Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 149

Tema: ZPB 2005., 41. dio

  1. #1
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Stijena prenatal Ilica 13 , pa su ti blizu i benetton i prenatal. e ako te voda nanese , kod viboninog tornja u prolazu imaš dučanić sa trudničkim hlačama debljim , tanjim, samt, traper . . .

  2. #2
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    viboninog=ciboninog

  3. #3
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    viboninog=ciboninog
    e baš volim što nema edita. Umirem od smijeha na svoje i tuđe greške

    Stijena-ma štaćeš kupovati? Jel imaš od koga posuditi? Imam ja nešto hlača i suknji pa ti bez beda pošaljem!Ha?

  4. #4
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    viboninog=ciboninog
    e baš volim što nema edita. Umirem od smijeha na svoje i tuđe greške
    meni neka slova izbriana ( koja MM koristi za igru ) pa kad brzo tipkam nemislim i evo ti grešaka ko u priči, a prestala se kontrolirati pod zadnje

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Stijena htjedoh ti reč da ga ima u Metrou. Mislim Boba graditelja....
    Mi kupili 3 kom (i jednu princezu)

  6. #6
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    WANA jesi bila u vrtiću?
    jesam, u petak sam napisala ogroman post i sve se izbrisalo
    dakle, vrtić me se nije nešto posebno dojmo, poprilično odaju "sektaški" dojam. npr. sve tete su, slučajno ili namjerno u dugačkim suknjama-meni odmah asocijacija na sektu .
    Sama "politika" i pojašnjeni način rada sa djecom mi se swvidio, al ije tako MALEN.
    Jedna prostorija cca 4x8m i jedna mala cca 3x3 bez direktnog prozora (povezana je sa kuhinjom i wc-om) služi za rad sa predškolcima 2x na tjedan, ili za čitanje priča spavača koji se probude ranije od ostalih...
    Sve u svemu, djeluje mi mračno i "zatvoreno".
    Jednostavno rečeno, poludit ću!!!

  7. #7
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    uh i zvuči grozno wana!
    pa onda najbolje u državni i raspitati se kakva su iskustva, ako imaš više na izbor. bil je Maruška rekla da će otvoriti topic o iskustvima
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ vam objema da nađete najbolji mogući

  8. #8
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Stijena-ma štaćeš kupovati? Jel imaš od koga posuditi? Imam ja nešto hlača i suknji pa ti bez beda pošaljem!Ha?
    i ne mogu da se ne
    pa s obzirom da su oko mene sve trudnice broj 36 :shock: , teško da od ikoga mogu išta posuđuvati, a kamoli od tebe - možda da ih prepravim - odrežem dužinu i nadoštuklam u guzicu btw sad upravo na sebi imam 3/4 hlače iz H&Ma broj 44 :shock: (kupila zabunom bez probanja, bila uvjerena da su 42 ) u koje sad još jedine stanem.
    Sve traperice i većina hlača - 0 bodova, hvalabogu da sam proljetos počela nosit suknje, pa njih još mogu nosit.
    al svejedno

    zapravo bi si htjela kupit haljinicu na tregere - zapravo više bez rukava, rezanu iznad struka koja ide u balon, a ispod nje se nose lagane majice, ak me kužite kaj zapravo hoću reći :/ Ako ste u neko skorije doba vidjele kakvu sliku Antonije Blaće - ne skida se iz takve sive, po svim je slikama u njoj.
    To mogu već i sad, praktično je i za kasnije, a nose ih i netrudnice, pa mogu i poslije!
    Inače ne mislim sad nakupovat neko ludilo puno robe, ali bar jedne poštene trudničke hlače, definitivno moram.

  9. #9
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    i gdje bi još eventulano pogledala (po mogućnosti na istočnoj strani) 8) trudničku robu. Yaaaaaaaaaaaas!!!!!!
    iako nisam zagrepčanka, a u Benettonu, sad je (bilo) veeeeliko sniženje.
    da, i to mi je palo na pamet iako prije 3 godine nisam ništa mogla naći, a i u zagrebu je trudnički benetton isto samo u ilici?!?!?
    imaš i u dubravi u benettonu ali ne veliku ponudu
    imaš i čini mi se ornelu u av. dubrava, preko puta pitarela (možda malo niže prema okretištu )
    top shop ima super stvari, traperice

    http://www.mama.com.hr/
    i ovi imaju super stvari...

  10. #10
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Stijena prenatal Ilica 13
    jel netko nešto kupovao tamo, čula sam da je masno skup?

    Sorry, glupo mi otvarat novu temu na kružoocima, pa ako netko nešto zna

    vas!

    Upravo idem ispunjavat poreznu prijavu i s obzirom da očekujem masan povrat zbog stambenog kredita - danas sam sva u šopingu (nova kolica i ostale nove baby potrepštine će mi financirat bandić, pa se mama raspištoljila ).
    Nakon 100 godina konačno ću stvarno i zaozbiljno kupiti sunčane naočale jer se svake godine uspijem prošvercat sa sekinima (luda je za naočalama i ima ih miljardu, pa ih samo dijeli ) - ideje, prijedlozi, pojma nemam što da izaberem. Ispod mene gethaldus u koji svaki dan virim i imam osjećaj ako uđem, neće me bit 2 sata van i tek tada neću znat što uzet! Toooooočk, kakve su tvoje?

  11. #11
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ROKO.... x 10000000000000

    :D

  12. #12
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Upravo idem ispunjavat poreznu prijavu
    i ja MM-ovu, jel imaš možda točnu adresu avenija dubrovnik . . .
    nama nikako da isplate za klince sve nešto manje nego što treba, a svaki put mi provjerri poznanica koja radi na pov. por. i kad nam isplate provjeri da opet nisu dobro isplatili. ove g je na porodiljnom i str. mir. pa me baš zanima kako ću ja to bez kontrole

  13. #13
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    vas!
    jel ovo meni?

  14. #14
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ako nekoga zanima
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...147&highlight=
    ja kupila - za 49,00 kn dobiješ slikovnicu "mađioničar (?!) Tom" (nacrtan je traktor) i DVD s 3 crtića
    ali rekoše da ima samo na kioscimma Tiska, ja bila na Nacionalovom, pa su mi rekli da oni to tamo ne naručuju.

    Iako, opet sam jer mi dijete neki dan reklo da hoće to gledati (na KIKI ili super rtlu?) - onog traktora crvenka i ja brijala kak je to-to, al sad sam skužila da je to zapravo ono za što sam prvo pitala dok je bilo kod nas na televiziji

  15. #15
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ako nekoga zanima
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...147&highlight=
    ja kupila - za 49,00 kn dobiješ slikovnicu "mađioničar (?!) Tom" (nacrtan je traktor) i DVD s 3 crtića
    ali rekoše da ima samo na kioscimma Tiska, ja bila na Nacionalovom, pa su mi rekli da oni to tamo ne naručuju.

    Iako, opet sam jer mi dijete neki dan reklo da hoće to gledati (na KIKI ili super rtlu?) - onog traktora crvenka i ja brijala kak je to-to, al sad sam skužila da je to zapravo ono za što sam prvo pitala dok je bilo kod nas na televiziji
    možeš mi reči naslove epizoda,pošto sam mu ih dosta snimila na video s noveTV zanima me jesu to ti naslovi ili nešto novo!?

  16. #16
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    možeš mi reči naslove epizoda,pošto sam mu ih dosta snimila na video s noveTV zanima me jesu to ti naslovi ili nešto novo!?
    1. Zvonjenje
    2. mađioničar Tom
    3. Sok od jabuka
    + najava nvih epizoda (to je obično uvijek najzanimljivije )

    a u slikovnici su sve te epizode u stripu s puno slika i teksta

  17. #17
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    prva dva naslova mi nisu poznati,jabuke imamo
    slikovnica je sigurno zanimljiva

  18. #18
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Jeste li možda primjetile u subotu ili nedjelju ujutro crtić o vlakiću Thomasu?

  19. #19
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Jeste li možda primjetile u subotu ili nedjelju ujutro crtić o vlakiću Thomasu?
    ne :? , to bi bio onaj vlakić od tomy-a :?

  20. #20
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Jeste li možda primjetile u subotu ili nedjelju ujutro crtić o vlakiću Thomasu?
    na kojem programu (inače ne patimo za vlakovima - još, ali čisto informativno) - doduše vidjela sam masu puta reklamu na super rtl i nije mi baš simpatičan, ali tko mene pita :/

  21. #21
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    To su meni moja muškarci prenijeli.
    Lovre: Kad se probudim, gledat ću onaj vlak s tatom.
    MM: Ma onaj Thomas, znaš.

    Prepuno informacija, nema šta.
    Sad sam našla da ide na Novoj, subotom i nedjeljom u 7:45. Naši ga zovu: Tomica i prijatelji.
    Ako netko naleti na DVD - bilježim se.

  22. #22
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    WANA jesi bila u vrtiću?
    jesam, u petak sam napisala ogroman post i sve se izbrisalo
    dakle, vrtić me se nije nešto posebno dojmo, poprilično odaju "sektaški" dojam. npr. sve tete su, slučajno ili namjerno u dugačkim suknjama-meni odmah asocijacija na sektu .
    Sama "politika" i pojašnjeni način rada sa djecom mi se swvidio, al ije tako MALEN.
    Jedna prostorija cca 4x8m i jedna mala cca 3x3 bez direktnog prozora (povezana je sa kuhinjom i wc-om) služi za rad sa predškolcima 2x na tjedan, ili za čitanje priča spavača koji se probude ranije od ostalih...
    Sve u svemu, djeluje mi mračno i "zatvoreno".
    Jednostavno rečeno, poludit ću!!!
    imam osječaj da tamo vlada mir i tišina da su djeca tiša neg u drugim vrtičima,da je sve nekako preozbiljno ,pa kad dođu doma skaču roditeljima po glavi jer se nisu ispuhali u vrtiću-to mi jedan od razloga zašto Mateo ide u vrtić

  23. #23
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Upravo idem ispunjavat poreznu prijavu
    i ja MM-ovu, jel imaš možda točnu adresu avenija dubrovnik . . .
    nama nikako da isplate za klince sve nešto manje nego što treba, a svaki put mi provjerri poznanica koja radi na pov. por. i kad nam isplate provjeri da opet nisu dobro isplatili. ove g je na porodiljnom i str. mir. pa me baš zanima kako ću ja to bez kontrole
    nemam adresu, jer je ja predajem uvijek lokalno i uvijek dobijem povrat već u travnju , a adresu sigurno imaš na stranici porezne uprave ako ti baš treba. Zašto je ne predaješ u PU prema mjestu stanovanja?
    Meni uvijek vrate na lipu onoliko koliko si izračunam, ne znam jel to oni ne provjeravaju ili sam ja to (u kombinaciji s ersteovim programom) maher za obračun 8)

  24. #24
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    dakle, vrtić me se nije nešto posebno dojmo, poprilično odaju "sektaški" dojam. npr. sve tete su, slučajno ili namjerno u dugačkim suknjama-meni odmah asocijacija na sektu .
    Sama "politika" i pojašnjeni način rada sa djecom mi se swvidio, al ije tako MALEN.
    Jedna prostorija cca 4x8m i jedna mala cca 3x3 bez direktnog prozora (povezana je sa kuhinjom i wc-om) služi za rad sa predškolcima 2x na tjedan, ili za čitanje priča spavača koji se probude ranije od ostalih...
    Sve u svemu, djeluje mi mračno i "zatvoreno".
    Jednostavno rečeno, poludit ću!!!
    Zašto ćeš poludit? Ako si vrtić doživjela ovako kako si opisala onda ti je barem lako odlučiti. Jedan vrtić na listi potencijalnih manje.


    Citiraj **mial** prvotno napisa
    nama nikako da isplate za klince sve nešto manje nego što treba, a svaki put mi provjerri poznanica koja radi na pov. por. i kad nam isplate provjeri da opet nisu dobro isplatili
    Na što misliš pod ovo 'za klince'? Kao i Stijena, apsolutno nikada nisam imala razliku u obračunu. Ako ti treba pomoć, javi se.

  25. #25
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    u biti ne za klince nego za Kalu dvije godine, isplata je bila negdje oko 1500 kn, a poznanica koja radi na povratu veli da bi trebali dobiti barem 2500, a ona nikako da mi izračuna ili da mi veli u čemu je caka. a ove godine ugurat ću i sebe jer sa na burzi pa mislim da i to ima smisla
    e ja sam vam krivo rekla ja neizračunavam već samo popunim onaj formular .
    tražila sam cijelo jutro a nikako točnu adresu, šaljem preporučeno na glavnu pa smo među prvima ( savjet gore navedene )

  26. #26
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    e ja sam vam krivo rekla ja neizračunavam već samo popunim onaj formular .
    Imaš onaj excell. U njega samo prepišeš brojke s papira kojima raspolažeš i automatski dobiješ iznos povrata. I nemaš nikakvih iznenađenja.
    Zašto ne bi to učinila?

  27. #27
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Samo da se kratko javim i slavljeniku Roku još jednom poželim sretan ro!đendan
    Super da je sve dobro prošlo!
    Pitanje; kako vaši stoje po pitanju modrica, Lei već jako dugo na potkoljenicama ne prolazi nekoliko modrica i ne znam je li od padova i sl.Zvala sam doc i kaže da vadimo krvnu sliku....
    Ja sam inače sklona modricama i teško mu prolaze pa je možda i nasljedno ali ipak..... :?

  28. #28
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Točk-hvala još jednom,zadnje proslave su pri kraju (napokon) ! Sad smo se vratili od bake i djede i dobio je super stol i stolicu za igru! I nešto novčića što će majka sebi uzeti za duševne boli

    A modrice- :/ nema puno,a pada ko klada...valjda ga čuva debela koža ali nije da nema uopće. A čuj...ako je svijetle puti i ako ima tanju kožu,onda nije ni čudo! A može biti i nasljedno,naravno!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Roko, sretan ti rođendan!

    Točkice, bolje je napravit KS, pa si sigurna da nije nešto ozbiljnije. Ja sam inače isto sklona modricama, ali na djeci ne primjetim. Sijećam se kada mi je patronažna došla pred kraj trudnoće da se upoznamo i kaže ona meni da joj pokažem noge. A ja, em se nisam obrijala, em noge sve plave Ostala je :shock: Ja se malo očešem s nogom i već mi je sve plavo. A da ne govorim kako sam spretna u tom češanju.

    Sutra idem na masažuuuu :D

  30. #30
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Sutra idem na masažuuuu :D
    Aaaaaaaaaa zavidim jaaako
    Ja sam se btw danas ukočila za pop*****! Odnosno uklještio mi se živac na leđima i jedva hodam,a boooliii užas jedan! Mislim da ću i ja morati čim mi to prođe!

    Hvala još jednom svima za čestitke

  31. #31
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    uff..kakva večer
    lucija opet šmrkava, ivan je stalno pa ni ne spominjem...za poluditi, nikada kraja

    večeras ju stavljam spavati od pola 8, ne znam više što ju mući
    šmrklji ili zubići (slini i trpa šakice )
    ili probava...non stop prducka podriguje, od pla 8 kakala 3 puta :?
    a nije proljev
    pa bog te neće ko da jedem grah i karfiol ili chilli papričice
    a sve pazim, jedino se slatkog ne mogu odreći, pa nije valjda da joj to smeta

    sinoć se opet budila non stop, prestala sma brojati kod 5. puta, idem leći ...tko zna što me čeka

  32. #32
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ja u srijedu opet na masažu
    pod uvjetom da su ivan i nećak u vrtiću pa baka može pričuvati lu

    paulita uživaj!

    svima laku noć!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Roko,decko veliki sretan ti 3.rodjendan i puno lijepih djecijih dogodovstina.

    Trak dizem kapu,zeno ti slavis 3 dana,kako se i ne ukocila.
    Stijena,po svemu sudeci ja bih ti mogla poslati svoju trudnicku odjecu :smajlicdebeljuca: (ne ljutis se?,sto se salim)
    Yas kak Luce?Vidim da je Ivan poprilican .
    Paulita,zavidim,naravno u pozitivno smislu za tebe.
    tock i Ajna ima modrice,ima bas bijeli ten,pa je uocljivije,za vikend ju lutka malo lupila u lice i ima modricu(manju),inace i ja od jaceg dodira dobijem modricu .
    Mial kako klinci?
    MB ,jeli trojke moraju imati iste igracke?
    Nina,kako Mateo s vrticem sad?
    Wana,Mare kakvo je vrijeme kod vas?Ovdje u Bosni opet snijeg i puno je hladno,zavidim vam kad vidim snimke na TV
    Jesam koga zaboravila?... eh njima

  34. #34
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Mare ako zapnem javim, danas sam svaki slobodni trenutak čačkala po netu, sad mi je već muka od svih tih stranica naših ministarstava.
    za Kalu mi je pedijatar reko da ona ima skoro pa prozirnu kožu tako da e se njoj sve vidjeti, a šljive će biti non stop, tako je i bilo do negdje 2, 2i pol g, a sad se polako normalizira. kad je prohodala imala je šljivu na šljivi oš na rukama, nogama, a na glavi nesmijem se ni sjetiti, jedno vrijeme mi je i bed bio opće s njom izlaziti. ja nisam lako poplavljiva, ali moja mama ona se samo malo "očeše" kak veli Paulita i podljev ooooooooogroman joj bude i to tjednima se šareni.
    Točkice možda bi bilo dobro napraviti KS pa da si mirna
    moji su šmrkavi već jako dugo, ali ništa strašno. bilo mi je malo čudno za Kiara što se to kod njega malo oteglo, al zubić je izašo pa sad znam i u čem je kvaka - pad imuniteta. frajer je skužio gornji zubić pa pokušava škripiti, sva sreća pa nemože, samo da se nebaci na seku. njoj sam htjela gumu staviti u usta da ne škripi, pogotovo po noći.
    e da i Kiar je počeo opasno gristi, a ovi mali zubeki oštri brrrrrrrrr
    Trak slikajte Roka s ili u toj stolici sa stolom da vidimo i to. kad se oporaviš počasti se masažom

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Dobro jutro! I'm back

    Gospodična se opet probudila u 6 i pol. I sada cicka, a mene ragade boleee :/ Svaka čast dojenju i nikada ne bih prekinula dojiti radi ragada, ali ovo je pakao. Sva sreća da su samo na lijevoj jer bi dobila slom živaca da ih imam na obje.

    Lovro već par dana ne doji. Pita svako malo ali ga ja ignoriram i okrećem temu na nešto drugo. Ili on sam kaže "nema tike". Vjerovatno nećemo dočekati treću godinu staža, iako mislim da se njega pita bi. Ali meni je to već postalo naporno. A kažu "dokle paše majci i djetetu. E pa meni više ne paše.

    Napokon smo svi zdravi. Nema šmrklji, kašlja i ničeg sličnog :D yasmin, nadam se da ćete i vi uskoro ozdraviti.

    Ja sva titram, jedva čekam masažu, u 7 navečer je. Imam osjećaj ko da se spremam na spoj.

  36. #36
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Imam osjećaj ko da se spremam na spoj.
    dobra !!

    A za dojenje mogu samo reći da zavidim svima i svaka vam čast na upornosti!

    Bobčice-hvala ti! Da,definitivno sam se pokočila od svega ovoga,a i inače se ne držim pravilno pa me sad baš uklještilo! Užas...

    Danas imamo pauzu od tulumarenja,a sutra se nadamo igranju sa Kristijanom i Haribo!!

    Yas-a baš sam jutros razmišljala o Lu i spavanju.... Nadam se da je opet samo nešto prolazno i da će oboje brzo prizdraviti ~~~~~~~~~~~~~~~~ [/b]

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo i mene
    Cudno je opet biti doma. Pet dana nam je
    bilo malo premalo. Taman smo se uhodali i onda smo morali
    ici doma . Sedam dana bi nam bilo bas taman.
    Klinci su bili super. Za Luku nismo ni znali, sam se penjao , spustao...
    Vanja je bila isto dobra, imala je faze cendranja, ali uglavnom je bila super.
    Cak je jedan dan zaspala vani pokraj skijalista meni u krilu
    Za sad vam saljem i idem polako citati , da vidim kaj sam sve propustila.

  38. #38
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Jutro!
    Drugi tjedan idemo napraviti ks, nismo od 1. rođendana pa me baš zanima.
    Ja polako počinjem pripreme za rođendan s time da kod nas ide ovako;
    četvrtak 28.02. - kumče slavi 6., fešta kod kumova
    petak 29.02. - fešta kod nas za bake, dide i tete
    subota 01.03. - fešta kod nas za golemu ekipu s time da mm vodi muške van na večeru a cure i dječica ostaju u stanu ( laknulo mi zbog toga jer se nas 35 jedva uguralo prošle godine u stan)
    nedjelja 02.03. - mm slavi 33. rođ., još nije definirano kako.....

    Ako ovo preživim.......Inače sam tražila g.o. i nisam dobila tako će mi biti veselo. Radit ću tortu za petak a za subotu naručiti veliku Fifi pola čokolada pola voće.
    Drugo još ništa ne znam.....

  39. #39
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mama27-baš mi je drago da ste se super proveli
    Kad stigneš ,stavi slikice da vidimo kako ste uživali!!
    A ovo da je Vanja zaspala tebi u krilu je super....mi to nismo nikada doživjeli....zadnji put sa nekih 3 mjeseca da je slučajno zaspao,tj. sam od sebe

    Točk-šta da ti kažem....ja sam tek danas došla do sebe,pregazilo me hrpa djece i roditelja,ali je sve bilo super pa ti lakše bude!
    Super mi je ovo što muški idu van :D i onako samo smetaju
    Dobra ideja za nagodinu!!!

  40. #40
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Paulita od kuda sada ragade?

    Točkicja bih preskočila mm-ov ročkas kad je sve tako blizu
    pa nek bude proslava 2u1
    i kod nas je za naše ročkase nekada bilo ko za dječje ali ne mogu više, za naše se skupe samo roditelji, bake...
    i mi imamo veliki krug prijatelja a mali stan
    bilo je lakše dok ivan nije bio u svojoj sobi jer onda bi se nekako podijelili po sobamaa sada mi se jednostavno neda okrenuti stan naopako

    jučer sam uplatila igraonicu, 10ero djece 550 kn, odlučila sma da ću ja donjeti sokiće i grickalice, jer oni ima tamo daju svašta
    ispeći ću im ili naručiti neku manju tortu, a za doma veliku
    dok djeca budu u igraonici (2 sata) mi ćemo sa velikim frendovima biti u obližnjem kafiću na kavi i to je to
    za bake i dede i ine (bit će nas između 15-20) neki naresci, kolači i torta

    [/b]

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Trak, probat cu danas staviti slikice. Kuca mi je u takvom kaosu
    da ne znam od kud da pocnem.
    Tockice, ja sam ti isto htjela predloziti kao i Yas. Zasto TM ne proslavi
    tu vecer s deckima i rijesite se .
    Yas , kako je Luce?

  42. #42
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ma i ja bih otkačila mm-a, nek on lijepo proslavi sa svojom ekipom u subotu a u nedjelju odvede Leu i mene na ručak....
    Malo mi bilo bad da nema tate kad Lea bude puhala svjećice ali smo se dogovorili da će muški otići u konobu blizu naše kuće, i vratiti se taman za tortu.
    Poznavajući te iste muške, kad se vrate ne gine mi dernek do 12, ali barem 2,3 sata mira, ionako zauzmu cijeli dnevni.
    Mama 27 , čekamo slikice!

  43. #43
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    mial ne da mi se tražit link na poreznu prijavu, pa ti šaljem na mail u excellu.
    Samo popuniš osobne podatke, iznose po potvrdama koje si/ste dobili i obavezno ne zaboraviti na kraju - upisati koeficijente za osobni odbitak+kliknut na zagreb za prirez (mnogi zaborave pa tu dođe do raznoraznih ogromnih povrata koji to zapravo nisu ) - sve ti sam izračuna. Ja takvu isprintanu podnosim već dvije godine bez ikakvih problema. Rado bih ti pomogla to s djecom, ali stvarno ne znam što bi to moglo biti, mi za patrika upišemo ono što ide na MM uvećani odbitak i to je to - ništa drugo ne bi trebalo biti (!?!?).

    Šaaaaaaljem!

  44. #44
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    vas!
    jel ovo meni?
    ha, izgleda

  45. #45
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    a meeeeeniiiiiiiiiii ne treba masaža :D ............konačno.
    Jutros čak navukla i traperice koje sam kupila nakon poroda (ne smijem ni reć koji broj ). Jest da je gumbić otkopčan ali još su uvijek nošljive :D Više se ne prežderavam tako enormno puno i zato me još jače peru mučnine navečer, ali jučer sam uspjela smazati vrećicu štapića pa mi je bilo bolje !
    Jučer mi je i nalaz brisa došao u redu i sad mi gin kaže da nećemo više ništa "nalaziti", nego ako se dobro osjećam (a kažem ja njemu otkad je on pročačkao, da sam preporođena - a što ćeš kad nema tko drugi - čovjek umro od smijeha), vidjet ćemo krvne kad bude trebalo - ne još sad, tam negdje iza 20og tjedna!

    Patrik je jučer čitavo popodne i večer gledao Traktora Toma, a jutros ga je odmah čim se digao upalio , al dobro, nek se dijete veseli..........do sad nismo imali problema s nosom (začudo), al zadnjih par dana nešto mu je zaštopan. Doduše antibiotik nije pio godinu dana, ali ne bi baš ni sad trebao :/

  46. #46
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    furam se na haribo 8)

  47. #47
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    vas!
    jel ovo meni?
    ha, izgleda
    zašto tužni smajlić??

    lu je šmrkava, no već sam se navikla
    jučer je na nos išla samo vodica cad je već žučkasto i nakašlje se kad joj se skupi na grlu
    smeta joj jer ona spava samo na trbuhu pa joj se to spušta na nosić, ujutro kad se probudi sve joj je zakoreno po cijelom licu

    a još se i patimo sa nekakvim lišajevima? po bradi i ispod na potezu od jednog uha do drugog
    kupila ja dr theisa (onaj balzam od noćurka) taj nema šta nema
    već sam rekla da bi mogao preživljavati samo od mene i mojih klinaca
    čini se da to ide na bolje...

  48. #48
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    vas!
    jel ovo meni?
    ha, izgleda
    zašto tužni smajlić??

    lu je šmrkava, no već sam se navikla
    jučer je na nos išla samo vodica cad je već žučkasto i nakašlje se kad joj se skupi na grlu
    smeta joj jer ona spava samo na trbuhu pa joj se to spušta na nosić, ujutro kad se probudi sve joj je zakoreno po cijelom licu

    a još se i patimo sa nekakvim lišajevima? po bradi i ispod na potezu od jednog uha do drugog
    kupila ja dr theisa (onaj balzam od noćurka) taj nema šta nema
    već sam rekla da bi mogao preživljavati samo od mene i mojih klinaca
    čini se da to ide na bolje...
    a jel joj još izvlačiš onim cjevčicama. nas je aspirator spasio - to samo treba uporno izvlačit. ja sam patriku dok je bio još mali, mali za ovlaživanje nosića kapala sljezove kapi (korjen bijelog sljeza se ostavi u prokuhanoj vodi da pusti sluz).
    moguće da je i lišajeve dobila od šmrkljića, patrik je tako kad bi bio šmrkav pa si sve razmazao po licu dobi neki ekcem, a dr. Theissovom kremom od noćurka smo liječili i taj njegov blaži AD (koji se nije pojavio već godinu i pol dana -kuc-kuc, jedino kad je neki jači pad imuniteta dobije koju fleku po licu).

    a tužni smjalić je zato jer sam skužila da ću se morat prebacit na kružooke jer sam ovdje dosadna.

  49. #49
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    ali smo se dogovorili da će muški otići u konobu blizu naše kuće, i vratiti se taman za tortu.
    Aaaaa konoba ne radi mi to...znaš da patim

    Stijena-ma ja sam sigurna da si se udebljala manje nego što misliš!!
    Mogu li i ja malo kod tvog ginića da i mene malo pročačka mislim ako je tebe narihtao-što ne bi i mene

  50. #50
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    a tužni smjalić je zato jer sam skužila da ću se morat prebacit na kružooke jer sam ovdje dosadna.
    :shock:

    Samo se usudi !!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •