Stranica 15 od 16 PrviPrvi ... 513141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 760

Tema: SPONTANI POBAČAJI...2.dio

  1. #701
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Mislim da se 5+1 gleda kao sesti tjedan...pocetak. Ali nisam sigurna i ne mogu sto posto tvrditi. Uzv je pokazao zumanjcnu vrecicu,ali jos je bilo rano da pokaze plod. Nemoj se unaprijed sekirati. To ti nikako ne moze donjeti dobro. Mozda su blizanci. Evo ja drzim najvece fige da je upravo to slucaj i da je zato beta tako visoka

  2. #702

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Hvala ti puno na vedrim mislima.. to mi je i doktorica navela kao mogucnost, ali nazalost i prosli put sam u to vjerovala pa je na kraju bio spontani.. u svakom slucaju punoo hvala..javim kada cu znati vise

  3. #703
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Pricekaj uzv i iduci tjedan mozda vec bude srcane akcije. Na 5+1 to nisi mogla ni ocekivati (osim u slucaju jako rane ovulacije).
    Znas kad ti je bila ovulacija?

  4. #704

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Ovulacija mi je bila 14.dan. znam da se nije moglo vidjeti, rekla mi je i doktorica. Mene ni ne brine dal ce se vidjeti..nekako imam osjecaj da hoce. Nego se bojim da je ta beta znak neke kromosomske abnormalnosti, jer mi je i prosli put bila visoka, a srce je kucalo i onda stalo kroz par dana. Nekako necu biti mirna do onog 12.tjedna kada se probir radi.

  5. #705

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Mama, vidim da si i ti imala dva spontana. Jesu li bila rana ili? Nakon toga si imala dvije uredne trudnoce? Jesu li ikada otkrili uzrok?

  6. #706

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Meni se desilo da mi test za utvrdjivanje trudnoce pokaze da je pozitivam i odem kod doktora i on mi potvrdi,ali mi do 12dana pocnem da krvarim. Uradim analizu krvi koja mi jednog dana bude povisena a vec treceg skoro na nuli. Odem kod doktora i on mi propise orgametril. Ali mi nije rekAo sta se desilo. Pa me zanima da li jos neko imao slicno iskustvo?

  7. #707
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Ne gledaj betu, ona je vise znak da trudnoce ima, a njenompravilni duplanje na 48h eventualno ukazuje "normalan" razvoj. Nije to parametar za koji se treba hvatati.
    Ja najprije imam dvije uredne trudnoce, kakve se samo pozeljeti mogu, a onda jedan pobacaj u 20.-om i drugi u 12.-om tt. I svaki put svi nalazi uredni i samo malo srce vise ne kuca kad dodjem na redovnu kontrolu. Zbog zdravih prvo dvoje, nema smisla raditi kariogram kod nas, a radila sam dodatno pretrage za trombofiliju i nadjene su mi slabije mutacije zbog koji mi je hematolog preporucio heparine i moj gin to slijedi. Ovaj put imam nekako totalno drugaciji osjecaj, bit ce sve u redu i nastojim se oduprijeti brigama koliko god mogu (imam faze krize).
    Probir je samo statistika, s dobrim udjelom greske. Eventualno veca tocnost je novije generacije DNA testova (analiziraju fetalnu DNA iz majcine krvi), ali i to je statistika.
    Zelim ti da sve bude ok i javi nam kako je bilo na uzv [emoji173][emoji304]

  8. #708

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Heparin si dobivala i u izgubljenoj trudnoci ili si tek sada krenula? Nisam znala da si i sada trudna! Drzim fige i saljem punooo pozitivne energije!

  9. #709
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Nisam prije, tek nakon dvije izgubljene. Hvala ti! [emoji4]
    Cekam dalje tvoje vijesti, nadam se najboljem.

  10. #710

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Evo meni su danas u petrovoj rekli da je beba ziva i da srce kuca.. za sada je sve po mjerama i tamo su mi rekli da se ne brinem za betu.. e sada..vidjeti cemo kako ce se dalje stvari razvijati. Ovo me umirilo malo!
    Mama, u potpisu vidim da imas vec dvoje djece?

  11. #711
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Lasice, kako lijepe vijesti na ovoj temi! Bas mi je drago.

  12. #712
    mama_28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Postovi
    313

    Početno

    Lasice, super za uzv, drzi se dalje, vjeruje da sve ide najboljim putem, malo srce treba pozitivu! [emoji173][emoji304] Javljaj dalje... jako sam sretna za tebe!
    Da, imam dvoje djece iz urednih trudnoca, pa iza toga dva pobacaja.

  13. #713
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Lasice pa to su divne vjesti!!! Bravoooo! Sada neka sve prodje skolski

  14. #714

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Hvala vam cure!

  15. #715

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Citiraj dacamaca95 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se desilo da mi test za utvrdjivanje trudnoce pokaze da je pozitivam i odem kod doktora i on mi potvrdi,ali mi do 12dana pocnem da krvarim. Uradim analizu krvi koja mi jednog dana bude povisena a vec treceg skoro na nuli. Odem kod doktora i on mi propise orgametril. Ali mi nije rekAo sta se desilo. Pa me zanima da li jos neko imao slicno iskustvo?
    Dacamaca, ne znam nista o tome..vjerojatno je bila biokemijska.. kako to da ti doktor nije nista rekao?

  16. #716

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Curke imam jos jedno pitanje..
    Kada ste imale spontani, dal otpocetka neki parametri nisu bili okej, npr velicina je malo odstupala ili se plod nije na vrijeme vidio, itd.. ili je nekoj od vas sve bilo okej i u mjerama a onda bi prestalo npr u 8.tjednu srce kucati? Ako mi moze tko malo pomoci jer mi se tesko smiriti. Sad sam 8.tjedan i zasad je sve okej ali se ne mogu osloboditi straha zbog prijasnjih spontanih..

  17. #717
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Meni je prvi uzv sa mislim 6tt bio ok. Tjedan kasnije sam pocela krvariti, na uzv je gestacijska bila premala u odnosu kako je trebala, a beba ok. Odmah je dr na to rekla da nije dobar znak i da postoji malo sanse da bude ok

  18. #718

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Citiraj sis prvotno napisa Vidi poruku
    anna, žao mi je što ti se to dogodilo.
    Imala sam tri puta missed (u 10. i 11. tjednu). Nikad mi nisu preporučili čekanje (bez obzira rađjesam li prethodno rađala ili ne). Prvi put je kiretaža bila 4 dana nakon što je utvrđeno da je prestalo kucati srce, drugi put sam počela jako krvariti nepostredno nakon pregleda, a ta treći put se baš ne sjećam. Da mi je ova pamet, prvi put bi sigurno čekala, a za ostale ne znam. Evo za utjehu, usprkos tri kiretaže, rodila sam normalno.

    Nikad nisam vadila betu, vazda je UZV bio dijagnostički instrument.


    Sis, znam da je bilo davno, i da se mozda ne zelis sjecati..ali zanima me jel ti ta tri puta sve bilo okej na ultrazvucima, velicina je odgovarala tjednima i sve je bilo kako treba i onda se dogodio spontani ili od pocetka nesto nije bilo okej.
    Tako se brinem jer sam imala 2 spontana do sada i sada sam prvi put dogurala do 8.tjedna s tim da su prvi put sve mjere okej..pa me zanima dal se mogu opustiti ili jos postoji opasnost.

  19. #719

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je prvi uzv sa mislim 6tt bio ok. Tjedan kasnije sam pocela krvariti, na uzv je gestacijska bila premala u odnosu kako je trebala, a beba ok. Odmah je dr na to rekla da nije dobar znak i da postoji malo sanse da bude ok

    Vrci, hvala na iskustvu.. vidjet cemo kako ce biti kod mene.

  20. #720
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Lasica

  21. #721

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Dobar dan.Nova sam ovdje i htjela bi s vama podjeliti moje osječaje i tugu.Imala sam spontani prije 4 mjeseca u 5 tjednu i sada u 12 gdje sam morala iči na kiretazu.Beba je bila uredu na proslom pregledu ali sada kada sam dosla ponovo iz nepoznatog razloga je prestali srce kucati i stao je razvoj odmah poslije mog dolaska mozda nekoliko dana.Znaci 5 tjedana je bebica bila mrtva.Krvarenje je pocelo u roku 2 sata nakon sto mi je doktorica to rekla i od bolova sam se doma srusila,okrenula oči i muz me nije 5 minuta mogao probuditi i mislio je jadan da ni nebude.Odmah sam otisla u bolnicu i napravljena mi je kiretaza .Nalaz koji sam dobila prije nego sam pocela krvariti po meni nije dobar jer su mi leukociti u mokraci 250 a maksimalno je 10.Zanima me ako je netko imao iskustva da su mu leukociti toliko piviseni i dali bi neka upala mogla nastetiti tako bebi ili je to zbog tog sto mi se pripremao spontani.Voljela bi znati koje pretrage bi trebala napraviti dodatno da vidim zbog cega se to desava .Malo sam duga ali oprostit cete mi

  22. #722

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Nisam sigurna jesam li dobro shvatila.Jesi ti imala do sad 2 ili 1 pobacaj? Ako si imala vise od jednog pobacaja onda imas pravo na pretrage,i zahtjevaj ih.Morala si dobiti antibiotik u bolnici nakon kiretaze,obavezan je.Nemam iskustva s tako visokim leukocitima u urinu,ali imam iskustva s povisenim leukocitima u krvi jer to se meni sad dogodilo nakon kiretazi.I bilo je posljedica pobacaja.Imala sam komplikacije i prosla 3 kiretaze zbog missed ab.Primala sam nakon zadnje kiretaze venski visoke doze antibiotika,ostala dan duze u bolnici radi toga,i onda jos nakon otpusta kroz 10 dana pila antibiotike.Nisam smjela neko vrijeme ni van iz kuce cak,naglaseno je ni slucajno se nahladiti,mirovanje.Krvarila sam jos 2 tjedna i sva sreca endometrij se oporavio bez posljedica.

    Sto se pretraga tice,imas tu na pocetku pri vrhu temu gdje pise koje sve pretrage treba napraviti pa si procitaj.I zao mi je sto si to prosla.
    Posljednje uređivanje od aska : 14.02.2018. at 21:56

  23. #723

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

  24. #724
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Imam pitanje za žene koje su prošle prirodno čišćenje nakon spontanog.
    Meni je u nedjelju počelo kao smeđi iscjedak, dr potvrdio da nema razvoja ploda i da je krenilo čišćenje. Nisam ništa dobila niti me slao na kiretažu. Bilo je 9 tjedan. Ponedjeljak večer i noć je isko intenzivno krvarenje i izljevi krvi. Danas sam na papiru vidjela nešto što me podsjetilo na embrij. Dakle, izašlo je skoro sve. Iako je dr vidio 2 mjehurića na uzv. Drugi embrij nisam vidjela, ali vjerojatno je otišao. Sad pitanje: koliko vam je trajalo to čišćenje i koje ste pretrage radile iza? Mislim na pretrage da se vidi jel sve otišlo. Je li dosta uzv 2 tjedna nakon početka čišćenja, kako mi je on rekao da dođem? Trebam li tražiti još koje pretrage?

  25. #725
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Trajalo je kao obična mjesečnica. Isto se vidio embrij. Išla sam na vaginalni ultrazvuk.

  26. #726
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    VeraM, žao mi je.
    Ja sam se prirodno očistila. Na 5+6 je počela smeđa sukrvica. Na 6+2 je počela krv i trajalo je oko tri tjedna, povremeno s izljevima krvi. Nisam koristila nikakve lijekove. Bila sam na uzv s kao 7+5 da se potvrdi da je spontani (kod mene je zapravo bio blighted ovum) i još sam jednom kad je stalo krvarenje otišla na uzv da doktor provjeri je li sve otišlo. I tako je završila ta priča.
    Šaljem zagrljaj.

  27. #727
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Evo još je krvarenje aktivno, jutros čak više nego jučer. U subotu sam se zezla, mela sam i brisala pločice oko kuće. I pojačalo mi se krvarenje. Od tada mirujem, samo mala i njezine potrebe, napunit mašine da peru i gotovo. Ništa ne radim. Valjda će kroz ovaj tjedan stat da mogu na kontrolu u dr

  28. #728

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima ☺
    Ovako, prije mjesec i pol' imala sam spontani u 24.tjednu koji se vodio kao porod. Beba je umrla odmah

  29. #729

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Imam pitanje za zene koje su imale spontani pobacaj i prirodno se "ocistile" nakon toga,nisu isle na kiretazu. Koliko dugo ste krvarile? Je li vas boljelo? Koje ste pretrage radile?
    Ja sam imala spontani pobacaj 18.7 Tjedan dana iza toga napravljen pregled,uzv,izmjerena beta. Dr je rekao da se skoro sve vec ocistilo i krvarenje bi trebalo prestati za koji dan. Medutim ja krvarim jos uvijek i krvarenje je sad jace nego prije. Par dana unazad sam ponovo vadila betu i bila je negativna. Na temelju tog nalaza dr je zakljucio da je sve u redu,nije radio ponovo ni ptegled ni uzv. Ja sam ipak zabrinuta. Kakva su vasa iskustva?

  30. #730
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    hi melissa, zao mi je sto moras prolaziti kroz pobacaj.
    ja sam isto dugo krvarila posle prirodnog pobacaja - oko 45 dana, s tim da mi ni beta nije skroz bila pala prvih mesec dana (sporo je padala, nije bila visoka u pocetku).
    Jedino sto to dugotrajno krvarenje ne mogu da opisem kao jace pri kraju nego pocetku, pre je bilo ujednaceno.
    Postoji li neka mogucnost da je ti je stigla nova menstruacja?

  31. #731

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Kli kli hvala ti na odgovoru! I meni je palo na pamet da nije nova menstruacija,sad bi bilo vrijeme za nju da nije bilo trudnoce. Vidjet cu sljedecih dana kako ce biti. U svakom slucaju malo si me utjesila,hvala ti.

  32. #732
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Drz'se

  33. #733
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Meni je trajalo oko 2 tjedna, dok sve tkivo nije izašlo. A nisam ništa radila nego uzv. I odmah je menstruacija išla 4 tjedna nakon spontanog. Tako da ti se vjerojatno spojilo.

  34. #734
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Imam dvoje djece, trudnoća uredna. Spontani sam imala u veljači ove godine u 8 TT, sve je bilo u redu i onda na jednom pregledu nalaz:srce prestalo kucati.

    Planiramo svakako na još jedno dijete, za sada se još malo čuvamo. Napravila sam papu, čekam nalaz i briseve, tu se pokazala ureaplazma koju liječim antibiotikom...

    Nekako sam nesigurna i tu je stalno neki strah od bilo kakvih infekcija, bakterija, gljivica. Nisam inače sklona ali i godine su tu (još malo 37), malo slabiji imunitet imam, kad završi terapija planiram početi sa elevit pronatalom kao pripremu...

    Voljela bih čuti vaša iskustva....može i na pp. Hvala

  35. #735
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    masnica, ja imam 4 dece, 6 trudnoca. prvi pobacaj je bio kad ej prvo dete imalo 2 god, u 13. nedelji, missed abortion, kiretaza. Posle toga 2 poroda, a onda jos jedan pobacaj, blighted ovum, prirodno ciscenje. Posle oba pobacaja su ginekolozi rekli moze odmah, ali hormoni su mi se stabilizovali nakon 2-3 meseca, i onda sam zatrudnela. Cetvrto sam rodila s 36, i iako to nisu ne znam kakve godine, razumem da se osecas starije u odnosu na samu sebe kad si rodila prvo , ali meni je ta trudnoca s 36 bila jako lagana, vozila sam bicikl do 9. meseca, polozila voznju u istom mesecu, nakon poroda se sama brinula o sve 4, imigranti smo i nemamo pomoci.

  36. #736
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ma čak me nije ni strah mojih godina već štp sam prvo dijete rodila 3 tjedna ranije, drugo 6 tjedana i sad treća trudnoća kiretaža u 8tjednu...Želja je velika za trećim djetetom a strah je tu....

  37. #737
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ma čak me nije ni strah mojih godina već što sam prvo dijete rodila 3 tjedna ranije, drugo 6 tjedana i sad treća trudnoća kiretaža u 8tjednu...strah od nove trudnoće zapravo..Želja je velika za trećim djetetom a strah je tu....

  38. #738
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Pobjeglo duplo nenamjerno...

  39. #739
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Zavisi sta su bili razlozi prevremenih poroda. Iskustva s zeljom za bebom imam, jer nama nije bilo lako odluciti na zeljeno cetvrto. Nije bilo iz fizickih razloga, nego sto smo imigranti u najnapetijem delu amerike sto se tice novca - sve je skupo i preskupo, a mi sami, samcijati :D Ali nadvladala je zelja, i jako smo srecni s cetvoro dece.
    Sto se godina tice, dobro je znati i da generalno godine ne promene puno (ako je zena nepromenjenog zdravlja), a i da se pobacaju desavaju i zenama kao sto sam ja, koje nemamo problematicne trudnoce.

  40. #740
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Uredne trudnoće sam imala sve 3...kod 1.krenuli trudovi, kod 2.prokrvarila i na hitnu u Vinogradsku, zaustavili krvarenje ali drugi dan krenuli trudovi i rekli su da ne budu zaustavljali i rodila sve ok prošlo...ja bih pripisala nekim stresnim situacijama dva tri dana prije nista drugo...

  41. #741

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Probat cu pitati ovdje prije nego odem kod svoje dr na kontrolu:
    nalazost, moja posljednja trudnoca zavrsila je sa 10,5 tjedana, krenuo spontani a potom kiretaza (missed ab.), to je sve bilo unatrag mjesec i pol dana... Koma mi je od svega skupa ali sad me kopka jos nesto novo.
    Tri tjedna nakon toga bila sam na UZV kontroli, sve je čisto, jedino sto su mi na oba jajnika nasli ciste velicine 3 cm. Dr. se nije nesto posebno zabrinuo, samo mi je rekao da se nakon slijedece menstruacije javim svojoj dr na kontrolu (ona je trenutno na godisnjem).
    Otkud sad te ciste? Jel moguce da su se pojavile uslijed svega ovoga ili su bile i prije, a da ih nikad nisu vidjeli (ni na jednom UZV mi nitko nije spominjao ciste)? Jesu li one mozda bile uzrok ovakvom kraju trudnoce? Ova velicina njihova od 3 cm mi je zvucala poprilicno.
    Ne znam je li bitno spomenuti ali prva menstruacija koju sam sad dobila nakon kiretaze bila je izuzetno oskudna, jel imao tko ovakvo iskustvo?

  42. #742
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ista stvar u mene. Nakon spontanog u 9 tt i prirodnog čišćenja na oba jajnika ciste 4,5 cm. Čak radili markere, sve ok. Nakon 2 ciklusa provera tableta sve se očistio. I odmah slijedeći ciklus trudnoća. Dr kaže da su ciste vodene, zbog stresa od spontanog poremetili se hormoni. I to ih je izazvalo.
    Nadam se da sam te malo utješila.

  43. #743

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Evo da javim rasplet svoje situacije. Krvarenje je stalo jucer,nakon 33 dana. Pregled,uzv, papa- sve je uredno. Dr je rekao da nije mogla biti menstruacija jer je premalo proslo od negativne bete. Ja mislim da mozda i nije jer nisam vadila betu svaki dan i ne zna se od kada je tocno negativna. Ugl. dr je rekao da je ovo zavrsena prica i narucio me na ugradnju mirene za dva dana.

  44. #744

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Ista stvar u mene. Nakon spontanog u 9 tt i prirodnog čišćenja na oba jajnika ciste 4,5 cm. Čak radili markere, sve ok. Nakon 2 ciklusa provera tableta sve se očistio. I odmah slijedeći ciklus trudnoća. Dr kaže da su ciste vodene, zbog stresa od spontanog poremetili se hormoni. I to ih je izazvalo.
    Nadam se da sam te malo utješila.
    Hvala na odg.
    Zanima me je li moguce na UZV vidjeti radi li se o vodenim cistama?

  45. #745
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ne znam, mislim da mogu, obe bi trebale biti crne na uzv, tj bez čvrste mase unutar, samo tekućina.

  46. #746
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Da, vide se vodene na uzv. Bar sam ja tako jednom imala.

  47. #747
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,491

    Početno

    Buba možda je menstruacija manja i radi godina ,ti imaš oko 40-tak kaj ne?

  48. #748

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Jelena, ne znam... Da, istina je, imam 42, ali do sada, tj. do spontanog, menstruacije su mi bile u dan tocne i klasicno obilne. Ovo sada je bilo jedva u tragovima.
    Posljednje uređivanje od buba klara : 23.08.2018. at 23:39

  49. #749
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    buba klara, verovatno ce doci vremenom na svoje. nakon oba moja pobacaja bilo je potrebno 2-3 ciklusa da se hormonalno (i ovulatorno :D) vratim ono sto je za mene bilo normalno.

  50. #750

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    1

    Početno Missed ab.

    Prvo pozdrav svima. Nova sam , i zaista imam potrebu podijeliti svoje iskustvo , možda mi pomogne. Naime ,
    Izgubila sam bebu u 19tt. Odnosno ja sam bila u 19tt. A beba je stala rasti u 15tom tt. Od početka sam bila na clexanima 0,2 zbog svoje dijagnoze a to je portalna hipertenzija, sa trombozi vene porte i splenomegalijom, koju sam netom prije trudnoce otkrila, pa se nismo obradili u potpunosti oko toga. Bebino srce je stalno kucati, i morala sam roditi. Zanima me,
    Obzirom da su mi prsa procurila , koliko to otprilike traje ? I ima li smisla stiskati prsa da sto prije to “mlijeko “ izađe? Da li je iti jedna mama imala ovakav ili sličan slučaj?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •