Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Carski-spinalna

  1. #51
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ja bome nisam htjela gledat gore u odsjaj, slučajno mi je pogled zalutao, pa sam odmah glavu u stranu (gadljiva) i udri pjevat pjesme borbene hahaha pjevušim ja, ništa oni ne trzaju. Valjda su se susreli s puno gorim opcijama "samohendlanja" carica.

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I jasan gledala u odsjaj kod spinalnih, čak mi bilo i dobro


    Posle prve totalne, sam još dugo bila smušena,

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Bok, jel ima neko da je nedavno rodio u splitu na carski? Ja moram za dva tjedna i ne znam kojeg doktora da tražim? Jeste bile zadovoljne, ako moze malo detalja s poroda bila bi jako zahvalna

  4. #54
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Budući da se bliži trenutak kad ću postati trostruka carica, da malo podignem temu. Kćer je 2013 rođena carskim rezom zbog čeonog stava (porod krenuo inducirano). Nisam bila spremna na odluku jer sam očekivala da ću uspjeti roditi vaginalno, tako da je na prijedlog dr bilo u općoj anesteziji. Prošlo je u redu, doveli su mi curku čim sam se probudila i bila je kod mene cijelo vrijeme.
    Za drugo sam odlučila da ću na spinalnu ako bude bio carski. Sinov porod krenuo indukcijom, zadnjih nekoliko dana bila otvorena 5cm i svi bili uvjereni da će ići vaginalno. No, nakon više od 6 sati trudova - izgon nikako ne ide i - hitan cr. Jako mi je bilo drago što sam odlučila za spinalnu jer sam bila prisutna, čula prvi plač, vidjela ga odmah....Donijeli su mi ga na intenzivnu čim me pustila treskavica (trajalo nekih sat vremena).
    Ovaj put neće biti pokušaja induciranog jer se radi o trećem carskom, pa vjerujem da će sve biti puno brže i lakše bez ovog početnog dijela. Ponovno ću se definitivno odlučiti za spinalnu, mislim da je puno bolja i za mamu i za bebu, ako postoji mogućnost izbora naravno. E sad, nešto sam čitala da je za cr bolje da se izvede pod trudovima, ne znam kakva su druga iskustva carica koje su morale na dogovoreni, na temelju čega se odlučivao termin? U Vinogradskoj sam. Hvala

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •