Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: hmmm...udarac u nezgodno mjesto...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    126

    Početno hmmm...udarac u nezgodno mjesto...

    pozdrav svima...

    buduci da sam u stalnoj i prekrasnoj vezi, punoj otkrivanja, medjusobnog, dosla sam do vrlo interesantne stvari...

    naime, inace sam strastvena osoba, ali tek nedavno sam zaista obratila pozornost na to da ja ustvari se nikada nisam pravo zadovoljavala (prstici i to..)

    i sada, to se pokusava napraviti u dvoje, ali je nemoguce, jer ja se scimam sva kada se priblizi mom klitorisu :shock:

    naime, kao mala (8,9 godina) sam prelazila ogradu i skliznula dole tako da su mi noge prosle izmedju, a ja sjela svom tezinom u zaletu na moju p...

    mislim da vam nemoram ni reci kako me bolilo...

    e sada, da skratim, ako je to sada uopce i moguce , da li takav udarac moze imati veze sa mojim osjetilima sada i takvim reakcijama...

    i, nisam znala kuda da stavim topic, pa se unaprijed ispricavam ako sam pogrijesila...


    unaprijed hvala svima koji se jave, pa makar i sa rijeci utjehe...

  2. #2
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja se pitam slicnu stvar jer sam kao klinka isla u mokrice i jedna zenska me stavila ispred sebe u sedlo, na konja. to me uuuuzzzzzaaaasno zuljalo ali bilo me je sram ista reci, pa sam ostala tako u sedlu tih negdje pola sata. imam u zivotu prilicnih problema s orgazmom, i ponekad se pitam je li moguce da mi se onda sve pomaknulo pa sam sad deformirana. inace, o orgazmu razgovaramo ovdje, pa nam se pridruzi i pitaj sta te zanima

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    126

    Početno

    hvala ti lijepa...prebacila sam topic tamo pa cemo vidjeti...

    nisam htjela otvarati drugu temu jerbo si ti izasla sa slicnim problemom, ali eto, neka zene vide pa cemo dalje vec nekako...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •