Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Firme za preseljenje

  1. #1
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno Firme za preseljenje

    Podižemo 4 kuta našeg doma i selimo ih u drugi stan. Ne nosimo puno namještaja, ali ono što mi zadaje određene glavobolje je recimo krevet na kat i tako još par stvari.
    Imate li iskustva s firmama za preseljenje, jel oni npr to dođu i rastave ili sve moram sama a oni samo odnesu? Kako se kreću cijene, na što treba pripaziti?
    Ako imate iskustva s nekom određenom firmom može na pp. hvala

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Oni rastavljaju i sastavljaju ako treba, a naplaćuju, naravno, po satu pa to diže cijenu. Samo, ne vjerujem da ćeš išta morati rastavljati, jer su nama nosili ormare visoke 2,30 m bez rastavljanja.

    Što se tiče cijene mi smo platili selidbu oko 1.400 kuna, selili smo jednosobni stan unutar grada, ali smo imali i taj moment da smo dio namještaja vozili pospremiti u jednu drugu kuću, dosta daleko od nas.
    Oni ti dosta dobro znaju reći koliko će te selidba otprilike koštati kad ih nazoveš. Nas je selila najpoznatija firma za selidbe u gradu i ispali su jeftiniji od ostalih koje smo zvali.

  3. #3
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ja sam za svoj ogromni krevet zvala firmu od koje sam ga kupila i tražila njihove majstore koji sastavljaju.
    rastavili su ga, prevezli, odnijeli na četvrti kat i sastavili. nisu naplatili ništa.
    Ne znam da li bi inače naplatili, ovaj put sam kupila još i novi ormar od njih, pa možda zato nisu.

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mi smo za urede koristili firmu credo. nemam njihove podatke, ali valjda se mogu iskopati na netu ...

    bili su mi dobri zato što imaju i one manje kamiončiće, ako nemaš puno stvari...

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Mi imamo odlicna iskustva s Gluhakom (http://www.selidbe-gluhak.com/)

  6. #6
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Mi smo u firmi koristili Gluhak, sve 5.

    cijena ti je razlicita jel selis iz prizemlja u prizemlje, ili s 10 kata bez lifta na 5. kat s liftom itd. To sve igra ulogu.

  7. #7
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ja sam bila oduševljena profesionalnošću, cijenom i ljubaznošću firme MRAV, btw spavaću su rastavili i sastavili za 20 minuta.
    www.mrav.hr

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •