Stranica 4 od 28 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1355

Tema: akcijske prijevare velikih centara....

  1. #151
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    I u Hervisu je meni prodavač kad sam gledala role na akciji rekao da su inače samo oko 100kn skuplje, a ne 300kn koliko je bilo naznačeno na papiru.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Na takve stvari poludim u roku keks... od toga se štitim tako što uglavnom kupujem stvari kojima i inače znam cijenu... naravno, ne može čovjek znati koliko košta svaka stvarčica koju tijekom godine želi kupiti, ali na neke bitnije stvaro pazim... posebice za neku odjeću koja mi se sviđa ali smatram da je bezobrazno preskupa, pa si onda zapamtim koliko točno košta i strpljivo čekam sniženje

    i ne znam da li ste vi to ikada primjetile, ali mene je jedne godine šokirala spoznaja da su hlače koje sam tijekom ljeta kupila na sniženju u benettonu, opet na jesen bile stavljene sa većom cijenom...i onda opet snižene cijenom zimi... znači, jedne te iste hlače su oni imali par sezona i nabijali im cijenu... to mi je bilo :shock:

  3. #153

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    to rade i u Bati.
    čizme od prošle zime na jesen prodaju pod "novo"!

  4. #154
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ma to rade posvuda

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    kak me to ljuti... kaj je to uopće u skladu s nekim zakonima (ak ih uopće ima u vezi takve prodaje)?

  6. #156
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Jučer kupujem u Cicibanu papuče za D. Na vrećici prekrižena cijena od 150 kn i piše 155. Pitam jesu li to papuče poskupile. Da, jesu, odgovara prodavačica :shock: (A zimske cipele u istom dućanu smo kupili za 190 kn )
    Toliko o sezonskim sniženjima.

  7. #157
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ovo ne spada direktno na ovaj topic, jer nije riječ o akcijskoj prijevari niti o velikom centru, ali radi se o prijevari, pa da ne otvaram novi topic...

    Dakle, u blizini mjesta na kojem radi nalazi se pekara, dio poznatog lanca, u kojoj redovno ujutro kupujem po dva integralna peciva koja obično koštaju, ovisno o kombinaciji, između 6 i 7, maksimalno 8 kn.

    Jučer mi je žena rekla neku cifru iznad 10 kn, a kako sam imala pripremljen točan iznos, najprije me zbunila, a zatim sam je, ljubazno i sa smiješkom pitala kako je došla do tog iznosa (ceh je bio 6,20).

    Ona se jednako ljubazno ispričala, rekla je da joj je zabunom u blagajni ostao ukucan kruh od prethodnog kupca, ali da nije "finalizirala račun", pa joj je, kad je ukucala moja dva peciva, kompjutor automatski pridodao i iznos kruha.

    Niš, shvatim ja sve to kao zabunu - na kraju krajeva, greška se svakom može dogoditi - lijepo se pozdravim i odem.

    Međutim, danas isto! Zapravo, pokušaj istog: ista pekarna, ista prodavačica, ista stvar - na kompjutoru, umjesto da je ekran prazan, već je ukucano nekakvo pecivo koje košta nešto više od 2 kn. Na to je dodala moja dva peciva i rekla konačni iznos, zatim me pogledala u lice, prepoznala od jučer ( ) i brzo se ispravila - ovaj put neljubazno i bez isprike, samo je rekla novi (točan) iznos.

    Sad više nisam sigurna ni da je ovo jučer bila zabuna, a kad odvrtim film unatrag, čini mi se (ali ne mogu garantirati) da je i gospođi koja je bila prije mene u redu naplatila ciabattu 2 kn više od uobičajene cijene.


    Dakle, to je, čini se, novi trik, pa budite oprezne, pogotovo kad kupujete više stvari, pa izgubite pregled nad svakom kunom.

  8. #158
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    da top je jedan trik, a ima i drugih. Npr. neki dućani daju popust na gotovinu. Tako sam prvo kupila svojoj curki japanke (prilično skupe) i žena mi da popust na gotovinu. Nakon tjedan dva dođem malcu kupiti iste japanke, druga prodavačica koja je zaboravila na gotovinski popust

  9. #159
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    da top je jedan trik,
    Znači, trik je stari, samo je meni novi.

    Topla voda i tako to.

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    druga prodavačica koja je zaboravila na gotovinski popust
    Pa jesi ju podsjetila?

  10. #160

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Htjela bi vas upozoriti da provjerite račun kod onih akcija 2+ 1 gratis tj. x+y gratis. Naime, zna se dogoditi da vam na blagajni uopće ne stave na račun taj gratis proizvod nego samo ona dva proizvoda koja treba naplatiti. Svi proizvodi se trebaju nalaziti na računu jer ćete inaće imati problema kod reklamacije ili zamjene.

  11. #161
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Pa jesi ju podsjetila?
    naravo

    Mada meni isto puno sitnica promakne, ali da pokušavaju prevariti često, istina je.

    Ako prodavačice imaju plaću 2-3 tisuće kuna, kako se priča, pa onda npr. prevare 10 kupaca dnevno za po 2 kn, ipak si poprave plaću. I kaj je najgore, kad ih skužiš, uopće ne pokažu sram.

  12. #162

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    da top je jedan trik,
    Znači, trik je stari, samo je meni novi.

    Topla voda i tako to.

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    druga prodavačica koja je zaboravila na gotovinski popust
    Pa jesi ju podsjetila?
    sanja, prodavačica mora finalizirati račun jer u protivnom ne može otvoriti blagajnu , tako da je to namjerno , ne slučajno

  13. #163
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    da top je jedan trik,
    Znači, trik je stari, samo je meni novi.

    Topla voda i tako to.

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    druga prodavačica koja je zaboravila na gotovinski popust
    Pa jesi ju podsjetila?
    sanja, prodavačica mora finalizirati račun jer u protivnom ne može otvoriti blagajnu , tako da je to namjerno , ne slučajno
    Hvala što si mi to rekla, ja ti te stvari jednostavno ne znam. (Ali sad sam naučila. )

    U ovoj konkretnoj pekarni je blagajna (ladica s novcem) stalno otvorena!

  14. #164
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    I kaj je najgore, kad ih skužiš, uopće ne pokažu sram.
    Fakat je to najgore. Jučer, kad se ispričala i bila ljubazna, uopće se nisam osjećala loše, a danas sam, kad je reagirala totalno besramno, baš bila ljuta kad sam skužila da je to sve uigrani trik.

  15. #165
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Nije veliki centar, ali je prevara.

    Prošli tjedan u Neumu gledam kako veslaju stranca i ne vjerujem. Plaća on račun od stotinjak KM (maraka), a ima kune - valjda na proputovanju za Dubrovnik.
    I pita prodavača za tečaj, a ovaj mrtav hladan kaže 7 i nešto. Stranac mu da 800 HRK i ja sad čekam da mu ovaj kaže da se zabunio - no ništa (ubacila sam se nakraju pa ipak nisu okrali sirotogTalijana).

    Eto zašto nam treba Pelješki most. Ovako nam susjedi deru turiste umjesto da to rade Hrvati

  16. #166
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    kolki je tečaj?

  17. #167

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    kolki je tečaj?
    1km je cca 4kn....

  18. #168
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    kolki je tečaj?
    Ugrubo računaš da je 1€ = 2 KM.

  19. #169
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Stvarno bezobrazluk! Icyoh, svaka čast što nisi prešutila! Ni ja ne bih mogla!

    A tko zna koliko jadnih ljudi tako preveslaju! Ne samo u Neumu, nego i kod nas

  20. #170
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

  21. #171
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Moja svekrva je to isto primijetila u kvartovskoj Dioni. Na polici jedna cijena, na blagajni druga...

    Ja ne provjeravam baš pažljivo, ali mislim da ću početi...

  22. #172
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Moja svekrva je to isto primijetila u kvartovskoj Dioni. Na polici jedna cijena, na blagajni druga...

    Ja ne provjeravam baš pažljivo, ali mislim da ću početi...
    ja tražim po cijeni s police . nema vraćanja artikla, jer ako sam došla po taj artikl - onda ga i kupujem. po cijeni koju su oni stavili na policu, jer mi cijena iz blagajne nije dostupana do naplate...

  23. #173
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Moja svekrva je to isto primijetila u kvartovskoj Dioni. Na polici jedna cijena, na blagajni druga...

    Ja ne provjeravam baš pažljivo, ali mislim da ću početi...
    ja tražim po cijeni s police . nema vraćanja artikla, jer ako sam došla po taj artikl - onda ga i kupujem. po cijeni koju su oni stavili na policu, jer mi cijena iz blagajne nije dostupana do naplate...
    Tak bi i ja napravila... ali u ovom slučaju nisam bila blizu. Čula sam priču kad je već bilo prekasno. MM i ja smo jednom zbog takvih i drugih razloga u Kauflandu ostavili puna puncata kolica robe i pokupili se. I nikad više nismo onamo otišli... Ima drugih dućana, brate mili...

  24. #174

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    ja ih nakon ovog iskustva na Krku samo čekam da mi probaju istu foru uvalit... gdje god da se dogodi, neće samo tako proći.... obećala sam samoj sebi da si više nijednom ne budem dopustila da netko od mene napravi takvu budalu

    a danas kupovala u malom privatnom dućančiću na Krku...e al oni stvarno nisu normalni... 1 kruh, 1 trajno mlijeko od 1l i 1l tekućeg jogurta sam platila skoro 30kn :/

  25. #175
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Moja malena je za rođendan dobila Beneton suknjicu, ali joj je bila premala. I jučer ja odem u njihovu trgovinu u AM da zamijenim za veću. Željela sam zamijeniti za isti model samo veći broj, ali prodavačica kaže nema.Ok, krenem po trgovini tražit nešto drugo za što ću zamijenit, ali prodavačica me usmjeri k polici s robom na sniženju i kaže da pošto je suknja bila snižena da mogu umjesto nje uzeti samo nešto isto tako sniženo. Ja kažem da nema veze, uzet ću nešto skuplje i nadoplatiti, ali ona kaže ne može.
    Zar je to stvarno tako? Jel ona bila u pravu ili me zeznula?
    Ja sam na kraju zamijenila sniženo za sniženo, ali mi se to ne čini u redu. Ako ja želim nadoplatiti i kupiti nešto što nije sniženo, zašto to ne bi moglo tako? Sorciere??

  26. #176
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Moguće da je ovo legalno, no nije u redu.

    Kupujem neki dan majicu u MS - snižena na 100KN. Piše na polici i piše na etiketi. Uzmem veličinu 12 i veličinu 16 (da imam za kasne trudničke dane) - nisam odmah provjeravala, no doma jesam - na obje etikete piše 100 KN.

    I naplate mi 210KN na blagajni - jednu 100, a drugu 110KN. Valjda krupniji ljudi i trudnice plate više :/

    Nisam reagirala odmah, a kasnije mi je bilo glupo vraćati se u King Cross. No, kako mi mogu naplatiti drukčiju cijenu od one na etiketi?

    Ili to po defaultu iznad veličine 14 (ili 16) platiš 10% veću cijenu?

  27. #177

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Ili to po defaultu iznad veličine 14 (ili 16) platiš 10% veću cijenu?
    Pogledaj malo kataloge (nekerman, kvele...) i vidjet ćeš istu stvar... cijena ovisi o veličini.

    BTW, dunja&vita, mislim da prema zakonu imaš 7 dana da s računom vratiš bilo šta što si kupila i prodavač ti je dužan (bez suvišnih pitanja) vratiti novce. Možda netko zna više o tome (sorciere), pa nek napiše...

  28. #178
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Ili to po defaultu iznad veličine 14 (ili 16) platiš 10% veću cijenu?
    Pogledaj malo kataloge (nekerman, kvele...) i vidjet ćeš istu stvar... cijena ovisi o veličini.
    Taj dio još i kužim.
    No kako smiju naplatiti različitu cijenu od one na etiketi?

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Ma sigurna sam da ne smiju... to je ista stvar kao i naplaćivanje drugih cijena kad dođeš na blagajnu od onih koje pišu na polici kod artikla...
    i da...neki veći brojevi (to sam skužila i kod odjeće za nas odrasle, ali i kod odjeće za djecu) jesu skuplji, ali ta cijena treba biti istaknuta na etiketi, e na se uvećavati kad se dođe na blagajnu...

  30. #180
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    No kako smiju naplatiti različitu cijenu od one na etiketi?
    ne smiju. po zakonu. kojeg očito svi preskačete iz nekog razloga

  31. #181
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa
    Ja sam na kraju zamijenila sniženo za sniženo, ali mi se to ne čini u redu. Ako ja želim nadoplatiti i kupiti nešto što nije sniženo, zašto to ne bi moglo tako? Sorciere??
    ukoliko je jasno istaknuta obavijest da sniženo mijenjaju samo za sniženo - onda mislim da može proći (iako mi takve obavijesti baš ne leže :/ ). no ako toga nema - onda si "popušila" .

    ja uvijek tražim da mi pokažu gdje je ta obavijest JASNO I VIDLJIVO ISTAKNUTA.

    btw, zakaj ovdje svi mene prozivaju????

  32. #182
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    btw, zakaj ovdje svi mene prozivaju????
    zato što si ti mala od akcije

  33. #183
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Neku dan u baunešto kupujemo sitnicu i ono razlika u cijeni oko 0.80kn na blagajni i ja kažem da hoćemo po cijeno s police i žena kaže ok i ja sretna i zadovoljna...samo sam se malo testirala za prvi put...od malih stvari se počinje

    A sorciere pa ti si naš potrošački guru

  34. #184
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    btw, zakaj ovdje svi mene prozivaju????
    Je, pa ti si nam uzor, tebe ne veslaju

  35. #185
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    u plodinama je cijena sirelinog sira ribanca u vrećici od 40 g označena crvenom bojom (koja aludira na stalnu akciju) i košta oko 6,50 kuna.

    ne dajte se nasanjkati jer je u pitanju teška prevara od akcije, jer je ISTI sir u lidlu 5,30 kuna.

  36. #186
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

  37. #187
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    ja bi rado ali sve cijene su zagrebačke ( a cijene u supermarketima u različitim gradovima su različite).

  38. #188
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    Mercator:

    Coca Cola 2l.....12,49
    Coca Cola pakiranje 2x2,5litre s blještećom naljepnicom "0,5l GRATIS" ....27,99 - znači da ništa nije gratis :/

    nije da često pijem Coca colu, ali baš sam uočila...

  39. #189
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Citiraj mirjana prvotno napisa
    Mercator:

    Coca Cola 2l.....12,49
    Coca Cola pakiranje 2x2,5litre s blještećom naljepnicom "0,5l GRATIS" ....27,99 - znači da ništa nije gratis :/

    nije da često pijem Coca colu, ali baš sam uočila...
    Ako su 2l 12,49 onda je litra 6,245.
    Ako je pakiranje od 5 litara, trebalo bi kostati 31,225.
    Uz pola litre gratis 28,10.
    Znaci da ipak je gratis :?

  40. #190
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    tako mi i treba kad ostam bez razmišljanja

    čim sam jučer ugasila komp shvatila sam da sam pol litre skroz zaboravila - tj. ja sam računala kao da su stavili 2x2l + 0,5 (tek sam poslije shvatila što sam pisala )

    to je zato je su mi te cjene ostale negdje u primozgu dok sam tražila igračke za ročkas

    posipam se pepelom

  41. #191
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa
    to rade i u Bati.
    čizme od prošle zime na jesen prodaju pod "novo"!
    X
    Bas sam juce usla u Bati i gledam cipele koje sam kupila proslu jesen i bas sam rekla cek da vidim koju cjenu imaju..kad ono istu cenu koju sam ja platila proslu godinu :shock: SRAMOTA

  42. #192
    Zubic vila avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    782

    Početno

    Ja s Batom imam strašno loše iskustvo. Puno para, malo muzike.

  43. #193
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj Zubic vila prvotno napisa
    Ja s Batom imam strašno loše iskustvo. Puno para, malo muzike.
    ja upravo suprotno

    Btw, ja sam u Bati u Trstu proslu zimu kupila cipele kojih jos onda ni nije bilo tu, dobili su ih tek na proljece i ovdje su bile cak 15 € skuplje :shock:

  44. #194
    Zubic vila avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    782

    Početno

    Citiraj iridana2666 prvotno napisa
    Citiraj Zubic vila prvotno napisa
    Ja s Batom imam strašno loše iskustvo. Puno para, malo muzike.
    ja upravo suprotno

    Btw, ja sam u Bati u Trstu proslu zimu kupila cipele kojih jos onda ni nije bilo tu, dobili su ih tek na proljece i ovdje su bile cak 15 € skuplje :shock:
    Ja i govorim o Bati u Hrvatskoj, sigurna sam da taj brend kao takav ima svoju dugogodišnju kvalitetu. Bata i mnogi drugi brendovi su u Hr pod kapom Sportina grupe. Ja sam imala reklamaciju na vrlo skup artikl koji se raspao nakon par nošenja i pokušavali su me izvozat na sve moguće načine. Od tada ih zaobilazim u širokom luku. Nisu završili na Potrošačkom kodu samo zato jer sam ubrzo završila u rodilištu i imala pametnijeg posla.

  45. #195
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mirjana prvotno napisa
    tako mi i treba kad ostam bez razmišljanja

    čim sam jučer ugasila komp shvatila sam da sam pol litre skroz zaboravila - tj. ja sam računala kao da su stavili 2x2l + 0,5 (tek sam poslije shvatila što sam pisala )

    to je zato je su mi te cjene ostale negdje u primozgu dok sam tražila igračke za ročkas

    posipam se pepelom
    pola litre po boci, ili pola litre na duplo pakiranje? ak se dobro sjećam, pola litre bi trebalo biti po BOCI. ako je tako - onda ide ovo:

    ako je 2l 12,49 (ajmo zaokružit na 12,50) - kad se oduzme povratna naknada - ispadne da je 1l=6kn. a to znači da bi ove dvije boce trebale koštati 25kn. (4 litre x 6 =24 i na to se doda 2x0,50=1) . onda bi po boci bilo pola litre gratis, a ne po pakiranju.

  46. #196

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    konzum vrbani:

    snek od pšenice (ono kaj izgleda ko stiropor ) - na polici cijena 7,99. na blagajni - 8,49...

    narafski da sam zvala šefa, i da su mi vratili razliku...
    Ja ću poludit! Ti si ženska skroz luda ali u pozitivnom smislu i puno ćemo naučiti od tebe.

    Kad smo već kod prevara, danas sam kupila kiselo mlijeko(to je sve što sam danas jela jel zbog operacije zuba smijem samo kašasto) i skužim ja da je čudan okus.Pogledam rok trajanja i vidim da je istekao prije 3 dana.Fala Bogu da mi je dućan blizu pa sam išla zamijeniti,a na policama sva kisela mlijeka sa starim rokom. Pripazite dobro na takve stvari jer nije prvi put da mi se to desilo samo sam skužila prekasno il mi se nije dalo ić mijenjati.

    A što se tiče akcija,jako sam padala na njih bez razmišljanja ali više neću zahvaljujući vašem prosvjetljenju.Hvala cure!

  47. #197
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    ajde i ja - baš mi je bilo zanimljivo čitat vaša iskustva.
    Pred Božić - planirala sam kupit mm onu bluetoth slušalicu za mob. - kad vozi da ne drži mob na uhu jer mi je to užas. Odem u Centar Kaptol u neki Techno dućan i tražim najbolju i meni najljepšu. 500 kn, lijepa, najnovija, upakirana - kupim odmah. Bila sam baš sretna jer sam znala da će mu se svidjeti.
    I naravno da je - no kad je išao isprobavat - ona nikako i nikako ne radi!
    Bila sam i ljuta i tužna ali ajde - zamjenit ću ja novom.
    Kad ja dođem tamo - on meni kaže da on takve iste nema i da JA tu istu moram negdje nositi na popravak - kao niš ne bum platila ali ja moram odnjeti.
    Ja mu kažem da ja to nisam kupila ni na placu ni na Hreliću - kupila sam nov, upakiran proizvod za 500,00 kn i hoću isti takav čitav ili novac natrag!
    On se bahato okrene i kaže da on sad nema vremena sa mnom raspravljati nek ja pričekam jer on ima kupce. Ja taman trudna bila - 2mj, hormoni luduju, ja skočim ko guja - "Kupci, kakvi kupci - ljudi bježite iz dućana jer će i vas preveslati" i sad se ja derem i govorim kaj se meni dogodilo a tip me gleda - kupci izlaze pomalo iz dućana a ovaj kaže nek se smirim da će zvat osiguranje. Ja reko ajd zovi koga hočeš, ja ću opet doći i hoću ono što sam i platila 500,00...
    Tresla sam se od bijesa i .... uglavnom došlo je osiguranje - ja nisam izlazila, on je onda zvao svog šefa - šef je skužio da nema posla s normalnim kupcem - dobila sam 500,00 kn natrag!
    Na izlasku prodavač mi je rekao nek se više ne vraćam kod njih a ja sam mu rekla pa nisam blesava pa da mi opet potrgan proizvod uvalite kojeg ja onda moram nositi tko zna gdje..... bolje vam je da na Hreliću prodajete!
    Eto moje iskustvo. I opet bih tako postupila da mi se to dogodi.
    Mislim grozno - ja da nosim na popravak - tip se nije ni ispričao niti pokušao nešto na finjaka nego bahato - kao ja sam kriva kaj sam potrgano kupila. Majmun jedan.
    Ne znam da li je takav zakon ili nije - ako je - kršim ga i kršit ću ga - jedino ak idem na plac il Hrelić - to je druga stvar, ne znam - nepojmljivo mi je to što se dogodilo. Mislim tip je vidio da sam došla odmah poslije Božića -odmah prvi radni dan - i vidjelo se da to nije upotrebljavano, imala sam račun- on je po meni prvo se trebao ispričati što se to dogodilo a zatim mi ponuditi ili novac ili isti takav novi, s obzirom da istog nije bilo, trebao je zamoliti da pričekam da nabave takav novi . a on se bahatio ko da sam na Hreliću kupila ukradeno - ma i na Hreliću su sigurno ljubazniji.
    Uf - sad kad se sjetim ludim.

  48. #198
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Ja s Batom imam super iskustva, nosim jedne njihve čižme već tri godine, kupila ih na sniženju (sa 900 na 450 kn), a prošle godine su mi bez beda zamijenile jedan par sandala za dva para (bila trudna, kupila neke platforme u kojima nisam mogla hodati, došla tamo, odabrala dvoje ravne, doplatila 40 kn, cure su bile su vrlo ljubazne i susretljive).

  49. #199
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    da top je jedan trik,
    Znači, trik je stari, samo je meni novi.

    Topla voda i tako to.

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    druga prodavačica koja je zaboravila na gotovinski popust
    Pa jesi ju podsjetila?
    sanja, prodavačica mora finalizirati račun jer u protivnom ne može otvoriti blagajnu , tako da je to namjerno , ne slučajno
    Hvala što si mi to rekla, ja ti te stvari jednostavno ne znam. (Ali sad sam naučila. )

    U ovoj konkretnoj pekarni je blagajna (ladica s novcem) stalno otvorena!
    Jučer sam ponovno bila u istoj perkarni i, da, ladicu s novcem uopće ne zatvaraju! S tim da je jučer bila druga ekipa.


  50. #200
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    sanja, naj se ljutiti...

    za takve ja imam terapiju... čuvam u posebnoj kutijici kovanice od 1,2,5 i 10 lipa...

Stranica 4 od 28 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •