Stranica 27 od 28 PrviPrvi ... 1725262728 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 1355

Tema: akcijske prijevare velikih centara....

  1. #1301
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    I da, E. si je u Plodinama prije par tjedana kupila novu ciklama plahtu s gumicom za krevet u sobi (da joj pase uz zidove, lol), bila je bez mene, s tatom. Kao, snizenje na 19,99 Kn.
    Plahta je toliko tanka da se ispod lijepo vide sare na madracu. Katastrofa!

  2. #1302
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    tema je malo zamrla, no danas sam imala "zanimljivo" iskustvo u kauflandu...
    po povratku iz dubrave rekoh - svratit ću u kaufland (usput), i uzeti par sitnica koje sam zapisala kao povoljne. i odem u branimirovu.

    kad ono - u katalogu jedno, na polici drugo. ipak sam kupila, ali i poslala upit kauflandu.
    njihova pretpostavka - kupovala sam u branimirovoj ili vile velebita - jer moj katalog se odnosi na LANIŠTE. kako nigdje nisam našla posebnu napomenu da je to isključivo za tu poslovnicu, katalog sam skenirala i poslala da mi oni kažu gdje to piše.

    i kažu oni meni ovako: u donjem lijevom uglu na zadnjoj stranici - piše da je to lanište. pogledam, a tekst doslovno glasi:


    Zagreb, Jaruščica 9
    telefon: 01/472-4060

    nigdje nikakve napomene koja bi ukazivala da je to katalog s cijenama koje vrijede samo na toj adresi .

    i tako sam za par kuna naučila novu foru.

  3. #1303
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    tema je malo zamrla, no danas sam imala "zanimljivo" iskustvo u kauflandu...
    po povratku iz dubrave rekoh - svratit ću u kaufland (usput), i uzeti par sitnica koje sam zapisala kao povoljne. i odem u branimirovu.

    kad ono - u katalogu jedno, na polici drugo. ipak sam kupila, ali i poslala upit kauflandu.
    njihova pretpostavka - kupovala sam u branimirovoj ili vile velebita - jer moj katalog se odnosi na LANIŠTE. kako nigdje nisam našla posebnu napomenu da je to isključivo za tu poslovnicu, katalog sam skenirala i poslala da mi oni kažu gdje to piše.

    i kažu oni meni ovako: u donjem lijevom uglu na zadnjoj stranici - piše da je to lanište. pogledam, a tekst doslovno glasi:


    Zagreb, Jaruščica 9
    telefon: 01/472-4060

    nigdje nikakve napomene koja bi ukazivala da je to katalog s cijenama koje vrijede samo na toj adresi .

    i tako sam za par kuna naučila novu foru.
    Mogla si mene pitati zabadava.
    Oni se time još i ponose, kako svaki centar ima svoj katalog.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 29.12.2015. at 16:41

  4. #1304
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    pa rekoh im - čovjek uči dok je živ.
    ovo je "tiha" prijevara.

  5. #1305
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ne nego ako je u nekoj poslovnici obljetnica onda imaju niže cijene

  6. #1306
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nego ako je u nekoj poslovnici obljetnica onda imaju niže cijene
    to je bilo, i bio je poseban katalog. pisalo je da cijene vrijede samo za lanište.

  7. #1307
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ah, Kaufland. Najluđe mi je kad nešto stave na akciju, a nema u dućanu, a onda ti u dućanu puštaju tu reklamu u navraćajima, iako toga nema. N.pr. konzervirana tuna.

    Moje tumačenje je da oni jednostavno preziru svoje kupce kad im bez pardona vrjeđaju inteligenciju.

  8. #1308

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Kupila sam u Ikei pećnicu KULINARISK koja je trenutno na mjesečnoj akciji: http://www.ikea.com/ms/hr_HR/ikea_fa...42766|01072017 Odlučila sam se za nju upravo radi te akcije.
    Međutim naplaćena mi je puna cijena. Na punu cijenu sam dobila vaučer u iznosu od 10% https://webshop.vizijadoma.hr/produc...aji/index.html (te dvije akcije se ne isključuju prema motivacijskim riječima prodavača na odjelu kuhinja)

    Napisala sam prigovor IKEI s obzirom da mi je prodan proizvod po punoj cijeni koji je trenutno na akciji, međutim prave se grbavi i odgovaraju ono što nisam pitala, odnosno nije poanta prigovora. Odgovor je potpisan samo imenom bez prezimena (u duhu poslovanja kompanije).
    Tražila sam kontakte (nema ih nigdje na webu) nadređene osobe/osoba, međutim muk - ništa.

    Što još mogu učiniti? Imate li ideju?

  9. #1309
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila sam u Ikei pećnicu KULINARISK koja je trenutno na mjesečnoj akciji: http://www.ikea.com/ms/hr_HR/ikea_fa...42766|01072017 Odlučila sam se za nju upravo radi te akcije.
    Međutim naplaćena mi je puna cijena. Na punu cijenu sam dobila vaučer u iznosu od 10% https://webshop.vizijadoma.hr/produc...aji/index.html (te dvije akcije se ne isključuju prema motivacijskim riječima prodavača na odjelu kuhinja)

    Napisala sam prigovor IKEI s obzirom da mi je prodan proizvod po punoj cijeni koji je trenutno na akciji, međutim prave se grbavi i odgovaraju ono što nisam pitala, odnosno nije poanta prigovora. Odgovor je potpisan samo imenom bez prezimena (u duhu poslovanja kompanije).
    Tražila sam kontakte (nema ih nigdje na webu) nadređene osobe/osoba, međutim muk - ništa.

    Što još mogu učiniti? Imate li ideju?
    Glupo pitanje, ali zašto si platila veći iznos? Pa koliki je račun bio da nisi primijetila više od 1000 kn razlike?

  10. #1310

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Glupo pitanje, ali zašto si platila veći iznos? Pa koliki je račun bio da nisi primijetila više od 1000 kn razlike?
    Kupovala sam cijelu kuhinju, bila je strka cijela i puno artikala.....

  11. #1311
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa odi u Ikeu i reklamiraj. Imaš račun, datum, naziv proizvoda - jesu li te tražili family card?

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa odi u Ikeu i reklamiraj. Imaš račun, datum, naziv proizvoda - jesu li te tražili family card?
    Nisam imala vremena otići tamo, pa sam sve to napravila mailom. Napravili su uvid u račun, bez problema naravno.
    Odgovaraju mi da sam na temelju family carda ostvarila 10% popusta i u stilu šta bih htjela.
    A na prigovor da je proizvod koji je trenutno na akciji prodan po punoj cijeni - ništa.
    Još sam se pozvala na Zakon o zaštiti potrošača - na članke koji se odnose na ovu situaciju.
    Posljednje uređivanje od no@ : 06.07.2017. at 23:03

  13. #1313
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma nemoj se mailati, odi tamo direktno i reklamiraj. Stvarno je čudna situacija, mislia sam da im kase same odrađuju te sakcijske cijene.

  14. #1314

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nemoj se mailati, odi tamo direktno i reklamiraj. Stvarno je čudna situacija, mislia sam da im kase same odrađuju te sakcijske cijene.
    I ja također.
    Zato nemam običaj vrebati na blagajni.
    Posljednje uređivanje od no@ : 06.07.2017. at 23:10

  15. #1315
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ako ne ide drugačije, vrati pećnicu, ukoliko je još original zapakirana. Dobiti ćeš povrat novaca. I onda ponovo kupi istu, po akcijskoj cijeni (naravno uz uvijet da još vrijedi akcijska cijena).

  16. #1316

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Evo da javim epilog - moglo bi i drugima koristiti:

    Kako je Mima predložila bila sam danas u Ikei i bez ikakvih problema dobila natrag razliku između pune i akcijske cijene pećnice. Problem je navodno u njihovom sustavu koji ne prepoznaje Ikea family card ako se istodobno provlači vaucher (stvar je u redoslijedu provlačenja koliko sam shvatila). Zato eto nije na odmet vrebati na blagajni! Uglavnom nemam dojam da se to događa često.

    Paralelno se odvijala i komunikacija sa online službom za korisnike. Prijepodne mi je stigao mail u kojem se ispričavaju na nesporazumu i javljaju da će kontaktirati kolege s odjela kuhinja i provjeriti je li stvarno pećnica na akciji.
    Na to sam ja njima poslala ovaj link http://www.ikea.com/ms/hr_HR/ikea_fa...42766|01072017 u kojem je vidljivo da je pećnica KULINARISK na akciji.

    Onda su me popodne, kad sam sve već osobno riješila, zvali da mi kažu kako oni i dalje istražuju i kako nisu sigurni da će uspjeti do ponedjeljka kontaktirati osobu koja zna je li pećnica KULINARISK na akciji.
    pa da budem na miru i ne uzrujavam se preko vikenda, jelte.

    Mrvicu mi je žao što sam im rekla da sam sve već riješila..... tko zna što bi bilo u ponedjeljak.

  17. #1317

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ne ide drugačije, vrati pećnicu, ukoliko je još original zapakirana. Dobiti ćeš povrat novaca. I onda ponovo kupi istu, po akcijskoj cijeni (naravno uz uvijet da još vrijedi akcijska cijena).
    Ideja ti je jako dobra! Ali da je do toga došlo mislim da bih tu akciju izvela uz maksimalni PR. (mrzim prijetnje novinarima, ali ovo mi je bilo preveć)

  18. #1318
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super da si uspjela! Ikea ima malo čudnu kafkijansku politiku oko kupovine, isporuke i slično, ali oko povrata i zamjena stvarno nismo imali problema.

    Sami smo uništili stranicu ormara, pa kad smo ih zvali radi pomoći oni su nam nudili da nam zamjene.

  19. #1319
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Super da si rijesila!
    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ikea ima malo čudnu kafkijansku politiku oko kupovine, isporuke i slično, ali oko povrata i zamjena stvarno nismo imali problema.
    .
    Slažem se. Možeš vratiti ili zamjeniti bilo što, bez obrazloženja. Sjećam se kad smo bili u nekoj većoj kupovini, pa smo kupili zabunom dva produzna kabla s usb-om (stavili i mm i ja u kolica), na kraju se ispostavilo da su cak tri bila na racunu. Bez pogovora su mi prihvatili reklamaciju, i za oba vratili novac. I to tek sutradan kad smo dosli doma i skuzili da imamo kabel viska, i jos jedan nepostojeci na racunu.

  20. #1320
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Izgubila sam račun koji je ujedno i garancija, da li je dućan dužan izdati kopiju? Plaćeno karticom na rate tako da se transakcija može naći.

  21. #1321
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mozda nisu duzni ali vjerujem da ce ti izdati racun.

  22. #1322
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda nisu duzni ali vjerujem da ce ti izdati racun.
    Nadam se da si u pravu.

  23. #1323
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Izgubila sam račun koji je ujedno i garancija, da li je dućan dužan izdati kopiju? Plaćeno karticom na rate tako da se transakcija može naći.
    I da ti ne da, a trebali bi, garancija vrijedi jer imas izvod po kojemu se moze sa sigurnoscu potvrditi kada i gdje je kupljeno.

  24. #1324

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    I da ti ne da, a trebali bi, garancija vrijedi jer imas izvod po kojemu se moze sa sigurnoscu potvrditi kada i gdje je kupljeno.

    ne bih rekla
    po izvodu se nikako sa sigurnošću ne može potvrditi što je kupljeno

    ali svaki dućan izlazi u susret i sigurna sam da ćeš dobiti kopiju računa

  25. #1325
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Meni su par puta dali duplu račun ali tako da su stavili karticu u taj njihov automat i izprintali račun

  26. #1326
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj dolega prvotno napisa Vidi poruku
    ne bih rekla
    po izvodu se nikako sa sigurnošću ne može potvrditi što je kupljeno

    ali svaki dućan izlazi u susret i sigurna sam da ćeš dobiti kopiju računa
    moze. Upravo sam imala takvo iskustvo.nisu mi htjeli priznati, pa sam zvala udrugu za zastitu potrosaca i ispada da ne moras imati racun ukoliko si placanje obavio karticom. Na izvodu stoji i sat i min pa se lako ustanovi koji je racun u pitanju i sto je kupljeno. Tako sam dobila kopiju racuna i proizvod je otisao na servis.

  27. #1327

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja sam nedavno izgubila račun ali mi je ostala potvrda od kartičnog plaćanja. Bez problema su mi u Konzumu našli na osnovu toga račun i zamijenili tavu.

  28. #1328

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Pa po izvodu možeš znati datum i vrijeme kupnje da olakšaš nekome u dućanu traženje kopije računa jer bez njega garancija ne vrijedi.
    Kao što si i sama rekla - dobila si kopiju

  29. #1329
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Našla račun.

  30. #1330

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno Facebook prodaja fejk parfema - pomoć

    Poštovani

    Evo da vam se svima požalim što smo suprug u ja doživjeli. Nova sam na forumu, a imam namjeru ostati iako mi je prvi post eto baš negativan jer sam baš danas doživjela šok. Preko FB stranice https://www.facebook.com/NajboljiParfemiHrvatska/ sam kupila sebi i suprugu parfeme - Dolce i gabanna light blue intense i Dior Sauvage, između ostalohg očekivala sam tester u ambalaži koja nije original jer tako ta stranica i govori, ali se kunu u originalnost samih parfema. Imali smo već ove parfeme i nakon što smo dobili njihove, to su totalne fejk verzije kakve se na placu prodaju. Požalila sam im se i odmah su mi umjeto odgovora stavili block na fb i ne mogu im niti napisati i požaliti se na dobiveno.

    Kome se mogu obratiti, kome ih prijaviti? Znači stranica Najbolji Parfemi Hrvatska. Šalju fejk parfeme, oštetili su me za gotovo 500 kuna.

  31. #1331

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    U petak kupila peglu, krenem danas peglat, ulijem vodu i dok čekam da se ugrije malo ju zagledavam i uočim da je dio plastike uz sam rub metalnog dijela puknut...Pitam se što ako mi prodavačica kaže da sam ju ja razbila, a ne kupila takvu, koje su mi mogućnosti? Nadam se pozitivnom ishodu, ali ipak...

  32. #1332
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Otiđi i pitaj,ponekad te znaju i prodavači iznenaditi,uzmi račun i garancije

  33. #1333
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Joj, kak nas je*u ovi centri. Evo Spar ima naljepnice na lonce. Kaže sedmolitreni lonac redovna cijena 430 kn, oni ga za pet naljepnica daju na 150 kn. Se*u smradovi. Lonac je neki kineski d*ek i prava cijena bi mu bila 50 kn da nisu gramzivi ga*ovi. Zarade na nama 100 kn.

  34. #1334

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Čisto da javim rasplet svoje situacije, peglu poslali u servis uz jamstveni list, sad čekam...
    Osjećam se krivom što ju nisam dobro ispregledala kod kupnje...Gdje je zapravo granica do koje možemo uočiti fizički nedostatak nekog aparata na licu mjesta...
    Posljednje uređivanje od cappy : 30.10.2018. at 13:29

  35. #1335
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Granica je tamo gdje ti se ne da biti toliko neuviđavna prema osoblju da ga tjeraš da čeka dok ti sve ispregledaš.

  36. #1336
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Granica je tamo gdje ti se ne da biti toliko neuviđavna prema osoblju da ga tjeraš da čeka dok ti sve ispregledaš.
    Meni obično kažu da imam tjedan dana od kupnje da vratim ako nešto ne valja.

  37. #1337
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    Ja sam se uvijek vodila pravilom viđeno - kupljeno. U obrazloženju; dužan si proizvod prije kupnje dobro ogledati i provjeriti u struji da li radi.
    Ja to činim na svim prodajnim mjestima koja nemaju pokretnu traku gdje se kupuje i roba široke potrošnje i prehrambeni proizvodi.
    Tj. samo u Lidlu kupim proizvod ako sam sigurna u originalnu ambalažu, kod kuće ga testiram i ako nisam zadovoljna vratim još skoro pa isti dan.
    Baš zbog ovih opisanih situacija s problemom povrata robe koja je kupljena neispravna tražim da se proizvod otvori iz ambalaže provjeri u el. mreži i tek onda plaćam i vozim doma. Koliko god da to oduzima vremeni meni ili trgovcu i dalje je manje vremena nego u cappy-nom slučaju.

  38. #1338
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Meni obično kažu da imam tjedan dana od kupnje da vratim ako nešto ne valja.
    u većuini slučajeva su i meni tako rekli

  39. #1339
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, kak nas je*u ovi centri. Evo Spar ima naljepnice na lonce. Kaže sedmolitreni lonac redovna cijena 430 kn, oni ga za pet naljepnica daju na 150 kn. Se*u smradovi. Lonac je neki kineski d*ek i prava cijena bi mu bila 50 kn da nisu gramzivi ga*ovi. Zarade na nama 100 kn.
    zarade i više, jer moraš nešto i potrošiti prije nego dobiješ naljepnice.
    obično je najbolje pričekati istek akcije, jer tada prodaju isti proizvod bez naljepnica.

  40. #1340
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    tema je malo zamrla, pa da ju dignem

    dakle, jučer odem u BIPU, i hoću iskoristiti rođendanski popust od 15%.
    uzmem artikle koje sam trebala, i pitam - ide li na SVE ove artikle popust. naravno da ide... pregledali jedan po jedan.
    vidim kraj vrata zewa toaletni papir, i pitam - ide li i na to?? IDE. aj dobro.. uzmem i to.
    platim - kad ono ispadne popust 11%. onak zbunjena, pitam na što od navedenog nije obračunat popust. pojma nemaju.

    pošaljem upit na bipu, odgovore da na dva artikla nije uračunat popust (zewa i bref) - jer su oni u LETKU.
    stoga čitajte i najsitnija slova u promo materijalima, jer vas zaposlene neznalice mogu lako odvesti na krivi put, i samo slegnuti ramenima.
    nije poanta u par kuna, nego su mi izrasle magareće uši.

  41. #1341

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Što mislite jel ima smisla odnijeti u Lidl na reklamaciju autić na daljinski kupljen jučer, naime nakon vožnje od cca pola sata više se naprosto ne miče s mjesta, a proizvodi zvuk vožnje, nekako malo grublji nego do tad...baterija se punila cca sat i pol pa ne vjerujem da je razlog prazna baterija...

  42. #1342
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Što mislite jel ima smisla odnijeti u Lidl na reklamaciju autić na daljinski kupljen jučer, naime nakon vožnje od cca pola sata više se naprosto ne miče s mjesta, a proizvodi zvuk vožnje, nekako malo grublji nego do tad...baterija se punila cca sat i pol pa ne vjerujem da je razlog prazna baterija...

    Naravno da ima smisla. Ali ako nema garancije, ne znam kako će reagirati. Meni su uzeli natrag pekač kruha nakon par mjeseci, al je bio u garanciji. Maltene su me molili da ne tražim popravak. Pretpostavaljam da si probala ponovo napunioti bateriju. Pola sata mi se i ne čini malo za pokretanje autića na bateriju, drugo bi bilo da je samo nešto pjevalo. Al nisam tu iskusna.

  43. #1343
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Je li nešto ušlo među kotače? Auti se hoće "pokvariti" tako od dlake kose.

    Ima slatkih popusta u Chipoteci.

  44. #1344

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Bas se cini koda se nesto poremetilo u mehanizmu, ono zvuk je kao se nesto drobi na tren, onako struze...onda malo krene i dalje ne mrda...Bojim se da je nesto preskocilo unutra...Izvana sve izgleda normalno...Probat cu otici do njih, nemam sto izgubiti...

  45. #1345
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Svakako otiđi

  46. #1346
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Što mislite jel ima smisla odnijeti u Lidl na reklamaciju autić na daljinski kupljen jučer, naime nakon vožnje od cca pola sata više se naprosto ne miče s mjesta, a proizvodi zvuk vožnje, nekako malo grublji nego do tad...baterija se punila cca sat i pol pa ne vjerujem da je razlog prazna baterija...
    Oni bez problema uzimaju nazad neispravne stvari.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  47. #1347
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Jesu ti djeca divljala s njim, onako zabije ga u ormar i onda ga forsira u tom smjeru do besvijesti, ili ga jedan drži rukom dok drugi upravlja njime?
    Takve stvari radi moj mali (2 g., teško ga je urazumiti) pa MM kaže da su se podrobili zupčanici, uglavnom rezultat je isti kao na tvom autiću.

  48. #1348

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    evo iskustvo s trenute akcije u DMu. Neki su proizvodi na akciji 2+1 gratis. Uzmem tako, od tih na akciji 3 Schauma šampona od 400 ml i 3 Fa gela za tuširanje, i još neke kremice za ruke...... vidim na računu da mi nije skinut Schauma šampon, nego 2 gela za tuširanje. I odem do blagajnice pitati zašto, kad ispada da je to neka akcija Schauma i Fa zajednička i da se proizvodi kombiniraju, a sustav skida najjeftiniji. I još me ona i još jedna balava prodavačica gledaju kao da sam idiot i čude se kako ja to ne razumijem. Pogled "što sad ova hoće, zahebava za 5 kuna razlike".
    Da sam išla kupiti po različitim računima, npr. na jednom samo tri šampona, naravno da bi mi jedan sustav skinuo, ovako sam još dobro i prošla što npr. kremice za ruke nisu bile u toj zajedničkoj akciji jer bi mi onda samo njih skinuli.
    Otišla sam kasnije u svoj DM i žena mi je tamo lijepo objasnila da je ova mogla meni ručno skinuti jedan šampon, ali lakše je da se dvije koze iščuđavaju i mene prave blesavom.
    Kaže meni ova iz mog DMa da sam trebala tamo zvati šeficu, ali meni se to zaista nije dalo.
    Dakle, ako do sada niste obratile pažnju, kod kombiniranih akcija odvajajte proizvode jer ako ste mislili da je 2+1 gratis zaista 2+1 akcija, u velikoj ste zabludi. Ja od sada za akcije takve vrste uredno ću tražiti odvojene račune.

  49. #1349

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    U novom DM-ovom katalogu kažu da su Lola lady ulošci 'prije bili' 13,50 kn, a sad su 9,90 Kn.

    Nije istina; već godinama ih kupujem i već godinama su 9,90.

    Muljaju...

  50. #1350
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    U Sparovom letku uporno stavljaju nekakve bio dagnje uzgojene podno Velebita. Dokepam se jučer po drugi put do jedinog Spara u Zagrebu koji valjda ima ribarnicu i teta veli da nisu dobili dagnje dvije godine.

    Isto tako su imali špagete u letku na popustu, pa u Sparu nigdje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •