Pokazuje rezultate 1 do 32 od 32

Tema: CAM combi family

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno CAM combi family

    Kupila sam cam comby family 3u1 kolica u baby media shopu. Oduševila su me. Imaju milijun kombinacija, na kostur kolica može se klik sistemom staviti AS, sportski dio( koji ide do nultog položaja) i košara (koja služi i kao AS).Uz to se dobije i navlaka za kišu, ravni krović i kupola te pokivać za noge.
    Zanima me ima li itko iskustva s ovakvim kolicima, jer će proći još šest tjedana dok ih ne proba moj bebač! :D

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ako je košara ujedno i autosjedalica, provjeri na podforumu "autosjedalice" je li dobra. o kolicima, nažalost, ne znam ništa.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    I ja sam kupila takva kolica i stvarno su super.

    Imala sam slična sa Danielom, ali samo obična kolica jer smo ih kupili kad je već imao 7 mjeseci. Bila sam jako zadovoljna i super su nam bila. Planirala sam ih sačuvati i za drugo dijete ali smo ih posudili samo na par dana i ti su ih ljudi razbili. Dan danas mi nije jasno kako su uspjeli i šta su točno razbili jer mi ih nisu ni vratili. Pošteno su mi platili za njih, a rekli su i da su bili jako zadovoljni.

    Čim sam zatrudnila znala sam da opet kupujemo CAM 3u1 :D

    Za košaru moraš kupiti dodatni pojas za pričvrščivanje da bi ti služila kao AS.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala Pliska,
    Jedva čekam prvo korištenje!

  5. #5
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Cure, kosara o kojoj pricate nikako ne bi smjela zamijeniti AS.

    Jedino ukoliko je rijec o djetetu koji ima poteskoca s disanjem, djetetu male porodjajne tezine>2,5 kg...

    Tada se ta djeca prevoze u autokreveticima sa odgovarajucim certifikatom (atestom).

    Sva ostala djeca moraju se prevoziti u autosjedalicama za novorodjencad grupe 0, 0+.

    Ja bih samo jos rijec dvije o CAM autosjedalici.

    Iz iskustva, montiranje tih as spada u kategoriju autosjedalica koje se teze montiraju u vozila.
    Svakako isprobajte as u vozilu i ukoliko vam ne "sjeda", preporucila bih da sve to lijepo zamijenite.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    To su AS bez onog fiksnog djela koji stoji u autu pa je možda stoga teže za montiranje, ali imala sam sličnu i sa prvim bebačem pa sam se ispraksirala.

    Osim toga, jednom kad je montiram, ne namjeravam je često vaditi iz auta.

    Čula sam to za košaru pa baš zato nisam kupila te dodatne pojaseve. Vjerojatno je u Italiji dozvoljena vožnja u košarama pa mi ih je zato žena u trgovini nudila (kupila sam ih u Trstu).

    A sada me zanima iz kojeg razloga nije preporučljivo da beba bude u košari, iako pravilno vezana. Za duža putovanja joj je puno komotnije nego u AS.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Probali smo već staviti AS u auto i uopće nije teško. Pratili smo one slićice na uputama i uspjeli smo. Mislimo koristiti AS za auto i najvjerovatnije je uopće ne vaditi iz auta.

    U uputama piše kako se košara koristi kao AS i imamo pojaseve za košaru, i izgleda mi stabilno. Ali mislim da ću radije koristiti košaru doma kao koljevku jer je stvarno velika i može se čak i ljuljati, a AS ću koristiti za auto.

  8. #8
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Pliska, vecina as te grupe nema postolje, u odnosu na njih se teze montira.

    Uglavnom, sjedalica i nema neke ocjene, a sav taj komplet kolica+ kosara+as je jako skup.

    Ja to ovak gledam, za te novce kupis bolju sjedalicu + neka druga kolica, ne mora to dvoje bas pasati.
    Jedino ukoliko vam je jako vazno da kolica i as budu u kompletu zbog toga da iz as prebacite na kolica. No kazete da ce as biti u autu stalno, onda nema smisla.

    To je moje misljenje.

    http://www.roda.hr/_upload/dokumenti...osjedalice.pdf ovo je link na brosuru, na str. 10 je rijec o autokreveticima.

    i ovdje
    http://autosjedalice.info/cms/index....d=37&Itemid=54

    Autokrevetici na zalost ne pruzaju dovoljnu zastitu. dijete moze vrlo lako izletiti iz te kosare.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Što se cijene tiće, već sam napisala da sam ih ja kupila u Trstu pa sam tako prošla puuuuno jeftinije. Nakon što su mi vratili porez, ispalo mi je sve skupa 266,00 eur. Za te novce nebi kupila nova kolica sa košarom i AS.

    Mene samo malo buni to što nije preporučljivo da beba bude dugo u AS, a šta ako idemo na veći put? Pa neću stati svakih sat vremena i raditi pauze od pola sata. Čini mi se komotnija u košari. Zato me zanimalo koji su razlozi.
    Idem pročitati sada

  10. #10

    Početno cam autosjedalica

    da li mi netko može reći gdje naći upute za montiranje camove sjedalice u auto, budući da u knjižici koju smo dobili sa kolicima nema ništa o tome

  11. #11
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    uz as dođu posebna uputstva a također ima slikica s uputstvima sastrane. mi imamo cam 3u1, super su, izdržljiva, košara je odlična i komotna za bebu dok se voza ( ne u autu, u kolicima), kupola se super razmješta, ravan krović je isto super, lipo se da namjestit kad smeta sunce.

    as smo namještali oko sat vremena prvi put
    cam je super ali za drugo planiram nabavit isofix 0-9 zbog lakšeg namještanja

  12. #12
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi imamo ta kolica, činila su mi se super, pa smo ih kupili. Istina imaju 1000 dodataka, i isto toliko nedostataka. Evo koje smo mi primjetili:
    - AS se teško montira
    - AS ima nekako nizak onaj dio gdje ide pojas preko nogu, pa da bi izvadio i najmanju bebu moraš razmontirati AS
    - uglavnom s AS smo bili totalno nezadovoljni
    - kolica su puno preteška
    - kotači su počeli škripati
    - ručka nije pomična u oba smjera
    - u obliku kišobran kolica su nam još puno prevelika
    - kao kišobran kolica nisu dovoljno udobna
    - kao kišobran kolica su loše postavljeni pojasevi
    - za sve to su puno preskupa

    Prednost:
    - jedino smo bili zadovoljni košarom za bebu, koju smo na kolicima puno koristili (mada i to puno je bilo 4 mjeseca, a onda je došla zima)

    Uglavnom, nismo zadovoljni, nisu nam se isplatila.

    Potpisujem Niku u ovom dijelu:
    Pliska, vecina as te grupe nema postolje, u odnosu na njih se teze montira.

    Uglavnom, sjedalica i nema neke ocjene, a sav taj komplet kolica+ kosara+as je jako skup.

    Ja to ovak gledam, za te novce kupis bolju sjedalicu + neka druga kolica, ne mora to dvoje bas pasati.
    Jedino ukoliko vam je jako vazno da kolica i as budu u kompletu zbog toga da iz as prebacite na kolica. No kazete da ce as biti u autu stalno, onda nema smisla.
    Poučeni iskustvom i nezadovoljstvom kupili smo AS grupe 1 Romer safefix plus i jedva čekam da navršimo godinu dana da ju počnemo koristiti, a zaboravimo CAM. :D

    Sad smo na kraju kupili još jedna kišobran kolica Bebe comfort Allegre, znači CAM bacili novce u vjetar.

  13. #13
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Evo mene opet:
    - prednji kotači su se samo prvih mjesec dana dali "zakočiti" da nisu rotirajuči, kasnije više to ne radi
    - iz kočnice na zadnjim kotačima je neki dan iskočila sajla i više ne radi, dobro da se popraviti, ali to se ne bi trebalo događati
    - uglavnom kotači su im po meni največa zamjerka. Kad smo pokušali reklamirati, rekli su nam da operemo kotače i da će biti sve ok, malo sutra. Napominjem da smo ih vozili samo po asfaltu, ravnom terenu.

    Baš sam se pojadala. Meni je žao iz razloga što sam kolicima posvetila najviše razmišljanja, potrošila najviše novaca i na kraju nisam zadovoljna. Jednostavno nisam obračala pažnju na prave stvari, drugi put ću pametnije.
    Moja računica:
    Cam kolica 4000 kn
    Bebe comfort 500 kn, da smo kupili AS za 2000 kn, još bi nam ostalo 2500 kn za kolica, mislim da bi to bila bolja kombinacija.
    Oprostite, na podužoj jadikovki, ali ta kolica su mi loša tema.

  14. #14
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    Anemona, nama su i dan danas kotači super, neškripe, daju se smontirat, a put na koji ulazimo od ulaska u dvorište do kuće je šljunkovit i pun malih stepenica :/ . a što se ručka nemože okretat, nije mi ni bitno, dok je bio mali vozala sam ga u košari da ga vidim a kasnije je volio gledat okolo a ne u mene . smetalo mi je to što mi se kišobran kolica čine dosta uska kod ramena al to je problem dok je još bio mali. pojasevi su nam super pasali. al od svega sam zaljubljena u košaru, čvrsta je, velika, tako da je kod mame ili sveki znao spavat u njoj preko dana.

    kod vas je vjerojatno riječ o grešci ili o nekoj drugoj vrsti kotača :/

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    snoopygirl, koji su model vaša kolica? Naša su ova, samo prošlogodišnji model. http://www.media-commerce.com.hr/pro...d1=23&id2=200#
    Ja isto mislim da se radi o nekoj grešci, kad ste svi ostali zadovoljni s kolicima.

  16. #16
    snoopygirl avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    1,201

    Početno

    http://www.media-commerce.com.hr/pro...d1=23&id2=707#

    naša više sliče ovima, samo što kola nisu crna, siva su. i ručke su zasebne, nisu spojene. torba je isto malo drugačija od ovih. gume smo posebno gledali prije kupnje, baš zbog tog šljunka.
    Stavno sam zadovoljna s njima, sve se da poskidat, oprat, neostaju fleke na materjalu. Samo mi se boja nije svidila, al to sam prepustila mm da bira i nisam prigovarala, ipak sam ja imala malo veću privilegiju nositi bebu... kad se sjetim

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    davno sam napisala ovaj post,pa da vam javim kako sam zadovoljna s ovim kolicima! Sada napokon imam svoju malu mrvicu koju mogu ponosno šetati u kolicima :D.
    Još koristimo samo košaru (imamo dva mjeseca), u njoj mi je super zaštičen od vjetra, sunca, komaraca, i nepoželjnog diranja. A i kod bake ih obvezno nosimo, imaju one male nožice, ili kako da ih nazovem ,pa nam služe kao koljevka koja se ljulja!
    AS montira moj dragi, kaže da se prvi put pošteno namučio, ali sad kad je skužio foru ide za sekundu .
    Mi smo jako zadovoljni ovim kolicima i jedva čekamo kad čemo koristiti sportski dio.

  18. #18
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Mi smo kupili CAM 3u1 prije tri godine, za prvo dijete. Vozio se u njima do ovog ljeta, a sad je druga beba u njima. Jednom su kotači škripali (kad smo ih fest zamazali po lokvama), pa smo ih oprali i podmazali. Otad ništa. Sve šljaka kao novo. Prvo dijete se nije voljelo voziti u košari, ali ova beba hoće. Kvalitetom smo super zadovoljni. Jedine zamjerke su što se naš model ne da spustiti u ležeći položaj, pa dok beba ne sjedi moramo još svuda vući košaru, i to što se ručka ne može prebaciti na drugu stranu. Sjedalicu smo se ispraksirali montirati, pa nije nikakav problem.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH/Njemačka
    Postovi
    37

    Početno

    Kupila sam CAM Comby Family i jako sam zadovoljna. Kosaru smo iskoristili maksimalno, dovoljno je duga i siroka a moj Lav se u njoj naspavao kao u krevetcu. na kosari imate polugu kojom mozete podesiti blagi nagib, a mi smo ga koristili u cetvrtom podesivsi ga pod kutom od 25 %.
    konstrukcija je jaka i stabilna, a ovaj dio sto se montira poslije cetvrtog odnosno sestog mjeseca zadovoljava bebine potrebe a naslon ima cetiri polozaja, stabilan i udoban. ravan krov je izum kojim se obilato koristimo u ove ljetne dane.
    ovo su nasa http://www.bimbomarket.it/data/imgprodotto/3544.jpg

    Citiraj Nika prvotno napisa
    Pliska, vecina as te grupe nema postolje, u odnosu na njih se teze montira.

    Uglavnom, sjedalica i nema neke ocjene, a sav taj komplet kolica+ kosara+as je jako skup.
    slazem se da spada u grupu AS koje se teze montiraju u odnosu na AS sa postoljem, no kada je rijec o sigurnosti ja sam se rukovodila savjetima o narancastoj etiketi sto CAM Bye- Bye AS i ima, ECE 44/ 3, http://autosjedalice.info/cms/index....d=57&Itemid=61
    http://autosjedalice.info/cms/index....d=17&Itemid=36


    sve dok se AS koristi naravno

  20. #20

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH/Njemačka
    Postovi
    37

    Početno

    a ovo su sve mogucnosti samih kolica

    http://www.bimbomarket.it/data/imgtecprodotto/55.jpg

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    250

    Početno

    prije 5 god sam kupila camova kolica 3u1....jednostavno sam prezadovoljna sa njima jer su prosla "sito i reseto" vozila sam s njima po cesti,po parku,po skalama na zadnjim kotacima.................svuda i izdrzala su moje prvo djete,starijeg necaka,mladeg necaka a kad je doslo na red moje drugo dijete pokvarile su se kocnice na zadnjim kotacima koje se nisu dale zamjeniti jer novi modeli ne odgovaraju starijim modelima.malo su drugacije i materijal konstrukciije je malo vise na inglesina modele ali ja sam koristila i as dugo,i kosaru jako dugo jer je u njoj uzivala pogotovo jer je bilo ljeto jaaaaaakotoplo pa je bila finno gola u pelenama u njoj a nije joj dolazilo sunce na nju a lijepa i prozracna i raskosna kosara...........kosara je jos dan danas u funkciji kod prijateljice kojoj sluzi kao krevetic ...ima bebu od 2mj...a i tako as....sto se tice tezinme lagana su kolica tako da ih mozes svuda pdignut.....u biti da vise ne duljim ...da su se kotaci dali zamjenit i danas bi bila u upotrebi ali........svakako moja ocjena +10

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Mi smo ih imali i prodali. Dok je malena bila u košari, dakle 4 mj. su bila odlična, iako je košara dosta teška, ali velika i odlična. AS je katastrofalna, malenu smo 2 puta provozali u autu u njoj i odmah odjurili po novu, ne znam kako je dijete uopće sigurno u toj AS. Montira se lako u auto, ajde barem jedan +. Sportski dio je preuzak. Ugl. nikako nismo bili zadovoljni s tim kolicima nakon košare. Istina imaju mali milijun dodataka, ali čemu sve to kada su neudobna i tijesna za dijete. Kupili smo Mutsy kolica i prezadovoljni.

  23. #23
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    dani kava su kolica ja mislim uzet camova ali se mislim zbog kola,da li mogu po šljunku...
    nikako se odlučit za kolica sa malom sam troja prominila

  24. #24
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    podižem temu i tražim odgovor

  25. #25

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj nessa prvotno napisa
    dani kava su kolica ja mislim uzet camova ali se mislim zbog kola,da li mogu po šljunku...
    nikako se odlučit za kolica sa malom sam troja prominila
    nisu baš za šljunak, jako lupaju i tresu. plastični su kotači, nisu gume.

  26. #26
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    ajoj nikako se odlučit za kolica :/

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Joj uopće ne idem na ovaj podforum i nisam vidjela pitanje.
    Meni su kolica još uvijek odlična i prezadovoljna sam s njima. Kotači nisu baš plastični, kad ih pritisneš prstom udube se malo, kao neka prilično tvrda guma. Po šljunku sam vozila, malo jesu tvrda i ne bi ih isključivo vozila po šlunku, ali za ponekad su u redu. Praktična su za sklapanje stanu lijepo u prtljažnik, pogotovo kad počneš koristiti sportski dio onda ne moraš ništa skidati da bi ih sklopila. Izbor boja je predivan !
    Sve u svemu ja bi ih ponovo kupila.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    I ja sam jako zadovoljna :D

    Ne kužim Tina kako ti je taj sportski dio preuzak :? P širi je nego kod drugih kolica, a košara jest malo teža ali je dosta veća tako da je beba jako udobna u njima. Autosjedalica nije naj naj ali je sasvim ok i kad se malo navikneš na njih, lako je za staviti bebu u njih. Mi smo još u toj autosjedalici.

  29. #29
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    pročitajući neke prijašnje odgovore bila su mi ova kolica ispala iz odabira ali mislim da ću ih još jednom otić pogledat malo bolje pa ću vidit
    a toliko odlučujem jer san za prvu malu potrošila 5000kn na kolica tj troja san kupila a sad neman u čemu taru vozit

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Stvarno, ni meni ovaj sportski dio nije preuzak, a mislim da još dugo neće biti, a moj bebač stvarno nije mali! Košaru smo koristili četri i pol mjeseca, jer je stvarno velika, beba je zaštičena maksimalno od vanjskih utjecaja.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    6

    Početno cam pulsar

    Ima li netko ovdje cam pulsar kolica? Jeste li zadovoljni njima? Skripe li tockovi?

  32. #32
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    mi dobili cam kolica, isprobavamo sve zivo s njima cijelo vece, ja sam super zadovoljna ali mm kaze da mu se cine jako jako neudobna za bebu?! da su tvrda i ta plastika je puna rupa i cini mu se da to nije bas dobro za bebinu kraljeznicu... nemam pojma sta da mislim o tome pa eto da pitam jel netko to gledao i neki savjet...? ima li neki madrac kao koji se moze kupit dodatno?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •