Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 226

Tema: ZPB 2005., (36. dio)

  1. #51
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    sve mi se cini da cemo i ove godine biti u Hrvatskoj za Kristijanov rodjendan
    jos je sve upitno
    nisam se bas spremila za ispit pa mi se niti ne ide, ali trebamo neke stvari obaviti za svekije...
    stvarno ne znam kako ce izgledati proslava ove godine
    a to je vec tako blizu :/

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ajoj, o rođendanu ne želim razmišljati. Tek sam prošla Ledin i treba mi malo vremena za oporavak. Sve mi se čini da ćemo i mi maratonski.

    Događaji na skijanju su stvarno crni humor.....

    MB, tebi je stvarno veselo. Mislim da je ipak lakše kada su samo dvoje jer se barem roditelji mogu rasporedit. A s troje ti uvijek fali jedan.

    Yas, pogledala sam slikice, Lucija mi je sada jako slična Ivanu. A Ivan s medekom

    Ja sam izgleda dobila gripu. Popila sam Dalsy pa mi je sada temperatura pala i ne bole me leđa. Samo da je ne zarade i djeca :/

  3. #53
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    yas- sličice Luce i Ivana su prepreprepreprekrasne

  4. #54
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Paulita-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nije gripa i da ne pređe na djecu!!

    Roko još ne spava...trenutno je Šlep

  5. #55
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Mislim da je ipak lakše kada su samo dvoje jer se barem roditelji mogu rasporedit.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nije gripa i da ne prijeđe na dječicu!!!
    dok se vi sve izredate za rođendane možda i meni padne kakav ideja
    1. rođ. 2 dana 2 lokacije ( kad neke nesmijem doma pozvati zbog sveki )Kalin doma
    2.rođ. u restoranu skupa s krstitkama - nisam dala da bude hrpetina ljudi i djece i mala beba
    s obzirom kako su nas zeznuli i nisu došli na rođendan i krstitke uopće nisam pametna kako slaviti i koga pozvati jer mi odmah pada mrak na oči ( 2/3 gostiju i to s MM strane nisu došli i nisu javili da neće doći, a svekiji em što nisu došli em napravili scene )

    danas nam je puno bolje prošao dan, pokušaji samokontrole recimo na dobrom putu, e sad treba pokušavati i dalje :/

  6. #56
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Yas, pogledala sam slike, predivni su oboje...... A tek one slike njih dvoje skupa, kako se vole, ma preslatki su!
    Ja intenzivno o rođendanu, imala sam super ideju ali teško izvedivu budući da je 3. mjesec. Ima jedna pizzeria sa terasom tu blizu nas, u prirodi, ima terasu sa igraonicom i pješčanikom. Mislila sam to iznajmiti na popodne i utrpati cijelu ekipu sa djecom ali strah me vremena, da i bude sunčano neće biti pretoplo..... , pa mi ostaje stan i kaos.
    Imam još vremena pa ću valjda nešto smisliti...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dakle vidim da je Mare otišla spavat neobavljenog zadatka.
    Mial tebi šaljem neke materijale pa se zabavljaj.
    Nego mene moj muž ostavio doma jučer sa tri njih - samokontrola je morala biti jaaaaaaaakkooooo izražena, ali više zbog njega neg zbog njih. Čini se da on nervozira djecu. A bogami i mene

  8. #58
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    A zašto smo danas plaviiiiiiiiiiiiiiiii?
    Sviđa mi se malo za promjenu, a i kontrast mi je puno bolji jer na ovom monitoru od laptopa je sve anemično.
    Ili su skužili da je za nas majke s sinovima ono bilo prerozo, pa su nam osmislili poseban look

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Nego trudnica kad ćemo kafe?

  10. #60
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Nego trudnica kad ćemo kafe?
    čim ću ju moć ponovno popit bez "nepoželjnih" posljedica , a i nešto u zadnje vrijeme nisam poželjno društvo, ni sebi, a vjerujem ni drugima, al čim malo dođem k sebi, javim se!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ajde dobro nek ti bude. Vjerujem ti. Ali tam ti je mjesto za sređivanje posljedica blizu - na dva tri koraka. Pa to bi stigla

  12. #62
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    A zašto smo danas plaviiiiiiiiiiiiiiiii?
    Sviđa mi se malo za promjenu, a i kontrast mi je puno bolji jer na ovom monitoru od laptopa je sve anemično.
    Ili su skužili da je za nas majke s sinovima ono bilo prerozo, pa su nam osmislili poseban look
    Eeeeeeeeeee a sad sam na admin pomaže u nevolji skužila da si sam možeš porihtat stil u profilu i bit u boji kojoj hoćeš.......
    kak je Cobalt dobaaaaaar, cureeeeeeeeeeeeeee.........ko da nije naša roda........al bar malo za promjenu toliko sam na njoj da me već glava boli od gledanja u rozo

  13. #63
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Joj meni je jedino roza ok,nedavno sam isprobala sve boje i uopće ne mogu tako čitati,kao da sam na nekom drugom forumu. Čim je jeučer postao plav,odmah sam ga porozila

    Stijena-ne znam kako su na mene prešle trudničke fore,ali ja opet jeeedeeem da je to strašno

    MB-nekad je lakše s djecom nego tatama

    Mare-mi bi slike!!!!!!!

  14. #64
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    TRAK hvala na pitanju Mateo je dobro u vrtiću je,jučer prvi dan nakon dosta vremena, puno je zadovoljniji kad ide,kući se vraća puno doživljaja hoče mi nešto reći šta su radili pa šta zna kaže šta nezna pokazuje rukama pa ja pogađam
    nedavno je imao neke crvene papirnate maramice,dobio paketić od susjede potrošio ih i objašnjava dedi da hoče maramice i on vadi svoje daje mu al neće te nezna reći crvene neg je uzeo crvenu bojicu i pokazuje i veli te majamice
    jel vaši znaju imitirat glasanje domačih životinja?mi
    pitam ga kak pes kaže on VAU VAU
    kak mačka MJAU MJAU
    koka KOKODA
    kravica MU MU
    ovčica ME ME.......presladak mi je kak ih imitira

    od nalaza radili smo bris nosa i grla,grla je uredan nosa ima porast mikroorganizma
    ekg uredan
    još napraviti timpanometriju i audiometriju-to je mjerenje tlaka bubnjića....pošto ima dosta smole (sad je otapamo u ulju) moguče je da slabije čuje dok je zaštopano što nisam primjetila

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Nina
    Trak kako sveki?

  16. #66
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    MB-sve po starom,bila na kontroli i kažu da tako može biti i do 6 mjeseci.

    Nina-super što je sve po starom !!
    Roko odavno oponaša životinje (kako Mial kaže-krepani vepar mu je omiljeni )

  17. #67
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    MB-sve po starom,bila na kontroli i kažu da tako može biti i do 6 mjeseci.

    Nina-super što je sve po starom !!
    Roko odavno oponaša životinje (kako Mial kaže-krepani vepar mu je omiljeni )
    krepani vepar? kak se on glasa??
    za sveki ~~~~~~~~~~~jeli kod kuče?

  18. #68
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Dakle vidim da je Mare otišla spavat neobavljenog zadatka.
    Mial tebi šaljem neke materijale pa se zabavljaj.
    Nego mene moj muž ostavio doma jučer sa tri njih - samokontrola je morala biti jaaaaaaaakkooooo izražena, ali više zbog njega neg zbog njih. Čini se da on nervozira djecu. A bogami i mene
    nego reci kak ste se zabavljali?

  19. #69
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    krepani vepar? kak se on glasa??
    za sveki ~~~~~~~~~~~jeli kod kuče?
    ma to se zezam....glasa se tako da klinci vrište bez veze-kao krepani vepar ,tj. kao da kolješ prase

    Sveki je doma,leži,komirana! Hvala na vibrama

  20. #70
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    krepani vepar? kak se on glasa??
    za sveki ~~~~~~~~~~~jeli kod kuče?
    ma to se zezam....glasa se tako da klinci vrište bez veze-kao krepani vepar ,tj. kao da kolješ prase

    Sveki je doma,leži,komirana! Hvala na vibrama

    kak je ta Mial neozbiljna

  21. #71
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ovako. Jučer popodne sam pripremila slike. Kad sam navečer išla uspavati Lovru, uspavala sam i seb. I to toliko da sam jutros na posao došla iza 9 (a radim od 8).
    Sad mi je više glupo išta obećavati, ali evo: upload ću napraviti danas, tako da ćete od sutra moći uživati u prekokrasnom izboru pedesetak fotografija splićana na snijegu (i u vodi).

  22. #72
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    [quote="Maruška" tako da ćete od sutra moći uživati u prekokrasnom izboru pedesetak fotografija splićana na snijegu (i u vodi).[/quote]

    Super,baš me zanima kako je sve tamo izgledalo !!

    Hoćemo imati exkluzivne fotke mama u badićima ?[/b]

  23. #73
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ma šta samo mama.... I tata! 8)


  24. #74
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Toooooo :D

    Čuj......ne znam kako tvoj izgleda,ali Wanin nije za bacit .Samo ako nam Wana ustupi da malo škicnemo...ha Wana ?

  25. #75
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Slušaj... Sve fotke su kod mene. Dogovorit ćemo se. 8)

  26. #76
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Stijena-ne znam kako su na mene prešle trudničke fore,ali ja opet jeeedeeem da je to strašno
    Ti bar možeš i ne jesti ako baš ne moraš (a mene opere takva mučnina da ne znam jel mi gore najest se ili ić rigat - s oproštenjem, na prazan želudac), a i odeš u malo žustriji šoping, pa se to istopi, a vidim i genetika ti je sklonija nego meni, a ja sad trenutačno mogu jedino leći, jesti i ne dizat se do jutra (pusteeeeeeee želje, ali mogla bih kad bi me netko pustio).
    Tako sam trula i nikakva da sam stvarno zaključila da mi je ovo bio posljednji trenutak da sam uglazbila sitna slova jer za koju godinu više stvarno ne znam jel bih se 9 mjeseci mogla dić iz kreveta :shock: :/
    Užaaaaaaaaaaassssssssssssss!

  27. #77
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Slušaj... Sve fotke su kod mene. Dogovorit ćemo se. 8)


    Inače,cijeli dan mi nešto šteka. Svaku temu čekam da mi otvori po pola minute,minutu. Jel tako i kod tebe ?

  28. #78
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Da.

    Stijena, drž' se. I nemoj plašiti one neodlučne...

  29. #79
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Da.

    Stijena, drž' se. I nemoj plašiti one neodlučne...
    Ma ne ja to uopće ne plašim, ovak je kod mene, kod vas može biti čisto drugačijeeeeeee, he, he, he.............

    a ja ću staviti u potpis: mrzim prvih 12 tjedana!

    al sigurna sam da ću naći nešto i protiv ostalih 28

  30. #80
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Prava 'hormonska' trudnica!

  31. #81
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Prava 'hormonska' trudnica!
    jes, vala!

    nisam od onih koje obožavaju biti trudne, ali obožavam imati djecu, pa mi je to nekak najkraći put, još uvijek...........joj jedva čekam riješit se ovog i imat još jednog malog, nekakvog, čupavog, koji će me maltretirati 24/7, a ja ću ga unatoč tome voljeti najviše na svijetu, baš kao i ovog kojeg već imam

  32. #82
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Meni je bilo super biti trudna. Samo, mislim da mi slijedeći put neće biti tako super. :/

  33. #83
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dok meni proradi postanje , Mare već odgovori ...

    Stijena-stvarno plašiš sve nas nepokolebljive!! Sumnjam da bi i meni bilo bolje. I sad se umaram nakon šetnje gradom (hipotireoza) i nemam kondicije nizašto. A tek to u kombinaciji s mučninama....ili ne daj Bože nespavanjem :shock:

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve brzo bude ok!!

  34. #84
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Meni je bilo super biti trudna. Samo, mislim da mi slijedeći put neće biti tako super. :/
    ma ja ni prvi put ne mogu reći da sam baš uživala, nekako mi je bilo ljepše kad sam rodila.......sve ovisi kakav si tip jer ako si paničar ko ja, onda si cijelu trudnoću u šokovima što li će biti............naravno ovisi kakav je tijek trudnoće i tak.........ja trudnoću ipak ne smatram samoj sebi svrhom, nego mi je važniji zdravi, lijepi i pametni potomak , tak da ju ipak više doživljavam kao nešto što je bolje da čim prije prođe, po mogućnosti kako treba

  35. #85
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Stijena-stvarno plašiš sve nas nepokolebljive!! Sumnjam da bi i meni bilo bolje. I sad se umaram nakon šetnje gradom (hipotireoza) i nemam kondicije nizašto. A tek to u kombinaciji s mučninama....ili ne daj Bože nespavanjem :shock:
    A čuj bolje ti je da znaš na vrijeme

    Ma, sigurna sam da onima kojima nije bilo strašno ni prvi put, neće bit ni drugi, a onima kojima je, onda im to što ja pričam nije ništa novo

  36. #86
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Moja trudnoća je bila apsolutno savršena: zdravstveno - sve ok, uselili u svoj stan, bila na bolovanju cijelo vrijeme, društveni život - nikad intenzivniji..

    E kako slijedeći put vjerojatno neću imati kombinaciju točke 1 i 3, 8) mislim da neću imati ni to apsolutno savršenstvo.

  37. #87
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Meni trudnoća nije bila strašna jer je sve bilo uredno,na sreću. Ali ne mogu reći da sam uživala i isto sam jedva čekala da rodim,pogotovo zadnjih mjesec dva kad sam bila kao galija
    Nisam ni cipele mogla pošteno obuti,niti spavati ,ali sam zato mogla jestiiii koliko god hoćeš!

    A opet...kad pomislim koliko samo žene imaju problema u trudnoći i mogućih komplikacija za bebe,onda mi se sve te stvari čine smiješnima!
    Bitno da sve bude ok!

  38. #88
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo mene nakon cijelojutarnjeg jurcanja i obavljanja muškog posla stigoh doma i primih se posla!
    MB sad spojih lik i djelo djeca su ti premedena
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    kak je ta Mial neozbiljna

    odo smirit Kalu pa se curiknem

  39. #89
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Moja trudnoća je bila apsolutno savršena: zdravstveno - sve ok, uselili u svoj stan, bila na bolovanju cijelo vrijeme, društveni život - nikad intenzivniji..

    E kako slijedeći put vjerojatno neću imati kombinaciju točke 1 i 3, 8) mislim da neću imati ni to apsolutno savršenstvo.
    a zašto ne bi imala kombinaciju 1 i 3 - ako sam dobro shvatila - da si zdravstveno ok, a da si na bolovanju - pa 99 posto trudnica je zdravstveno ok i na bolovanju je i nitko ih ništa ne pita. Ja sam u prošloj trudnoći trebala ići na dvije komisije i naravno poslala MM-a koji je još k tome odmah i ušao unutra jer je rekao da ide radi trudnice, a on ne može čekati čitav dan jer radi, i ne da mu nitko nije ni pogledao papire, nego čim su vidjeli da je trudnoća u pitanju, samo su lupali žigove - ako si na to mislila - da mi je vidjet tog doktora koji bi trudnici uskratio bolovanje ako ga traži! hm.......

    Dobro, ajde recimo da je sad situacija drugačija zbog toga jer moraš imati što bolji prosjek plaće radi prvih 6 mj. porodiljnog što prije 3 godine (bar meni) nije igralo baš nikakvu ulogu. Ali ako ti je plaća ista i nema se neke šanse enormno povećati sljedećeih par mjeseci, onda ti je baš svejedno.

    Ja ću radit još par mjeseci da si nabijem prosjek, pa da onda mirna mogu na bolovanje. Ali ja radim za sebe, pa mogu što hoću dok god državi plaćam ono što njih ide :/

  40. #90
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ja sam u međuvremenu promijenila firmu. Procijenjujem da ovaj put to ne bi bilo dobro za moju "karijeru"...

  41. #91
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Ja sam u međuvremenu promijenila firmu. Procijenjujem da ovaj put to ne bi bilo dobro za moju "karijeru"...
    aha........ :/

  42. #92
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    A ništa... Možda opet trebam mijenjat firmu.

  43. #93
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    A ništa... Možda opet trebam mijenjat firmu.
    to mene čeka u listopadu
    od kada sam ostala na bolovanju ni a ni b od njih

    ivana su čak došli gledati
    ali nije im sjela ova trudnoća tako brzo...

    čekamo sličice

    stijena mučnine, fuj-bljak
    znam točno kak ti je a nikada neću zaboraviti kako si me tješila da su tebi sa patrikom trajale i do 20. tog tjedna
    meni je teža trudnoća bila ova druga
    u 1. sam se jedino više živcirala zbog amnio.

    istočnjače u sparu je i ovu nedjelju lutkarska predstava
    mi ćemo vjerojatno opet hodočastiti
    samo bolje je doći ranije jer smo prošli put gledali stoječki iz prikrajka :/

  44. #94
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

  45. #95
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    :D :D :D WOW
    prekrasnoooooooooooooo
    sličke su vam odlične , a dečki pravi frajeri

  46. #96
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    :D :D :D WOW
    prekrasnoooooooooooooo
    sličke su vam odlične , a dečki pravi frajeri
    super ste mi
    dečki tako slatki
    ove kad rade pizzu su orginalne!!!

  47. #97
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    svi ste zgodnički a dečki su pravi
    krajolik san snova,još da je bilo snijega

  48. #98
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Slike su sssuuupeeer :D

    Lovre i Jure su

    Vi ste (još uvijek ) dobri komadi !!!

    Waninog sam mm-a već pohvalila,a bome nije ni tvoj loš

  49. #99

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    samo da javim da nisam vise 2u1 dobili smo bracu 29.01 veoma ekspresno bez ikakvih asistencija (rezanja, kiretaže, dripa, ničega). Bebac je 4200 kg, 54 dug....Pusa svima

  50. #100

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    umjesto kiretaže treba da stoji klistira

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •