Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 226 od 226

Tema: ZPB 2005., (36. dio)

  1. #201
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    jel zato upitnik il sam krivo skužila???
    ok je,ja sam skužila

  2. #202
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Lud grad,kažem vam ja
    :smajlickojitegadjapraznimkonzervama:

    ma draga meni je Os super 8)
    mozda zato sto me vezu neke lijepe uspomene...
    da sam ostala tu vjerojatno bi kao i ti :/
    I meni bi bio super da živim recimo u NY

    Yas-za šmrkavce~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    I Roko ima šlajma već dobrih 2,3 tjedna. Po danu sve ok,a po noći kašlje i pun nos i grlo!

    Jučer bili na onom rođošu u restoranu...dakle-božemesačuvaj
    Prostor jako lijep,ali preuzak i uopće nije za djecu kojih je bilo desetak i jedno 20 odraslih,minimum,strašno,gužva,vruće,dobro da je sve prošlo ok!
    Roko je bio ok,s obzirom da se morao zabaviti u 2 sa 2,srećom imali su mjuz sa dječjim pjesmama pa je on uglavnom pjevao i plesao
    Ali sve skupa mi se uopće nije sviđalo jer nije bilo prilagođeno djeci. Mi smo bili od 5 do pola 8 ,a SVI ostali su bili bar do 10 :shock:
    Ja stvarno ne znam kako bi on tamo izdržao još dva sata,ali valjda smo svi različiti!
    Uglavnom sam došla doma kao sa boks treninga!

    Ja se kao spremam van,samo nikako da odem

  3. #203
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    TRAk bar su si mogli dat truda i prilagodit prostor djeci ili tražit primjereniji prostor za tu prigodu moj nebi izdržao ni toliko koliko je Roko mi kad negdje iziđemo tipa restoran ili pizzeria nezadržavamo se dugo jer Mateu brzo postaje dosadno a nevoli se dosađivati :/ koje djete voli

    u utorak imaju maškare u vrtiću veli teta nek dođe zamaskiran :shock:
    veli da mu je stavljala neku čupavu periku što mu se uopče nije svidjelo
    čekam da se probudi pa čemo običi po dučanima potražit možda mu se nešto svidi vjerujem kad bi našli neki njegov poznati lik iz crtića da bi pristao odjenuti, nepoznato nedolazi u obzir

    za Luciju ~~~~~~~~~
    za Ivana~~~~~~~~~
    za Roka~~~~~~~~~~
    i ostale~~~~~~~~~~

  4. #204
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nina-da...malo su i mene iznenadili jer su inače zaista brižni prema svemu i prema svakome. No dobro,bitno da je sve dobro prošlo.
    E da....zaboravila sam. Za klince je bilo posluženo na malom stoliću zdjele sa čipsom ,flipsom ,štapićima i krekerima. Kako Roko inače jede štapiće i krekere to mu nije bilo zanimljivo,ali je zato sumanuto navalio na flips kao da je od suhog zlata. Ja sam poludila jer je samo trpao u sebe i nikakve prijetnje mi nisu pomogle. A čips sam (kad nitko nije gledao) sakrila ispod stola :shock: :shock:

  5. #205
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Nina-da...malo su i mene iznenadili jer su inače zaista brižni prema svemu i prema svakome. No dobro,bitno da je sve dobro prošlo.
    E da....zaboravila sam. Za klince je bilo posluženo na malom stoliću zdjele sa čipsom ,flipsom ,štapićima i krekerima. Kako Roko inače jede štapiće i krekere to mu nije bilo zanimljivo,ali je zato sumanuto navalio na flips kao da je od suhog zlata. Ja sam poludila jer je samo trpao u sebe i nikakve prijetnje mi nisu pomogle. A čips sam (kad nitko nije gledao) sakrila ispod stola :shock: :shock:
    stvarno umirem od smijeha mogu si zamislit kak je to izgledalo
    e sad, mislim da si dovela Roka u nezgodnu situaciju zbog običnog flipsa i čipsa

  6. #206
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Vjerojatno i jesam,ali očito je da je najslađe zabranjeno voće. Da se razumijemo-flips dobije jednom u recimo dva mjeseca jer ne vidim potrebe za tim,a čips ne jedem ni ja,i to mi se čini nekako "opasnim" za jesti. I inače on loše zvače hranu (lijen je pa guta,pa ga boli stomak) ali ovo žderanje flipsa me dokrajčilo jučer , jedino je on jeo,nitko drugi,užas!
    I naravno da ga je noćas bolio stomak i budio se par puta!
    Zato ja jako pazim,kod njega nije toliko više bitno što jede,već kako jede. Jednostavno mora jesti polako i žvakati hranu ,inače se napiri ko žaba pa ga boli stomak!
    A jučer je samo trpao,vjerojatno i cijele komade flipsa!!

  7. #207
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo me Nina

  8. #208
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    haram po dućanima s papirićem u ruci. imam spisak di šta kupujem i onda od dućana do dućana, a sve sami špeceraj
    u coopu našla ulje po 7,5 kn :shock: :shock: :shock: taman sam ušla u kuću a eto tvoj SMS pa se odmah prištekah još je i jakna na meni

  9. #209
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    haram po dućanima s papirićem u ruci. imam spisak di šta kupujem i onda od dućana do dućana, a sve sami špeceraj
    u coopu našla ulje po 7,5 kn :shock: :shock: :shock: taman sam ušla u kuću a eto tvoj SMS pa se odmah prištekah još je i jakna na meni

    jesi možda gdje vidjela kakve zgodne maske za našu dob
    neznam ni kam ču u TLu su bezveze u Merkatoru sam čula da ima oprema indijanca to je nekak najbliže Mateovom duhu

  10. #210
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa

    jesi možda gdje vidjela kakve zgodne maske za našu dob
    neznam ni kam ču u TLu su bezveze u Merkatoru sam čula da ima oprema indijanca to je nekak najbliže Mateovom duhu
    ma imaš ih sad svuda i svuda iste, ak ti se da odite u Metro i po 30 kn manje a iste, velik izbor u šparu, ma zbilja imaš svuda

  11. #211
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Vjerojatno i jesam,ali očito je da je najslađe zabranjeno voće. Da se razumijemo-flips dobije jednom u recimo dva mjeseca jer ne vidim potrebe za tim,a čips ne jedem ni ja,i to mi se čini nekako "opasnim" za jesti. I inače on loše zvače hranu (lijen je pa guta,pa ga boli stomak) ali ovo žderanje flipsa me dokrajčilo jučer , jedino je on jeo,nitko drugi,užas!
    I naravno da ga je noćas bolio stomak i budio se par puta!
    Zato ja jako pazim,kod njega nije toliko više bitno što jede,već kako jede. Jednostavno mora jesti polako i žvakati hranu ,inače se napiri ko žaba pa ga boli stomak!
    A jučer je samo trpao,vjerojatno i cijele komade flipsa!!
    a moj pak nikad sažvakat
    takav je i moj mm on nežvače on samo guta i onda poslije tegobe
    i ja sam smanjila grickalice jedu se tjednom 1x sretna sam što nevoli čokolade al zato se ubija u bombonima :/

  12. #212
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    jutros ga sveki izvela u šetnju do prve susjede
    susjeda uzgaja zečeve možete mislit s kojom je forom došao kući hoču zeca živa frka čak mu je rekla da če mu dat jednog ak se slažu mama i tata :/ pola jutra je proplakao zbog zeca
    neznam koliko je to pametno
    jel tko ima kučnog ljubimca?

  13. #213
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nina-nemamo ništa od ljubimaca u stanu,a na vikendici imamo psa i mace.
    Ne stignem ni ovako ništa,tako da ljubimci ne dolaze u obzir.
    Iako svi jako volimo životinje,ali za sada ne!
    Znam da Paulita ima psa i čini mi se MB!
    Za druge ne znam!

    Mial-kako Kala?

  14. #214

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Svim bubanima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da cim prije prodje.
    Mi smo bili danas cijeli dan kod mojih i opet sam se prenajela tako da me boli zeludac.
    Ja sam slicna kao Roko, kad sam vidla mamine strukle , mislila sam da moram odmah sve pojesti
    A, vec tri tjedna , svake nedjelje govorim kako idem od ponedjeljka na dijetu.
    Evo i sad cu reci da idem od sutra na dijetu :D
    Ne znam kaj mi je, od kad smo se vratili iz Njemacke udebljala sam se sest kila i osjecam se uzasno zbog toga

    Vanji jos uvijek curi iz nosica, ali po noci je dobro , ne budi se precesto.

  15. #215

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    jel tko ima kučnog ljubimca?
    MI imamo patuljastog snaucera, zove se Toti i prava je maza.
    Imamo ga u kuci , ali ne smije ici u druge prostorije osim hodnika
    gdje ima svoju kosaru.
    Odlucili smo se za snaucera jer mu ne ispadaju dlake i to mi je super.


    evo, to je nas Toti
    http://www.housekazak.com/HouseKazakToto.html

  16. #216
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    oooooooo Toti je faca. jel to on ide na takmičenja il je samo plemenite krvi? i da naravno baš je sladak
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mial-kako Kala?
    ma nemam ti pojma , prava majka nema šta 8) . taman kad joj je bolje frajerica se skine i hoda gola i bosa i onda počne curit nos i kašljati. al uglavno bolje je izgubila je onu anemičnu facu i vratio se apetit, više ne tamani samo juhe i bioaktive već SVEEEEEEEEEE . većeras se frajerica digla iz kreveta u pol 11 i tražila me "mece" od ručka i pojela jedan faširanac i pol šnite kruha :/
    mi nemamo kućne ljubimce, ja sam imala kao cura (tako je i nastao moj nick)
    u biti imamo 2 u dvorištu, al nisu naši
    kad djeca odrastu onda možda, al sad dok su mali nebi išlo

  17. #217
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Ja sam slicna kao Roko, kad sam vidla mamine strukle , mislila sam da moram odmah sve pojesti

    A ovo što si se udebljala-nije ni čudo ,kad god se netko vrati u Hr. odmah se udeblja.Valjda zaista imamo takvu prehranu a i izbor svega je dobar,pa je teško odoljeti!

    A zašto meni ne otvara sliku vašeg Totia?? Probat ću kasnije!

    Mial-skine se gola i šeta po kući??Ja ću poluditi
    Mi u zadnje vrijeme vodimo rat jer Roko ne želi papuče pa hoda samo u čarapama.I naravno pada po parketu ko kruška

    Bobčice-gdje si?

    Yas-jeste živi?

  18. #218

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mial, Vanja isto obozava biti gola, a Luka isto.
    Oni se obavezno skroz skinu dok idu kakati. Luka veli
    da se ne moze pokakati ako ima majicu
    Mi isto stalno vodimo borbu kaj se tice papuca.
    Stalno se izuvaju,ali sad im cesto obucem carapice koje
    imaju ispod gumice i to onda ne skidaju tak cesto.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Jutro!

    Lovro ima temperaturu. Probudio se u 4 i pol, povratio, temperatura 38,5. Stavila sam mu voltaren čepić, nakon jedno pol sata mu je pala temperatura. Buncao je cijelo vrijeme. Čini mi se da mu sada ponovo raste.

    MM i ja smo jučer "proslavili" 6. godišnjicu braka. Doma, ja u temperaturi ipak napravila njegov omiljeni ručak. On je poslije išao po večeru. A Leda zaspala tek u 1 i pol. Nije mi jasno šta joj se desilo, probudila ju je kiša jer je lupala po prozoru, razbudila se i u pol noći se igrala i haračila po dnevnom ko da je podne.

    trak, umirem od smijeha na ono skrivanje čipsa I ja bih vjerovatno to napravila jer ovaj moj pomahnita za tim sr***ma.

    I mi imamo psa, kuju sibirskog huskyja, zove se Luna. Ima 5 godina, pušta dlake za poludit, a za one koji neznaju, ti psi imaju dlaku i poddlaku. Svaki dan usisavam po nekoliko puta, a najveći kaos je kada se počne linjati dva puta godišnje. Ti psi nemaju mirisa, pa se u stanu ne osjeti pas.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Paulita, ~~~~~~~~~~~~~~~ za Lovru.

    Mi se danas popodne spremamo na rodjendan kod jedne curice
    koja ide s Lukom i vanjom u igraonicu.

  21. #221
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    živi smo

    za sada su nam samo nosevi u komi, drugih simptoma nema
    nadam se da neće ni biti
    ivan ide u vrtić
    luciji svaka 4 sata sa cjevčicama izvlačim šmrklje, od kuda ih opet tako puno ima ne znam, prije 2 tjedna su ih joj još vadili u bolnici
    fakat za poluditi

    još ovih dana imam goste pa ništa ne stižem

  22. #222
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo i mene kratko da se javim.
    kod nas luda kuća, cendravi, pospani, niko nikom neda mira - očito je nešto divlje u zraku
    tek sad Kiar zaspao, a prvo spavanje preskočio, seka u "pravom" trenutku ušla u sobu i gotovo, on se odma razigra. a pošto je jako umoran onda je i cendrav pa je najlakše izaći s njim na kraj tako da ga se nosi, e onda kreću ljubomorni ispadi jer se braco nosi, a ona ne i tak veselo nam je. očito smo previše zajedno pa se više sve otelo kontroli, jedva čekam ponedjeljak i vrtić da se malo i ja odmorim - majka ipo
    a šlapice - joj pa prije dobijem na lotu nego da ih obuće, al zato joj obavezno oblačim štrample i još debele čarape sa ABS. kod nas doma nije hlano, ali pošto je ona stalno na podu moram paziti jer onda piša di stigne i nestigne, nemože se kontrolirat .
    Paulita ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Lovru
    i sretna godišnjica braka!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ svim šmrkavim!
    a di je Natti? neće se više družiti s nama laprdalima svjetskim ?

  23. #223
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Da...NATTIE" -gdje siiiiii?

    PAULITA-sretna vam godišnjica braka :D

    I malo za Lovru ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Nije ni Roko bajno,stalno je pun šlajma,čak je naučio i povremeno ispuhati nos,ali toga ima na litre pa je stalno začepljen i baš ništa ne pomaže. Razmišljam i da odemo do doktorice iako nisam pametna da tamo ne bi pokupio nešto drugo :/ osim tog šlajma i bala,sve drugo ok!

    Prijepodne smo otišli na Dravu šetati i gledati patke koje obožava,pa smo probali popiti kavu....to nam je u zadnje vrijeme teža misija jer bi samo skitao po kafiću i maltretirao ljude sa pitanjima i igranjem ,i onda mi prodadamo u zemlju od srama! Nemaju svi strpljenja s malom djecom. Sjećam se sebe dok se on nije rodio-jako su mi išla na živce djeca koju roditelji vode u kafić a eto....sad mi se to vraća. Tako mi i treba

  24. #224

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa

    Bobčice-gdje si?
    Evo me.Hvala ti sto pitas,ali imam uzasan vikend koji ne bih pozeljela niti najvecem neprijatelju.
    Ajna je od petka bolesna,temp ne spada,pije nekih 3-4 sirupa i jako je nervozna.
    Prije nekih 2 h ispod nase kuce je djecak od prijetelja MM pao u vodu i dr se bore za nj.zivot,neznam sta da vam kazem sva sam izgubljena

  25. #225
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Bobčica prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa

    Bobčice-gdje si?
    Evo me.Hvala ti sto pitas,ali imam uzasan vikend koji ne bih pozeljela niti najvecem neprijatelju.
    Ajna je od petka bolesna,temp ne spada,pije nekih 3-4 sirupa i jako je nervozna.
    Prije nekih 2 h ispod nase kuce je djecak od prijetelja MM pao u vodu i dr se bore za nj.zivot,neznam sta da vam kazem sva sam izgubljena
    za AJNU~~~~~~~~~~~~~~
    za DEČKA ~~~~~~~~~~~~~da bude dobro
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    javi se da nebrinemo

  26. #226
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Bobčica prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa

    Bobčice-gdje si?
    Evo me.Hvala ti sto pitas,ali imam uzasan vikend koji ne bih pozeljela niti najvecem neprijatelju.
    Ajna je od petka bolesna,temp ne spada,pije nekih 3-4 sirupa i jako je nervozna.
    Prije nekih 2 h ispod nase kuce je djecak od prijetelja MM pao u vodu i dr se bore za nj.zivot,neznam sta da vam kazem sva sam izgubljena
    :shock: ajme strahote,pa kako se to dogodilo? Koliko je star?
    Obavezno javi šta se događa!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Za malog prijatelja da se izvuče

    I za Ajnu da ozdravi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •