Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 244 od 244

Tema: Sv Duh - ključna imena

  1. #201

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    100% sigurna.
    Nemogu vjerovat da on zna biti grub i nezainteresiran?!?! :/

  2. #202

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    mici85 želim ti da i tvoj Jakov dođe na svijet brzo ( oko 1 h) i gotovo bezbolno kao moj

    što se tiče Jakovčića ja bi rekla da je u mom slučaju bio i nemaran, kad sam krenula na SD u 36 tj. trudnoće dopala sam na kontrolu kod njega, pregled je bio površan, on nezainteresiran, stalno je pričao sa nekom specijalizanticom, meni se jedva obratio i onda me na kraju naručio za 4 tj. tri dana prije termina :shock: :shock:
    išao je logikom prenjeli ste prvo,pa ćete sigurno i ovo :shock: -opet ću ja

    btw rodila sam 1 dan prije ternmina

  3. #203
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj kerida prvotno napisa
    mici85 želim ti da i tvoj Jakov dođe na svijet brzo ( oko 1 h) i gotovo bezbolno kao moj

    što se tiče Jakovčića ja bi rekla da je u mom slučaju bio i nemaran, kad sam krenula na SD u 36 tj. trudnoće dopala sam na kontrolu kod njega, pregled je bio površan, on nezainteresiran, stalno je pričao sa nekom specijalizanticom, meni se jedva obratio i onda me na kraju naručio za 4 tj. tri dana prije termina :shock: :shock:
    išao je logikom prenjeli ste prvo,pa ćete sigurno i ovo :shock: -opet ću ja

    btw rodila sam 1 dan prije ternmina
    nemam iskustva sa jakovčićem ali me ne čudi što te naručio tek sa 40 tjedana
    ja sam obje trudnoće išla kod hafnera na uzv i kako se bližio kraj trebala sma doći i na pregled, rekao mi je da nema potrebe prije 38/39. tjedna radi procjene težine, a kako sam došla u 38 sljedeći pregled mi je bio u 40 + 5 ako prije ne rodim

    i u 1. i u 2. trudnoći slično
    u 1. trudnoći sam nakon 40+5 dolazila svaka tri dana dok nisam rodila

  4. #204

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    68

    Početno

    U Sv.Duhu sam rodila carskim rezom (zbog prijevremenog prsnuca vodenjaka) nakon boravka na odjelu rizicne trudnoce. Na viziti su mi u nekoliko tjedana prodefilirala skoro sva imena. Medju njima sam zapazila jedno od rijetkih za koje sam rekla: "Joj, samo da mi on ne bude na porodu/carskom". Površan, u prolazu, pomalo i nadmen, mladjahan, zvao se dr. Blagaić. Ne znam zašto baš njega nisam htjela (nismo baš nešto pričali), možda baš zato što me nije ni primjećivao. Djelovao mi je mlado, zeleno, nezainteresirano. Na dan kad mi je prsnuo vodenjak, dr. Matijević me je uputio u salu na carski. Pogadjate tko je obavio operaciju: upravo dr. Blagaić!!! S obzirom da su u pitanju bili blizanci, sigurno je da mladi doktor ima stručnosti i "utakmica u nogama". Nije bilo neugodnih komentara, vrlo korektno pa čak i netom prije operacije kad sam ga pitala kako ce postaviti rez. Drugi bi mi doktor nesto i odbrusio - on je pricu fokusirao na sigurnost beba prije svega.Posao opstetričara je izuzetno stresan i mislim da ga on svoj stres dobro "hendla". Dosao je poslije vidjeti me u jedinicu intezivne njege. Poslije kad me je vidio na hodniku razmijenili smo nekoliko ugodnih rečenica. Toliko o čovjeku za kojeg mi se činilo da me ne primjećuje.
    Kad pričamo o prirodnom porodu definitivno je dr.Habek najveci pristalica takvog poroda. No mislim da je zapravo naglasak opstetričara na Sv.Duhu izbjegavanje carskog reza, a ne prirodan porod. Velika većina će sve napraviti samo da ne dodje do carskog. Jedna je trudnica isla kod Habeka na inducirani vag. porod (beba se slabo razvija i manje je tezine) kao i sve po protokolu raaaano ujutro. Drip, gel, ... kako vec sve to ide, ali bez ocekivanih rezultata. Pa epiduralna poslije nekoliko sati da se ne mucci, pa opet nista. Navecer je molila i kumila da je stave na carski. dr. Blagaic i dr. Habek su se tome opirali sve do kasnih vecernjih sati. Potom su popustili.
    Jedna je trudnica u predradjani odradjivala trudove. Bila je primljena popodne s trudovima za porod. Preko noci se pocela otvarati ali nedovoljno. Koristila je loptu, setala po predradjaoni, .... Ujutro je usla u proceduru (drip, ..) . Mucila se dosta i popodne oko 15h rodila bebacca od preko 4 kg. Na zadnjem UZV su joj bili rekli da je beba ca. 3,8kg!
    Dvije su primalje lezale jedna do druge primljene oko podne tog istog dana. Nisu izrazile nikakve zelje i usle su u proceduru (prokidanje vodenjaka). Krenuli su trudovi odmah i to su prilicno brzo dosli do visoke frekvencije. Rodile su u roku 4-5 sati.
    Zapravo zelim reci da je tijek poroda prilicno individualna stvar. Nekoga drip i prokidanje vodenjaka spasi dugog i bolnog poroda. Netko ni s tim ne rodi brzo. Netko i bez obzira na to mora na carski. Netko zbog toga ima prejake trudove. Opstetričari su tu da prepoznaju situacije i donesu najbolju odluku. Jedan dio odluka je čisto medicinske prirode. Kad je u pitanju nisko rizičan porod njihova misao vodilja je da zenu poštede neuobičajeno jake i neubicajeno duge boli . Prokidanje vodenjaka ukoliko ne naznačite je dio procedure. Epiduralna nije dio procedure i koliko znam mora se ranije dogovoriti. Daje se ukoliko nastupe medicinski razlozi (neuobicajeno jaka duga bol spada takodjer u te razloge).
    dr. Hafner: s njim sam imala nešto razmirica i nesporazuma. Ali kad se na stranu stave hormoni i puste priče doživjela sam ga kao osobu koja (možda najviše od svih) brine o rodilji. Dosta je fokusiran na rizične trudnoće i bez obzira na ponekad oštar jezik (kolerik), pregledi su kod njega maksimalno korektni, komentari izrazito sućutni. Doima se da taj čovjek unosi srce i dušu u svoj posao. I stalno je na odjelu patologije - visi noć i dan takoreći.
    dr. Habek: super, divan , krasan u ophodjenju s trudnicama. Ako imate rizicnu trudnocu preporucila bih ipak nekog doktora koji je stalno na Sv.Duhu. dr.Habek ima ordinaciju u Bjelovaru (mislim da je tamo subotom), i zna tu i tamo izgubiti se na par dana (seminari, kongresi, ... nemam pojma) - uglavnom znam da su ga "njegove" trudnice na patologiji znale cekati par dana i ostale duze u bolnici nego sto je bilo apsolutno nuzno. Pobornik je alternativnih nacina suzbijanja boli. Mislim da je i sklon prakticiranju takvih na porodima koje on vodi ukoliko trudnica izrazi zelju.
    Sorry na tako dugom post-u. Puno se dojmova i iskustava sakupilo.

  5. #205
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Kad pričamo o prirodnom porodu definitivno je dr.Habek najveci pristalica takvog poroda.
    sanja-m sori nema veze s tobom, ali ja se na ovo mogu samo

  6. #206
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    sanja-m, kad si rodila?

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Što se tiče dr. Jakovčića...
    malo sam iznenađena kad sam pročitala neke postove u svezi njegovog lošeg odnosa prema pacijenticama. Ja sam bila sad prvi put na pregledu kod njega i ugodno me je iznenadio, veselilo me je što sam došla kod nekog normalnog, našao je vremena da mi objasni sve što me je zanimalo i činio mi se stvarno ok. :?

  8. #208
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    jakovčić,hm..

    bila sam ponovno kod njega na pregledu i opet nikad brži pregled..

    cca 10 sekundi...

    opet nije gledao ni plodnu vodu ni položaj bebe, nihil(kako bi on rekao)...

  9. #209

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Vidiš zanimljivo... u biti ja ga nemam ni sa kime usporediti sa SD jer sam bila samo kod njega. Ja sam ga u biti uspoređivala sa privatnim ginekolozima gdje sam bila, jer bogami kad ti naplate 550 kn za ofrlje napravljen 3Duzv sa isto tako malo informacija i odgovora na ono što pitaš ovaj mi je bio mrak i još za nula kuna
    Iako moram priznati da su mi svi ovi postovi dali misliti o njegovoj stručnosti iako me prijateljica koja radi gore uvjerava da je on stari iskusni doktor i da ne brinem. :?

  10. #210
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    ma različiti smo svi ljudi, pa ako je nekom netko dobar ne znači da je i drugome...
    vjerujem da je on ok, i ne sumnjam u njegovu stručnost, jer zaista u 10 sekundi nemogu baš ništa zaključiti..

  11. #211
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Evo da se i ja oglasim sa svježim iskustvom o dr Jakovčiću. Nakon vaših postova bila sam prilično nesretna što sam se dala naručiti kod njega (u prošloj trudnoći sam bila kod Hafnera) i skoro sam otkazala termin, ali sam ipak otišla i nemam što za reći. Bio je pristojan, odgovorio mi je (strpljivo!) na svako moje pitanje, detaljno je pogledao svu moju medicinsku dokumentaciju i razgovarali smo dosta o mogućem prirodnom porodu (nakon prošlog carskog). Pregled je bio kratak, ali ništa duži nisu bili ni moji dosadašnji pregledi. Provjerio je položaj bebe i otvorenost i to je to. Ostali su podaci tako i tako bili na nalazu s ultrazvuka (kod dr. Jakopinčić - čini se draga žena) i ctg-a, koje sam obavila neposredno prije pregleda.
    Eto, sto ljudi sto ćudi, a i njima valjda nije svaki dan isti kao ni bilo kome od nas. Ne kažem da bi ih loši dani trebali opravdavati kad su otresiti i neljubazni, ali događa se. Ja sam odlučila da ću u ovu avanturu drugoga poroda ući sa sasvim pozitivnim stavom i očekivanjima. Prošli sam puta bila previše prestrašena. Nadam se da se neću razočarati.

  12. #212
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    jel netko ima iskustava sa dr Miškovićem, vidim da ga niko ne spominje.....
    Meni je vodio trudnocu. Njezan, pazljiv i vrlo, vrlo obziran...Na pregledima detaljan i strpljiv, odgovara na sva pitanja koja postavis, uvijek ima vremena za svoje pacijentice. I sto mi je bilo najvaznije, ulijevao je povjerenje kad bi rekao da je beba zdrava, fino se razvija i da ce to ici sve glatko.
    Meni je porod na Sv. duhu inace ostao u predivnom sjecanju, kao i doktorica na porodu tako i cijelo osoblje....a mozda zato sto sam ja rodila jako brzo- cca za sat vremena (jedno od istinitih Miskovicevih predvidjanja

    ..jedino je stvarno tesko, bas tesko doci do njega...

  13. #213

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Da li netko zna možda kakav je dr.Matijević na Sv.Duhu?Pošto mi je ovo prva trudnoća ni sama ne znam kod koga da idem..hvala svima...

  14. #214

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Idem sutra kod dr. Habeka po drugi put. Zadnji put me nije ni pogledao (ni pregledao) i pitao zašto sam dosla - bila sam otvorena u 34. tjednu.

    Da li se on uvijek tako ponaša?

    Sva sam bila spremna za porod i slozila sam si pozitivnu pricu u glavi bez obzira na sve probleme i loše prognoze u trudnoci i sad sam opet sva splašena .

  15. #215
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj Iva Mia prvotno napisa
    Da li netko zna možda kakav je dr.Matijević na Sv.Duhu?Pošto mi je ovo prva trudnoća ni sama ne znam kod koga da idem..hvala svima...
    Ja sam danas imala svoj prvi susret s njim i ostavio je izrazito, izrazito pozitivan dojam. Žao mi je samo što nema šanse da bude tamo kad ja dođem rađati jer mi je rekao da ga nema od sljedećega tjedna pa do 15.9.

  16. #216

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Joj super,hvala ti puno.To je lijepo čuti.Ja se nadam da ću trudnoću voditi kod njega kad se vrati sa godišnjeg..

  17. #217

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    [quote="sanja77"]Idem sutra kod dr. Habeka po drugi put. Zadnji put me nije ni pogledao (ni pregledao) i pitao zašto sam dosla - bila sam otvorena u 34. tjednu.

    Da li se on uvijek tako ponaša?

    Pozdrav!
    Ja sam isto jučer bila prvi put kod dr.Habeka, meni je bio super, s obzirom na neke promjene na ctg-u, objasnio mi je o čemu se radi i napravio još i uzv u ambulanti da vidi plodovu vodu i protoke, a vani ga je čekalo njegovih 18 naručenih pacijentica, ja zabunom ušla unutra jer je bila gužva, ja sam trebala kod ovog koji je obrađivao nas naručene ujutro- nije mi radio nikakve probleme oko toga.
    Još je rekao da dođem navečer u rađaonu ponoviti ctg i još zvao dr. Marton da joj kaže da ću doći i da me pogleda navečer.
    Bila sam na tom ctg- u i hvala bogu sve je bilo uredno, a doktorica je predraga, tako je simpatična i pažljiva da se više nisam ni bojala kad sam došla gore.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Ja sam isto jučer bila prvi put kod dr.Habeka, meni je bio super, s obzirom na neke promjene na ctg-u, objasnio mi je o čemu se radi i napravio još i uzv u ambulanti da vidi plodovu vodu i protoke, a vani ga je čekalo njegovih 18 naručenih pacijentica, ja zabunom ušla unutra jer je bila gužva, ja sam trebala kod ovog koji je obrađivao nas naručene ujutro- nije mi radio nikakve probleme oko toga.
    Još je rekao da dođem navečer u rađaonu ponoviti ctg i još zvao dr. Marton da joj kaže da ću doći i da me pogleda navečer.
    Bila sam na tom ctg- u i hvala bogu sve je bilo uredno, a doktorica je predraga, tako je simpatična i pažljiva da se više nisam ni bojala kad sam došla gore.[/quote]

    Bila i ja jucer i bio sav super. Valjda kak mu dodje... :?

  19. #219
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    A iskustva s Kernerom?kaj velite?

  20. #220
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Kad čitam što pišete za Habeka i Martonicu sigurna sam da sam ih doživjela u nekom paralelnom svemiru .

  21. #221
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    A iskustva s Kernerom?kaj velite?
    liječio me kad sam imala postporođajnu groznicu na gin I. Lik je o.k., ali ne voli suprostavljanja. Hoću reći, malo smo se zakačili

  22. #222

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Bok cure!

    Zna li netko od vas tko se kontrolira na SD tko od doktora radi sad u 8 mj, pretpostavljam da je dobra većina na godišnjem?
    I zna li netko bude li gore u rađaoni specijalizanata i da li i oni sudjeluju u porodu umjesto dr - ja nebi baš htjela dopast nekom tako...

  23. #223

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    danas bila na pregledu kod dr. Sirovec, a vidjela sam i Zudeniga da se prešetava okolo. Inače ona je sva prelanula što bi značilo da je žena već odradila svoj GO i da je u 8mj. tu.

  24. #224
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    dr. Sirovec je bila na G.O. u 7 mjesecu koliko znam...

    nju toplo preporučam..

  25. #225
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Cure, imam jednu molbu za vas...naime, ja sam u prvoj trudnoći bila kod dr. Blagajića i čovjek je bio stvarno korektan, istina pomalo hladan, ali nismo bili na tulumu, ali nadasve stručan i informativan, ma odličan. Isto tako, na uzv je primjetio da je bebi pupkovina omotana oko vrata i to 2 puta i stvarno me je pratio za poželjeti. I kad sam došla roditi, ljudski me je zaprimio, tu noć je bio dežuran, pa me je dolazio pogledati 5-6 puta( ne pregledati, nego samo da pita kak sam). Jedino sam bila malo tužna kad mu je ujutro završila smjena i došao mi je reći da ide i poželiti mi sreću i doveo je drugog liječnika da me "preda" s obzirom na situaciju...
    E, sada dolazi moje pitanje, taj doktor je bio oko 50-ak godina, kozja bradica prosijed i proćelav, mislim da sam čula da je šef rađaone ( ali u to se ne kunem nakon 12 sati provedenih u predrađaoni bez ijednog truda, a cure oko mene su bile u punom zamahu), jel to bio dr. Matijević? Čovjek je bio skroz simpa, ali već me 4 godine muči njegovo ime...a i uskoro ću opet ići tamo, pa da znam kome se priheftati.
    Još bi željela reći da mi je taj misteriozni dr rekao da bi ja po otvorenosti rodila do utorka, a bila je nedjelja ujutro, pa mi je predložiio da idemo na indicirani,jer je bebina pupkovina bila otežavajuća okolnost,a i bila je procijenjena kao sićušna ( ne znam zašto bi to bio razlog da se porod ubrza, ali...) i tak sam ja rekla da im prepuštam sva da napave kako misle da je najsigurnije za moje dijete, pa je slijedio gel...drip...bušenje vodenjaka( radila mi je neka minijaturna doktorica, al kad je zajašila na mene, vidjela sam zvijezde, a i iziritirala mi je sfinkter, pa mi je prvi pi-pi poslije poroda bio kroz kateter)...napikavanje epiduralne između 2 truda...konačno i muž na porodu,jer ga prije nisu pustili...rezanje međice...najahivanje na trbuh...izgon od 3 truda...i blaženstvo...moja prekrasna, zdrava, savršena kčer je rođena, 2860, 48, apgar 10/10 i ćim su je izvadili, još prije nego su je spustili na moja prsa, lijepo se popiškila po sestri...a šivala me jedna mlada, plava dr, pol sata ,polako...al mi je jedan šav puknuo već treći dan...nije baš neki ručni rad...
    Željela bih samo još reći daje tamo radila sestra Alenka, to je jedno predivno biće i samo joj mogu zahvaliti što postoji...
    A na odjelu babinjača je skroz druga priča...ja sam jedva čekala do odem kući svojoj...

  26. #226

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    sada je sef rađaone doktor DUKIC ak se ne varam, on je simpa i ak ne ode u penziju dok ja odlucim roditi drugo definitivno samo kod njega idem

  27. #227
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    mislim da je misteriozni doktor Jakovčić

  28. #228

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    idem bas vidjeti na otpusnom ko je sef pa javim

  29. #229

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    voditelj odjela za porodnistvo VLADIMIR DUKIC voditelj odjela postnatalne skrbi JADRAN JAKOVCIC

  30. #230
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Matijević nije

  31. #231
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    :? :? :?
    Ode moj misteri men u još veču misteriju...
    Sad sam, fakat zbunjena, jer sam prilično sigurna da to nije bio dr. Jakovčić, on je bio u viziti i vrlo služben i distanciran (spavačica gore, pogled na ranu s 10 metara, sve ok i pa-pa), a ovaj je striček bio baš simpatičan i pristupačan...a ne gine mi onda ponovno traženje kad dođem gore...hvala cure na trudu

  32. #232

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Evo link na kojemu je slika od Dr. Matijevića pa ćeš vidjeti dali je to taj misteriozni doktor! (Nadam se da to smijem staviti ovdje :? !!!)

  33. #233

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Evo link na kojemu je slika od Dr. Matijevića pa ćeš vidjeti dali je to taj misteriozni doktor! (Nadam se da to smijem staviti ovdje Confused !!!)

    Zaboravila sam link !!!

    Evo ga: http://www.index.hr/images2/DrRatkoMatijevicV.jpg

  34. #234
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Hvala Tigi, sad si mi puno pomogla i sigurna sam da nije on, mislim, moj misteriozni...dr. Matijević sigurno je
    Ali sad i dalje ostaje moja zbunjola tko je bio moj dr.
    Ah, taj Alzhaimer, kad te naćme, nema spasa

  35. #235
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Cure,

    razmišljam o porodu na sv.Duhu, naravno iz istog razloga kao i većina ovdje - htjela bih prirodni, neometani porod. Iščitala sam sve što ste pisale, e sad me zanima koje je procedura ako ja npr. vodim trudnoću kod dr. Matijevića ili Habeka ili Hafnera, je li moguće i kako osigurati da me taj isti doktor i porodi? Mislim ono kad god da rađam noć-dan, ali da mi bude on.

    I nešto bih pitala ali ne znam je li smijem ovdje, trebam li to nekako "poduprijet" i u kolikom iznosu, odgovori mogu i na pp.
    Hvala vam puno curke.

    Sad sam u 26 tj., trudnoću sam vodila dosad u Viliju, ali zbog problema s venama (hospitalizirana par dana u Petrovoj, fala Bogu dr. R. sve uočio na vrijeme) sad će me nastavit pratiti u petrovoj zbog trombova,ali tamo ne želim ni pod koju cijenu roditi. Što mi je činiti? hvala na savjetima.

  36. #236
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ne mozes osigurati da ti bude odredjeni doktor, jer je takav nas zdravstveni sustav nazalost, a za pitanja u vezi mita & korupcije molim te ne na ovom forumu

  37. #237
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    oki-doki Felix, no frk, mislila sam da ako mi netko vodi T. da postoji neki način, znači može me zapast tko god?! nije baš optimistično, curke ako imate kakve savjete please da mi javite na pp.

  38. #238
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    oki-doki Felix, no frk, mislila sam da ako mi netko vodi T. da postoji neki način, znači može me zapast tko god?! nije baš optimistično, curke ako imate kakve savjete please da mi javite na pp.
    Lili, liječnik trudnoću ne vodi, on ju prati !

  39. #239
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ja sam prvu trudnoću vodila kod Habeka i on mi je radio carski, ali se baš to jutro potrefio u smjeni. Ovu trudnoću vodim kod Matijevića, ali sam čula da on 100% ne dolazi na porod pa me bilo strah i pitati.
    Meni su u biti svi na Sv. Duhu ok (a imam dug bolnički staž iz obje trudnoće) pa tko se potrefi...

  40. #240
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    Cure,

    razmišljam o porodu na sv.Duhu, naravno iz istog razloga kao i većina ovdje - htjela bih prirodni, neometani porod. Iščitala sam sve što ste pisale, e sad me zanima koje je procedura ako ja npr. vodim trudnoću kod dr. Matijevića ili Habeka ili Hafnera, je li moguće i kako osigurati da me taj isti doktor i porodi? Mislim ono kad god da rađam noć-dan, ali da mi bude on.

    Draga, to možeš tražiti (i svakako dogovori - reći će ti oni sve), ali teško je to osigurati... Ja sam prvi put rodila kod Matijevića (ležala od petka do nedjelje u predrađaoni i čekala da dođe u smjenu - nikad u životu nisam riješila toliko križaljki kao tada... ) Nije mi bilo loše, ništ mi nije falilo ali krevet je bio katastrofa, ko da je pun krumpira...

    Drugi put sam se doslovce ZATEKLA kod Hafnera i ekipe, mom mlađem sinu se žurilo van. Da sam tada bilo što dogovarala, bilo bi uzalud jer moj E je istrčao iz mog trbuha u roku 45 minuta. Kao da je znao mali mudrijaš da se moramo požuriti doma godinu dana starijem bratu!

    I ne brini - svi su oni dobri, a SAMI vode računa o pacijenticama kojima vode trudnoću jer ih zanima.

    Hafneru i Matijeviću , ali i svim ostalima, prvenstveno primaljama kojima ne znam ni imena.

  41. #241
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Thanx curke, vidim da ću se trebat pouzdat u sreću i možda malo domišljatosti


    Frida, naravno da mi prati T. a ja je vodim, point taken! , ali vidim da ovdje i druge cure koriste isti izraz, ne kažu pratiti T. neko kažu vodi me taj i taj dr. čak je nekako više u duhu hrvatskog jezika no sikiriki bitno da mislimo na isto.

  42. #242
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Podizem temu iz naftalina...
    Zna li tko radi li dr Alan Šerman sa Sv. duha privatno i gdje? Može i na pp.Hvala.
    Posljednje uređivanje od andream : 18.10.2018. at 21:43

  43. #243
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem temu iz naftalina...
    Zna li tko radi li dr Alan Šerman sa Sv. duha privatno i gdje? Može i na pp.Hvala.
    https://www.epirh.com/poliklinika-super-nova - tu ga spominju

  44. #244
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Zvali, ne radi više u Supernovi.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •