Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Treptanje očima

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    11

    Početno Treptanje očima

    Cijenjene forumašice i forumaši,
    četverogodišnji sin nam je u zadnjih dva tjedna počeo jako treptati očima. Nešto poput tika, jako uzastopno treptanje koje se događa tijekom gotovo cijelog dana. Pročitali smo da je mnogo stvari koje mogu biti uzrok toga. Od psihičkih uzroka tipa odvajanja od obitelji, dobivanja konkurencije u vidu brata ili sestrice, kretanja u vrtić i slično. Nas je strah da nije nešto na psihičkoj bazio jer je treptanje vrlo učestalo i jako. Mi smo odlučili krenuti najprije kod očnog liječnika (sutra), pa ćemo vidjeti dalje.
    Ima li netko sličnih iskustava?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Vidi ovdje:

    Žmirkanje očima

    Žmirkanje

    Treptanje

    I sretno kod okulista

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam ivara zbog jako izrazenog zmirkanja vodila kod oftalmologa, sve je bilo ok s ocima, rekli da ignoriramo i da ce proci.
    tek nakon druge ili trece cak epizode skuzila sam da je imao svaki put ogromne franzete (siske) do ispod ociju. nakon sisanja prestalo.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Vidi ovdje:

    Žmirkanje očima

    Žmirkanje

    Treptanje

    I sretno kod okulista
    Hvala Tanja.
    Okulistica nakon svih mjerenja rekla da je s vidom sve u redu. Dala kapi za oči Maxitrol jer sumnja na neku alergiju. Rekla da se javimo za deset dana ukoliko treptanje ne prođe. Nas je samo strah da nije nešto na živčanoj bazi (tikovi i slično).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •