Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 219 od 219

Tema: proljetnice 2007

  1. #201

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Ups , malena beba velkome!

  2. #202
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ali me zanima da li bas svi vrtici traze tu potvrdu o cjepljenju.
    državni/ gradski da
    rijetki privatni ne (pp-aj MamiJu, njen vrtić ne traži, ne znam da li je montessori ili waldorfski)

  3. #203
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    malena beba dobro nam došli!!! :D :D :D
    Paalmi pa naša Leilica je svjetski putnik!!!
    srecice , dobar provod - iako uopće ne sumljam u vas !

    što se tiče cijepiva mi smo uredno kasnili od 9 mj , malo nas je pedijatar poprek pogledao, ali nije bilo komentara. ja sam se samo bojala da ćemo morati ponavljati, ali tu na forumu sam pronašala kako oni kažu u nekom određenom roku se mora cijepiti, ali ako se prođe taj rok, nema ponavljanja, sve se može i kasnije. pa sam se naoružala argumentima i valjda je to i dr primjetio pa se bojao nešto i reći .
    nama je ovo 2 pikica

  4. #204
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ljudi, mi danas imamo rodjendanski tulum :D

  5. #205
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    E pa lijepo se zabavite, a ročkas ćemo čestitati za par dana na pravi datum :D
    Ja se baš jutros mislim kako Iva ima već skoro godinu i 1 mjesec, a još mi ni nije godina dana od datum termina poroda

    Obula ja Ivi cipele po kući, ajme sad je tek nitko ne može uhvatiti, ustaje se uz bilo što, 100 puta u minuti
    Moram priznati da jako puno napreduje u ovih mjesec dana na vježbicama, posjeda se, stala je u četveronožni ( iz sjedećeg ),
    ustaje uz namještaj, ležanje samo dok spava 8)
    I spava cijelu noć... ok od zadnjih 6 samo 2 nismo spavali u komadu,a da ne govorim da smo uspjeli cijelu noć u krevetiću :D
    Još da se mama i tata naviknu da nema nikog između njih

  6. #206
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ljudi, mi danas imamo rodjendanski tulum :D
    sretan rodjendan!!!!

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Marge nadam se da je bio dobar provod.

    Mi smo opet po ceo dan napolju, jedva smo dočekale sa sunce opet sine. Nađa je sve brža u puzanju, pustila sam je pre neki dan i u parku da puzi po travi - koja je to radost bila!!!
    Sa dohranom smo još uvek na vi, sisa hiljadu puta dnevno, i za sad jedino što jede su oni rižini krekeri i korica hleba. Jel dajete klincima da grizu nešto dok su u kolicima? Ona svako jutro užicka malo mog doručka (kiflu) i onda zajedno to glabamo.

    Ja sam na mukama što se tiče rođendana, volela bih da imamo što više dece na proslavi, ali naši prijatelji su uglavnom bez dece. A rođendan sa odraslima mi je nekako bezveze za dete. Najverovatnije ćemo organizovati neki roštilj na vikendici.

    Stavila sam neke nove fotke, da vidite kako smo porasli http://public.fotki.com/NadjinSvet/n.../dsc05093.html

  8. #208
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    srecice :D :D za dobar let...

    Marge kako je prošao tulum?

    MIha počeo jest sam vilicom.... http://picasaweb.google.hr/Mihael070...00715807066482

  9. #209
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    vissnja preslatka je..pogotovo usnula za ručkom...

  10. #210
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    još da se malo pohvalimo

    HODAMO :D :D :D

  11. #211

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mašo ja sam oduševljena! Prvo kako je Miha lep i velik dečko a onda i šta sve ume. Nema šanse da ja pred Nađu stavim tanjir a da ga ona istog časa ne prevrne i istrese sve. Ili ga onim vakumom pričvrstimo ili joj ne damo tanjir uopšte nego stavimo na onaj poslužavnik od hranilice. Viljuška.... nema šanse!!!
    A vidim da oboje vole da pospremaju Nađa isto preslaže fioke, ormane, torbe... Najviše voli moj novčanik

    Lutonjice kakav je bio provod? Daj neke sličke da vidimo Marge kako je porasla. Btw jel vi nju zovete Mardž ili Margita?

    Moje dete danas nije htelo da se uspava cicajući već na rukama. Otegle su mi se, ali zato sad spava kao top!!! A ja ću, naravno, napasti frižider.

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    I naravno Miha za hodanje!!!

  13. #213

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Miha frende,bravooo!!!
    Vissnja-Nadja ti je bomboncic

    Mi smo ok,Ante nemiran,nemres ga uhvatit,na cesti me pitaju koliko je star,ja kazem skoro 13 mj.,a oni ma dajte mislili smo da ima bar 16-17mj.
    Zvrk.Isto jede odavno sam,i dobro je
    I da,poceo je opet ici na tutu
    Kad treba piskit dodje veli nam TETE PIPI,a kad treba kakat veli TETE FUJFUJ
    Evo i par nasih slika...
    Antin 11mjesec
    Antin 1.rodjendan
    Antin 13.mjesec

  14. #214
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    vissnja sinoć sam gledala sličke, krepala sam od smoijeha na one gdje je zaspala za ručkom preslatka je
    Sad mi još potiho šapni šta si joj stvarno stavila u taj ručak kad zaspi za stolom
    Lutonjice čestitke za prvi rođendan :D veeelika Margiti od nas (i jedna za seku , da se ne ljuti ) Vjerujem da je zabava bila super.
    Miha bravo za hodanje , a bogami i za samostalno klopanje Ja još nisam davala viljušku u male ručice :/ možda bi trebala :? Obično je mi hranimo, kad jelo zahtjeva kašiku. Onda usred klope kaže "nece", i ne da da je hranim. Rješenje za nastavak klope je da ja zagrabim kašikom i dam njoj da sama donese do usta (srećom jede "ugusto" pa ne prospe, jer kašiku redovno izvrne naopako ) Kad joj dosadi, pruži mi kašiku i kaže "da" (čitaj "izvoli" ) pa onda nastavim opet ja. Pa onda opet "nece" i tako dalje... Ako ne zahtjeva kašiku, klopa sama, rukama.
    Tuta... tepa joj "tita" ili "teta" nosa uokolo, ali u zadnje vrijeme neće uopšte da sjedne na nju, a ako i sjedne, ne obavlja "posao". Zašto, nemam pojma, a baš nam je fino krenulo... :slijegramenima: Inače redovno "izvještava" kad se ukaka, kaže "tita"
    I da se pohvalimo. Spavamo cijelu noć! :D (što je bio čisti SF, još se budim u doba kad je ustajala). I još nešto. Imamo nove tregerice prave šmizlaste, narandžaste. Mama bila vrijedna i danas sašila. Šta ću, cicija sam, bilo mi skupo dati 50KM za tregerice kakve sam ja htjela za nju

  15. #215
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ehej!!
    fotke su vam super, i mi ćemo naše rođendanske uskoro staviti.
    margitu zovemo i margita i mardže i margitica i beba zara ju nekad zove gita (jer voli hlapića)
    tulum je bio suuuuper, a margita je na njemu totalno prohodala, odnosno prešla je s onih desetak koraka na hodanje bez prestanka prošla je stan par puta bez da se za išta primila i bez spuštanja na pod. i danas je tako nastavila. sad je u svakom smislu možemo nazvati hodačicom. skroz je smiješna jer je sitna, pa izgleda mlađe, a hoda naokolo.
    pozdrav i mihi hodaču

  16. #216

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    BRAVO Marge
    Cekamo fotke.

  17. #217
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

  18. #218

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Koja brzina

    Fotke su vam super,svi klinci su mrak,a slavljenica mi je posebno zgodna i lijepa

  19. #219
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    tulum ipo Slavljenica je

    I ja bi postavila šmizlu na net, ali MM je protiv pa stavim samo po koju sličku...

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •