:
    Novost je da ne jedem poslije 18h što u prijevodu znači da sam nervozna poslije 18....
    Zato sam sad ubila sendvić veličine mog lakta...

    Skijašice, kad će slike sa skijanja?

    Pitanje za zagrebčanke; ima li kakav tramvaj koji ide od autobusnog kolodvora do Kruga?
    Idem u petak na seminar koji počinje u 08.30 pa moram biti fast&furious....
    neznam jel ti tko odgovorio,imaš sa autobusnog tramvaj broj 6,7 neznam koju ulicu trebaš al uglavnom to ti je druga i treča stanica od autobusnog u smjeru juga čekaš tramvaj neznam koliko se snalaziš u gradu al nemreš fulat
    pa 6 i 7 voze u novi zagreb, nisu li kruge ono naselje na vukovarskoj aveniji dvije stanice prije Lisinskog?

  25. #125
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno


    a jeste me nasmijale
    našla sam si ja zamjenu za praksiće, jutros čoksa, pa kockica (šatro) kolača, pa sad evo mlatnula slatkać , ma čokolada najbolje diže raspoloženje. e a o kilama neću ja dojim 8)

    mamu sam iskoristila koliko sam god mogla je da mi je to fino spustila al ko ju šiša. uspavala je Kala - bit će dernjave kad se probudi i bude tražila baku, i usput zabavljala Kiara tako da sam uspjela i usisati, ujutro ručak skuhala, oprala veš i izvadila ga čak, sad još prebrišem kuću i prašinu i eto ti skoro pa savršene žene i domaćice, a da i uspavala bebu.
    MB potpisujem wanu sa onom nesicom i zvjezdicama i , ma šta da radim snjom kad me neeeeeeeeeeečujeeeeeee, ajde nek sam te nasmijala iako da ste me jutros vidle kakva sam bila sad se sama sebi smijem- ko u drtiću kad ti para izlazi na sve strane

  26. #126
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    dobro tko je najstariji
    :?
    Ja....? :shock:
    Novost je da ne jedem poslije 18h što u prijevodu znači da sam nervozna poslije 18....
    Zato sam sad ubila sendvić veličine mog lakta...

    Skijašice, kad će slike sa skijanja?

    Pitanje za zagrebčanke; ima li kakav tramvaj koji ide od autobusnog kolodvora do Kruga?
    Idem u petak na seminar koji počinje u 08.30 pa moram biti fast&furious....
    neznam jel ti tko odgovorio,imaš sa autobusnog tramvaj broj 6,7 neznam koju ulicu trebaš al uglavnom to ti je druga i treča stanica od autobusnog u smjeru juga čekaš tramvaj neznam koliko se snalaziš u gradu al nemreš fulat
    pa 6 i 7 voze u novi zagreb, nisu li kruge ono naselje na vukovarskoj aveniji dvije stanice prije Lisinskog?
    pa jesu gledajuči sa strane vukovarske zato ju pitam koju ulicu treba to je naselje između vukovarske i slavonske avenije kaj ne?ili ako treba taj dio kruga vozi br 5 kao što si rekla

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •