Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Mjesto za biljar pogodno za klince

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Mjesto za biljar pogodno za klince

    Jednom davno, davno otvorio sam sada nestali topic sa upitom ima li u ZAgrebu neko mjesto kud bi se moglo otici sa klincima na biljar. Odgovora nije bilo, no u medjuvremenu su nam prijatelji dojavili za biljarsku salu kod dvorane "kutija sibica" na Tresnjevci. Danas prijepodne su bili tamo MZ sa Vedranom i dvoje njegovih prijatelja iz kvarta sa njihpovim tatom i dobro su se zabavili. Jedna igra je 7 kn, imaju i stolne nogomete, a sama dvorana (izgleda da se otvara oko 10h, oni su bili malo iza 11h) nije bila presmrdljiva i nije bilo gotovo nikoga.
    (predvecer je vjerojatno veca guzva i smrdljiviji zrak, dakle preporuca se prijepodnevni dolazak).

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    188

    Početno

    ako ste u zagorju, evo vam ovo, fina pizza i biljar je samo jedan ali većinom igraju klinci

    http://www.orogoro.hr/

  3. #3
    keska avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    U podrumu kafića IBM na Malešnici (ugao Malešnice i ul. Ivane BM) - mali prostor jedva nešto veći od stola, ako ste sami je ok, a ako dođe još netko na 2 poker aparata i puši onda je zagušljivo.

    U Podsusedu u kafiću pokraj Prehrane, mislim da se zove Purgerica (donedavno slastičarnica) u posebnoj prostoriji je biljar ali prije par mjeseci je bio u kvaru, ne znam da li su ga popravili.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •