Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Tražeći Nema

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno Tražeći Nema

    Evo odgledali smo ga danas. Moram priznati da mi nije kao Monstersi ali je super. Najslade mi je bilo kad sam doma pitala Adriana sto mu je bilo najbolje kaze on "kad je Nemo rekao tati da ga ne mrzi"
    Bas mi je dobra ta poruka filma da ne govoris ljudima ono sto ne osjecas jer ti moze biti jako zao
    On nama jako cesto zna reci da nas ne voli i to me strasno raspiga i bas mu je fino sjeo film

    a sad moj najveci ponos Lukas je cijeli film odsjedio, zadnjih 30 minuta mu je bilo lagano dosadno pa se vrtio i dojio i svasta ali sat vremena bez treptanja

  2. #2
    ivarica

    Početno

    je li istina da film traje 2 sata s jednom pauzom od 5 minuta???

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Oki je bio na premijeri filma, al ja nisam bila s njim i nisam gledala film... pa u biti opce ne ynam kak je on to dozivio... Samo se sad nasa debela tombolska ribica zove NEMO... :wink:

    btw. JOS je ziva, tj. obadvije su zive 8)

  4. #4
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno

    Mi bili jucer :D , izvrstan film bez pauze!!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    film 100 min forspani bar 10, bez pauze

  6. #6
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    Ala, svaka čast tvom Lukiju, vidim da su imenjaci nebo i zemlja-ja sam pretprošli vikend dok su Karlo i tata gledali, dva sata lomila noge po Kaptol centru za Lukasom, nije bilo ni govora da idemo svi četvoro unutra. On se umakao u svaku vodu ili vodoskok koji je vidio. Na kraju me spasio neki dječji zbor koji je počeo koncert (čekala sam predstavu, ali je nije bilo) pa je to fascinirano prati dok dečki nisu izašli.

    Inače, Karlu se svidio crtić(meni je žao što nisam vidjela, čekam kazetu da zajedno odgledamo) samo se uplašio glasnoće jer mu je to bio prvi susret s kinom dosad smo išli samo na predstave.

    Skrećem s teme, ali da li je netko gledao slučajno Legovu kazetu Bionical? Karlo je zapeo za to, a meni se čini užasna i bojim se da će mu je netko kupiti za Božić, a stvarno mi izgleda grozna, makar je Legova.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •