Stranica 3 od 28 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1355

Tema: akcijske prijevare velikih centara....

  1. #101
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj iridana2666 prvotno napisa
    hoćemo se smijat' il' plakat' ??
    ne znam ... idem sad u mercator, navodno je gauda na akciji... pa da vidim jel ima...

    a kaj veliš na piletinu?

  2. #102

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Imam jedno pitanje za Sorcie (vidim da je najiskusnija i najžešća).
    Turbo limač, par minuta prije zatvaranja, stojim u desetmetarskom redu s jednom stvarčicom koja mi treba za slijedeće jutro. Na njoj uredno zalijepljena cijena. Dođem na blagajnu i blagajnica mi kaže da nema bar kod i da donesem drugu. Uzmem s police i drugu, tj zadnju (samo su 2 kom bila), ali ni ona nema barkod. Ona ih mrtva hladna spusti iza pulta i kaže da mi ih ne može prodati. Ja kažem da je cijena istaknuta, da mi ne treba račun, ali mi je važno da to kupim. Ne može. Iza mene kolona od 20ak ljudi, jedna blagajna, ja smotana i sram me radit barufu. Odlazim bez ičega kao posrana, a u meni neki glas viče :"Sorcie bi to riješila u minuti!"

    Što mogu napraviti u toj situaciji, na što se pozvati?

  3. #103
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kina, mislim da nitko ne bi izašao iz dućana - dok ne bi našli barkod...

    OBAVEZNO obavijesti magmu o tome što ti se dogodilo, gdje, kada... imaš mailove na njihovim stranicama (pošalji na SVE što nađeš ).

    i daj malo čitaj zakon... ne kužim zašto je svima teško proguglati, napraviti "save as" - i čitati zakon umjesto lektire :?

    i promijeni tekst svom glasu!!! on mora vikati: "ako može sorcie, mogu i ja!!!! "

  4. #104

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    "ako može sorcie, mogu i ja!!!! "
    LEGENDO!!!

  5. #105
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    sorciere- svaka čast :D
    Mene izluđuje kad Super Konzum da akciju 40 ili 50 % sniženje pa se ja onda tamo gužvam i mlatim za npr. neku majčicu ili igračku i na blagajni otkrijem da eto baš to nisu spustili :? ili to baš i nije npr. 50 % nego ako znaš cijenu od prije skužiš da je 30 %. Onda ovisno kakve su volje krenu ili u ispričavanje ili u objašnjavanje da nisu stigli :? . Zadnja 2 puta sam direkt s blagajne ( naravno nakon što sam dala stornirat taj artikl ) otišla na info pult po knjigu žalbe i lijepo sve tam upisala. Znam da nikakve koristi od toga ali bar mi je bilo lakše.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    17

    Početno

    ako vas još koji put budu vozali sa računima i forama naplaćeno na karticu ne dajte se veslati

    svaka se kartica na pos uređaju može stornirati - sve se može naplatiti ponovo po ispravnoj cijeni

    kupac plaća manju cijenu ako netko cijenu nije promjenio a proizvod treba biti na akciji po nižoj cijeni

    meni se gadi Intersport jer znam kako sebi spremaju robu i onda toliko niveliraju cijene da oni kupuju za zaista smiješne novce
    naravno, vi tu istu robu nikada ne možete naći na polici sa tim 3-im ili 5-im sniženjem

    fuj

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    znam da ne spada baš pod ovu temu, ali...

    slučajno neki dan vidjeh u gramatu njihov neki papir na kojem pišu nabavne i prodajne cijene dječje robe... nabavna 19kn, prodajna 49... al nas pelješe, svaka im čast... a nama još ovih 49 kn (za bodi) kao superpovoljno...

  8. #108
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj kina prvotno napisa
    Imam jedno pitanje za Sorcie (vidim da je najiskusnija i najžešća).
    Turbo limač, par minuta prije zatvaranja, stojim u desetmetarskom redu s jednom stvarčicom koja mi treba za slijedeće jutro. Na njoj uredno zalijepljena cijena. Dođem na blagajnu i blagajnica mi kaže da nema bar kod i da donesem drugu. Uzmem s police i drugu, tj zadnju (samo su 2 kom bila), ali ni ona nema barkod. Ona ih mrtva hladna spusti iza pulta i kaže da mi ih ne može prodati. Ja kažem da je cijena istaknuta, da mi ne treba račun, ali mi je važno da to kupim. Ne može. Iza mene kolona od 20ak ljudi, jedna blagajna, ja smotana i sram me radit barufu. Odlazim bez ičega kao posrana, a u meni neki glas viče :"Sorcie bi to riješila u minuti!"

    Što mogu napraviti u toj situaciji, na što se pozvati?
    Trebala si reci, dobro, ako ne mozete naplatiti, onda je valjda besplatno i uputiti se prema izlazu. Da vidis kako bi brzo naplatili!

  9. #109
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mislim da i ovo spada pod naslov!

    http://www.24sata.hr/news/clanak/u-k...e_id=main_page

    Konzumu su kazali da su cijene nekih artikala spustili 15%. Nove cijene usporedili smo s onima od prije tri mjeseca. Sniženje je tek oko 3%...

    Ulje je pojeftinilo na 11,99 kuna, jabuke na 4,99, šećer na 5,49. Pojeftinili su i važni dječji proizvodi, deterdženti, pelene itd. To je tek početak. Do Nove godine, u akciji dugog trajanja, pojeftinit će 200 proizvoda.
    U Konzumu kažu da nije riječ o nalogu Vlade, nego o korporativnoj borbi protiv inflacije i za kupce.

    - To je naša ideja. Snizit ćemo naše marže - pohvalila se Ljerka Puljić, dopredsjednica Uprave Agrokora. Otišli smo u Konzum provjeriti jesu li cijene uistinu niže. Usporedili smo ih s cijenama 30 ak proizvoda koje smo u istom Superkonzumu kupili 3. lipnja. Riječ je o proizvodima poznatih tvrtki poput Dukatovog vrhnja, jogurta Z’bregov, šećera Viro...Istina je da je jeftinije nekoliko artikala. Cijena šećera niža je za 16, a mlijeka za 10 lipa. Cijena kave ostala je ista. Neki proizvodi su i skuplji nego prije tri mjeseca. Postavlja se pitanje što je uistinu pojeftinilo ili se pojeftinjenje odnose na proizvode nepoznatih kompanija. Na to nije bilo odgovora.

    POTROŠAČI: ULJE JE OVE ZIME BILO SAMO 8,99 KUNA
    Cilj takvih akcija je privlačenje kupaca, no teško je povjerovati da će bilo tko svjesno gubiti ako nije izračunao i zaradu, kaže Vesna Brčić-Stipčević iz Hrvatske udruge za zaštitu potrošača, i dodaje:
    - Logično je da, snizuju li cijene nekih proizvoda, drugima dižu cijenu - objašnjava Stipčević i podsjeća kako je ulje zimus bilo svega 8,99 kuna.

    NIŽE CIJENE SU DOBAR TRIK
    Prije tri mjeseca u Superkonzumu smo kupili 30-ak proizvoda poput mlijeka, vrhnja, riže, šećera, brašna... Tada smo našu košaricu platili 1246 kuna. Prvog dana nižih cijena, u srijedu, ponovili smo kupnju istih proizvoda. Račun je svega 33 kune manji, što je samo tri posto manje.

    CIJENE NAKON SNIŽENJA
    Jabuke: 4,99 kuna
    Mlijeko: 4,89 kuna
    Ulje: 11,99 kuna
    Kruh polubijeli: 4,29 kuna
    Kava: 15,99 kuna

  10. #110
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Neki dan na akciji u Lidlu kupila 3 lubenice. Jedna ok, druga trula i treća prezrela do te mjere da ni ona nije upotrebljiva. Sve u svemu- tu jednu lubenicu sam platila ko da nije na akciji

  11. #111
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    mm mi jučer provao podvalit pomadore iz konzuma (inače isključivo s pjace uvijek od iste žene)...Fuj! Od 5 pomadora 3 pune nečeg crnog unutra, svih 5 ih je pošlo kornjačama, samo ni one ih nisu pojele

  12. #112
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Neki dan sam u TL na Espritu pronašla dvije majice za bebu na kojima su bile istaknute cijene 29 i 39 kn, dođem na kasu i za 2 majice umjesto 68 kn, trebam platiti 78 kn. Kažem da je na drugoj majici cijena 39 kn a ne 49 koliko mi je bila zaračunata. Kaže blagajnica, to je greška, želite uzeti obje majice ili samo onu prvu? I uzela sam samo prvu s pravom cifrom. Trebala sam se pozvati na zakon o zaštiti potrošača kako tu sad čitam, to je njihova greška što su pogrešno zalijepili cijenu na sniženju :/

  13. #113
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    Neki dan sam u TL na Espritu pronašla dvije majice za bebu na kojima su bile istaknute cijene 29 i 39 kn, dođem na kasu i za 2 majice umjesto 68 kn, trebam platiti 78 kn. Kažem da je na drugoj majici cijena 39 kn a ne 49 koliko mi je bila zaračunata. Kaže blagajnica, to je greška, želite uzeti obje majice ili samo onu prvu? I uzela sam samo prvu s pravom cifrom. Trebala sam se pozvati na zakon o zaštiti potrošača kako tu sad čitam, to je njihova greška što su pogrešno zalijepili cijenu na sniženju :/
    nia - u TL je to stara fora. kikica je platila hlače 50 kn više od onog što je pisalo na cijeni (isti postupak blagajnice ), no donesla ih je doma s etiketom na kojoj je bila cijena. žalili smo se, i dobila je NATRAG tih 50kn, i 100kn poklon bon zbog neugodnosti... fakat sam digla frku, jer ako dijete zna zakon, onda ga bome trebaju znati i trgovci

  14. #114
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Ako opet naiđem na tu majicu otići ću ju uzeti ako ništa drugo onda zbog frke koju ću tamo napraviti da malo treniram sebe u sličnim situacijama
    Nisam inače tip osobe koji se buni i ne znam se boriti za svoja prava ali eto ovakve situacije bi mi trebale biti dobar povod da počnem raditi na tome 8)

    E da, da pohvalim Kaufland, tamo sam pola godine kupila neki bezvezan set tanjura koji je imao redovnu cijenu, bila je istaknuta jedna cijena, a ja sam na kasi platila drugu. Blagajnica me poslala na info pult, oni su provjerili i skužili da je njihova greška što su izložili krivu cijenu i uredno su mi isplatili tih 30-ak kuna koje sam platila više zbog krive cijene.

  15. #115
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ne znam jeli ovome mjesto ovjde, ali ako naručujete u neckermanu, uvijek 2 broja manje!

    Nekidan sam naručivala nešto, i još zovem njih gore da mi pomognu s veličinama. I ona mi ljepo reče koja je koja veličina, jer oni imaju neke 002-003-004...i kad sam naručila ko biva svoju veličina, i to sam naručivala čak i malo manje, sve mi došlo OGROMNO :shock: bačenih 900 KN u vjetar. Znam da mogu vratit normalno i odma sam ih zvala, ali piši kući propala obleka za ljeto, jer dok oni meni to vrate proći če mjesec dana

  16. #116
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    mogu ti vratiti i novce. ne moraš nužno uzet nešto drugo ili drugu veličinu.

    jedino što ode vrijeme :/

  17. #117
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa
    mogu ti vratiti i novce. ne moraš nužno uzet nešto drugo ili drugu veličinu.

    jedino što ode vrijeme :/
    Pa da bilo kako bilo odoše moji snovi o novom izgledu
    Ps: Tija ti ima prekrasno ime

  18. #118
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    kopiram sa drugog topica

    anamar



    Pridružen/a: 02. 04. 2006. (17:33:25)
    Postovi: 1361

    Postano: čet kol 13, 2009 2:02 pm Naslov: Potrošački kod!

    --------------------------------------------------------------------------------

    ponukana antirecesijskim topicom i jednim pismom čitatelja o akcijskoj prodaji trulih lubenica u konzumu iz večernjaka, odlučila sam otvoriti novi topic na kojima bi se razmjenjivala negativna iskustva, pogotovo s prehrambenim, higijenskim i odjevnim. proizvodima kupljenim na "akciji" ili pod "povoljno".

    ovdje bi bilo zgodno da iznesete ako smatrate da ste loše prošli ili da ste prevareni pri nekoj kupnji, bila ona obična ili akcijska. također, bilo bi dobro da insideri, ako ih ima informiraju forumski puk o tome kako nešto ne treba ili nije poželjno kupovati, jer je staro, nekvalitetno ili slično. medijske informacije su isto ok.
    poželjna je objektivnost, koliko god je to moguće.

    moj današnji doprinos je vijest iz jutarnjeg o tome kako je encianov jabučni ocat zapravo bućkuriš od alkoholnog octa. proizvođač naravno to opovrgava, a inspekcija je naložila provjeru. ja ga imam doma i sigurno ga neću koristititi (osim za kamenac) dok ne vidim je li to istina.

    možda bi bio zgodan uz ovaj i jedan pozitivan topic, ali ako se ukaže potreba lako ćemo ga otvorit. moderatorice neka premjeste ako je ovome mjesto na servisnom.
    _________________
    N 10.08.2007.

    [Vrh]


    sorciere



    Pridružen/a: 10. 11. 2003. (18:59:50)
    Postovi: 9166
    Lokacija: zagabria
    Postano: čet kol 13, 2009 2:15 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...9bc1e9f647e1a6
    _________________
    djeca će se i dalje rađati, unatoč milinoviću!

    [Vrh]


    anamar



    Pridružen/a: 02. 04. 2006. (17:33:25)
    Postovi: 1361

    Postano: čet kol 13, 2009 2:18 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    ok onda nek se ovaj gasi.
    _________________
    N 10.08.2007.

    [Vrh]


    RozaGroza



    Pridružen/a: 29. 06. 2008. (21:57:45)
    Postovi: 1037
    Lokacija: Tražimo svoje mjesto pod suncem
    Postano: čet kol 13, 2009 2:19 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Uf...nekidan kupila vrhnje za kafu, mm išo ulit u kikaru, kad ono pljup! Ko govance upalo, a rok trajanja nije bio istekao.

    Inaće moram priznat da nemam sad preloših iskustava, ne očekujem baš previše od proizvoda na akciji pa se ni ne razočaram.

    Jedan mali pozivitan doduše tip; ako volite parmezan, radije uzmite onu veču vrečicu GranPadano ribanog sira od 200 Gr. nego običan sirelin, jest da je ovaj skuplji, ali ga puno manje treba staviti i masu je ukusniji, nama duže traje.
    _________________
    Where there is great love there are always miracles.
    Tija, Ivan i Oliver, naše največe ljubavi koje su zauvijek i svaki dan u srcu

    I jedna mala mrva koja nas je iznenadila i vratila nam nadu

    [Vrh]


    NanoiBeba



    Pridružen/a: 10. 11. 2003. (10:30:21)
    Postovi: 3128
    Lokacija: Zagreb
    Postano: čet kol 13, 2009 2:20 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    RozaGroza (napisa):


    Jedan mali pozivitan doduše tip; ako volite parmezan, radije uzmite onu veču vrečicu GranPadano ribanog sira od 200 Gr. nego običan sirelin, jest da je ovaj skuplji, ali ga puno manje treba staviti i masu je ukusniji, nama duže traje.


    Moja djeca jedu samo taj sirelin i to je jedini sir koji uopće jedemo tako da ja kupujem pakiranje od 1 kg.
    _________________
    F. 7.11.2001.
    K. 13.1.2004.

    [Vrh]


    Zubic vila



    Pridružen/a: 17. 10. 2008. (20:39:06)
    Postovi: 157
    Lokacija: Zagreb
    Postano: čet kol 13, 2009 6:16 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    neki dan u Intersparu primjetih jogurte, Activia ili Sensia nisam sigurna- rok trajanja istekao par dana ranije!
    inače mi je Interspar korektan

    u Konzumu sam dvaput kupila meso koje je smrdilo- fakat smrdilo, ono njihovo pakiranje i to ne na akciji, a i da je- ako je datum dobar ne smije biti pokvareno, a što sve drže pod voćem i povrćem
    _________________
    Mali princ 03/2009

    [Vrh]


    arilu



    Pridružen/a: 30. 01. 2008. (09:21:57)
    Postovi: 349

    Postano: čet kol 13, 2009 6:38 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    U Getrou redovito imaju jogurte kojima je istekao rok na početku police, jednom sam prigovorila dečku koji je slagao i rekao mi je "A j.. ga, moramo". Ista stvar u Konzumu. Ali ja se više ni ne obazirem na te stvari kad su sve te velike firme toliko bezobzirne i bahate. To se jednostavno ne može promijeniti. Ali da svaki put tražim novac natrag i operem prodavačicu, naravno!
    _________________
    Zmajić - jesen '07
    Before enlightenment chop wood, carry water...After enlightenment chop wood, carry water...Zen
    http://lbdf.lilypie.com/cvMvp2.png Zmajić Drugi

    [Vrh]


    twin



    Pridružen/a: 20. 07. 2007. (17:39:36)
    Postovi: 150

    Postano: pet kol 14, 2009 8:39 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Zubic vila (napisa):
    neki dan u Intersparu primjetih jogurte, Activia ili Sensia nisam sigurna- rok trajanja istekao par dana ranije!
    inače mi je Interspar korektan

    u Konzumu sam dvaput kupila meso koje je smrdilo- fakat smrdilo, ono njihovo pakiranje i to ne na akciji, a i da je- ako je datum dobar ne smije biti pokvareno, a što sve drže pod voćem i povrćem


    Ja to sve vratim, ma koliko mi teško bilo. Mama mi radi u Dukatu i njima dućani vraćaju proizvode koji su pokvareni a sa ispravnim rokom trajanja. I ja sam u Intersparu našla Dukatov Krem jogurt sa isteklim rokom i digla sam opasnu frku. I naravno, javila mami. To se ne smije dešavati.

    U Konzumu sam jednom kupila Gaudu koja je smrdila. Bolje im je da su mi je zamijenili, bila sam stvarno ljuta. Koliko je stajao taj sir kad se uspio usmrditi i popljesniviti??!!
    _________________
    Mamin anđeo se spustio 11/07

    [Vrh]


    Zubic vila



    Pridružen/a: 17. 10. 2008. (20:39:06)
    Postovi: 157
    Lokacija: Zagreb
    Postano: pet kol 14, 2009 9:41 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    twin (napisa):
    Zubic vila (napisa):
    neki dan u Intersparu primjetih jogurte, Activia ili Sensia nisam sigurna- rok trajanja istekao par dana ranije!
    inače mi je Interspar korektan

    u Konzumu sam dvaput kupila meso koje je smrdilo- fakat smrdilo, ono njihovo pakiranje i to ne na akciji, a i da je- ako je datum dobar ne smije biti pokvareno, a što sve drže pod voćem i povrćem


    Ja to sve vratim, ma koliko mi teško bilo. Mama mi radi u Dukatu i njima dućani vraćaju proizvode koji su pokvareni a sa ispravnim rokom trajanja. I ja sam u Intersparu našla Dukatov Krem jogurt sa isteklim rokom i digla sam opasnu frku. I naravno, javila mami. To se ne smije dešavati.

    U Konzumu sam jednom kupila Gaudu koja je smrdila. Bolje im je da su mi je zamijenili, bila sam stvarno ljuta. Koliko je stajao taj sir kad se uspio usmrditi i popljesniviti??!!


    Apsolutno ispravno postupaš, naravno da moraju zamijeniti proizvod. I ja se najčešće borim za prava potrošača i dobro znam koja su, ali ponekad mi moje vrijeme znači više od tog novca i ispravljanja krivih Drina.
    _________________
    Mali princ 03/2009

    [Vrh]


    twin



    Pridružen/a: 20. 07. 2007. (17:39:36)
    Postovi: 150

    Postano: pet kol 14, 2009 12:41 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Zadnje je bilo u kinu. Uzeli smo kartu prilikom ulaska u garažu, dali da nam je potvrde na blagajni, pogledali film i došli do garaže. Automat kaže platiti 30kn! Naravno u ponoć se nemaš kome žaliti. Ali sljedeći dan, ne bilo mi teško odem ja sa kartama i računom iz garaže do blagajne kina. I oni kažu mi ne možemo ništa. Molim!!! Rekla sam da ne idem od tamo dok ne dobijem 30kn. i uz svađu, ja sam dobila besplatnu ulaznicu i kupon da ako kupim 2 ulaznice jedna je besplatna. Dakle, prošla sam i bolje.
    Kasnije sam saznala da se parkirne karte ne smiju držati blizu mobitela jer se "isprazne". Pa zašto to debili ne napišu na automatima i blagajnama kina. Vjerojatno im je ponestalo tonera...
    _________________
    Mamin anđeo se spustio 11/07

    [Vrh]


    mamanatali



    Pridružen/a: 12. 12. 2005. (10:40:35)
    Postovi: 946
    Lokacija: ZG
    Postano: pet kol 14, 2009 3:00 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Pripazite ako kupujete školsku torbu u onim dućanima Cmok (Avenue Mall i CC1)!
    Na torbi stoji deklaracija da uz nju dobivate 5-djelni set (pernica, novčanik, bla...). Ja sam to na žalost vidjela tek kad sam došla doma, jer smo mi za tih 700 kn koliko smo platili dobili samo praznu torbu. Odmah sam išla zvati dućan i požaliti se, ali su mi rekli "To je proizvođač tako možda mislio, ali mi to sve prodajemo odvojeno"
    (BTW, iste takve torbe se u Mulleru prodaju skupa sa svim nabrojanim za istu cijenu, vidjela nedavno).
    Da sam upornija i jezičavija (a nisam) vjerujem da bih uspjela postići pravdu, jer oni bezobrazno zarađuju prodajući nešto što su od dobavljača dobili u cijeni torbe, ili u najmanju ruku imaju na torbi netočnu deklaraciju.
    _________________
    M. 2001.
    T. 2005.

    [Vrh]


    Kavin



    Pridružen/a: 19. 06. 2008. (21:37:49)
    Postovi: 946
    Lokacija: Zagreb
    Postano: pet kol 14, 2009 3:42 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    UUU ja bi se žalila i nema šanse da bi popustila

    nek vrate novce i kvit
    pa odeš u miller po taj komplet za istu cijenu, pa nije to 5kn već 700kn

    _________________
    "Ti si jednostavno mama i ja te volim"
    G 2006

    [Vrh]


    Lukina mamma



    Pridružen/a: 15. 11. 2005. (10:10:27)
    Postovi: 977
    Lokacija: Metropola
    Postano: pet kol 14, 2009 4:22 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    Iz iskustva znam da jako treba gledati na datume, pogotovo mliječnih proizvoda. Dešavalo mi se da sam nabasala na jogurte i slične proizvode čak i s isteklim rokom prije 4-5dana. Srećom, vidjela sam to u dućanu pa nije bilo ljutnje kad bih stigla kući. To se dešavalo u razno-raznim velikim supermarketima, pogotovo onima u sklopu shoping centara. Tamo je valjda toliko velika navala kupaca koja isto tako može jako varirati pa im je teško predvidjeti koliko će prodati koji dan. I otud police i police robe s kratkim rokom. Problem je u tom što se to uopće ne kontrolira. Uostalom, uz malo truda (ili puno već kako se uzme), mogli bi staviti na popust takve artikle uz naznaku skorog isteka roka i da vidiš što bi se kupovalo. A ovako nerijetko vidim hrpe jaja pa čak i mlijeko kako miču s polica jer je istekao rok.
    Imam nuegodno iskustvo i s kupnjom i reklamacijom Fissler posuđa, ali o tom sad neću jer mi je u tijeku žaljenje i reklamacija.
    _________________
    Miš-maš osvojio svijet 30.11.2004.

    Mala mrvica dolazi početkom 2010.
    http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20726;116/st/20100104/k/dfed/preg.png[/img]

    [Vrh]


    sorciere



    Pridružen/a: 10. 11. 2003. (18:59:50)
    Postovi: 9166
    Lokacija: zagabria
    Postano: pet kol 14, 2009 4:30 pm Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    mamanatali (napisa):
    Pripazite ako kupujete školsku torbu u onim dućanima Cmok (Avenue Mall i CC1)!
    Na torbi stoji deklaracija da uz nju dobivate 5-djelni set (pernica, novčanik, bla...). Ja sam to na žalost vidjela tek kad sam došla doma, jer smo mi za tih 700 kn koliko smo platili dobili samo praznu torbu. Odmah sam išla zvati dućan i požaliti se, ali su mi rekli "To je proizvođač tako možda mislio, ali mi to sve prodajemo odvojeno"
    (BTW, iste takve torbe se u Mulleru prodaju skupa sa svim nabrojanim za istu cijenu, vidjela nedavno).
    Da sam upornija i jezičavija (a nisam) vjerujem da bih uspjela postići pravdu, jer oni bezobrazno zarađuju prodajući nešto što su od dobavljača dobili u cijeni torbe, ili u najmanju ruku imaju na torbi netočnu deklaraciju.


    inspekcija, udruga za zaštitu potrošača. bez milosti. odmah!!
    plus info proizvođaču / uvozniku za rušenje ugleda proizvođača.

    nama su davnih dana (negdje prek puta hotela dubrovnik) izvadili neki aparatić (za kazete ili tako nešto) iz torbe, i potrgali su se da to nađu kad sam im ja "skrenula pažnju" da to ide uz torbu. naravno - dobili smo neispravan primjerak , pa sam ih pitala da li me žele gledati i slušati svaki dan, i tako nebrojeno puta... zvali su me doma kad su nam našli ispravan primjerak, i ispričavali se.
    _________________
    djeca će se i dalje rađati, unatoč milinoviću!

    [Vrh]

  19. #119
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Hm, ovo baš ne spada ovdje, ne radi se o trgovačkom centru, ali ne znam kamo da stavim, a netko je gore već spomenuo kino...

    Rezervirala sam nedavno preko neta karte za kino u Cinestaru i to 6 dana prije, tako da uspijem uloviti točnu sredinu točno određenog reda u dvorani. U srijedu pokupim karte (T-mobile srijeda, jedna karta gratis) i nešto mi se čini čudno u broju sjedala, ali nisam isprintala rezervaciju (a nikad je ni ne printam), pa nisam na licu mjesta bila sigurna da nešto ne štima.

    Dođem doma i provjerim broj sjedala koja sam rezervirala, a ono sjedala 11 i 12, a ja sam dobila 14 i 15! :shock: I sad si netko misli, pa što, par sjedala dalje, ali ja sam htjela baš ta i zato sam ih i rezervirala čim je bilo moguće. (Još sam u kinu mrko odmjerila ljude koji su sjedili na "našim" sjedalima, što je MM primijetio i rekao "Pa nisu oni krivi". )

    Baš sam bila ljuta, pa sam poslala mail na dvije adrese u Cinestaru i odmah sljedeći dan dobila odgovor - ispričali su se zbog greške i ponudili mi dvije besplatne karte za bilo koji film i bilo kad.

    Eh sad, pošto nisam znala koliko će dugo trajati to "bilo kad", odlučili smo ih što prije iskoristiti i nehotice odabrali film sa najskupljim kartama (jedini trenutno na programu koji nas zanima - U2 3D). I stvarno nije bilo nikakvih problema - isprintala sam taj mail, pokazala na blagajni i dobila karte. Eto, baš mi je drago da se Cinestar iskazao. (A ja ću ubuduće bolje paziti koji broj sjedala dobivam kad dođem po rezervaciju. )

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    evo, ja sam jučer opet doživjela Konzumovu akcijsku prijevaru, ali ovog puta na Krku
    Naime, uzela sam 2 kutije sladoleda za koje je pisalo da su na akciji 17,69 (sniženi sa 24,50)... par puta sam pogledala i pažljivo sve usporedila i pročitala... i stignemo mi na blagajnu sa hrpom stvari i dragi sve to plati, al meni nešto nije dalo mira i tražim ga račun baš da provjerim za te sladolede... i naravno, sladoledi naplaćeni po 24,50
    odem fino do blagajnice i objasnim joj da su im ti sladoledi stavljeni na akciju, ona onak pomalo bahato veli da nisu, al da bude pozvala čovjeka koji je zadužen za taj dio...i dođe čovjek brzo, ja sve objasnim, ode on pogledat, vrati se i veli - nisu vam ti na akciji... a ja njemu: ne vjerujem, jel mogu ja opet ići provjeriti pa ak sam u krivu, ispričat ću se... i tak mi dođemo tamo a iznad sladoleda ooogromna ona žuta tabla sa ooogromnom SNIŽENOM cijenom.... i sad ja njemu samo to pokažem prstom... on pogleda šokirano i veli: joj oprostite, ja sam gledao ove dolje na škrinji, ovu nisam ni vidio... i pitam ga ja: I šta sad? veli on da nema druge ovlasti nego mi se ispričati i uzeti taj sladoled nazad... i sad ja koza umjesto da vratim sladoled, velim da ću ga uzeti (nije mi se dalo tamo više natezati, jer su me klinci čekali), i samo dodam da to doista nije u redu, da se u Konzumu to prečesto događa, da znam da nije do njega osobno, ali da jednostavno nije u redu
    čovjek se još jednom ispriča i veli da zna da nije opravdanje, ali da te cijene radi samo jedna cura na cijeli Konzum... a od blagajnice sam načula kak komentira da više ne može nitko znati koliko što košta kad svakodnevno mijenjaju cijene... kaj baš svakodnevno??? krasno nam radi taj Konzum...grrr

    i sorcie (ili netko drugi tko zna) da sam se zainatila, da li sam imala pravo uzeti taj sladoled s tim da mi oni vrate razliku od snižene cijene...ipak se radilo o skoro 15kn za 2 sladoleda..i tko ima ovlasti za takve stvari?

  21. #121
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    sorcie (ili netko drugi tko zna) da sam se zainatila, da li sam imala pravo uzeti taj sladoled s tim da mi oni vrate razliku od snižene cijene...ipak se radilo o skoro 15kn za 2 sladoleda..i tko ima ovlasti za takve stvari?
    :shock:

    pa nije mi jasno da si otišla iz dućana plativši punu cijenu!!!

    naravno da si imala pravo tražit razliku, i trebala si tražiti šefa. UVIJEK mora biti NETKO u dućanu tko ima takve ovlasti, i razliku ti MORA vratiti.

    a priča o "promjeni cijena" i "nisu stigli" - valjda je stara koliko i konzum

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Kad kupijete mlječne proizvode, nikada nemojte uzeti one u prvom redu nego uvijek one odostraga. Roba se slaže tako da se ispred stavljaju proizvodi sa kraćim ili isteklim rokom trajanja, a iza oni duljeg.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    ma sorcie... znam, ali nisam imala srca zbog klinaca koji su mi došli u goste na 2 dana sad tamo raditi scenu i trošiti i svoje i njihovo vrijeme
    samo mi se već dugo nije dogodilo nešto takvo pa sam zaboravila, jel imam pravo i na povrat love...došla sam ovdje malo osvježiti pamćenje da budem spremnija drugi put...

    inače, ne ćete vjerovati ali u roku 24h mi se dogodilo da su mi 2 prodavačice u 2 totalno različita dućana pogrešno napravile račun... i to za nekih 30-40 kn (svaka) I TO U MOJU KORIST, a ja skužila tek kad sam došla doma :shock: ...to mi se nije dogodilo već godinama

  24. #124
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa
    ma sorcie... znam, ali nisam imala srca zbog klinaca koji su mi došli u goste na 2 dana sad tamo raditi scenu i trošiti i svoje i njihovo vrijeme
    pa i to je način edukacije djece .
    moraju vidjeti na primjeru da se boriš za svoja prava, a ne da popuštaš.
    kaj misliš da bi kikica reagirala u magmi - da nije vidjela reakcije od mene?

    a ovo za račune u tvoju korist - ne znam koji su dućani, i kak se to može dogoditi. :/ jedino ak su imali sniženja cijena koje nisu stigli promijeniti .

    u banku sam uredno vratila 100 previše isplaćenih kuna, teti na kiosku previše izvraćen kusur...

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    sorcie, nismo svi tak ustrajni kao ti... ovo ti je naravno kompliment - da ne bi drukčije shvatila

    prva ženska očito jednu majicu (od sveukupno 3) nije uopće ukucala...iako mi nije jasno kako kad je sve 3 majice imala u rukama
    a druga je pogrešno obračunala popust što mi isto nije jasno kako, jer je također imala 3 stvari u rukama... samo je na cijenu trebala oduzeti 20%... nemam im kada vratiti jer sam odmah otišla na more i nema me skoro do početka 9. mjeseca.... i iskreno, niti se sjećam kak su žene izgledale ni ništa tak da to ne budem vraćala... da sam odmah skužila, naravno da bih vratila novce

  26. #126

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    ja se uredno trudim istjerati na svoje...mrzim kad me pokušaju zavaljati za novce, rokove trajanja i slično.

    doduše što se tiče hrane kupujem ju u Mercatoru i nisam nikad imala s njima problem. uvijek je sve po redu i propisu.

    ali zato recimo poludim u gramatu i nedavno sam tamo napravila frku zbog 24 lipe.

    non stop nešto tamo kupujemo jer renoviramo kuću pa stalno neš fali, i uredno ostavljam sitniš na blagajni, ono 10, 20, 50 lipa.
    dođem neki dan i račun 200,26 kn.
    ja dam ženi 400 kuna i ona mi vraća 199,50.
    e tu mi puko film.
    razbije mi 200 kuna zbog 26 lipa i onda mi ne vrati 24 lipe.
    i ja stojim i čekam.
    blagajnica: nešto nije u redu?
    ja: da , kusur mi vratite molim vas.
    blagajnica: pa vratila sma vam.
    Ja: niste, još 24 lipe, molim
    ona: oprostite ali nemam sitno, mogu li vam ostati dužna
    ja: oprostite ali nemožete, razbili ste mi 200 kuna zbog 26 lipa a sad bi mi bili dužni 24 lipe. vratite mi onda 50 lipa pa ću ja vama bit dužna 26 lipa.

    i izbroji ona 24 lipe i vrati mi. MM je krepavao od smijeha pored mene.

    a na OMV benzinskoj imaju još bolji sistem.
    oni vam kasiraju i prije nego zaključe račun kažu iznos za platiti koji uredno zaokružuju na višu cifru.
    tamo sam isto poludila i kad mi je žena vratila kusur ja tražim račun. vidim fali cca 30 lipa.
    velim njoj da mi vrati ostatak i održim joj bukvicu kako mi je dosta toga, i da je njeno da mi vrati sve do lipe a moj je izbor hoću li joj ostaviti sitniš ili ne.
    i da ću ih lijepo prijaviti inspekciji.

    eto, ove me stvari uredno raspale i uredno se isposvađam koliko god to smiješno izgledalo ljudima iza mene šta se ja sad svađam za par lipica.

  27. #127
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj bleeda prvotno napisa
    a na OMV benzinskoj imaju još bolji sistem.
    oni vam kasiraju i prije nego zaključe račun kažu iznos za platiti koji uredno zaokružuju na višu cifru.
    Mi zbog toga na OMV-u u Hrvatskoj iskljucivo placamo karticama.
    MM prodje losije, radi razlike u tecaju, ali ja zato popeglam debitnu izdanu u HR, i sve stima do u lipicu.

    U Italiji vracaju sve do u cent (imam posebnu kasicu prasicu samo za te kovanice od 1 i 2 centa ), i zato me, kad sam u Hrvatskoj, ova vrsta lopovluka prilicno smeta.

  28. #128
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa
    evo, ja sam jučer opet doživjela Konzumovu akcijsku prijevaru, ali ovog puta na Krku
    Taj Konzum na Krku je nov, ali kad u njega uđem, odmah poželim izaći van. Kad sam vidjela muhe koje hodaju oko mesnice i kruha. :zbljuv:
    Jel bi kupio meso u paketu ili na mesnici. Ne znaš što je gore.

    A prodavačice se prehajaju, čekam kruh (i još 5 ljudi), prodavačice nema, evo nje, punih usta. I stalno hodaju okolo s gablecom u rukama, jučer su se dvije udvarale tipu na voću, slaže on jabuke, a one očijukaju s njim, jedna ga je čak lupila po riti.
    Also, dakle, Pred kupcima.

  29. #129
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Kupila sam u Marks&Spenceru 7 komada bijelih bodića za 130 kn i ne budi lijena, odlijepim crni kružić zalijepljen na vrećici, koji je očito prekrivao nešto. I ispod piše "outstanding value" i cijena od 6 funti.
    I sad ono zbrajam, cijena s pdv-om bi bila kod nas oko 63 kn bez ikakve zarade za preprodavača, a oni prodaju po duplo višoj cijeni!
    Ok razumijem da plaćaju na to još dosta troškova, ali baš toliko veća cijena?!
    Došlo mi je da pošaljem mail nekud u središnjicu M&S u UK i pitam ih da li njihovi preprodavači smiju to raditi ili bi trebali prodavati po nekoj preporučenoj cijeni? :/
    U drugim dućanima se uvijek vide i cijene izražene u drugim valutama i uvijek je cijena tu negdje, ali ovo?

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    I sad ono zbrajam, cijena s pdv-om bi bila kod nas oko 63 kn bez ikakve zarade za preprodavača, a oni prodaju po duplo višoj cijeni!
    Da imaš svoju trgovinu, pošto bi ti prodavala stvari kupljene vani za 6 funti? Za 7? 8?

  31. #131

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    U drugim dućanima se uvijek vide i cijene izražene u drugim valutama i uvijek je cijena tu negdje, ali ovo?

    kako možeš očekivati da će ti 7 bodića prodati po, recimo, 80 kn, kad u običnom dućanu, npr. Nama, no name body košta od 20 kn pa na više. i teško da ćeš jeftiniji igdje naći-osim ovih u M&S.

  32. #132
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    I sad ono zbrajam, cijena s pdv-om bi bila kod nas oko 63 kn bez ikakve zarade za preprodavača, a oni prodaju po duplo višoj cijeni!
    Da imaš svoju trgovinu, pošto bi ti prodavala stvari kupljene vani za 6 funti? Za 7? 8?
    Gle M&S u Engleskoj i ovdje bi trebali imati približno iste cijene. Ako imaju u Sloveniji, red bi bio i kod nas.
    Inače, istina je da na njihovim stranicama, inače cijene odgovaraju našima. Uspoređivala sam pred par mjeseci baš bodiće, i zaključila da mi se ne isplati naručivati iz Engleske. Ali ako je u Engleskoj bila akcija, neka onda bar skinu naljepnicu.

  33. #133
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Nisam rekla da ne smiju stavljati maržu, ali ako je nešto akcijski pakirano neka si onda stave ne znam 30% zarade i cijena bi opet bila manja od 100 kn. Ali mislim dići cijenu više od 100%, to mi nije baš ok.
    Vani su ovakvi special price offeri normalni, samo kod nas na njima zarađuju. I zašto bi to trebalo imati veze s tim kakve su kod nas cijene "no name" bodića u drugim dućanima? Ako M&S ima takav offer na internet trgovini i ako su nabavili po takvoj cijeni (a jesu ako su to nalijepili gore), onda po meni nije u redu prodavati po toliko višoj cijeni.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    Nisam rekla da ne smiju stavljati maržu, ali ako je nešto akcijski pakirano neka si onda stave ne znam 30% zarade i cijena bi opet bila manja od 100 kn. Ali mislim dići cijenu više od 100%, to mi nije baš ok.
    Vani su ovakvi special price offeri normalni, samo kod nas na njima zarađuju. I zašto bi to trebalo imati veze s tim kakve su kod nas cijene "no name" bodića u drugim dućanima? Ako M&S ima takav offer na internet trgovini i ako su nabavili po takvoj cijeni (a jesu ako su to nalijepili gore), onda po meni nije u redu prodavati po toliko višoj cijeni.
    30% im je zarada. Ostalo su troškovi.

  35. #135
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    I sad ono zbrajam, cijena s pdv-om bi bila kod nas oko 63 kn bez ikakve zarade za preprodavača, a oni prodaju po duplo višoj cijeni!
    Da imaš svoju trgovinu, pošto bi ti prodavala stvari kupljene vani za 6 funti? Za 7? 8?
    Ma daj, pa tih 6 funti je u Engleskoj MALOPRODAJNA cijena, a ne cijena koju plaća uvoznik! On ih dobije puno, puno povoljnije i stvarno je bezobrazno da ih ovdje prodaje za tako visoku cijenu.

    To je razlog zbog kojeg ja uopće više ništa ne kupujem u M&S u Zg.


    Inače, prije par mjeseci sam definitivno prestala kupovati u Mercatoru. Ne sjećam se kad sam tamo posljednji put kupila neki mliječni proizvod (najčešće sir) koji nije bio pokvaren. Za sitne stvari (pokoji jogurt) nisam reagirala, ali za sir koji po kg košta 150 ili 200 kn naravno da jesam - i da, svaki put sam dobila novac natrag, ali uz krajnju neljubaznost (riječ je o Mercatoru u Vukovarskoj). Par puta sam već pri pokušaju kupovine vidjela da se još u dućanu na svim komadima ulovila plijesan! Kad to pokažeš prodavačici, ona samo okrene očima bez ikakve druge reakcije. Ne daj Bože da bi maknula pljesnjive proizvode, kad se na njih uvijek može uhvatiti neka bakica koja malo slabije vidi.

    Prije par dana u porečkom Mercatoru kupujemo jogurte i Flora hoće baš i jedino Dukatov acidofil. Uzmem ja desetak komada (aha, mi ih jedemo u ovećim količinama ), kadli skužim da je svima rok trajanja prošao tjedan dana ranije! Ne dan-dva, nego tjedan dana!

    Tik do mene neka prodavačica je slagala vrhnje na policu, ja je upozorim na jogurte, ona me pogleda kao da pričam kineski, baci pogled na jogurt, okrene očima (u stilu "još jedan naporni kupac") i mrtva-hladna, bez isprike ili bilo kakve druge riječi, nastavi slagati svoje vrhnje.

    Uglavnom, Mercator mi je prekrižen. Zauvijek. Ali lijepo je od njih da zapošljavaju ljude s posebnim potrebama. Kao što iz prakse vidim, većina prodavačica im je nijema.

  36. #136
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Ali lijepo je od njih da zapošljavaju ljude s posebnim potrebama. Kao što iz prakse vidim, većina prodavačica im je nijema.
    sanja, sanja

  37. #137
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    sanja

    baš me to čudi
    ja stalno kupujem u mercatoru i nisam imala loših iskustava
    jedino se zna desiti da se na siru počne hvatati pljesan prije isteka roka
    a uredno je u frižideru
    jednom sam išla tako vraćati, ali nisam imala račun
    i najprije je bilo natezanje, kao ne može bez računa, a ono u njihovom papiru i lijepo piše na naljepnici mercator vukovarska
    i ajde kao dat će mi isti sir istu težinu, meni to odgovaralo
    i pitam ja žensku na delikatesama da li će mi stornirati stari sir, a provući novi na blagajni
    kaže da ne može stornirati bez računa i neka samo stavim u torbu i ne moram pokazati na blagajni
    ne moram reći da je na blagajni počelo svirati, da je dotrčao zaštitar, a ja iz torbe vadim komad sira
    srećom odmah je dotrčala i ženskica s delikatesa i objasnila stvar
    ali da su me kupci čudno gledali, jesu
    i da je meni bilo turbo neugodno, je

    jednom sam htjela uzeti slatko vrhnje, prošao je rok
    govorim o mercatoru
    i rekla sam gospođi koja je tamo taman slagala stvari na policu
    odmah je počela to micati i ispričavati se

    tako da ja s mercatorom imam (uglavnom) dobra iskustva

    jednom mi nisu htjeli naplatiti rižu po akcijskoj cijeni koja je bila na polici, jer je akcija prestala dan prije
    ali ja sam imala sorcie u glavi, odvela šefa do police na kojoj piše akcijska cijena
    on je išao s tom forom da nisu stigli, ali ja se nisam dala
    i dobila rižu scotti po akcijskoj cijeni

  38. #138
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    tako da ja s mercatorom imam (uglavnom) dobra iskustva
    Ja obožavam sir s orasima, ali budući da je skup, kupujem ga kad se želim počastiti (kad dovršim neki veći posao i sl.). Uglavnom, kupim komadić sira koji košta 40-50 kn, stavim ga u frižider, uspavam djecu i hoću malo guštati u miru i siru ( ), a kad ono - plijesan!

    Naravno da su i meni svaki put zamijenili (ponekad bih uzela istu količinu sira, a ponekad lovu), ali uz okretanje očima i krajnju neljubaznost.

    Ako već kupujem kod njih i ako zbog njihove greške moram još jednom dolaziti na drugi kraj grada, očekujem barem ispriku. Pa nisam ja svoje vrijeme našla na cesti da nakon gotovo svake kupovine moram još jednom hodočastiti u dućan radi ispravljanja tuđih grešaka!

    Da ne duljim - sir već odavno ne kupujem, što se pozitivno odrazilo i na novčaniku i na mojoj pozadini ( ), a i od Mercatora sam odustala.

    Nisam bila već neko vrijeme, sve do ove epizode u Poreču. (A da ne kažem da su me ovi u Poreču još prošlog ljeta izbezumili, jer ne prihvaćaju plastičnu ambalažu, iako bi po zakonu trebali - naime, svi dućani veći od 200 kvadrata, ako se ne varam, moraju uzimati boce.)

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    eh da... i samo da se nadovežem na ovu temu oko M&S kod nas i u UK... mene je sad dok sam bila tamo upravo šokiralo to s cijenama... mislim, kod nas em imaš mali izbor M&S stvari, em su im cijene ne duplo nego trostruko i višestruko veće nego kod njih... i kad im stvari imaju tu etiketu outstanding value to im nije nikakav popust ili sniženje, nego jednostavno uvijek imaju neke stvari koje su tak isplativije i doista je sramotno da npr. takav paket bodića sa 6 funti naraste na 130kn i da se kod nas M&S prezentira kao ne znam kakva marka...
    a što se tiče samih stvari, jako mi se sviđa njihov donji veš, čarape, odjeća za bebe i djecu, te općenito pamučne stvari mi se čine dosta kvalitetne
    a da ne pričam i da mi se sviđa njihova linija za uređenje doma

    sad sam si tamo kupila dosta toga po tim full niskim cijenama (bez ikakvih popusta) i baš žalim što M&S kod nas nije na takvoj razini kao što je kod njih, jer nazivali to neki markom za tamošnju radničku klasu ili ne znam kako, mislim da se ipak da naći dosta i lijepih i kvalitetnih stvari po pristupačnim cijenama (kod njih)..

    i da, s mercatorom još nikad nisam imala problema, ali vjerojatno zato što otkad sam se preselila u novi stan nijedan mi nije baš preveč blizu, rjeđe kupujem kod njih, a češće u raznim konzumima

    i ono što je mene šokiralo i što mi se po prvi put u životu dogodilo... dragi iz metroa donio krumpir u doslovce tekućem stanju... ne znam jesam li u životu osjetila gori smrad

  40. #140
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Što se tiče Mercatora, ja sam od njih naručivala preko weba neko vrijeme, ali isto su počeli zezati da rokovima trajanja. Znali bi mi donijeti stvari kojima rok izlazi za dan-dva, a jednom i male maslace kojima je rok već istekao.

  41. #141
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ok, otišli smo daleko od akcijskih prijevara - pa ak se možemo vratiti...

    u zadnje vrijeme se i u mercatoru i u lidlu reklamiraju pileći filei na akciji - ali od njih ni traga ni glasa... u lidlu sam našla cijenu, u mercatoru ni to... :?

  42. #142
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    u zadnje vrijeme se i u mercatoru i u lidlu reklamiraju pileći filei na akciji - ali od njih ni traga ni glasa... u lidlu sam našla cijenu, u mercatoru ni to... :?
    Kako ne, ja ih u Mercatoru kupila u nedjelju. :?

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    Pa to i jest bit akcije u trgovačkim lancima, snize 5 artikla koje izreklamiraju, a podignu cijenu nekim drugim artiklima da se pokriju.
    ovo nije točno-jer sniženu cijenu "ne plaća" trgovački lanac već dobavljač snižene robe. možda postoje iznimni slučajevi, u kojima je ovo gore točno, ali to je jedino kad odnos trg.lanac-dobavljač nije baš najbolji.

    ono što mene zanima, a vezano je za prevare u centrima tj. za nedostatak roba na akciji-smjemo li mi kao potrošači nešto učinit-tužit? obratit se na zakon o potrošačima?

    jer, ako ja kao dobavljač plaćam penale kad ne isporučim dogovorenu robu na akciji, zašto ne bi i trg.centar bio kažnjen ako nisu "povukli" dovoljno robe?

    ok, utopija, ali malo me to frustrira.

  44. #144
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    kaj obično negdje ne piše sitnim slovima: do isteka zaliha. I onda se obično trgovački lanci pozivaju na to

  45. #145
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Ali zašto bi dobavljač toliko snižavao cijenu svoje robe? Mislim da je to akcija isključivo trgovačkog lanca da dobije što više kupaca i to rade isključivo radi promidžbe.
    A što se tiče količine, oni se zaštite "do isteka zaliha" a nigdje ne stoji koliko takve robe je na zalihi...

  46. #146

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj Nia_Zg prvotno napisa
    Ali zašto bi dobavljač toliko snižavao cijenu svoje robe? Mislim da je to akcija isključivo trgovačkog lanca da dobije što više kupaca i to rade isključivo radi promidžbe.
    A što se tiče količine, oni se zaštite "do isteka zaliha" a nigdje ne stoji koliko takve robe je na zalihi...
    zato što je tako. ja sam dobavljač. i radim s trg.lancima.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    kaj obično negdje ne piše sitnim slovima: do isteka zaliha. I onda se obično trgovački lanci pozivaju na to

    da oni se pozivaju na to, ali u isto vrijeme dobavljač se mora obavezat da će isporučivat robu dok traje akcija. znači da bi tog određenog artikla stalno trebalo biti u centrima. znači da je u pitanju nečija nesposobnost-od predviđanja količina za akciju, preko naručivanja, isporuke, itd...

  48. #148
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    maknula sam zabludjele postove o M&S-u i ostalome. molim vas da se držite teme.

  49. #149
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja sam se nedavno užasno naživcirala kad sam vidjela da su u Emmezzeti na akciji stolice koje sam si gledala već mjesecima prije za kupiti. A ono, ta cijena koja je bila i prije, stavljena sada kao cijena na sniženju. Neka više upisana cijena kao fol prekrižena i stavljena ta ista, opet. Pitam ženu na info pultu, sva bijesna, da koga oni tu muljaju, a ona će neka idem pisati u knjigu žalbe jer ona je samo radnica. Kao zna ona za to, ali ne može ništa, nije to njena ideja.

    Nisam otišla, jer mi je bilo muka od svega, nije mi se dalo natezati. Jadni su u svakom slučaju. Nisam ih uopće kupila.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    U Metrou to redovno rade , kako sam tamo svaki dan znam cijene i onda poludim kad u akcijskom katalogu iziđe toalet papir po redovnoj cijeni.
    Ja sam klimu platila zadnji dan akcije 5600 kn , sutra , kad je akcija završila , cijena joj je pala na 4200 ( u Ecosu )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •