Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: pedijatar na trešnjevci

  1. #1
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno pedijatar na trešnjevci

    preselili smo se na trešnjevku pa bi promijenili pedijatra koji nam je bliži od starom u sesvetama
    imate kakve preporuke?
    thanx

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mi smo u DZ u Zvonigradskoj (iza Nehajske), tamo su pedijatri dr Jovančević i dr Puževski. Mi smo zasad vrlo zadovoljni, iako baš i nismo nešto puno bolesni, pa možda nismo dovoljno mjerodavni. Samo te moram upozoriti da je kod oboje liječnika poprilična gužva, ne znam primaju li uopće nove pacijente (ali to se lako provjeri).
    Valjda će ti se javiti još netko...

  3. #3
    anavi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, Trnje
    Postovi
    87

    Početno

    Možda vam ne bi bilo predaleko ići i na Knežiju (ovisno o tome gdje ste na Trešnjevci). Na Knežiji je dr. Regan, nama je ona super, jedino što je kod nje gotovo uvijek gužva, pa se načekamo.

  4. #4
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Dr Puževski je super,alui kod nje nažalost nema mjesta,mi pitali nedugo.

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mislim da ćeš rijetko naići na p. koji "ma mjesta" (mislim da je granica 1300 pacijenata)...svi su prebukirani, pa uzimaju "na lijepe oči", čekajući da im odu 7-godišnjaci i da im se isprazni mjesto.

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    ili 1500? :/

  7. #7
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    thanx cure
    ma da, to je tak s pedijatrima, pogotovo s onim stvarno dobrim
    naša pedica u sesvetama ( dr borovčak ) je mraaak
    stvarno super žena, zna svoj posao i posvečena je tome 100%
    nismo i nebi je mijenjali ( a već smo 2 godine na trešnjevci ), ali su klinci često bubani, a i kod nje je svaki puta abnormalna gužva ( minimalno 2-3 sata čekanja ) a i uz to i daleko nam je
    tako da smo se ipak odlučili mijenjati za bliže, ali vidim da su svi dobri zauzeti
    mi smo točno između ciborne i trešnjevačkog placa, ali išli bi mi i koji kvart dalje, nije frka, samo da nije 20 km dalje
    zato curke iz okolice trešnjevke, javite se

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Lora163 prvotno napisa
    mi smo točno između ciborne i trešnjevačkog placa, ali išli bi mi i koji kvart dalje, nije frka, samo da nije 20 km dalje
    zato curke iz okolice trešnjevke, javite se
    I mi smo tu blizu 8)
    Ima i pedijatrica na Novoj cesti (preko puta OŠ Kralja Tomislava), ali nemam pojma kakva je.
    Ali fakat vam je daleko jahati s Trešnjevke u Sesvete :/ tako da razumijem zašto tražite promjenu.

  9. #9
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Dr. Ana Dragojević na Novoj cesti. Mi se s njom susrećemo na zamjenama, ali nama se svidjela. Mislim da ona prima nove pacijente. Pogledaj i ovdje: http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...er=asc&start=0

  10. #10
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Freja i tanja_b ljubim vaaaassss
    nisam znala za ovo u novoj cesti, to nam je ulica usporedna s našom
    ići ću pogledati dal teta ima mjesta


    tanja_b a di ste vi?
    mi smo u ogrizovićevoj

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa
    Dr. Ana Dragojević na Novoj cesti. Mi se s njom susrećemo na zamjenama, ali nama se svidjela. Mislim da ona prima nove pacijente. Pogledaj i ovdje: http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...er=asc&start=0
    mi imamo samo riječi hvale za dr. Anu i sestru Veroniku, a tamo smo poprilično često. sve dobro funkcionira (koliko je to moguće) u smislu organizacije (vrijeme za bolesnu/zdravu djecu, naručivanje), a njih su dvije vrlo strpljive, drage i brižne. (samo ću reći da sam jednom prilikom ostala :shock: kada je dr. nakon sedam dana i mora bolesne djece koju je pregledala znala napamet koliku je bebica imala sedimentaciju).

  12. #12
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj niki.jz prvotno napisa
    mi imamo samo riječi hvale za dr. Anu i sestru Veroniku, a tamo smo poprilično često. sve dobro funkcionira (koliko je to moguće) u smislu organizacije (vrijeme za bolesnu/zdravu djecu, naručivanje), a njih su dvije vrlo strpljive, drage i brižne. (samo ću reći da sam jednom prilikom ostala :shock: kada je dr. nakon sedam dana i mora bolesne djece koju je pregledala znala napamet koliku je bebica imala sedimentaciju).
    Baš mi je drago da ovo čujem. Ja sam nedavno čak razmišljala da se prebacimo, ali je i u našem slučaju presudila blizina, točnije daljina, pa smo ipak ostali kod stare pedijatrice. Drago mi je da me dojam koji sam stekla iz nekoliko susreta nije prevario.
    Inače, gotovo sam sigurna da prima nove pacijente. Javi kako je prošlo. I želim vam što manje posjeta!

  13. #13
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    niki.jz, dal je u sklopu tog doma zdravlja i laboratorij ( mislim trebao bi biti, ili :? )

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    3

    Početno

    Mi smo novi u zg i hitno trebamo pedijatra za naseg princa od 15 mjeseci.. Na stanu smo Zagrebacka cesta. Hvala na svakoj info..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •