Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: kada bicikl sa pomoćnim kotačima?

  1. #1
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno kada bicikl sa pomoćnim kotačima?

    Još mesec-dva i napolju smo. Prošlog leta smo vozili tricikle ali nam još od prošlog rođendana stoje nemontirani bicikli sa pomočnim kotačima. Nije li rano sa 3 godine i 4-5 meseci staviti ih na bicikle?

    Nemam pojma ništa o ovoj problematici. Dajte malo iskustva

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    472

    Početno

    Moj B je 5 mjeseci stariji od tvojih klinaca i još od prošle sezone bicikliranja ima biciklić s pomoćnim kotačima, točnije od otprilike 3 godine. Tak' da po meni to uopće nije rano.

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mi smo koristili bicikl bez pogona i pomocnih kotaca. Savrseno. Lovro je s 2,5-3 godine naucio odrzavati ravnotezu u tri poteza, a s 4 je naucio voziti pravi bicikl bez pomocnih kotaca. Moj glas uvijek ide za laufrad - kako bi to Nijemci rekli ili like-a-bike - kako bi to Ameri rekli.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Mi smo koristili bicikl bez pogona i pomocnih kotaca. Savrseno. Lovro je s 2,5-3 godine naucio odrzavati ravnotezu u tri poteza, a s 4 je naucio voziti pravi bicikl bez pomocnih kotaca. Moj glas uvijek ide za laufrad - kako bi to Nijemci rekli ili like-a-bike - kako bi to Ameri rekli.
    Mi smo nabavili to čudo i stoji potpuno neiskorišteno.
    Sad razmišljam da li da ga prodam ili da čuvam za eventualno drugo dijete koje MOŽDA neće biti u fazi "neću ići van-hoću biti doma"

    Inače smo također u razmišljanjima da li nabaviti pravi bicikl s pomoćnim kotačima ili da još čekamo. Tricikl je odavno prerastao, pedalirati je nekako naučio, ali slabo (nije mu se dalo jer ga je uvijek netko gurao), a sad uopće ne pokazuje interes za bicikl. Zapravo, može li dijete biti prestaro za učenje bicikla? Ako bismo još čekali neko vrijeme, bi li ispao čudna biljka koja jedina među vršnjacima ne vozi bicikl?

  5. #5
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Tanja, mislim da brineš bez potrebe i da će on brzo prerasti tu fazu .

    Inače, nikad nije kasno učiti dete da vozi bicikl. Mi smo naše tricikle terali odgurivanjem nogama celog prošlog leta i onda su desetak dana pred zatvaranje biciklističke sezone ukapirali kako treba. U subotu je bio lep dan pa smo ih izneli i oduševljenje je bilo ogromno. I, naravno, nisu zaboravili kako se vozi.

    Čak postoji i ona tvrdnja da kad jednom naučiš plivati i voziti bicikl to telo nikad ne zaboravlja.

    A sada on-topic! Mene je nekako sve strah tih bicikala naročito jer nam je dvorište usko i malo pa u te svrhe koristimo ulicu u kojoj živimo - slepa i neravna dozlaboga (krpljena na hiljadu mesta što delom nezainteresovanih stručnih lica što delom nesposobnih dobrih duša komšijskih). Ali svejedno ćemo ih montirati pa šta bude. Možda i tata nađe malo slobodnog vremena pa odemo do najbližeg školskog igrališta nedeljom.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb/Split
    Postovi
    33

    Početno

    Samo da se malo ubacim, moj M. je rođen kad i tvoji blizanci i već je prošlo ljeto (2007.) vozio bicikl sa pomočnim kotačima,i to jako uspješno, nakon par minuta je provozio bez problema. Da napomenem, nije vozio tricikl nikada.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Dora je vozila bicikl s pomoćnim kotačima s 2,5 god. tehniku je svladala za jedan dan.

  8. #8
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Tricikl je odavno prerastao, pedalirati je nekako naučio, ali slabo (nije mu se dalo jer ga je uvijek netko gurao), a sad uopće ne pokazuje interes za bicikl.

    Ako bismo još čekali neko vrijeme, bi li ispao čudna biljka koja jedina među vršnjacima ne vozi bicikl?
    tanja, ista stvar ti je i sa bojanom

    triciklić je na jeeedvite jadne "naučio" voziti; totalno je bio nazainteresiran, tj. vozio ga je samo po stanu, jer mu je tamo glatko, pa mu je nekako i išlo, ali vani- nema šanse; vozio bi se par metara i to je bilo to, dalje sam ga ja cukljala po rukama

    sad ću mu kupit taj sa pomoćnim kotačima, valjda će ga htjet vozit, ak niš drugo, mislim da bi ga kaciga mogla sasvim solidno motivirat, jer mu je to cool i jedva čeka da dobije kacigu, pa se nadam da ćemo i vožnju svladat

  9. #9
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj irenas prvotno napisa
    Dora je vozila bicikl s pomoćnim kotačima s 2,5 god. tehniku je svladala za jedan dan.
    :shock:


    bravo !

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Tricikl je odavno prerastao, pedalirati je nekako naučio, ali slabo (nije mu se dalo jer ga je uvijek netko gurao), a sad uopće ne pokazuje interes za bicikl.

    Ako bismo još čekali neko vrijeme, bi li ispao čudna biljka koja jedina među vršnjacima ne vozi bicikl?
    tanja, ista stvar ti je i sa bojanom

    triciklić je na jeeedvite jadne "naučio" voziti; totalno je bio nazainteresiran, tj. vozio ga je samo po stanu, jer mu je tamo glatko, pa mu je nekako i išlo, ali vani- nema šanse; vozio bi se par metara i to je bilo to, dalje sam ga ja cukljala po rukama

    sad ću mu kupit taj sa pomoćnim kotačima, valjda će ga htjet vozit, ak niš drugo, mislim da bi ga kaciga mogla sasvim solidno motivirat, jer mu je to cool i jedva čeka da dobije kacigu, pa se nadam da ćemo i vožnju svladat
    S obzirom da nam se djeca ponekad ponašaju kao da su klonovi jedan drugog , da te pitam kakvu ste taktiku mislili primijeniti kod kupnje bicikla?
    Mi smo si nekako zamislili da ćemo otići s njim u dućan i vidjeti koja veličina mu odgovara (ne znam je li već prerastao 12'' ili ne).
    Ali u nekoliko navrata kad smo tu zamisao htjeli ostvariti, mladi gospon nije htio ići u dućan! Pa nam je bilo krajnje apsurdno (da ne kažem blesavo) tjerati dijete da mu kupimo bicikl
    Opet, čini mi se da bi možda bio bolji efekt da mu bicikl jednostavno donesemo doma, pa bi ga onda valjda i htio voziti, kad bi znao da je njegov. Ali u tom slučaju, kako procijeniti veličinu bicikla?

  11. #11
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    pa meni je kaciga zadnja nada, ak to ne upali, propade biciklijada

    imamo već dogovor da ćemo ići kupiti kacigu, a pošto se kaciga fura na biciklu, onda smo se usuglasili da ćemo kupiti i bicikl- onako, više kao usput, nek se nađe

    uh, a zaista bi željela da počne biciklirat, naročito sad kad krenu dugi dani, lijepo vrijeme...

    najbolje je što njega uopće ne tangira što se drugi klinci voze, na taj ga način uopće ne mogu potaknut jer ni najmanje nije fasciniran; ono, boli ga briga

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    najbolje je što njega uopće ne tangira što se drugi klinci voze, na taj ga način uopće ne mogu potaknut jer ni najmanje nije fasciniran; ono, boli ga briga
    Poznato mi je odnekud

  13. #13
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    K. je nešto starija i isto ne šljivi bicikl, a mi imamo zavidnu količinu prometala jer joj brat jako voli bicikle. Nju znači ne potakne niti brat niti druga djeca. Jedino što hoće je onaj tricikl s ručkom. Onda neće okretati pedale, nego ju guramo. Mislim da ćemo njega dati nekom jer je sada stvarno prevelika za plastični tricikl.

  14. #14
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    iz istog razloga smo mi lani u zadnji čas odustali od kupovine bicikla - završilo bi tako da ga guramo. onda je iiiiipak nekako počeo okretati pedale na triciklu, pa za ovaj rođendan definitivno kupujemo bicikl. jako se veseli kupnji, a i tata ima novi bicikl pa se njih dvojica spremaju laufati (gore-dolje našom ulicom ).

  15. #15
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    Sa nepune 2 godine, vozio je onaj bic bez pedala i pomoćnih na odgurivanje i tu je naučio održati ravnotežu.. a sa 3 godine sjeo na bic bez pomoćnih točkića sa pedalama.. i odavno se nas dvoje vozimo kao veliki...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Pia vozi bicikl s pomočnim kotaćima već skoro dvije godine. MM i ja razmišljamo o tome da počne učiti bez pomoćnih, ali izgleda da smo malo preambiciozni

  17. #17
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    marko je proslo proljece znaci sa dvije i pol godine vozio bicikl sa pomocnim kotacima. savladao je tehniku za tri dana. i mogao je izdrzati prilicno dugo pedalirati. cak je naucio i da treba gledati kuda vozi a ne npr iza sebe

    to mu je ujedno i prvi bicikl. tricikl nije ni imao. samo onaj autic sto se gura nogama.

  18. #18
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi vozimo biciklić s pomočnim od prošlog ljeta, imao ja manje od 2 i pol godine

    prije toga je pedaliranje usvojio na tricikliću

    romobil je dobio za 2. rođendan, tjedan dana poslije ga je već savršeno vozio
    ali njemu te motoričke stvari oduvijek idu jako lako

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    372

    Početno

    Rina je vozila bicikl s pomoćnim od druge godine kada ga je i dobila za rođendan. Dakle, nije rano!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    243

    Početno

    mozete mi preporuciti bicikl s pomocnim rotama za uskoro cetverogodisnjaka? lani smo falili s izborom tricikla.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Stela je počela voziti sa pomoćnim kotačima 4mj. prije 2. ročkasa. 3mjeseca prije 3.ročkasa vozila je bez pomoćnih. Ništa nije rano ako je dijete spremno i želi...

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    M.vozi bic bez pomoćnih od svoje četvrte godine.

  23. #23
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Mi imamo 2g 9mj, na ljeto je vozio s pomoćnima, ko Munjeviti Jurić, na proljeće će ih vjerojatno skinut (mm mu ih je već podizao i uspio je održat ravnotežu i krenut).

    mislim da oni mogu puno više nego mi mislimo.

  24. #24
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Mi imamo 2g 9mj, na ljeto je vozio s pomoćnima, ko Munjeviti Jurić, na proljeće će ih vjerojatno skinut (mm mu ih je već podizao i uspio je održat ravnotežu i krenut).

    mislim da oni mogu puno više nego mi mislimo.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Dakle, mi smo danas nabavili bicikl s pomoćnim kotačima.
    Andrej je bio oduševljen biciklom i nije se htio odvojiti od njega, i kacigu je nosio, sve je izgledalo savršeno osim što on taj bicikl ne vozi, nego ga gura! Onda pristane sjesti na njega, napravi okret-dva pedalama, opet siđe i gura ga.
    Prehodali smo cijelu Ozaljsku u oba smjera i okolicu zgrade, bili smo vani skoro sat i pol s biciklom, a on ga je cijelo vrijeme gurao (uz par iznimki kad bih ga uspjela nažicati da ipak malo sjedne i vozi). Ima li netko ideju kako ga navesti da ipak vozi taj bicikl?

  26. #26
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ah, tanja, i ti ga baš cjepidlačiš, pa budi sretna da je, za početak, bar van izašao, da ga po stanu ne gura


    nego, gdje ste kupili, kakav je, koliko love, daj malo info, i mi krećemo u potragu čim bojan ozdravi :D

  27. #27
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Upravo sam i ja to htjela pitati

    Lea vozi bez problema i hoće, na posuđenim biciklima.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    ah, tanja, i ti ga baš cjepidlačiš, pa budi sretna da je, za početak, bar van izašao, da ga po stanu ne gura
    Kaj misliš da bih mu dozvolila da ga gura po stanu

    Nego, nismo ga kupili. Dobili smo ga od Andrejevog prijatelja koji je godinu dana stariji - on je prešao na veći bicikl, a mali (12-icu) je prepustio Andreju. Što je bio odličan poticaj da se Andrej uopće zainteresira za bicikl. Inače nije nikakav specijalan bicikl, običan, iz Turbo Limača.
    Da smo čekali da se sami odlučimo za model, cijenu i kupnju, ne bismo ga kupili još bar mjesec dana

    A skužila sam i zašto ga želi gurati. Naime, MM ide biciklom na posao, ali ujutro, kad svi zajedno izađemo iz zgrade, on gura bicikl do vrtića da može ići ukorak s nama. I tako je dijete naučilo da se bicikl - gura, i kad sam mu počela objašnjavati da se bicikl vozi, rekao je suznih očiju: "Ali ja želim gurati bicikl kao tata!"

  29. #29
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja mislim da je nama najbolje da odemo u prvi Turbo Limač i kupimo bilo kakav bicikl, jer ako (opet) krenemo sa premišljanjima i filozofiranjem proći će nam (opet) sezona za bicikl.

  30. #30
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    O, Andrej

  31. #31
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    eh, bojan si siiilnooo želi jedan iz TL i skoro sam mu ga kupila, jer je bio jeftin i onda skužim da ima plastične felge :shock:


    e, reko, taj vozit nećeš


    sad se spremam u nekakv bajkšop


    nego, koliko koštaju kacige, cca ?!

  32. #32
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    50 - 100 kuna, u turbo limaču (mislim).

    Lea je isto vozila neki jeftini plastičnjak iz TL i super joj je išlo, ali ja se bojim da bi to padalo u zavoju!?? S druge strane onaj neki kakti Giant iz TL koji košta 700 kuna je jako težak. U nijednom drugom dućanu sa biciklima ja nisam vidjela 12 '' bicikle :? - posebno ne takve koji bi zadovoljavali sve kriterije koje sam pročitala tu na forumu da bi trebali.

  33. #33
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Dobili smo ga od Andrejevog prijatelja koji je godinu dana stariji - on je prešao na veći bicikl, a mali (12-icu) je prepustio Andreju.
    ček, ček, šta to znači da mu bicikl, koji mu ove godine kupim, neće biti dobar i sljedeće godine :/ ?!

    [/b]

  34. #34
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    e, pa i bojanu je na tom plastičnjaku dobro išlo, zato si je i zapikirao taj

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Dobili smo ga od Andrejevog prijatelja koji je godinu dana stariji - on je prešao na veći bicikl, a mali (12-icu) je prepustio Andreju.
    ček, ček, šta to znači da mu bicikl, koji mu ove godine kupim, neće biti dobar i sljedeće godine :/ ?!
    Ovisi koliko brzo bude rastao. Ali lako moguće da neće. Zato smo se mi i dvoumili toliko oko bicikla i na kraju nam je ovo sasvim dobro rješenje - ionako ne vjerujem da će se puno voziti na ovoj 12-ici, a kad bude veći i više vozio bicikl (ako do toga ikad dođe ), investirat ćemo u nešto kvalitetnije.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Mi smo kupili u TL za 250kn u 9mj. znači van sezone. U vrijeme sezone takav košta 400kn. Nema plastične felge. Takav sam kupila i nećakinji godinu prije za treći ročkas. Sad će mi nećakinja imati % godina i još ivijek ga vozi, a bome nije mala. Sjedalo i volan se mogu dizati... Stela ima tri i pol godine, znači imamo ga pune dve godine. Hoću reći da sam i ove godine takve vidjela u TL samo drugih boja...
    Evo baš gledam u njega i na njemu piše X-kid, bmx... Preporučila bi ga svima. Prvo sam se bojala da će Steli sa godinu i pol biti pretežak ali nije bio... Ima bicikla u mercatoneu, ali ne preporučam. Ima ga mala od frendice i opća katastrofa. Platila ga je 400kn, veći model... A ne vrijedi ni 100kn...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Andrej je bio oduševljen biciklom i nije se htio odvojiti od njega, i kacigu je nosio, sve je izgledalo savršeno osim što on taj bicikl ne vozi, nego ga gura! Onda pristane sjesti na njega, napravi okret-dva pedalama, opet siđe i gura ga.



    A kad počne voziti pretrčat ćete cijelu Ozaljsku i to više puta, vjeruj mi...
    A tek kad skine pomoćne biti će to brzi maraton po Ozaljskoj

  38. #38
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Namontirasmo bicikle u sredu. Boris vozi kao mator a Matija kao da nikad nije okrenuo pedalu u životu - osmina kruga pa stane i čeka čudo

  39. #39
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Kad smo već kod bicikla, osim u TL-u gdje još ima dobrih dječjih bicikala (mi kupujemo prvi pravi bicikl s pomoćnim kotačima )?

  40. #40
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Vjerovali ili ne mi smo kupili bicikl :D

    Gdje - u Hervisu u City Centru. Ne bi mi to palo na pamet, ali sam vidjela u prospektu te bicikliće. Mislim da je to neka poznata marka ?? ali se ovaj čas ne mogu sjetiti kako se zove (na "S"). Koštao je 600 kuna. Kupili smo odmah tamo i kacigu.

  41. #41
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    SCIROCCO je marka i kaže MM da to nije nikakva poznata marka, nego da postoji auto VW Scirocco

    Uglavnom 15% popusta je na bicikle, i evo ima rozi za 552 kn na primjer (a naš je ljubičasti)

  42. #42
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    mima, koliko ste platili kacigu ?!

    i mi smo bojanu kupili na rasprodaji, odabrao si je rozi i sav si je važan; vozio se neki dan po jarunu i svakom klincu koji je prošao kraj njega na svom bajku, je vikao "a moj je ljeeepšiiiiiiiiiiiiii !!"

    sad mu pod hitno moram kupit kacigu, al on hoće na munjevitog jurića , samo što takve nisam vidjela nigdje u zg, al jesam jučer u toysu, samo što to nisam mogla kupit bez njega, a i činila mi se skupa, 35 eura :/

  43. #43
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    70 kuna, kao navodno su to kacige na sniženju, da su bile 150 kn.
    Baš ima neka crvena na autiće, čini mi se, ali ne na Munjevitog Jurića.

  44. #44
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ma kupila sam ja njemu set naljepnica na jurića, pa sam mu rekla da će ih polijepit po kacigi ak ne nađemo baš kacigu na jurića

    al od cijelog bicikliranja, on se najviše baš kacigi veseli, lol

    70 kuna, kažeš, pa to je super povoljno; kad si bila, ovih dana ?!

    odoh ja odmah sutra vidjet !

  45. #45
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa u Turbo limaču su 50 kuna. Pitam se sad valjaju li onda išta te kacige?

    Bila sam u nedjelju, ima ih pun zid.

  46. #46
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ma daj ?!

    ja mislila da nema ispod 150 kuna

    ma neću mu najjeftiniju kupovat, to što kažeš, ko zna jel to je čemu, al ak je ova bila 150 kuna, valjda vrijedi nečemu :/

  47. #47

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Mi smo još uvijek u fazi guranja bicikla

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    mursa
    Postovi
    59

    Početno

    mi smo sada 2,4 god. vozimo bickl s pomočnim

    vidiš po klincu il može il ne može

  49. #49
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Mi smo sa 2,3 godine naučili voziti i kad se nahvalila i ispokazivala svima bicikl sad lijepo stoji i ne želi na njega niti sjesti

  50. #50
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    ma daj ?!

    ja mislila da nema ispod 150 kuna

    ma neću mu najjeftiniju kupovat, to što kažeš, ko zna jel to je čemu, al ak je ova bila 150 kuna, valjda vrijedi nečemu :/
    Andrea, na Ajvićinom topicu link imaš par savjeta i linkova o kupnji kacige.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •