Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 364

Tema: 39+++

  1. #151
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Ideja, mi smo super, maleni će skoro napuniti godinu dana,
    uživam i ništa mi nije teže nego kada sam bila deset godina mlađa.
    zapravo, isto mi je,
    kada sam imala jedno dijete, jedva sam sve stizala,
    pa sam rodila drugo, pa opet jedva stizala,
    sada sa troje isto jedva stižem.

    nadam se da ste i vi dobro,
    pusa tebi, djeci i svim mladim mamama sa ovog topica.

  2. #152
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Veliki pozdrav!I ja sam svoje treće dijete rodila sa 40. Ostala sam trudna od prve, doduše bili smo na godišnjem pa možda je to razlog brzini. Trudnoća je bila super, ko da mi je 20.Ma ča 20 tada mi je bila puno teža. Dobila sam osam kila, mogla sve, osjećala se divno. A porod za ne vjerovati - bez trunke tiskanja, cijelu noć lagani trudovi koje sam uglavnom prespavala, niti pola sata od dobivanja dripa ja zovem da osjećam pritisak. Nisu mi vjerovali ,ali kad je pogledala mogla je babica samo uhvatit moju curu od točno 3 kg. Ni rezanja, ni pucanja, ma kakve godine!! Ja sam bila najživlja na katu, za 48 sati već doma.I naravno dojenje bez problema. Prijateljice su mi sad mlađe 10, 20 god, a kad kome kažem koliko imam ne vjeruju. I da- nisam išla na amniocentezu. Znala sam da ću roditi bez obzira, pa čemu rizik.( Pa ja sam mlada mama.) Velika braća oduševljena sestricom, i ne ljute se na mamu i tatu - baš suprotno,
    Stvarno dijete pomlađuje, i nije teško ništa raditi oko njega. I želim svima da imate još djece bez obzira kad. I (ne manje važno) muž i ja smo kao nekad - mladi bračni par sa svime što to donosi.

  3. #153
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Bravo, Beti3, divno je čuti ovakvo iskustvo!
    Nalazim i neke sličnosti s našom situacijom.
    Pusa svima i dobar vam dan!

  4. #154

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    41

    Početno

    Ja sam prvo dijete rodila s nepunih 33, sada uskoro punim 38 i kada se riješim nekih gin problema (polip, mirkopolicističan jajnik) nadam se još jednoj trudnoći taman negdje kad napunim 39 Sretno svima

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    10

    Post

    Ja prvo rodila sa 35 a sad imam 39 i godinnu dana radimo na drugoj bebi. Imam problem sa ovulacijom i endometrijum pa pijem lekiće.
    Nadam se da ću roditi ti drugo dete pa makar i sa 45

  6. #156
    krol avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    113

    Početno

    Ja i moja supruga smo 16 godina u braku bez djece ,ona ima 41 ja 39,zvanicno smo zdravi i kad vas procitamo dobijemo snagu da i dalje pokusavamo i da se nadamo.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    36

    Početno


    Lijepi pozdrav,
    evo da se i ja priključim ovoj mlađahnoj grupici
    Imam 39 +, muz 38, prošli nekoliko bezuspješnih inseminacija...sad se pripremamo za iVF i nadam se najboljem ,iako po najfriškijem nalazu AMH mi je vrlo vrlo nizak

  8. #158

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Evo prikljucujem se temi, jos pola godine i 39.
    Cekali smo bebicu na ljeto 2011. medutim prosli tjedan missed ab. i kiritaza .
    s 38 god nisam se jos osjecala da pripadam u 39+++, medjutim doktorica me totalno ubedirala sa stavom pa da missed je cest ako je zbroj godina roditelja veci od 70, a mi smo skoro 80. Osjecala sam se uzasno staro (nikad do tada nisam). i kroz redove sam shvatila da mi govori da sam trebala ranije radjat djecu i da u ovim godinama ugrozavam i sebe i dijete. Prije samog UVZ-a dok nije ustanovila da srceko ne kuca, me je uvjeravala da moram na amnoicentezu i ostale testove za kormoomske anomalije, bez obzira sto sam joj ja rekla da bez obzira na rezultate testova zelim roditi svoju bebu.

    mm i ja i ovako tuzni i dalje zelimo bebu. Pa vas molim za savjete vezano za pracenje ovulacije, dodatke prehrani za mm i mene, naravno osim folne. Ili me uputite na teme gdje se mozda vise pisalo o tome.

  9. #159

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Nitko dugo nije pisao. Ima li još 39+ budućih mama (ii onih, poput mene, koje to silno žele biti)? Mi smo, nakon duže stanke (11 godina) objavili ginićki da želimo pokušati još jednom. Nije to baš dočekala s odobravanjem, odnosno, prilično je skeptična, što nas nije obeshrabrilo, ali nas nije niti ohrabrilo. Onako, osjećamo se pomalo kao netko tko želi nešto što nije (više) prirodno.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    LutonjiceToporka nemoj se tako osjećati, ima jako puno zena koje se odlucuju na trudnocu nakon 39. Pridruzi se na Odbrojavanju, dok cekas zeljenu trudnocu. Jedino ti moram priznati da je teze zatrudniti nego s 20-30, barem iz vlastitog iskustva. Dobrodosla na forum.

  11. #161
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Dugo me nije bilo ovdje...svratila sam samo da vidim malo ekipu....zelim vam puno sreće i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    za uspjeh u ostvarenju želja....
    ja sam se polako pomirila, godine su tu...iako kod sebe još ne primjećujem neke promjene da je nešto drugačije nego prije 10 godina....eto bar se dobro osjećam i imam energije...
    pozdrav svima i pratit cu vas...

  12. #162
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Pepe2, evo i ja još uvijek ovdje drvenim, u želji za drugom trudnoćom . dođi opet k nama malo na Prije začeća, u društvu je lakše, možda ti se opet vrati želja . .

  13. #163
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Franny, veliki pozdrav....

  14. #164
    piki avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Postovi
    690

    Početno

    Pozdrav svima! Već vas jedno vrijeme pratim ali tek se sad javljam. Da se predstavim: ja 38 (navodno) sve OK osim smanjene plodnosti zbog godina, mm 42 asthenoteratozoospermia (sori ak sam fulala koje slovo, ne da mi se po papire).
    Pokušavamo već neko vrijeme dobiti prvu bebicu.
    Lijepo što ima forum i za takve mlade buduće roditelje.

  15. #165
    anita rain avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    ...na lijepom plavom Dunavu...
    Postovi
    464

    Početno

    Pozdrav svima! Već Vas neko vrijeme čitam, ali eto nikako se odvažit i malo "piskarat". Ja 38 za dva mjeseca, muž 28 tek napunio, 7 mjeseci u predivnom braku. Svaki mjesec pokušavamo do naše bebice, ali eto,ne ide baš. Čitam sva Vaša išćekivanja, nadanja,tugu,suze i sama se nađem često u svakoj Vašoj riječi. Ne odustajem, mada sam mislila da će biti lakše. Imam dvoje dječice iz prvog braka (cura uskoro 15 i sin uskoro 10). Prva T sa 23 godine, druga sa 28, doslovno baš kad sam poželila T ona mi se i dogodila. Moj sadašnji muž,predivan je mojoj djeci i uživam gledajući skladan odnos u kojem živimo. On toliko voli dječicu (toliko da mi je priznao da je pogriješio profesiju,jer je trebao biti teta u vrtiću hihi ) i baš bi svi četvero se radovali jednoj majušnoj bebici. Od kad smo se vjenčali pokušavamo, ja bila kod gin. kaže sve ok i papa i sve ostalo,čak je rekla da vidi malenog folikulića koji čeka društvo, ali eto ništa i ništa. Da li je to prevelika želja ili "briga" zbog mojih 38 ne znam, ali jedno znam,ne odustajem i briga me za godine, ja se osjećam mladom i sposobnom. Priznat ću Vam nešta,ovaj mjeseci ja i muž na godišnjem,dva tjedna uživancije,sami (djećica otišla tati preko praznika),posvećeni jedno drugome,zaista smo uživali, e sad....psttt... trebam dobiti 24.01 (nadam se da neću),imam neke simptome (cike užas bole, pipi danas cijeli dan,čak sami noćas ustajala, primjetila sam u para navrata da mi se zamantalo), ali vidjeti ćemo,možda su samo lažni. Ne želim mužu ništa pominjati, toliko testova i razočarenja, čekam i šutim, ali eto, sa Vama podjelih to... pozdrav curke i ne brinite ima nas sa 39+++ koje sanjamo još biti mame....

  16. #166
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Anita, jedno je kako se mi osjećamo, a drugo je kakva je reporoduktivna sposobnost našeg organizma. Pokušavajte, pokušavajte, ali mislim da vam je pametno uraditi neke pretrage. Ti napravi analizu hormona 3. dan ciklusa (FSH, LH, estradiol...) zatim AMH, a tvoj muž neka napravi spermiogram. Tada ćete malo više znati.

  17. #167
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    ...za ne vjerovat...33DC...bt 36.7 ( 37.3 uvečer)...danas cilo popodne lagana mučnina...vrti mi se lagano u glavi...križa bole...
    ovaj ciklus imala ovulacijsko krvarenje ( vrlo slabo, trajalo 4 dana), O je bila ( LH trakice potvrdile)...

  18. #168
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj Pepe2 prvotno napisa Vidi poruku
    ...za ne vjerovat...33DC...bt 36.7 ( 37.3 uvečer)...danas cilo popodne lagana mučnina...vrti mi se lagano u glavi...križa bole...
    ovaj ciklus imala ovulacijsko krvarenje ( vrlo slabo, trajalo 4 dana), O je bila ( LH trakice potvrdile)...
    Pepe, ima li novosti?~~~~~~~~~~~~~~~~~

  19. #169
    Ester avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    52

    Početno

    Prije nekoliko mjeseci imala sam pobačaj i sada pokušavam ponovno ostati trudna, ja imam 41, a suprug 44. Imam gineokologinju koja me podržava, ali me isto tako i nastoji držati na zemlji. Zasada pokušavamo, ali budući da opet imam simptome mjesečnice, vjerojatno nismo uspjeli, pa ću potražiti i dodanu liječničku pomoć. Prvo dijete sam rodila prije dvije godina, a sada bih voljela još jedno kako bi mi dijete imalo društvo i ne bi bilo samo

  20. #170
    broculla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    151

    Početno

    pozdrav svima,
    često čitam rodin forum, ali tek sam se danas registrirala. nisam mislila da ću pisati ovdje, imam troje velike djece i bliži mi se 42. godina. md ima 34 godine i nema djece. mama mi je relativno rano ušla u menopauzu tako da kada mi je prošli mjesec menstruacija kasnila, bila sam sigurna da je to samo menopauza. nešto mi nije dalo mira i nakon deset dana kašnjenja odlučila sam izdvojiti 30 kuna za kućni test trudnoće. kada su se pojavile 2 crte, nisam mogla vjerovati što vidim.
    kroz dva dana sam počela krvariti. na UZV se vidio odjek embrija s pozitivnim, ali usporenim otkucajima srca. naručena sam za 4 dana uz mirovanje, normabel i utrogestane 3x2. na kontrolnom UZV je utvrđeno da više nema KČS. missed abortion. isti sam dan u bolnici imala kiretažu.
    sad sam se naručila na tehnički pregled (briseve i papu) da zaliječim ako ima što prije ponovnog pokušaja.
    nadam se da ćemo uskoro ponovo uspjeti jer ionako nismo dugo pokušavali. stvarno me u cijeloj priči razveselilo da uopće mogu zatrudniti u svojim godinama, toga me je bilo jako strah.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    478

    Početno

    Evo svim trudilicama na ovom pdf-u malo trudničke prašine - danas nam je broculla objavila plusić

  22. #172

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima! Pridružujem se klubu, imam 41 g., md 35, do sada nisam pokušavala ostat trudna. Imam namjeru pokušat prirodno idućih par mjeseci, pa ćemo vidjeti. Ginekoloških problema nikad nisam imala, a i obiteljska 'anamneza' po ovom pitanju je obećavajuća (mama, baka, pa čak i prabaka- imaju sretno okončane kasnije T.), ali naravno svejedno me brinu moje godine. Sigurno ću imat puno pitanja ako 'stvari' zapnu. Čitamo se i sretno svima!!!

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    dobro nam dosla!!! i sto prije ostala trbusasta!!! sto se pitanja tice, stojimo na raspolaganju

  24. #174

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Mogu li se i ja pridruziti ovoj temi mada vidim da odavno niko nije nista pisao smrc..(mozda ima neki drugi link?)
    Imam 43 godine i AMH 0.3 ima li sanse po vasem iskustvu da se nadam icemu??/

  25. #175
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Pozdrav, nadam se da još netko čita ovu temu
    Prije nepune tri godine zatrudnila iz prve, odmah nakon odluke da želimo bebu, trudnoća predivna, savršena. Prije 4 mjeseca krenuli ponovo, na drugo dijete, i sad me već lovi panika, valjda sam opet mislila da će to lako...mislila sam da je dovoljno poseksati se u vrijeme ovulacije.
    I tako...lovi me panika pa čitam neke teme, a tamo sto nepoznatih pojmova.

    Uglavnom, zanima me, koja je prva pretraga koju moramo napraviti da bismo ustanovili jesmo li još uvijek (i koliko) plodni?
    Na 1. stranici topica ina33 spominjala je pretragu hormona (ona) i spermiogram (on), je li to to?
    Da li uputnicu za hormone tražim od dr opće prakse ili ginekologa, od koga se traži uputnica za spermiogram?

    Hvala na odgovorima.

    Inače, do trudnoće imala savršen ciklus, točan do u sat pa sam unaprijed mogla predvidjeti kad će ovulacija (a i osjećala sam ih jer su bile bolne)...i kad mi je dragi bio najavio služeni put, rekoh mu, ne ideš ti nikamo, ja tad imam ovulaciju. Promijenio planove i tada zatrudnila
    Nakon poroda, ciklusi više nisu toliko redoviti, ni u dan, kamoli u sat, a ovulacije nisu više toliko redovito bolne i predvidive

  26. #176
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Zuska,

    pretrage hormona (FSH; LH; estradiol, progesteron, AMH, TSH) za tebe daje odabrani ginekolog, a za muškarca uputnicu za spermiogram daje njegov obiteljski liječnik.

  27. #177
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Inesz, hvala! Dakle, to su polazne točke?

  28. #178
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    I još jedno pitanje, gdje se radi spermiogram?

  29. #179
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Petrova, koliko ja znam, vidla tamo na vratima kad bi betu vadila Sretno

  30. #180
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    To se samo u Zagrebu radi?

  31. #181
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sve možeš obaviti u Rijeci na odjelu za humanu reprodukciju. Bar mislim.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 28.01.2014. at 08:28

  32. #182
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    To se samo u Zagrebu radi?
    zuska,

    ako ti je dragom neugodnjak jer u bolnicama znaju biti koma uvjeti (bar je tako na VV), drugim riječima ne baš poticajno okruženje za dat uzorak od veličine prostora, mirisa , reda muških ispred koji čekaju da to zgotoviš,.. itd. možete to napravit i privatno. Ne znam točno za Istru i Kvarner gdje al sigurno imaju neke privatne klinike, malo pogledaj po forumu, možda Rode znaju više.

    Sretno da zatrudniš prije nego dobijete nalaze pretraga.

  33. #183
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Hvala na savjetima!

  34. #184
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    To se samo u Zagrebu radi?
    Ma ne, mislim da to radi svaki biokemijski laboratorij.

  35. #185
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    zuska,

    ako ti je dragom neugodnjak jer u bolnicama znaju biti koma uvjeti (bar je tako na VV), drugim riječima ne baš poticajno okruženje za dat uzorak od veličine prostora, mirisa , reda muških ispred koji čekaju da to zgotoviš,.. itd. možete to napravit i privatno. Ne znam točno za Istru i Kvarner gdje al sigurno imaju neke privatne klinike, malo pogledaj po forumu, možda Rode znaju više.

    Sretno da zatrudniš prije nego dobijete nalaze pretraga.

    Uzorak se može donijeti i od doma, unutar sat vremena, u sterilnoj posudici stisnutoj uz tijelo, u unutarnjem džepu jakne, npr.

  36. #186
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    U Rijeci se spermiogram radi samo na Humanoj (Ginekologija, 1.kat). Svojevremeno je bio i jedan privatnik...u Brajšinoj, zaboravila sam ime, nebitno jer više ne radi. I ovo što kaže Mojca je istina, donesite od doma ako stignete, ili stanite negdje iza Tunela jer WC tamo nije nimalo poticajan. E da, uzorak se predaje između 7.30 i 8.00, rezultat isti dan u 12h.
    Za Istru ne znam, možda najbolje da pitaš na temi Potpomognuta u Rijeci pa će ti naše istrijanke bolje znati.

  37. #187
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Može i u Puli na ginekologiji!

  38. #188
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Svježe informacije: navodno po novome može i u Poliklinici Kalinić u Ri, 051/371-272
    (vjerujem Zuska da ti je Pula bliže ali eto ako nekom drugom zatreba)

  39. #189
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Zuska, aj ako imaš volje, malo čitaj moj link Liječenje neplodnosti, pokušali smo dati neke osnove na jednostavan način

  40. #190
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Cure, hvala vam na linkovima!

    Imam jedno pitanje, ne bi možda trebalo biti ovdje i vjerojatno je i glupo, ali pomozite svejedno.

    Trebam ići u labos dati krv za pretragu hormona, imam uputnicu za 3. dan ciklusa i za 23. dan cuklusa.

    E sad, 23. dan ciklusa mi je danas, a ja mogu ići dati krv tek prekosutra. Hoće li 25. dan biti u redu ili da čekam novi ciklus? Što ako taj dan dobijem mengu (ciklusi su mi 25-26 dana), jel' to ima kakve veze?

  41. #191
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mislim da bi onda trebala vaditi koji dan ranije, recimo 21 dc. Bar tako sam ja pred nekih 5-6 godina.

  42. #192
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ima. FSH, LH, estradiol, testosteron, i prolaktin se vade 3. dana ciklusa da se vide njihove bazalne vrijednosti. Progesteron se može vaditi i 3., ali se uobičajeno pri početnim pretragama vadi 21 dan ciklusa, to jest 7. dan od pretpostavljene ovulacije. Zašto je tvoj ginekolog pretpostavio da je tvoja ovulacija 16. dana ciklusa nije mi baš jasno, ako su ti ciklusi 25-26 dana, vjerojatnije je da ovuliraš ranije (11-12dc) nego kasnije (16dc). Dakle, ako budeš vadila krv 25dc, iz nalaza ti se neće moći iščitati realno stanje stvari, odnosno jesi li ovulirala u ovom ciklusu.
    Ja bih na tvom mjestu sačekala sljedeći ciklus i u njemu izvadila hormone 3.dana ciklusa (dozvoljeni razmak je ustvari 2-5dc, 2 za one s kraćim i 5 za one s dužim ciklusima), i u istom tom ciklusu izvadila i progesteron na 19dc.

  43. #193
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Super, hvala na jasnim odgovorima!

  44. #194
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Nema na čemu, javi rezultate.
    I evo ti jedna slika govori tisuću riječi: https://www.acne.org/img/menstruation-cycle5.jpg

  45. #195
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Cure, što mislite o ovome, vrijedi li uzimati?
    http://www.fertilup-hrvatska.com/neplodnost1.html

    Uf, pri svakom postavljenom pitanju ovdje osjećam se jednako nesigurno kao kad pokušam nešto pitati ili objasniti osobi zaduženoj za IT.

  46. #196
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne brini draga, tu smo da si pomognemo.
    Bio je topic: http://forum.roda.hr/threads/80378-F...light=fertilup

  47. #197
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Uf, pri svakom postavljenom pitanju ovdje osjećam se jednako nesigurno kao kad pokušam nešto pitati ili objasniti osobi zaduženoj za IT.

    evo ti dvije aktualne teme gdje bi mogla pronaći nešto zanimljivo za sebe:
    http://forum.roda.hr/threads/83688-K...-trudni-DVAPUT
    http://forum.roda.hr/threads/83657-P...i-u%C4%8Diniti

  48. #198
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Argente, pratim oba linka ali ne razumijem puno. Makar razumijem malo više nego prije dva tjedna.
    Imam osjećaj da sam upala među ginekologe, mikrobiologe, nutricioniste i homeopate, a ja jedva da znam gdje su koji djelovi tijela, o hormonima znam da postoje i da se zovu hormoni i to je otprilike to. Pa sam malo frustrirana i bad mi je pitati jer mislim da pitam gluposti.

    Hvala tebi i Mojci

  49. #199
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ma daj, Zuska - pa pitaj što god ne kužiš. najbolje ti se javit direkt na temama na potpomognutoj - tamo sigurno zalazi više kužera nego ovdje (mada vidim i ovdje koje oko sokolovo ).
    vjerujem da znaš da, s obzirom na dob, ako se kroz 2 mjeseca (vidim da već cca 4 radite na bebi) ništa ne dogodi (puj, puj), preporuka je konzultirati se s MPO-vcem.
    Posljednje uređivanje od frka : 19.02.2014. at 18:42

  50. #200
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    sve je frka rekla, a misliš da smo se mi rodili pametni, kako smo bili prisiljeni ući u to područje, tako smo i učili...navijamo da tebi to neće trebati...
    frka, ako točno znaš-jesu malo labaviji kriteriji za sekundarnu neplodnost, nisu?

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •