Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 149 od 149

Tema: ZPB 2005., 41. dio

  1. #101
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ah do nedavno su Višnjića razapinjali.
    ja na to gledam da oni nisu bogom dani i da su od krvi i mesa.
    neodobravam nikakvu prevaru, ali nažalost nisu jedini.
    e sad ako su žene pametne pa to sasjeći u korjenu, nemora značiti da su djeca ostala bez obitelji.
    ali ako neide i ako se krene tako rano s glupostima najbolje svak na svoju stranu jer ako se trpi zbog djeteta tek onda će djete ispaštati.
    ja to iz vlastitog iskustva, ali narvno svako ima svoje mišljenje o tome

  2. #102
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    nismo uspjeli nabaviti traktora toma sa slikovnicom bio mi je malo bed al sad čitam na forumu i :shock: da traktor tom i ostala strojarska ekipa nema sluha :shock: a na novojTV prilikom prikazivanja ima :? jeli to greška na ovim dvd-ima ili tu netko nekoga mulja
    da smo ga nabavili moj Mateo bi sigurno komentirao da taj traktor tom nije dobar

  3. #103
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    po meni je bolje da djeca žive u istinitoj i realnoj jednoroditeljskoj, nego u lažnoj skladno harmonično dvoroditeljskoj obitelji..........al opet to je samo moje mišljenje 8)

  4. #104
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    nismo uspjeli nabaviti traktora toma sa slikovnicom bio mi je malo bed al sad čitam na forumu i :shock: da traktor tom i ostala strojarska ekipa nema sluha :shock: a na novojTV prilikom prikazivanja ima :? jeli to greška na ovim dvd-ima ili tu netko nekoga mulja
    da smo ga nabavili moj Mateo bi sigurno komentirao da taj traktor tom nije dobar
    ne znam, meni zvuče najnormalnije iako ne primjećujem razlike s nove jer ih nisam baš nešto prevše pratila. Ali baš i da ima razlike, patriku to ni najmanje ne smeta, otkad ga je dobio stalno je na repertoaru, neće gledati ni jedan drugi crtić!

  5. #105
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    po meni je bolje da djeca žive u istinitoj i realnoj jednoroditeljskoj, nego u lažnoj skladno harmonično dvoroditeljskoj obitelji..........al opet to je samo moje mišljenje 8)
    X

  6. #106

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ma, kad si javna osoba onda si na udaru htio/nehtio. Zapravo, ne čitam tračerske novine i nastojim ne pratiti takve vijesti. Najgore mi je od svega što se onda to provlači mjesecima kroz novine. I rasčlanjuje, nalaze se uzroci, posljedice....bljak. Zadnje što mi je bilo interesantno je ona snimka francuskih stjuardesa... Za neke stvari bih radije da ih nisam čula/vidjela.

    Baš sam danas nekako bljak. Bit će da me još drži razočaranje od jučer. A tako sam se veselila toj masaži :/ Morat ću upregnut MM-a da me večeras izmasira, iako znam da će to krenut vrlo brzo nekim drugim tijekom

    ~~~~~~~~~~~ za bubance

  7. #107
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    nismo uspjeli nabaviti traktora toma sa slikovnicom bio mi je malo bed al sad čitam na forumu i :shock: da traktor tom i ostala strojarska ekipa nema sluha :shock: a na novojTV prilikom prikazivanja ima :? jeli to greška na ovim dvd-ima ili tu netko nekoga mulja
    da smo ga nabavili moj Mateo bi sigurno komentirao da taj traktor tom nije dobar
    ne znam, meni zvuče najnormalnije iako ne primjećujem razlike s nove jer ih nisam baš nešto prevše pratila. Ali baš i da ima razlike, patriku to ni najmanje ne smeta, otkad ga je dobio stalno je na repertoaru, neće gledati ni jedan drugi crtić!
    sad sam na onom topicu pročitala da su stare epizode sa strojevima koji ne pričaju (ko ove naše), a u kasnijima tek pričaju, ali to patriku baš nimalo ne smeta - pa koliko bi ga onda gledao :?

  8. #108
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    mi smo nedavno imali šou s crtičem iz videoteke,išli smo svi troje mateo prvi put i odlučio se za tom&jerrya epizoda brzi i dlakavi oduševljen crtićem brzo se razočarao kad smo mu objašnjavali da ga moramo vratiti teti da smo ga samo posudili,da i druga djeca trebaju gledati...bio je neutješan,mm tražio da mu ga prodaju i duplo al ništa,iduči dan ga je našao u algoritmu za 79kn i nedugo poslije vidi na kiosku uz neki dnevni list mislim da je slobodna za 49kn :/
    kao što sam več rekla snimila sam neke epizode s tv-a zna ih napamet koliko ih je puta pregledao,tak da bi ga ovaj zbunio

  9. #109
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Samo kratko...Haribo s obitelji dolazi poslije 5 :D
    Baš se veselim...nadam se da me Roko neće obrukati

    Mare-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za Lovra
    Wana-i ta tebe malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    A ova "afera" sa Ivaniševićem mi je too much da je komentiram uopće !
    A o novinarima žutog tiska neću uopće trošiti prostora....

  10. #110
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Morat ću upregnut MM-a da me večeras izmasira, iako znam da će to krenut vrlo brzo nekim drugim tijekom
    :D poznati scenarij

  11. #111
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina pa zar vam neće presnimiti?
    Trak javite nam se poslje, a i slika koja nebi škodila ili je samo tata zadužen za to?!

  12. #112
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Nina pa zar vam neće presnimiti?
    ne,odgovor im je bio da se nebave s takvim poslom!
    bezobzira crtić ima doma i več ga se izdovoljio kao svih ostalih stotinjak ,najzdaviji je njemu boravak u vrtiću

  13. #113
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Morat ću upregnut MM-a da me večeras izmasira, iako znam da će to krenut vrlo brzo nekim drugim tijekom
    :D poznati scenarij
    potpisujem!

  14. #114
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Morat ću upregnut MM-a da me večeras izmasira, iako znam da će to krenut vrlo brzo nekim drugim tijekom
    :D poznati scenarij
    potpisujem!
    a da se vi preselite na drugi topic recimo orgazam i nevadite mast

  15. #115
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    neznam za TRA i PA al ja više nemam šta za dodati po meni je ovo off

  16. #116
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    bok drustvo,
    evo nas u Osijeku
    igramo se sa Rokom i Trak, napokon :D :D :D

    a sad vas idemo tracati

  17. #117
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    svima

    a moram bar 2 posta zaredati


  18. #118

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Kako vam djeca reagiraju na sportske događaje na tv-u? Lovro je lud za sportom. Cijeli prošli tjedan viče "iga vaka" iliti liga prvaka. Jučer je buljio u nogomet ko hipnotiziran.

  19. #119
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Uživajte, baš vam zavidim!
    Trak, kad će slike?
    Paulita,pusa Lovriću , neka kvrga brzo prođe....
    Mama27, slike su super, svi ste slatki osobito mala ekipa! Meni su te slikice zanimljive i iz profesionalnih razloga, zato žene, gdje god išle slikajte okoliš, prirodu, hotele....
    Ja sam danas išla riješiti poklon koji će moja sestra dati Lei, naime dala je da se u crno bijeloj tehnici izradi Lein portret i ispalo je fenomenalno, ja sam išla odabrati okvir ( roza podloga i rozo bijeli okvir) i mislim da će biti super. Inače sam zujala po gradu jer me svi zovu šta nam treba pa ću lijepo naručivati.... Btw, stigle su proljetne Bambi cipelice i predivne su....
    Vidim da se pisalo o kilaži pa da pitam.... zašto dovraga ne jedem poslije 18 već 3 tjedna, danju jedem minimalno i ne gubim kile? :?

  20. #120
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Kako vam djeca reagiraju na sportske događaje na tv-u? Lovro je lud za sportom. Cijeli prošli tjedan viče "iga vaka" iliti liga prvaka. Jučer je buljio u nogomet ko hipnotiziran.
    Lea obožava sport osobito košarku i nogomet. Ne da prebaciti program makar i ne gledala, bitno da je na tv-u.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Kako vam djeca reagiraju na sportske događaje na tv-u? Lovro je lud za sportom. Cijeli prošli tjedan viče "iga vaka" iliti liga prvaka. Jučer je buljio u nogomet ko hipnotiziran.
    Lea obožava sport osobito košarku i nogomet. Ne da prebaciti program makar i ne gledala, bitno da je na tv-u.
    Ista stvar i kod nas. 1.3. je tekma na Kantridi, Rijeka-Dinamo, MM misli uzeti Lovra sa sobom. Mislim da će mu biti vrlo zabavno. Lovro inače zna i sve navijačke pjesme.....

  22. #122
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Toga se i mm sjetio ali se onda sjetio da Lea ima rođendan...
    A u Dvorani mladosti Cetinski/ Bolton, istu večer......

  23. #123
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    bok drustvo,
    evo nas u Osijeku
    igramo se sa Rokom i Trak, napokon :D :D :D

    a sad vas idemo tracati
    :D :D :D
    super samo dajte!!!!


    i Kala voli gledati nogać.
    Paulita~~~~~~~~~~~~~~~~ da kvrgica čim prije prođe

  24. #124
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Evo izvještaja:

    Družili smo se s Haribo,nezinim mužem i Kristijanom i bilo je zaista super :D :D
    Ljudi su,bez pretjerivanja,zaista divni,kao i Kiki koji je bio full dobar i samo se igrao. Roko je bio solidan,ali je mogao biti i bolji...malo je gnjavio Kikija i rušio mu igračke no sve u svemu su bili dobri!
    Mi smo se uspjeli malo i napričati,ali mi je ovih malo manje od 2 sata proletjelo u trenu! Ma baš mi je bilo drago i nadam se da ćemo ovo opet jednom ponoviti!! Mm ih je samo uspio upoznati pa je morao ići raditi !

    Eto...ovaj forum mi je svakog dana sve draži i draži

  25. #125
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A sad.....koristim priliku da se i ovdje zahvalim Maruški koja me full iznenadila! Dolazi mm danas doma i nosi neki papirić iz pošte i kaže da je stiglo nešto iz Splita za Roka!? Ja sam odmah pomislila na Mare i fakat nisam pogriješila!
    Veliko hvala na prekrasnoj Rodinoj majici (mamino čudovište) :D koja mi je najnaj i na plastelinu koji je naravno oduševio Roka!

    Eto...i opet me sve oduševljavate iz dana u dan! Fakat ste zakon!
    I baš mi je drago da sam tu s vama...neću dalje jer ću se rascmoljiti

    Mare

  26. #126
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Kako vam djeca reagiraju na sportske događaje na tv-u? Lovro je lud za sportom. Cijeli prošli tjedan viče "iga vaka" iliti liga prvaka. Jučer je buljio u nogomet ko hipnotiziran.
    Klasični ili "obični" sport tipa nogomet ili slično ga zanimaju cca 10 minuta....
    Ali zato extremni sportovi (skateing,snowboard,neki rally i ostalo obožava...baš se pitam na koga )

    Vidi se da sam bila s Haribo 8)

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Trak sad si i mene rascmoljila s ovom svojim postovima

    Bas mi je drago da vam je bilo lijepo. Nadam se da cemo
    se jednom uspijeti svi okupiti.
    Koliko vas se osobno poznaje?

    Luka i Vanja isto vole sport, s tim da se Luka poceo polako
    i malo aktivnije baviti sportom. Posto je tata trener bilo bi steta to ne iskoristiti pa Luka cesto igra s tatom tenis.
    Vanja je prosli tjedan probala, ali
    veli tata da misli da bude Vanja ipak isla na ples

  28. #128
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Koliko vas se osobno poznaje?
    ja samo Marušku (sa našeg pdf-a)

  29. #129

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Ja znam Točkicu i Vitekovu mamušku. Iako nam se Vitekova više ne javlja :/

  30. #130
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    već sam sama sebi dosadna ali ja vas jedva pratim... :/

    ja upoznalu MB, josie i stijenu

    bila na masaži...mmmmmmmm
    uplatila i sveki za ročkas i zato što pričuva lucku dok ja uživam


    btw danas su nam 4 puna mjeseca
    dodah neke slikice

    svima puno pusa
    laku noć!

  31. #131
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Što se tiče Ivaniševića i inih poznatih, uopće me ne zanimaju. Ne podržavam taj stil života. Svatko zna šta je njemu najbolje!

    Za Petru koristim Adermu. Gel za tuširanje i mlijeko za tijelo i lice. Skužila sam da je alergična na naranče. Kupila sam joj (kršitelj koda) 3 od naranče i nakon njega se sva osula. Već sam otprije sumnjala na naranče.

    Jelena je postala nemoguća. Opalila je Petru s rolom po glavi . Non stop joj nešto otima, gura ju da padne kad ustane na noge. Više ni sama ne znam šta da radim? Kakve odgojne mjere upotrijebiti?

    Trak i haribo, drago mi je zbog vašeg druženja! Ja sam se svojevremeno znala naći s dvije cure s foruma, ali veze se se malo zamrzle. Mislim da je lijenost u pitanju.

    mama27 slike su super.

    MB, i vaše su slikice super.


  32. #132
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Pa šta je ovo? :shock: Sinoć sam bila zadnja i jutros prva? :shock:

    Mlada dama se u zadnje vrijeme ne dočeka 7 sati. Prije je spavala do 8, pola 9.

    Danas putujemo k vama većini u zg. Idemo na kontrolu s obje mlade dame. Jelenu već duže vrijeme nisam kontrolirala, a Petra ide na redovnu kontrolu. Odlazak u zg nam sve poremti, ali lakše mi je kad prespavamo kod sestre nego da idemo ujutro u 5 iz broda. A u zg bude ludnica. Sestra ima dvoje malih klinaca 5,5 i 3,5g. Spavanje 0 bodova!!!

    Paulita, zaboravih pohvalit prve korake! :D :D :D

  33. #133
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Koliko vas se osobno poznaje?
    Za sada Stijena i Haribo,ali će se broj možda uskoro opet povećati...ali moram šutjeti o tome

    Jele-moram te pohvaliti za javljanje.Dva dana za redom-nije mala stvar

    Yas-lijepe slike sretan vam 4. mjesec

    Wana-jesi ti to tužna što znaš Mare šala naravno!!

  34. #134
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Ja znam Točkicu i Vitekovu mamušku. Iako nam se Vitekova više ne javlja :/
    A hoće li netko možda put Rijeke uskoro da se upoznamo?
    Yasmin, Luce je

  35. #135
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Haribo i Trak baš mi je drago zbog vas :D :D :D
    ja ovdje poznam Marušku - ljetos sam bila u Splitu ( iako je bar meni bilo prekratko ), a wana je bila na Šolti pa nažalost nju nisam. poznam još neke cure s foruma ( Kiarovu generaciju), i jednu sam upoznala preko burze.
    neki pregovori su u akciju pa se nadam još . . .

    ev prošlo je već prekonekoliko dana i moje djete je definitivno prekrižilo bočicu. noćas je tražila vodu i ja joj dam iz čaše, a ona veli:" ja bi flašicu, a ne neću ja sam velika cuja " i nastavila spavati :D :D :D
    natakanje vodom po noći što je nekad bilo i do 3 litre , sad se svodi na deci i to ne svaku noć. jedna pelena ne dam nam je dosta nego i previše :shock: :D , ali još nam treba noćna.
    da li vam uopće trebam reći koliko sam sretna što nam to zlo netreba ? !
    Maruška
    Yas iako malo kasnim sretan 4. minjak , slikce su preslatke i koje su to ozbiljne face. a one gdje doji su mi super, tako i Kiar kad vidi ciku osmjeh od uha do uha .
    Luce i Kiar čitaju istu literaturu

  36. #136

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Yas Luce je bas lijepa i jako je slicna Ivanu

    Mial super za veliku curu i bocicu

    Ja sam upoznala neke cure dok je bio rodin stand ,ali poslje ih nisam
    vidjela.
    Ako bude koja cura isla u smijeru Varazdina , nek se obavezno javi

    Kak ste s nocnom pelenom? Vanja je sad vec vise od godinu dana bez dnevne , ali nikako da joj maknem nocnu.
    Konacno smo poceli spavati cijelu noc pa sad opet budjenja, mislim da jos nisam spremna

  37. #137
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    [b]
    Kak ste s nocnom pelenom? Vanja je sad vec vise od godinu dana bez dnevne , ali nikako da joj maknem nocnu.
    I dalje je aktualna, čim malo zatopli skidamo. Pije 2-3 dcl mlijeka noću i dalje i to je glavni problem.
    Inače i dalje kakamo u pelenu.... Neku večer 20 minuta na tuti i neće, kaže da će se bojati govna :? a kad se pokaka u pelenu želi vidjeti.
    Prijateljica imala isto problem i njena mala nekidan počela kakati u wc, nekako se svi nadamo da će se Lea ugledati na nju ali pomaka nema.
    Šta da raaaaadimmmmmmmmm.....?

  38. #138
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    yas sretva 4. mj i pitanjce koliko je Lu teška?

    trak :D :D :D za druženje!

    ja čekam da mi prođe godina dana staža

    mial čestitke na ne boci i ~~~~~~~~~~~~malo za pelenu!

    od sporta samo nogomet ,a ja bi rukomet,M.M kaže da je nogoš isplativiji(već prodaje svoje dijete)

  39. #139
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial- :D :D za bočicu....pregenijalno ....svaka čast Kala
    Ja o tome mogu za sada samo sanjati
    Kao i o skidanju noćne pelene !

    Točk-ništa....čekaj da prođe. Sumnjam da ima neki pametan savjet :/

  40. #140
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    mi smo do ljeta bez obje,ali smo na noni, neće u wc,sad je poćeo piškiti u wc,ali drugo ni čut!

    ni se našoj kakici obavezno moramo podiviti,a on kaže koko gono,i eiko i malo!!!!

    mislim da je ponosan na sebe što proizvodi toliko gono!

    ja sam još uvijek za,da se skine pelena pa kako bude!kad se prvi puta popiški skontat ce!nešto se dogodi u glavici!

  41. #141
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Yas- Luce je baš premedena, kako vesele okice ima
    mial- za bočicu

    Jure se oko 5 probudio i zove mm-a da mu skine pelenu jer je sve mokro, pipa ga mm, kaže mu da nije mokar on ili vrećica nego samo pelena (čak i nije bila previše napiškena), ali Jure je tražio da mu je skine. Tako je Jure od 5 - 8 spavao bez pelene i nije se popiškio (inače napiški punu pelenu (iako ne pije po noći) :D
    Mene još uvijek muči vrtić, nemam pojma šta ću

    Točk- a da pokušaš, kada se pokaka u pelenu, govance baciti u tutu, pred njom, da ga vidi...tako smo mi sa Jurom, u početku.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Tockice ja mislim da ne trebas nista forsirati.
    Jesi mozda probala na nastavak pa da kaki u skoljku?

  43. #143
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Točk- a da pokušaš, kada se pokaka u pelenu, govance baciti u tutu, pred njom, da ga vidi...tako smo mi sa Jurom, u početku.
    Jesam, bacamo zajedno u wc, ona povuče vodu.
    Pa smo onda krenuli sa pričom da nećemo imati za sličice Fifi ako stalno kupujemo pelene, pa sam stavljala medu na njegovu tutu da i on kaka ( mm se sjetio i stavio malo Nutelle unutra, ona vidjela i užasnula se :? )
    Od kud taj strah , stvarno mi nije jasno.
    Čula sam priču da su neki roditelji konzultirali psihologa koji im je savjetovao da djetetu puste da se igra i valja u blatu i prljavštini i da se onda desio neki klik u maloj glavi i stvari krenule.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    mial, super za bočicu!

    točkice, pusti ju, neka sama odluči. I nemojte ju forsirati s kakanjem na tutu, niti stalno razgovarati o tome. Ja bih za jedno vrijeme zaboravila kakanje na tutu i bilo kakvo spominjanje te radnje.

    yas, baš su ti slatka dječica. Jako su mi slični. Vidim, hvališ se i klopom. Nisam ti odgovorila za ragade. Opet smo po neznam koji put dobili soor i meni su se odmah pojavile ragade. Valjda je i mojim cicama dosta dojenja. Spas mi je u tome što Leda ne doji po noći pa imam dobar period odmora. Tako da su mi skoro pa skroz zacijelile. Napokon. Al bilo je gadno.

  45. #145
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    točkice, pusti ju, neka sama odluči. I nemojte ju forsirati s kakanjem na tutu, niti stalno razgovarati o tome. Ja bih za jedno vrijeme zaboravila kakanje na tutu i bilo kakvo spominjanje te radnje.
    Slažem se s ovim!

  46. #146
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    A sad.....koristim priliku da se i ovdje zahvalim Maruški koja me full iznenadila! Dolazi mm danas doma i nosi neki papirić iz pošte i kaže da je stiglo nešto iz Splita za Roka!? Ja sam odmah pomislila na Mare i fakat nisam pogriješila!
    Veliko hvala na prekrasnoj Rodinoj majici (mamino čudovište) :D koja mi je najnaj i na plastelinu koji je naravno oduševio Roka!

    Eto...i opet me sve oduševljavate iz dana u dan! Fakat ste zakon!
    I baš mi je drago da sam tu s vama...neću dalje jer ću se rascmoljiti

    Mare
    :shock: :shock: :shock: :shock:

    sad će ovo ispasti baš :/ :/ , ali moram to reći.
    O tome (da trak za roka pošaljem rodinu majicu mamino čudovište) razmišljam već pola godine, ali kako sam lijena do gnijezda (jer mi nije baš usput, a rade samo do 4), tek sam sad za fašnik u samoboru konačno došla do tih majica kad sam kupila jednu patriku (ko što sam se pohvalila), ali kako je izbor bio stvaaaaaaaaaarno jako loš (moš mislit kad sam patriku na kraju kupila četvorku - ljubičastu s tamno zelenim rukavima :/ - onda znate koliko je stvarno izbor bio loš) nisam se usudila kupiti nešto što se ne bi svidjelo ni meni.
    I sve ono nešto okolo naokolo raspitujem se koji broj roko nosi, pokrećem teme o brojevima :/ ................i onda pročitam da je mare došla na istu ideju i to baš mamino čudovište <>(iako sam bila uvjerena da mu je trak to već odaaaaaaaaaavno kupila ) :shock:

    e pa mare, svaka čast . ko što već rehoh - veliki umovi isto misle.

  47. #147
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj Paulita prvotno napisa
    točkice, pusti ju, neka sama odluči. I nemojte ju forsirati s kakanjem na tutu, niti stalno razgovarati o tome. Ja bih za jedno vrijeme zaboravila kakanje na tutu i bilo kakvo spominjanje te radnje.
    Slažem se s ovim!
    A šta ćemo.... To se sad aktualiziralo, dugo smo šutjeli i stavljali pelenu bez riječi.
    Nema druge nego i dalje u revijalnom tonu...

    Super za majicu!

  48. #148
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    M u zadnje vrijeme imamo nekih (nadama se manjih i faznih) problema sa zapišavanjima, a povremeno i zakakavanjima u gaće.
    Nismo još uspjeli otkriti zašto jer kad pokušavam analizirati situacije u kojima se to dogodilo, ne vidim nikakakv uzorak, tako da mi (a i u konzultacijama s tetom iz vrtića) jedino na pamet pada da dijete nema vremena ići na wc. Nekakav inat sam izbacila jer mu se to događa po svukud - nije vezano ni za mjesto, ni za osobe oko njega........pa ako tjera inat, ne bi ga tjerao svima i po svukud - valjda.
    Ali pitam se, zašto mu se to do sada nije događalo. Pomišljala sam i na mjehur, ali onda ne bi kakao u gaće. Stalno mu se nudi da ide, ali on očito čeka do zadnjeg trena i uvijek zove: maaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaa/teta/baka/tata, whatever, jaaaaaaaaaaaaaaa saaaaaaaaaaaam popiiiiiiiiiiiiišaaaaaaaaaaaaaan!

  49. #149
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Koliko vas se osobno poznaje?
    s ovog topica: Traktorka , Modesty Blaze i yasmin

    i još neke cure s foruma - što od prije što od kasnije!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •