Stranica 13 od 28 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1355

Tema: akcijske prijevare velikih centara....

  1. #601
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj Ana i mamino zlato prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se što bolje zaštiti ? Imate li neke brze trikove i savjete ?
    1. Pročitaj cijeli topic
    2. Obavezno, još dok si u trgovini, pregledaj račun

  2. #602

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Takko je katastrofa. Roba nekvalitetna kineska, smrdi, skupa. Kupila sam tamo mužu trenirku koja se stisla nakon pranja na 40 za jedno 4 broja

    Vidiš, a meni je njihova dječja roba skroz ok. Tamo obično Andriji kupujem ovu svakodnevnu robu (hlače, majice), i zbilja mi se dobro drži, s obzirom da se pere nakon svakog nošenja.

  3. #603

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Ja upravo iz Takka i valjda sam onda ubola sve iz kataloga jer mi je sve sniženo za 30 posto provjerila na kasi.
    Kupila za curu zimske štramplice za 6 i nešto kuna,košulju za poklon dečkima 2 majice i curi majicu.Majice sa 39.99 na 27 i nešto i košulja isto tako.Uopće nisam ni znala za popust nego sam slučajno prošla i vidjela pa ajde reko da i ja vidim.

  4. #604
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Isuse, ljudi.

    Ja sam valjda najnaivnija vrsta kupca: nikad niš ne provjeravam, a kamoli da uspoređujem cijene na 'akciji' i izvan nje (ili da uspoređujem cijene između dva supermarketa).

    Na takve oni valjda i računaju .

    Tko zna koliko su me samo preveslali dosad ...

    e, ovako i ja...
    i sad se tu čudom čudim čega sve ima! prestrašno!!!

  5. #605
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    svakih koliko ducani moraju provjeravati vage (bazdariti), postoji li zakonski odredjeno vremensko razdoblje

  6. #606
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    nije trgovački centar, no pazite kad kupujete (zagreb)parking kartu. ja obično pogledam vrijeme do kojeg mogu parkirati, i odem... jučer sam slučajno bacila pogled na sat - i ostala paf...

    u 16.32h mi je napisalo da sam kartu kupila u 16.25h - i da mogu parkirati do 17.00h.
    i ne, nije problem u mom satu (uvijek uspoređujem s točnim vremenom). dakle uzeli su mi 7 minuta, ili u prijevodu - prevarili me za cca 20%.

  7. #607
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Danas u Itersparu u Areni sva svježa mlijeka od Vindije imaju rok trajanja do sutra. Kad sam pitala za to, rekli su da oni nemaju obavezu označiti kratak rok trajanja. Pa jel ja moram za svaki prokleti proizvod provjeriti rok trajanja? Svaka čast Lidlu.

  8. #608
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Danas u Itersparu u Areni sva svježa mlijeka od Vindije imaju rok trajanja do sutra. Kad sam pitala za to, rekli su da oni nemaju obavezu označiti kratak rok trajanja. Pa jel ja moram za svaki prokleti proizvod provjeriti rok trajanja? Svaka čast Lidlu.
    kod njih je to mlijeko uvijek do sutra rok trajanja...ja onda izvučem one šta su iza

  9. #609

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Meni su jednom u konzumu na to rekli da ne smije PROĆI rok trajanja, dakla čak i jogurt kojem je rok prolazio taj dan kad sam pitala, bio je "ispravan"

  10. #610
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    kod njih je to mlijeko uvijek do sutra rok trajanja...ja onda izvučem one šta su iza
    ma kopala sam i ja, ali su i ona iza trajala do sutra. Valjda im je napeto prodati ih. A i čini mi se da je poskupilo. Sigurno je skuplje nego u Konzumu

  11. #611
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Zet slično kao Zagrebparking, imam vrijednosnu kartu, u busu platim 1 vožnju i napiše mi na aparatu da vrijedi do 13.57, u drugom busu idem potvrditi kartu i tamo napiše da mi karta još vrijedi i to do 13.43 h.

  12. #612

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Što se tiče rokova nisu dužni navesti da im je rok do sutra i slično.Njihova dobra volja je ako snize proizvode ali onda moraju i navesti zbog čega i do kad je rok ,a vjerovatno imaju dogovor s Vindijom i ostalim dobavljačima mlijeka pa im oni to uzimaju nazad kad istekne rok.

  13. #613
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    ma kopala sam i ja, ali su i ona iza trajala do sutra. Valjda im je napeto prodati ih. A i čini mi se da je poskupilo. Sigurno je skuplje nego u Konzumu
    bome je poskupilo, mislim da je neki dan u intersparu bilo 6.19 kn, otišla sam u konzum, tamo je 5.69

  14. #614
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Pa u Konzumu se meso oduvijek prodaje s rokom do sutra. I ne na akciji, ista je cijena jel traje do sutra il jos 3-4 dana.

  15. #615
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ja u Getrou vec odavno za sve mlijecne i ostale proizvode s kracim rokom automatski posezem za onim skroooz otraga jer im je apsolutno sve naprijed rok taj dan ili do sutra...

    A jednom sam kupila Ledove smrznute pogacice od lisnatog tijesta kojima je rok istekao prosle godine.... I nisam to ni skuzila dok se nisu ispekle i ostale onako plosnate
    I onda u kanti isla trazit pakiranje i rok....otad sve gledam....

  16. #616
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Svaka čast Lidlu.
    pa i tamo moraš paziti. vrlo često "zaborave", ili "nisu stigli" ili "kolegica baš sad planira naljepiti"...
    ja sve provjeravam, i onda ih ganjam po dućanu za naljepnicu ... zakaj bi za meso koje mi treba večeras - platila punu cijenu - a rok mu ističe npr. preksutra. drugo je kad kupujem za duže vrijeme...

  17. #617
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    malo sam danas pukla ... ostavila sam lidlu komentar i "obećanje" da ću ovo objaviti na forumu, pa objavljujem...


    dragi lidl hrvatska, vi kao da se trudite OTJERATI KUPCE... ako je tako, zanemarite nastavak mog komentara. ako nije - onda molim odgovore.
    danas sam svrtila u lidl na novoj cesti (zagreb). po nekoliko uobičajenih artikala... kako sam baš taj čas bila gladna - uzela sam dva svježa kroasana, preko kojih je vjerojatno prešao valjak jer su bili tako spljošteni (nisu pakirani, nego ih se vuče onom lopaticom :/ ). kad sam uzela sve što mi treba, dodala sam i nekoliko artikala koji su na akciji, a dobro će mi doći. uzela sam i paket purisovih šnicla, na kojima je datum 08.05.. kako je danas 06.05. (a 6.5.+2D=8.5.) - očekivala sam -30%. no naljepnice nije bilo, pa sam ljubazno zamolila vašu djelatnicu da ju stavi na artikl. ona je otišla po voditelja.... koji mi je "objašnjavao" kako "kolegica to radi kasnije". inzistirala sam na naljepnici, jer PRAVILA S DANIMA JE POSTAVIO LIDL. na kraju sam ipak dobila tu famoznu naljepnicu, prilično nepristojno (u prolazu je naljepio naljepnicu, a na moje "hvala lijepa" se okrenuo i otišao dalje bez riječi).

    mene zanima koje je pravilo stavljanja naljepnica, jer u hladnjaku je ostalo još nekih 6-7 paketa s istim datumom. ne vjerujem da u lidlovim dućanima rade ljenčine i nekulturni ljudi - no ostaje mi gorak okus da u pozadini stoji "nalog s vrha" da se naljepnice lijepe kasnije, te da se kupce na neki način "odbija" sličnim obrazloženjem kao što sam ga i ja dobila.

    a sad odoh "dogodovštinu" prepričati na još jednom forumu na kojem je netko pohvalio lidl zbog ovih naljepnica... :/

  18. #618
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ko da sam vraga zazavala onom svojom pohvalom od nekidan.
    i da, meni se još nisu javili iz Interspara iako sam označila da želim odgovor na svoj komentar.
    Posljednje uređivanje od rossa : 06.05.2012. at 22:31

  19. #619
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Ja sam najgore iskustvo imala u Kauflandu na Ravnicama, uzela sam njoke kojima je rok trajanja izlazio za 5! dana i došla na blaganu, te slučajno okrenula paket naopačke, na stražnju stranu, a tam se vidjelo između šarenog tiska na vrečici se vidjela pljesanj! Tražila sam voditelja dučana, nije bio u smjeni (baš zgodno), prodavačica se ispričavala, rekla da će maknuti s police, ja sam čitava kolica sa stvarima ostavila ispred blagajne i otišla, od tad više ne kupujem u Kauflandu bilo što od hrane.

  20. #620
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    ko da sam vraga zazavala onom svojom pohvalom od nekidan.
    aha!!

    Ovim putem Vas obaviještavamo kako trgovina nije napravila pogrešku što u trenutku Vaše kupovine naljepnica -30% nije bila naljepljena na proizvod koji se kupili, pošto ista prema našim pravilima nije još trebala biti naljepljena.
    Navedena naljepnica se na proizvod lijepi 2 dana prije isteka roka, što uključuje i dan otisnut na ambalaži.
    Također, ispričavamo se zbog ponašanja našeg djelatnika. Takav način poslovanja ne pripada načelima našeg poduzeća, jer zadovoljstvo naših kupaca nama je najvažnije. Nastojat ćemo da se takve situacije više ne ponove te ćemo djelatnicima skrenuti pozornost na njihove greške i na pravila ponašanja.

    Nadamo se da ćete, unatoč nastaloj primjedbi, i dalje ostati naš vjeran kupac.

    e pa ja nisam bila zadovoljna odgovorom na moju "nastalu primjedbu" :


    Nažalost, konkretniji odgovor Vam ne možemo dati.
    Možemo Vam samo reći da u trenutku Vaše kupovine naljepnica 30% još nije trebala biti naljepljena.
    Trgovina se striktno drži zadanih pravila i svi proizvodi u trenutku kada moraju imati naljepnicu 30% naljepljenu na sebi, istu i imaju.
    U nadi da smo Vam ipak ponudili traženi odgovor,
    srdačan pozdrav
    Lijep pozdrav,

    eto, dobila sam dva odgovora, pisana različitim fontovima (malo Arial 12, malo Dialog 12 !?), a na kraju i srdačan i lijep pozdrav... khm...

  21. #621
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Sorci, to netko opako copy/past radi u Lidlu sa njihovih predložaka o isprikama očito, zato imaš 2 vrste fontova

  22. #622
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    pa tak mi je i izgledalo :/ .... kaj imaju vrtićare zaposlene??? studenti bi ipak trebali znat poravnat fontove ...

  23. #623

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    nemoj po vrtićarcima, oni su u današnje vrijeme informatički jako potkovani
    a studenti, ima ih svakojakih bome

  24. #624

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,022

    Početno

    Cure a sta je s bezinskim pumpama varaju li oni i koji najvise da pripazim

  25. #625
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj malo janje prvotno napisa Vidi poruku
    Cure a sta je s bezinskim pumpama varaju li oni i koji najvise da pripazim
    OMV u Hrvatskoj - kod njih izbjegavam placati gotovinom jer jako bezobrazno zaokruzuju cifru (ne na lipe, nego na kune)... Kod njih placam samo karticom, koliko kosta - toliko mi mogu skinuti.

  26. #626
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    OMV? pa recimo to ovako... moj tutač troši po zimi po gradu 10l/100km
    natočila nedavno 15l na OMV-u - izdržalo 130km... od bi-biiiii do bi-biiiii nemaaaa...

    nisam htjela napuniti, imala sam neki čudan filing

    obično idem u INU ili kod antunovića.

  27. #627
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Znači opet. Nisam jedini koji je to skužio.

    Lani sam popi.dio kada je malac pilao za onaj ruksak/torba na kotačiće koji se mogao kupiti na njihove točkice. Auto nije vukao kao što je to normalno (to se kuži na autoputu) i trošio sam nešto više goriva. Kupio sam mu tu torbu i prestao tamo točiti.

    Zimus sam opet točio i nisam skužio razliku, ali sam se droncao uglavnom po gradu.

  28. #628
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    mi smo lijevali plin na OMV isto auto lošije vukao na autocesti

  29. #629
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    BILLA - imali su happy hour subotom od 17-19h. imaju ga i sada.
    imali su 10% popusta na SVE (osim cigareta, bonova i sličnog).

    SAD imaju 10% popusta na sve OSIM na akcije, cigarete, bonove... bla-truć...

    nisu mijenjali ono "sve" - ali su zato dodali sitnim slovima da se popust ne odnosi na artikle na akciji... naš lopovluk u akciji...

    nisam bila jedina koja je "popušila", jer sam sa svih blagajni slušala isto pitanje: pa zar nije 10% na SVE?????


    BIPA - reklamira ogromne popuste vikendom... no prije odlaska u BIPU svakako provjerite i KOZMO (da ne povjeruješ!) - jer za pojedine artikle razlike budu i po 10kn ... u korist kozma...

  30. #630
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Da BIPA je digla cijene ne za 1-2 kune u odnosu na ostale nego minimalno za 5-10 kuna (pa i više).
    Baby dani su jedna velika lakrdija i cirkus.
    Recimo u konzumu(koji je meni skup ducan) **** vlažne maramice 4 pack su 45 kuna, a iste takve u bipi ni više ni manje nego 55 kuna

  31. #631
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    off topic: pampers maramice 6 pack su u dm-a 50 kn

  32. #632
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    BILLA - imali su happy hour subotom od 17-19h. imaju ga i sada.
    imali su 10% popusta na SVE (osim cigareta, bonova i sličnog).

    SAD imaju 10% popusta na sve OSIM na akcije, cigarete, bonove... bla-truć...

    nisu mijenjali ono "sve" - ali su zato dodali sitnim slovima da se popust ne odnosi na artikle na akciji... naš lopovluk u akciji...

    nisam bila jedina koja je "popušila", jer sam sa svih blagajni slušala isto pitanje: pa zar nije 10% na SVE?????
    Nisam pojma imala da su to promijenili! Planirala sam ići prošlu subotu, sva sreća da nisam.

  33. #633
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    A tu (slika sa njihovog sitea!) uopće ne piše da se tih 10% ne odnosi na artikle na akciji!

    http://www.billa.hr/wnbinaryweb/109/3554989.jpg


    Bipa isto zeza sa popustima, nekad čak ne daju ljudima da iskoriste rođendanski poklon bon ako je neki od artikala već snižen.

  34. #634
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    tako je nedavno TISAK imao akciju 50% na SVE igracke

    ali lego nije bio na popustu
    niti hello kitty
    a pola igracaka koje su bile na policama na kojima je visilo ''SVE 50 %'' nisu uopce bile na snizenju

    uzasno sam se zurila pa nisam pa nisam imala vremena da se posvadjam
    gade mi se

  35. #635
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    A tu (slika sa njihovog sitea!) uopće ne piše da se tih 10% ne odnosi na artikle na akciji!

    http://www.billa.hr/wnbinaryweb/109/3554989.jpg


    Bipa isto zeza sa popustima, nekad čak ne daju ljudima da iskoriste rođendanski poklon bon ako je neki od artikala već snižen.
    Bipa i Billa = ista firma (Rewe grupa)

  36. #636
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    kaufland, paket dukat trajnog mlijeka u boci, 8 komada, piše cijena 41.99 a u zagradi 4.99 kn litra

  37. #637

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj nahla prvotno napisa Vidi poruku
    kaufland, paket dukat trajnog mlijeka u boci, 8 komada, piše cijena 41.99 a u zagradi 4.99 kn litra
    Valjda hoće reći da je cijena paketa povoljnija po litri nego kad se kupi 1 litra. Ja bih to tako shvatila.

  38. #638
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    Bipa i Billa = ista firma (Rewe grupa)
    Aha, znam da su ista firma. Inače su mi skroz ok, ali ovo sa popustima im je stvarno bezveze.

  39. #639
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda hoće reći da je cijena paketa povoljnija po litri nego kad se kupi 1 litra. Ja bih to tako shvatila.
    ne može se kupit odvojeno, u tome je stvar, nego piše jedinična cijena, jer mora pisat

  40. #640
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Konzum Avenue Mall, najavljena je kojekakva hrana na akciji od danas pa još nekoliko dana. Namjeravali nahraniti sebe i ekipu, kad mi tamo, a ono:
    "Nema vam toga, dans je musaka"
    - OK, znam da nisam blesav, ali odem provjeriti i stvarno, vraćam se nazad i nova priča:
    "Nemamo danas onu pravu kuharicu, a ova ne zna to skuhati"
    - mislim si ako ova ne zna skuhati obične rezance u običnoj vodi i na njih nabaca lososa iz konzerve - je li sigurno IŠTA pojesti kod njih :bljuc:

    Ukratko, tko stvarno kani tamo jesti neka prvo provjeri na informacijama - možda im se kuharica otrovala onom musakom :bljuc:

  41. #641
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Konzum Avenue Mall, najavljena je kojekakva hrana na akciji od danas pa još nekoliko dana. Namjeravali nahraniti sebe i ekipu, kad mi tamo, a ono:
    "Nema vam toga, dans je musaka"
    - OK, znam da nisam blesav, ali odem provjeriti i stvarno, vraćam se nazad i nova priča:
    "Nemamo danas onu pravu kuharicu, a ova ne zna to skuhati"
    - mislim si ako ova ne zna skuhati obične rezance u običnoj vodi i na njih nabaca lososa iz konzerve - je li sigurno IŠTA pojesti kod njih :bljuc:

    Ukratko, tko stvarno kani tamo jesti neka prvo provjeri na informacijama - možda im se kuharica otrovala onom musakom :bljuc:
    Trebali ste otići u KFC, bar bi znali kaj jedete.

  42. #642
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    moj brat koji radi u Konzumu (ne u Zagrebu) kaže da tamo nikad ništa osim pečene kokoši ne bi jeo.

  43. #643
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    Ajde ljudi, sta se cudite, todoric ima oligopol ( Tisak, konzum, danenabrajamdaljestasvene), a ide prema monopolu. Krsi sve zakone trzisne utakmice. Moze sto hoce, libo ga njonjo. :/

  44. #644

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    134

    Početno

    Jučer ja dobijem katalog od spara i u njemu dječje trenirke po 119,99.
    I dobro, danas ja jurim u sisak po tu trenirku, a na kraju nakon pol sata natezanja saznam da ih oni uopće nemaju i nemaju pojma ni hoće ih imati (a akcija od danas).
    A zašto je onda u katalogu, e to mi nisu mogli odgovoriti. Dobila sam samo pišljivu ispriku (preko one stvari), i to je to. U katalogu uredno i dalje stoje trenirke na akciji.

  45. #645

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Da BIPA je digla cijene ne za 1-2 kune u odnosu na ostale nego minimalno za 5-10 kuna (pa i više).
    Baby dani su jedna velika lakrdija i cirkus.
    Recimo u konzumu(koji je meni skup ducan) **** vlažne maramice 4 pack su 45 kuna, a iste takve u bipi ni više ni manje nego 55 kuna
    BIPA je lakrdijaška firma. Uzmete li u DMu popust na jedan artikal 25% i još 15% na ukupnu kupovinu, tih extra 15% će se primjeniti i na taj artikal koji je snižen za 25%.
    Kad je bila Pampers akcija uzela sam 2 paketa pelena sa 30 kuna popusta, na svaki paket pelena 25% popusta i još povrh toga 15% popusta na cijelu kupovinu.
    Sve su matematički zbrojili, pa me drugi paket pelena koštao cca 25 kuna.
    E to je fer prodavaonica.

  46. #646
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    znači imala si knjižicu za 1500 kuna (150 bodova) + 2 za 500 kn (2x50 bodova). sve zajedno si potrošila prije 2500 kuna da bi dobila te popuste
    ja u dm-u kupujem malo. tj. samo pelene i da bi skupila za popust od 25% (50 bodova ili 500 kuna) trebaju mi cca 2-3 mjeseca

  47. #647
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ja u DM-u kupujem kompletno sve higijenske potrepštine, kao i sve za čišćenje, a i ponešto njihove hrane, i prilično brzo skupim za popust.

  48. #648
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj xxx prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer ja dobijem katalog od spara i u njemu dječje trenirke po 119,99.
    I dobro, danas ja jurim u sisak po tu trenirku, a na kraju nakon pol sata natezanja saznam da ih oni uopće nemaju i nemaju pojma ni hoće ih imati (a akcija od danas).
    A zašto je onda u katalogu, e to mi nisu mogli odgovoriti. Dobila sam samo pišljivu ispriku (preko one stvari), i to je to. U katalogu uredno i dalje stoje trenirke na akciji.
    Te trenirke su u katalogu INTERspara, a ne SPARA.
    Posljednje uređivanje od Zara1 : 08.08.2012. at 16:07

  49. #649
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Te trenirke su u katalogu INTERspara, a ne SPARA.
    u Sisku i je Interspar

  50. #650
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    u Sisku i je Interspar
    ok, ona je pisala spar.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •