Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 219 od 219

Tema: Gdje kupiti laufrad / likebike ?

  1. #201
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Nasla sam na jednom drugom forumu da je beeboo iz Emezzete mali kao i mini. Dala sam joj da ga proba, odmah se sjela na njega ali jos uvijek ne moze odrzati ravnotezu jer samo vrhovima prstiju doseze do tla. Cijena je 400kn, sto mi se cini ok.

    Sad, 2 pitanja za iskusne mame:
    - kako brzo otprilike rastu djeca u 2. godini? Mojoj fali bar 5-6cm po mojoj procjeni, jel stigne tolko narasti bar do jeseni?
    - je li bitno da kotaci nisu zracnice vec nekakva polu-tvrda pjena? Vidjela sam da i neki drugi takvi kvazi-bicikli nemaju zracnice nego tu punu gumu.

    Hvala!

  2. #202
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj anna-y prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo danas sam čula i za ovu ponudu:

    http://webshop.one2play.hr//index.ph...cat=279&id=273

    Super povoljno, doista
    kod nas ima samo taj za kupti i ja sam 100000000 bila u ducanu a niko mi ne zna reci da li se sic dize ...ima li ikko iskustva? Tjedan dana cekam da ducaj 12play nazove ducan 12play u Zg i provjeri tu infomraciju.

    Mama mi je rekla za te prekoputa petrove crke u vlaskoj ima li neko iskustva sa njima jer moja L je dosta visoka preko 100 cim sad ovaj iz one2play joj je taman sad ali ce joj na jesen bojim se vec biti knpa...a zaludjena je "bajkom" od kad ga je vidjela proslu jesen u maksimiru i nemem srca ne kupti joj ga sto prije
    udicu da sam slijedeci tjedan u zg na par sati info o bicikl.ioma u vlaskoj bi mi bila zlaza vrijedna

  3. #203
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    i da vijdela sam čomove za hudora bicikle. Molim vas ako neko zna gdje ih ima u Zg za kupti. Oni mi se jos o najvise svidjaju i nadam se da su lagani? ovaj iz one2play je lagan kao perce
    Posljednje uređivanje od MoMo : 25.04.2010. at 23:02

  4. #204
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    hudore nema u utrinama i nece je biti naredna 3 -4 tjedna ako nekoga zanima a u vlaskoj mi je mama rekla da imaju bike tigrica...nisam pametan izgleda da ceo nazalost kupti ipak ovaj u one2play jer je L zaljubljena u "bajk" kako ona to kaze nekad joj se omaken i "baciklo"

  5. #205
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    na ovom iz one2playa se može povisiti sjedalo
    malo je viši od najnižeg like-a-bikea

  6. #206
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    kupli samo taj iz one2play i drugi dan ga vratili nismo uspijeli dici sjedalo i sav nam se cino ...hmm raskliman nekako

    hudora stize u prodavnicu u utrinama za 3 tjedna pa cu zamoliti mog brata da kupi a nekako ceo ga traspirtirati za Sa. Ja sam prosli petak bila u Zg ali mi se sasanak umjuesto do 11 otegao do pol 4 pa nisam stigka u vlasku pogledati sta imaju - ali ovo sto sam vidjela na netu hudora mi se cini nekako ok nadam se da cemo ga uganjati za 3 tjedna jer je L luda za "bajkom" a nije se bunila kad smo vracali ovaj u one2play.

  7. #207
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Jel' ima netko mozda drveni iz Toys'R'Us?

    Malac ima 20 mjeseci, jako je zainteresiran za voznju i motoricki spretan, ali nije bas dugacak (tj. u prosjeku je - 83 cm). Znam da drvenih ima raznih velicina, od kojih 30 pa do blizu 40 cm na najnizem polozaju pa me zanima bi li mogao prsticima do poda na ovom biciklu? Nekako mi je zao kupiti preveliki pa fulati cijelo proljece i ljeto , a ovaj mi bas dobro izgleda.

  8. #208

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    417

    Početno

    Da li je ovo riječ o našem biciliću iz mulera? U 26. minuti se spominje...

    http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=217

  9. #209

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    5

    Početno

    Moja Lea će za mjesec dana napuniti 2 godine i svi ti biciklići bez pedala mi se jako sviđaju, ali se dvoumim između RIDE A BIKE i Hudora Joey Flitzkidz 2.0 koji se može kupiti u ciklo-sport u zg. ride a bike je sad na akciji bez dostave do 31.5. 499kn, dobije se kaciga i kočnica, a hudora je 560kn. oba imaju regulaciju sjedišta, ali ride ima i kočnicu. ali meni je hudora ljepši... međutim, glavna mi je dilema hoće li njoj to sve biti preveliko, i hoću li dočekati drugo proljeće da ga počne voziti ili će uspjeti savladati ga tijekom ljeta??? Trebam savjet!!! iako, kad sam gledala neke snimke, čak i klinci s manje od 2 godine ga voze bez problema. o like a bike-u ne razmišljam, jer mi je iskreno PRESKUP! Molim savjete iskusnijih mama ili očeva u ovom pitanju. unaprijed hvala!

  10. #210
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Nasla sam na jednom drugom forumu da je beeboo iz Emezzete mali kao i mini. Dala sam joj da ga proba, odmah se sjela na njega ali jos uvijek ne moze odrzati ravnotezu jer samo vrhovima prstiju doseze do tla. Cijena je 400kn, sto mi se cini ok.
    Samo da javim da je taj isti beeboo u Intersparu u CC1 300kn. U Muelleru u CC1 je kao i u Emezzeti 400kn.

  11. #211
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Jasmina_K prvotno napisa Vidi poruku
    Moja Lea će za mjesec dana napuniti 2 godine i svi ti biciklići bez pedala mi se jako sviđaju, ali se dvoumim između RIDE A BIKE i Hudora Joey Flitzkidz 2.0 koji se može kupiti u ciklo-sport u zg. ride a bike je sad na akciji bez dostave do 31.5. 499kn, dobije se kaciga i kočnica, a hudora je 560kn. oba imaju regulaciju sjedišta, ali ride ima i kočnicu. ali meni je hudora ljepši... međutim, glavna mi je dilema hoće li njoj to sve biti preveliko, i hoću li dočekati drugo proljeće da ga počne voziti ili će uspjeti savladati ga tijekom ljeta??? Trebam savjet!!! iako, kad sam gledala neke snimke, čak i klinci s manje od 2 godine ga voze bez problema. o like a bike-u ne razmišljam, jer mi je iskreno PRESKUP! Molim savjete iskusnijih mama ili očeva u ovom pitanju. unaprijed hvala!
    Ja nisam iskusna (jer samo gledam jos) ali ako ti se vise svidjaju metalni mislim da je tu caka da budu sto laganiji. Ovaj bi trebao biti jako lagan (ispod 5kg) i vjerojatno kvalitetne izrade - ipak je to HARO a ne neki no-name. Trenutno nema ali stize sredinom 6-og mjeseca. Za razliku od ostalih ima jos manje kotace - 10'' - tako da vjerojatno moze posluziti samo godinu-dvije. I rekli su mi da ce kostati 570kn, -10%cash
    http://www.dsg.hr/proizvod.asp?Sifra=5583

  12. #212
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Preko TV prodaje (bestseller) se moze naruciti rideabike, vrlo slican ovom metalnom likeabikeu.
    Ima kocnicu, ogranicenu (p)okretljivost volana i na poklon dolazi i kaciga. 499 Kn.

    Ima li itko iskustva s ovim bajkom?

  13. #213
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    M ima beeboo drveni iz Interspara za 299 kn. Prezadovoljni smo. Lagan i lijep i sjedalo se moze podizati, sad je na srednjoj.

  14. #214
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    nama je baka uspijela kupiti hudoru u mulleru na akciji. super je lagan lijep...ali nakon pocetnog odusevljenja L je odlucila da ne zeli voziti bicikl mantram da je samo faza

  15. #215
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Mi smo princezi za 2.rođendan kupili oriđiđi like a bike, malena je oduševljena ( i ja isto ).
    Kacigu smo uzeli u nekom dućanu u Vlaškoj, žutu sa medvjedićima tako da paše uz narančasti bike.
    Vozi se po cijele dane, odmah je skužila sve, zlato mamino.

  16. #216
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo samo da javim da je dosao Haro Z10, cijena nije bas mala (585 za gotovinu) ali je stvarano minijaturan, tako da moze i za djecu ispod dvije godine (moja ima 80cm, i kad je sjedalo na najnizem polozaju moze sjediti i biti punim stopalima na tlu). Takodjer, cvrst je (probala sam ga i ja voziti - i ide....). I lagan je (ca 4kg)

    Kupila, zadovoljna, mala se vec lagano uci voziti, svidja joj se

    PS - nema blokadu volana, ali moja je vec prije skuzila cemu sluzi volan tako da ga ne okrece prejako...

  17. #217
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Je l netko možda vidio u Konzumu ovaj Hudora Joey Flitzkidz 2.0 like-a-bike?
    Ima ga frendica, kupili su ga tamo prošle godine za 200 i nešto kn. U našem super Konzumu nema, a u Mulleru je 399 kn. (a na njuskalu 420 ). Pa pliz javite ako ga je netko vidio po toj cijeni u Konzumu. Hvala!

    http://www.njuskalo.hr/djeca-ostalo/...-oglas-7768434

  18. #218
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Već mjesecima smo u potrazi za najpovoljnijom opcijom nabavke puky-ja s kočnicom za mojeg unuka. Gledam tužna pogleda ove aukcije na ebay-u, gdje se uz malo sreće isti može nabaviti za 10-tak eura, ali bez dostave. Dostavu u Hrvatsku ne nude ili je skupa. Zato je evo pala odluka da se u bim-bike kupi dotični puky, koji sada uz popust od 10% košta 707 kn. Imaju crveni i plavi.

  19. #219
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Podizem malo temu. Je l ima kakav pametan savjet? Meni je OK i polovni, ali za malog djecaka od cca 81 cm.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •