Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 67 od 67

Tema: da li ste plakale?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    375

    Početno

    Nisam plakala, a bila sam uvjerena da hoću.
    Uvijek plačem na emotivnije događaje u životu pa sam mislila da ću vjerovatno bit jedna od onih koje tule na sav glas...ali nisam...osjećala sam se ko da je vrijeme stalo njenim izlaskom a sve oko mene nestalo, sve osim mene i nje. Gledala sam ju i činilo mi se ko čitava vječnost dok mi ju konačno nisu dali u ruke i samo sam izustila; "moja bebica!" I kad su mi ju stavili na prsa prvo što sam rekla svome tek rođenom čudu bilo je BOK! Ne znam zakaj se nisam sjetila nečeg prigodnijeg! I onda smo se samo gledale u popunoj tišini, nas dvije, oči u oči....neću nikad zaboraviti taj njen pogled, potpuno bistar i tako poseban....

  2. #52
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ja nisam plakala. prvo me iznenadilo kad se rodila i pitala sam babicu "što je gotovo?", onda sam se šokirala kad sam vidjela da joj vade krv iz glave (zbog rh), a kad su ju stavili meni na prsa, samo sam se smijala i govorila joj kako je lijepa i kako me gleda kao da me zna i tako to. ali plačem svaki put kad se toga sjetim...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH/HR
    Postovi
    159

    Početno

    Mene su prali drugačiji hormoni, i u trudnoći sam se smijala, a mislim da sam izgledala prilično histerično kad se rodila, htjela sam odmah plesati sa njom, sreća pa mi nisu dali.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ne
    Ne.

    Prvi puta sam govorila kako je predivna, a drugi puta sam se ushićeno smijala i dok sam tiskala - možete misliti kako sam izgledala kad sam rodila (kao da reklamiram pastu za zube).

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    277

    Početno

    plakala svaki put. I treći dan također me uvijek uhvati neko plakanje, uvijek zbog nečega ne baš tako važnog :/

  6. #56
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    s prvim nisam,valjda me nisu prali hormoni,ali s ovim cu definitivno....placem i od same pomisli kad mi bude izasla iz trbuha i kad ju prvi put vidim :D

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    ne nisam plakala,samo sam je u čudu gledala,nabrzinu pobrojila prstiće,oči ,uši...ona je mene gledala nekako smireno i kao da se oduvijek znamo,činila mi se strašno umorna

    plakala sam kad smo nakon tjdan dana došle doma,legle u svoj krevet,i gledala sam ju ,gledala,i plakala......

  8. #58
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    .... drugi puta sam se ushićeno smijala i dok sam tiskala - možete misliti kako sam izgledala kad sam rodila (kao da reklamiram pastu za zube).
    ovako možda!?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    kad je konačno izašla, kao da sam i ja izašla s njom - toliko sam bila izvan sebe od sreće! ako me tad infarkt nije tresnuo, neće nikad!!

    plakala sam. i md skupa samnom. jedino beba nije plakala. samo nas je znatiželjno promatrala svojim velikim predivnim očima i rekla


  10. #60
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Ajoj, jesam
    I sad mi se stisne knedla u grlu kad ih se sjetim onako malenih, smežuranih kak se dernjaju

  11. #61
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Nisam plakala, a bila sam uvjerena da hoću jer inače mi na emotivne stvari uvijek krene suza. Kad se je rodila, bila sam presretna. Stavili su je na mene, uživala sam u dodiru njene kože na mojim grudima i u isto vrijeme se čudila njenoj težini na meni (a nije bila bogznakako teška-3750g).

  12. #62
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Jesam, plakala sam od sreće što je sve napokon gotovo,što su bebe savršene i što sam proizvela nešto tako nevjerojatno

  13. #63
    lelica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    94

    Početno

    Jesam, ko kišna godina . Nisam mogla doći sebi od sreće, kaj su mi ga odmah dali u zagrljaj

  14. #64
    Pups avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    279

    Početno

    Ja plakala. Prvi put u životu sam plakala od sreće.

  15. #65
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Ja nisam plakala. Smijala sam se i euforično ponavljala: 'To si ti. Ti si taj. Pa ti si za pravo. Pa ti si za pravo. Pa ti si za stvarno.' Od kud sam slagala takve rečenice još uvijek mi nije jasno. On me ja samo širom gledao i mislio si 'moja luda mama'. Manje mi je neugodno kad si pomislim da je moglo biti i gore, mogla sam recimo govoriti 'ti si za ozbač i za istač.'

  16. #66
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja nisam iako sam mislila da će suze teći u potocima, ali zato MM je.

  17. #67
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Ja sam nekako čudno plakala, kao da naričem Bila sam sretna što je gotovo, što je mrvica tu na meni, živ i zdrav... a uspijevala sam samo tako grcati. A njega sam kroz suze utišavala "tu je mama. Nemoj plakati"
    I utopila sam se u njegovim očima...
    MM je zasuzio. I skoro zaboravio fotkati, ja sam ga morala podsjetiti.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •