Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 296

Tema: remenčići za kukove- 2. dio

  1. #101
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa
    anđelina i Ana 29

    A mi moramo kod fizijatra jer Ena ne diže glavu kad ju stavim na trbuh. Riješimo jednu stvar,a dođe druga...

    Niti malo? Nakon koliko vremena se čeka (da se može reći da ne diže glavu)?

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    62

    Početno

    anđelina i ana29
    bravo!!! veselimo se s vama!

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno bok

    ANĐELINA I ANA 29 veselimo se iskreno najiskrenije s vama i jedva cekam da dozivim taj osjecaj a vjerujem da je jedinstven!!
    Tina B probaj pucketat prstima iznad glave jer kako je imala remencice vjerojatno je nisi stavljala na trbuh. To mi je rekla pedijatrica.
    Josephine hvala na uputama,uspjela sam napraviti 11 vjezbica. Nadam se da cemo sve bolje ja ne odustajem dok ne dođe dobar rezultat i dok ne dovedemo kukice u stanje koje se trazi od nas...

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno curke

    ma čitam sve pa gledam...kako vi tako cesto idete na ultrazvuk?
    meni je na Kantridi zadnji put 23.01. radio i tek za 24.03. mocu ic... ili tjedan poslije...pa sam isla privatno...

  5. #105
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Ana 29

    Ona mora odmah dići glavu čim se stavi ma trbuh. A Ena to ne radi. Samo zabije nos u podlogu i to je to.

  6. #106
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Bravo za sve koji su skinuli remenčiće! :D

    TinaB, nisam tamo na onom topicu skužila da Ena baš niti malo ne diže glavu. A da li diže ako ju staviš sebi na prsa dok ležiš? Probaj možda tako... Držimo vam fige da bude sve ok.

  7. #107
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    zhang

    Evo malo dobrih vijesti. Počela je malo podizati glavicu. Dobila sam savjet da ju stavim glou na tvrdu podlogu i da joj ručice stavim pod prsa i škakljam ju po leđima. I stavno je upalilo. Sad digne glavicu par puta po desetak sekundi. Malo pomalo...

  8. #108
    cisko-kid@net.hr avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    SESVETE
    Postovi
    226

    Početno

    evo da se i mi javimo.mi smo trebali ići na montiranje remenčića u klaićevu ali smo otišli kod dr.Tiefenbacha po drugo mišljenje. i imamo super vijesti.V.ne mora nositi remene već moramo samo široko povijati.displazije skoro da i nema.kukić je sjeo u čašicu 98%.pao mi je kamen sa srca.to me je jako opterećivalo. :D :D :D

  9. #109
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa
    zhang

    Evo malo dobrih vijesti. Počela je malo podizati glavicu. Dobila sam savjet da ju stavim glou na tvrdu podlogu i da joj ručice stavim pod prsa i škakljam ju po leđima. I stavno je upalilo. Sad digne glavicu par puta po desetak sekundi. Malo pomalo...
    još će ona i prije nego se ti snađeš.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    202

    Početno

    Drage cure hvala svima!
    Ana 29 čestitamo i mi vama.

    TinaB nemoj previše brinuti to je sigurno zbog remenčića, malo vježbe i to će biti super.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    anđelina čestitke!!! :D :D :D
    Mi smo jučer bili na kontroli i nakon dugih 6 mjeseci počinjemo nositi remenčiće samo noću, a danju ništa! :D :D
    Nitko sretniji od nas. Od jada sam skoro prestala i čitati ovaj topic, jer naša je dijagnoza očito bila teža, i nošenje remenčića mjesec-dva koje se tu spominje činilo nam se kao prava sitnica (ne želim umanjivati ničiju muku, i jedan dan remenčića je puno ali u usporedbi s nama to je zaista malo). Uglavnom curka je jučer mahala nogicama sve u šesnaest, jedino je navečer nastao problem jer nije nikako htjela natrag u okove. Budila se noću i vrištala i bacakala, nadam se da je to bilo zbog jučerašnjeg uzbudljivog dana.
    A je li itko od vas morao raditi RTG na kraju? Nama je to ortoped najavio, zbog početne dijagnoze (subluksacija obostrano). Muka mi je od same pomisli da će je zračiti, a i nije mi jasno kako se to radi - mislim ona je ipak premalena da bi stajala mirno dok je slikaju :?

  12. #112

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    202

    Početno

    mamažabica

    :D bravo za vas cure

    Na sreću nemamo iskustva s tim.

  13. #113
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj mamažabica prvotno napisa
    A je li itko od vas morao raditi RTG na kraju? Nama je to ortoped najavio, zbog početne dijagnoze (subluksacija obostrano). Muka mi je od same pomisli da će je zračiti, a i nije mi jasno kako se to radi - mislim ona je ipak premalena da bi stajala mirno dok je slikaju :?
    M. su dosad slikali tri puta (imala je slicnu dijagnozu kao i tvoja bebica).
    Prvi put nakon istezanja u bolnici, a prije montiranja remencica - 9 tjedana je bila stara - stavili su joj mekane utege na ruke, a ja sam joj drzala nogice - brzo je bilo gotovo (jedini problem je bio sto se popiskila na aparat ).
    Drugi put nakon 6 i pol mjeseci nosenja remencica - drzali smo je MM i ja (jedva jedvice), M. se derala kao da je koljemo (na srecu slika je dobro ispala pa nismo morali ponavljati slikanje).
    Treci put prije nekih mjesec dana - nakon prohodavanja da se vidi je li sve ok - ovaj put je lakse podnjela to slikanje, opet smo je drzali MM i ja.
    Morat ce opet ici na RTG za 7-8 mjeseci i onda opet prije trece godine (iako je sve u najboljem redu, cak i boljem nego sto su se nadali, ortoped ju zeli kontrolirati cim cesce kako bi na vrijeme uocio probleme).

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Ariens hvala
    A ne znam što bih rekla, tvoju su curicu stvarno ozračili nisam ni mislila da bi to trebalo biti toliko često

  15. #115
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Znam da nije najzdravije toliko zraciti dijete, ali bolje i to pa da na vrijeme vide deformacije kuka nego da mi dijete mora na operaciju i u gips.

    Na slikanju zadnji put je stavio neku zastitu preko trbuha tako da ju nije cijelu zracio vec samo kukove (nije neka pretjerana zastita ali ajde bar nesto).

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno

    :D :D :D skinuli na pola remencice... nosimo oko 15-18 sati ovo drugo skidamo. i duple pelene vise ne moramo. jos oko 1,5 mjesec i gotovo. rekao je da su nam kukovi 4- a da on zeli 5. 7 tjedana smo ih nosili bez skidanja...

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Ariens slažem se s tobom, bolje spriječiti nego liječiti, ali nažalost već sam se dosta puta uvjerila kako doktori često daju neke paušalne odredbe, jer najčešće nemaju dovoljno vremena da se posvete individualno pacijentu, ili im struka nalaže da se ponašaju "po defaultu"... a teško je biti pametan u toj situaciji, slično kao i za cijepljenje. To je moje mišljenje.
    MARINO mora da smo bili kod istog doktora

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Zaboravih, Ariens jedno pitanje: vi ste dosta kasno skinuli remenčiće, kako je bilo sa sjedenjem i puzanjem? Koliko je prošlo dok se curka nije mogla sama okretati, posjedati i ostalo?

  19. #119
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    S nekih 5 i pol mjeseci je skinula remencice po danu i u roku od tjedan dana je naucila puzati i sjediti (nisam se stigla ni zabrinuti).

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    145

    Početno

    Hm, muči me to što smo se mi do sada najviše nosili, bilo mi ju je užasno žao onako "okovane" a i jako je plakala, smirila se jedino kada bismo je držali. A sada se valjda navikla na to i gospodična uopće ne želi biti na nekoj podlozi, na leđima vrlo kratko a na trbuhu gotovo uopće pa se nema ni kad početi okretati

  21. #121
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj MARINO prvotno napisa
    :D :D :D skinuli na pola remencice... nosimo oko 15-18 sati ovo drugo skidamo. i duple pelene vise ne moramo. jos oko 1,5 mjesec i gotovo. rekao je da su nam kukovi 4- a da on zeli 5. 7 tjedana smo ih nosili bez skidanja...

    A kod kojeg ste doktora bili? Super-ali sve mi je nekako poznato :D

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    18

    Početno

    mi smo na kantridi pregledavani.... tamo su jako oštri i nerazgovorljivi doktori i skrti za odgovaranje na pitanja...

  23. #123
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Evo, mi smo konačno skinuli renečiće, ne trebamo niti široki povez, nakon 7 tjedana i 2 tjedna samo noću. Kontrola za 2 mjeseca da vidimo jezgre.

    Puse i fige svima

  24. #124

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    21

    Početno

    :D

    Mojoj damici dr u petak nakon pet tjedana skinuo remencice i sad moramo stavljati samo prek noći a prek dana široko povijanje i vježba i tako još mjesec dana. :D

  25. #125
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Ana 29

    bebili


    Veselimo se!!! :D :D

  26. #126

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    21

    Početno

    :D

    hvala TinaB!!!!

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    202

    Početno

    Ana29
    bebil
    Uživajte s slobodnim nogicama.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    511

    Početno

    Cure, pomozitr. Šta znači kuk tipa Ib? Bili smo na pregledu i jednoj curi je nalaz uredan a druga ima Ib. Od panike nisam uspila ni pitat. Rekla nam je samo da široko povijamo. Ne znam jeli se to nalaz koji je bio IIa pogoršao ili je nešto bolji? Pomažite!!

  29. #129

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala Anđelina,
    curka je počela voziti u rikverc na leđima,tako da smo sigurni jedino kad je na podu i u krevetiću!Odmah je skužila svoju slobodu!

  30. #130

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    evo mene nove u ovom području pa me zanima slijedeće ako netko ima dobar savjet.. Mi smo sa 2 mj bili kod dr. Tiefenbacha i on je preporučio abdukcijske gaćice.. Danas smo nakon 7 dana gaćica bili u Klaićevoj kod doktorice Miličić i ona je rekla odmah remenčiće, da gaćice nisu terapija i da je to bezveze.. naravno, niti nam je objasnila koji je stupanj displazije niti išta. Tipicna situacija za nase bolnice. Ja sam ju jos i htjela nesto pitati, no zazvonio joj je mobitel i zena se raspricala i samo nas otprasila bez govora.. dr. Tiefenbach je napisao da se radi o IIb nešto. Napisali su nam kontrola za 6 tj.. ima li netko iskustva da li se može dogoditi da beba ne nosi te remenčiće do godine dana, da li se slika može popraviti... Da li se mogu kupiti remencici neki malo bolji nego ovi sto imaju u Klaicevoj pa se nadoplati tamo gdje se uzimaju ortopedska pomagala? Jel tko od vas to napravio?
    Jel bebe jako plaču s tim remencicima, uopce ne mogu sebi predociti sta nas ceka.. lovi me manična panika.....

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj Garfy prvotno napisa
    Cure, pomozitr. Šta znači kuk tipa Ib? Bili smo na pregledu i jednoj curi je nalaz uredan a druga ima Ib. Od panike nisam uspila ni pitat. Rekla nam je samo da široko povijamo. Ne znam jeli se to nalaz koji je bio IIa pogoršao ili je nešto bolji? Pomažite!!
    Nalaz je bolji, Ia je potpuno u redu, Ib- pretpostavljam da hrskavični kut nije potpuno oštar kakav bi trebao biti, nego blago zaobljen - tako je barem nama protumačio ortoped kad smo došli u tu fazu. To nije ništa strašno i ispravi se samo do godine dana.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj noklica prvotno napisa
    evo mene nove u ovom području pa me zanima slijedeće ako netko ima dobar savjet.. Mi smo sa 2 mj bili kod dr. Tiefenbacha i on je preporučio abdukcijske gaćice.. Danas smo nakon 7 dana gaćica bili u Klaićevoj kod doktorice Miličić i ona je rekla odmah remenčiće, da gaćice nisu terapija i da je to bezveze.. naravno, niti nam je objasnila koji je stupanj displazije niti išta. Tipicna situacija za nase bolnice. Ja sam ju jos i htjela nesto pitati, no zazvonio joj je mobitel i zena se raspricala i samo nas otprasila bez govora.. dr. Tiefenbach je napisao da se radi o IIb nešto. Napisali su nam kontrola za 6 tj.. ima li netko iskustva da li se može dogoditi da beba ne nosi te remenčiće do godine dana, da li se slika može popraviti... Da li se mogu kupiti remencici neki malo bolji nego ovi sto imaju u Klaicevoj pa se nadoplati tamo gdje se uzimaju ortopedska pomagala? Jel tko od vas to napravio?
    Jel bebe jako plaču s tim remencicima, uopce ne mogu sebi predociti sta nas ceka.. lovi me manična panika.....
    IIb je za remenčiće ali nije jaka displazija, obično se ispravi kroz max. 3 mjeseca nošenja. Barem je tako bilo sa iskustvima mama do sada na ovom forumu. Mi smo nabavljali remenčiće iz Engleske koji su super jer kod nas nismo uspjeli pronaći ništa bolje. Ove http://www.wheatonbrace.com/products/wpharness.html

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    21

    Početno

    noklica,

    mi kupili ove obicne i dobro je curka podnosila!5 tj nosila stalno i sad još mjesec dana samo po noći.Inače su sad dr-i stajlišta da se to ne treba nositi dugo kak sam ja ,a ovisi i to kad se dijagnosticira.Super je to što ste išli s dva mjeseca na kontrolu!Bitno da ih dr dobro namjesti tak da ne iritiraju kožu bebe.
    Bitna je i dalje vježba kukića!
    Biti ce sve OK!

  34. #134
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Evo i nas sa kontrole...

    SKINULE SMO REMENČIĆE!! :D

    Nakon 8 tjedana neprestanog nošenja i 6 tjedana nošenja samo po noći...

    Svim mamama i bebama želimo da se čim prije riješe okova...

  35. #135
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    TinaB :D :D :D :D :D :D

  36. #136
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj noklica prvotno napisa
    evo mene nove u ovom području pa me zanima slijedeće ako netko ima dobar savjet.. Mi smo sa 2 mj bili kod dr. Tiefenbacha i on je preporučio abdukcijske gaćice.. Danas smo nakon 7 dana gaćica bili u Klaićevoj kod doktorice Miličić i ona je rekla odmah remenčiće, da gaćice nisu terapija i da je to bezveze.. naravno, niti nam je objasnila koji je stupanj displazije niti išta. Tipicna situacija za nase bolnice. Ja sam ju jos i htjela nesto pitati, no zazvonio joj je mobitel i zena se raspricala i samo nas otprasila bez govora.. dr. Tiefenbach je napisao da se radi o IIb nešto. Napisali su nam kontrola za 6 tj.. ima li netko iskustva da li se može dogoditi da beba ne nosi te remenčiće do godine dana, da li se slika može popraviti... Da li se mogu kupiti remencici neki malo bolji nego ovi sto imaju u Klaicevoj pa se nadoplati tamo gdje se uzimaju ortopedska pomagala? Jel tko od vas to napravio?
    Jel bebe jako plaču s tim remencicima, uopce ne mogu sebi predociti sta nas ceka.. lovi me manična panika.....
    Slušaj Dr Tiefenbacha.
    U Klaićevoj se daju remenčići šakom i kapom.
    Sama mogućnost dobivanja ortopedskih pomagala u bolnici nije po zakonu, pa sad vi prosudite tko još od toga ima koristi.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    Sokirana sam bila pristupom u Klaicevoj. Naruceni smo bili u 8 30. Dosli smo u 8 15, a u 8 30 smo vec bili u autu.
    Primila nas je doktorica Milicic i bez objasnjenja je samo rekla da se radi o displaziji kukova i dala nam doznake za remencice i niti a niti b dalje. Na moj upit da li je to jedina terapija naprasno me prekinula i rekla da sta mi roditelji mislimo da je siroko povijanje i abdukcijske gacice terapija, da je to nista i da su jedino remencici terapija i dodala da odem tam za sestrom da mi da doznake.
    Nije ga niti pregledala vec mu je samo napravila UZV brzinom munje. Strasno.

  38. #138
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    A na nas se sestra naljutila jer smo donijeli svoje remenčiće. Nije znala kako će to priopćiti dotičnoj doktorici.
    Inače, većina pedijatara ne preporuča UZV kukova prije 3. mjeseca jer kukići do onda i nisu dovoljno razvijeni te se potrepa za terapijom može odrediti tek iza tri mjeseca.

  39. #139
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj noklica prvotno napisa
    Sokirana sam bila pristupom u Klaicevoj. Naruceni smo bili u 8 30. Dosli smo u 8 15, a u 8 30 smo vec bili u autu.
    ...
    Nije ga niti pregledala vec mu je samo napravila UZV brzinom munje. Strasno.
    Imate srecu na tako brzom pregledu - mi smo obicno naruceni u 8 i 15, a oko 10 smo u autu.
    Ne znam jeste li koji put bili malo kasnije i vidjeli guzvu koja se napravi (to su sve naruceni).

    Pregledala ga je UZV-om - to je jedino i mogla (to je sigurniji nacin od rucnog pregledavanja).

    Takvo je stanje u bolnicama :/ (druga opcija je ici privatno).

  40. #140
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    A na nas se sestra naljutila jer smo donijeli svoje remenčiće. Nije znala kako će to priopćiti dotičnoj doktorici.
    Inače, većina pedijatara ne preporuča UZV kukova prije 3. mjeseca jer kukići do onda i nisu dovoljno razvijeni te se potrepa za terapijom može odrediti tek iza tri mjeseca.
    Ja cuvam Majine remencice za drugo dijete. Ponekad je guzva s dobivanjem remencica pa terapija kasni i po dva tjedna radi nedobivanja remencica. (Dva tjedna kasnjenja u terapiji obicno rezultira s mjesec dana duzim nosenjem remencica). Sestra se nije imala pravo ljutiti - a ako ona ne zna reci doktorici rekla bih ja (iako shvacam i njih pod kojim stresom rade - nije isprika za nepristojno ponasanje).

  41. #141
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Ariens, ma daj, nemoj tako razmisljat. nece grom u koprive, dva puta

  42. #142

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    164

    Početno

    meni je sef iz amerike dovuko remencice idemo ih montirat u klaicevu u petak, zivo me interesira sta ce reci. Inace, oni imaju svoj lobi. Imaju dil sa urihom i zato se tak ponasaju da se ljute kaj necemo njihove jer i oni imaju od toga pinku. Sve je to mafija.

  43. #143
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Ma nema problema ako mi zele dati novu doznaku za remencice - jos cu im pokloniti te nove da ih mogu odmah dati nekome da ne mora cekati. Prilagodljiva sam .


    A sto se tice cuvanja remencica nadam se da je to dobro sprecavanje da ih opet trebamo .

  44. #144
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj noklica prvotno napisa
    Imaju dil sa urihom i zato se tak ponasaju da se ljute kaj necemo njihove jer i oni imaju od toga pinku. Sve je to mafija.
    Točno. Ja to nisam htjela napisati, ali vidim da se sve zna.
    Inače, čeka se potvrda doznake, to odgađa terapiju. A ni u Klaićevoj ne daju remenčiće bez doznake.
    Smatram da ima boljih opcija od Klaićeve. Samo to.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Oroslavje
    Postovi
    47

    Početno

    TinaB bravo za vas. :D :D uzivajte.

  46. #146
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Mi smo sve platili, od dr.-a, do remenčića (400 kn), novi, fini...

  47. #147
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj Ana29 prvotno napisa
    Mi smo sve platili, od dr.-a, do remenčića (400 kn), novi, fini...
    Tina B-čestitam :D

  48. #148

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    21

    Početno

    :D
    Čestitke Tina B!!!!

    Uživajte u slobodi!
    Sad kad krene vožnja na leđima u rikverc!
    Nama ostalo još dva tj nošenja po noći.


  49. #149
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    bebili

    Dva tjedna će brzo proći... A onda uživanje!!

  50. #150
    -tajana- avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    456

    Početno

    TinaB, čestitam :D :D :D

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •