Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516
Pokazuje rezultate 751 do 760 od 760

Tema: SPONTANI POBAČAJI...2.dio

  1. #751

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav,dali postoji negdje tema o induciranim pobačajima? Ne mogu probać ništa novijeg datuma...

  2. #752

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav,kako si rješila problem?

  3. #753

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Moje iskustvo nakon dvije godine pokušavanja napokon ostanem trudna,uzimala femisan A kapi(preventivno-preporučam).Poslije radosti razočarenje,nažalost sam imala 2 spontana u periodu 6mj. Missed ab.u 9tj.trudnoće,kiretirana pod općom oba puta. Obavila skrining na moguću trombofiliju(OGTT,APTV,PCR na leden F V,na F II,MTHFR,PROTEIN C I S,LAC,ACL,kardilipinska antitijela,antitijela na beta 2 glikoprotein,uzv štitnjače,bris na ureplazmu,mikoplazmu,klamidiju).Nalazi svi skroz uredni-jednostavno priroda čini svoje.Uzimam folnu i sad je prošla godina dana od zadnjeg S,MM i ja idemo u nove pobjede i nadamo se najboljem.

  4. #754
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,311

    Početno

    Sretno! ♡

  5. #755

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Drage moje
    Nova sam na Rodi
    Prije 7 dana imala sam kiretazu u 11 sedmici.
    Anembrionalna trudnoća.
    Inače, trudnoća je došla poslije 12 mjeseci nezaštićenih odnosa, i od toga samo smo jedan mjesec imali ciljane odnose, tj. odnose po uputama ljekara.
    Ljekar nam je rekao da nakon prve menstruacije možemo raditi na bebi ...
    Moji hormoni i brisevi prije trudnoće su bili u najboljem redu
    Poslije koliko se vi ostale trudne nakon kiretazu i kako je tekla trudnoca

  6. #756

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Ružica 89 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje
    Nova sam na Rodi
    Prije 7 dana imala sam kiretazu u 11 sedmici.
    Anembrionalna trudnoća.
    Inače, trudnoća je došla poslije 12 mjeseci nezaštićenih odnosa, i od toga samo smo jedan mjesec imali ciljane odnose, tj. odnose po uputama ljekara.
    Ljekar nam je rekao da nakon prve menstruacije možemo raditi na bebi ...
    Moji hormoni i brisevi prije trudnoće su bili u najboljem redu
    Poslije koliko se vi ostale trudne nakon kiretazu i kako je tekla trudnoca
    Draga Ružica, žao mi je radi kiretaže. Nadam se da ćeš se što prije oporaviti
    Ja sam ostala trudna 4 mjeseca poslije kiretaže i za sad trudnoća ide super. Sad sam u 24. tjednu.

    Držim ti fige da što prije ponovno vidiš svoj plusić i da sve bude dobro!

  7. #757

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Draga EmaG hvala na odgovoru
    Da ostatak od 16 sedmica prodje školski
    Iskreno se nadam da ću sto prije vidjeti plusic i da će trudnoca biti uredna
    Jedino me brine, sto još uvijek imam tragove krvarenja

  8. #758

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Ružica 89 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga EmaG hvala na odgovoru
    Da ostatak od 16 sedmica prodje školski
    Iskreno se nadam da ću sto prije vidjeti plusic i da će trudnoca biti uredna
    Jedino me brine, sto još uvijek imam tragove krvarenja
    Hvala ti Ružice
    Ako želiš, pridruži se temi Odbrojavanje, tamo se prate ciklusi pa si žene međusobno budu podrška i pričaju o tome kako im ide. Zna biti dosta motivirajuće

    Mislim da se ne trebaš brinuti radi krvarenja. Koliko se sjećam, kad sam čitala o tome poslije kiretaže pisalo je da krvarenje zna trajati i po mjesec dana poslije i to je sve u granicama normale.
    Nekome više, nekome manje, sve smo drugačije. A tebi je prošlo sad tek 11 dana, tako da će se možda brzo stabilizirati

  9. #759

    Datum pristupanja
    May 2018
    Lokacija
    Deutschland
    Postovi
    3

    Početno

    pozdrav drage moje, 16.07 imala sam kiretazu u 12 tt, na pregledu koji je bio 3 dana prije kiretaze otkriveno je da beba ima problem sa srcekom, koje je taj isti dan i prestalo kucati, odmah su me poslali na kiretazu (dijagnoza je bila hydrops fetalis, otkriveno je da je dijete imali trisomiju 21, znaci down sy). Dr je rekao da pricekamo najmanje jedan ciklus pa da pokusamo ponovo. Ono sto me budi i dalje jeste da su mi testovi na T i dalje blago pozitivni, znaci ne vidi se bas golim okom, mora se zagledati ali postoji jako blijeda linija. Sada je mjesec i po nakon kiretaze, da li je to normalno? na UZV je utvrdjeno da nije nista ostalo, da je sve lijepo ocisceno jer sam imala vakumsku aspiraciju.
    Nisu mi radili betu, samo UZV.
    Koliko je vama trebalo da hcg izadje iz organizma?

  10. #760

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Ružica 89 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje
    Nova sam na Rodi
    Prije 7 dana imala sam kiretazu u 11 sedmici.
    Anembrionalna trudnoća.
    Inače, trudnoća je došla poslije 12 mjeseci nezaštićenih odnosa, i od toga samo smo jedan mjesec imali ciljane odnose, tj. odnose po uputama ljekara.
    Ljekar nam je rekao da nakon prve menstruacije možemo raditi na bebi ...
    Moji hormoni i brisevi prije trudnoće su bili u najboljem redu
    Poslije koliko se vi ostale trudne nakon kiretazu i kako je tekla trudnoca
    Bok Ružice, meni su rekli privatno i u bolnici 2 ciklusa, socijalna ginekologica 6 mjeseci. Čitala sam i čula svašta, od kreni odmah do tih 6 mjeseci. Išla sam privatno na kontrolu dva i pol tjedna poslije spontanog (missed ab., 9+1tt, prekid lijekovima) i imala sam taman ovulaciju, ali mi je doktor rekao da jako pazim da ne ostanem u ovom ciklusu trudna, jer je sluznica zadebljana od trudnoće i to se treba očistiti.. Zbog definitivne ravnoteže hormona bi trebalo pričekati i taj drugi ciklus. Ja ću iskoristiti to vrijeme za pretrage (iako na njih šalju nakon drugog spontanog) i psiho-fizičke pripreme. Sretno i želim nam čim prije plus i zdrave trudnoće

Stranica 16 od 16 PrviPrvi ... 6141516

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •