Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Fizijatar u Zagrebu, ugovor s HZZO

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Fizijatar u Zagrebu, ugovor s HZZO

    Bok svima! Zbog bolnog ramena, zapravo bolnih ramena, sam u sve većoj banani. Pregled fizijatra čekala par mjeseci, pa netom prije otkazali zbog bolesti, još uvijek nisu javili novi termin, koji će vjerojatno opet biti tamo negdje najesen.

    Zvala sam Aritheru, prvi slobodni termin 18.8.
    Čekam odgovor Avive

    Imate li prijedlog još nekih bolnica/poliklinika u Zagrebu koje imaju ugovor s HZZO-om?

    Hvala!

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Kad sam ja slomila ruku i trebala mi je terapija, sestra u Vinogradskoj mi je savjetovala da fizijatru odem na Institut za tumore jer je tamo manja gužva. Kako su oni sad ista bolnica, terapije sam kasnije imala u Vinogradskoj. No to je bilo pred koju godinu, pa ne znam kak je sada

  3. #3
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Taj termin koji sam imala i je bio na Institutu, dr. Žiger

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima! Zbog bolnog ramena, zapravo bolnih ramena, sam u sve većoj banani. Pregled fizijatra čekala par mjeseci, pa netom prije otkazali zbog bolesti, još uvijek nisu javili novi termin, koji će vjerojatno opet biti tamo negdje najesen.

    Zvala sam Aritheru, prvi slobodni termin 18.8.
    Čekam odgovor Avive

    Imate li prijedlog još nekih bolnica/poliklinika u Zagrebu koje imaju ugovor s HZZO-om?

    Hvala!
    Moj brat je zimus slomio ruku na četiri mjesta. On po mjestu stanovanja pripada u KB Dubrava, ali zbog korone nije mogao onamo.
    Njegova liječnica ponudila je tri ustanove - Mihanovićeva, Rebro i nešto u Sesvetama. U Mihanovićevoj je dobio termin u roku par tjedana i bio je vrlo zadovoljan.

    Oni ne rade samo fizikalnu terapiju, možeš k njima i na pregled.

    Evo - probaj: https://www.prfr.hr/kontakt/7
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.06.2021. at 13:24

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mihanovićevu sam pohodila 2 godine zbog lijevog ramena. 3 seta fizikalne terapije, uzv-ovi, udarni valovi, nema šta nema. NIKAKAV pomak, čak ni pojašnjenje bolova i prilično ograničenih kretnji. Privatno napravila MR, dijagnoza tendivitis, vratila se u Mihanovićevu, ali ni s tim doktorica nije znala što bi.
    Unazad 6 mjeseci isti i jači problemi/bolovi u desnom ramenu, zaobilazim Mihanovićevu.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Mihanovićevu sam pohodila 2 godine zbog lijevog ramena. 3 seta fizikalne terapije, uzv-ovi, udarni valovi, nema šta nema. NIKAKAV pomak, čak ni pojašnjenje bolova i prilično ograničenih kretnji. Privatno napravila MR, dijagnoza tendivitis, vratila se u Mihanovićevu, ali ni s tim doktorica nije znala što bi.
    Unazad 6 mjeseci isti i jači problemi/bolovi u desnom ramenu, zaobilazim Mihanovićevu.

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
    Tendinitis je upalni proces. To nije stanje za fizikalnu terapiju, nego za mirovanje. Jesu li ti izvadili reuma faktor? Možda je to reumatska bolest.
    Jesu li ti na tom ultrazvuku našli kalcifikat? To je isto mogući uzrok... Nikakva fizikalna ne dolazi u obzir, nego mirovanje i nesteroidni antireumatici...
    Da ne filozofiram - vidi s liječnicom što misli, ako postoji mogućnost da je problem iz spektra reumatskih i degenerativnih bolesti, idi na Rebro.

    Porin Perić (on je fizijatar reumatolog) https://www.vasezdravlje.com/porin-peric

    Alternativa - Nataša Kalebota s istog odjela (k njoj ja povremeno odem zbog degenerativnih promjena na kralješnici i drugih smetnji)

    Prije toga ugnjavi doktoricu da ti napravi reuma faktor. Ako je to pozitivno - idi k njima.

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Čega mr si radila? Moja sestra ide u Kruge dz

    Ja sam pred 4-5 godina išla u Vrapče ,fizijatea sam čekala mjesecima,pa onda i fizijatriju opet,u to vrijeme je samo jedna dr. radila, i jedna ekipa,sad na vratima vidim da su dve dr.,pretpostavljam i dve ekipe

  8. #8
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jelena MR lijevog ramena

    Peterlin, vidiš koliko mogućih scenarija si ti kao laik dala, a dr. u Mihanovićevoj ni slova o svemu tome.

    Dobila sam prekosutra termin u Avivi! Idem prvo to pa ćemo dalje vidjeti. Imam i uputnicu za uzv ramena. Ne znam jel bi bilo dobro da ga napravim prije pregleda...

    Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Možda u Avivi to radi ortoped ili fizijatar odmah

  10. #10
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mi idemo u Medikol na Branimirovoj, ali čini mi se da oni ne nude preko HZZO-a.
    Ipak ima: https://medikol.hr/pregledi-preko-hzzo-a/
    Posljednje uređivanje od Cathy : 15.06.2021. at 16:56

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •