Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 234

Tema: Ovlaživači zraka

  1. #1
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno Ovlaživači zraka

    Evo došla zima i problemi suhog zraka. Nemamo centralno nego se grijemo spiralama. Sobu moram grijati po noći (jedna spirala) jer se moja nemirna curica stalno otkriva. Uljni radijator sam pokušala koristiti neko vrijeme jer sam mogla staviti mokri ručnik ili posudicu s vodom, ali me počela užasno bolit glava od njega, tako da smo prešli na spiralnu grijalicu. Zrak je nenormalno suh, a neznam na koji ga način ovlažit, tako da me i od toga boli glava, a da ne govorim o češćim prehladama.

    Molim vas pomozite jer ću izludit totalno.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Gdje susis robu?
    Mi susimo robu u stanu pa nas to spasava.

  3. #3
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Mi isto kao i Zorana. Objesimo mokru robu prije spavanja blizu izvora topline (samo pazi da ne izazoves pozar ako ti je takav izvor topline) i to nam super vlazi zrak.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Koliko znam ima za kupiti ovlaživač zraka, samo kaj su dosta skupi (mislim da sam vidla u prospektu od merkantonea), ja razmišljam da kupim jedan takav jer imam norveške radijatore, a oni se ne pokrivaju i zrak cirkulira pa imam također probelm sa suhim zrakom.

  5. #5
    VAGAx2

    Početno

    ja sam prije par mjeseci kupila ionizator zraka i moram priznati da do sada (kuc, kuc) nitko nije bio bolestan niti imamo problema sa suhim zrakom.
    e sada, da li to ima kakve veze sa tim ili je to puka slučajnost - pojma nemam, ali budući da sam ga jaako skupo platila (skoro 800 kn), polazim od toga da je to i zahvaljujući ionizatoru (ali ja i dalje stavljam posudice sa vodom u sve sobe,a spavaću sobu grijem minimalno, a Ivor mi i tako spava u vreći, pa se ne bojim otkrivanja).
    o ovom "mom" ionizatoru ima sve na www.generatrix.hr, ako nekoga zanima.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Meni su za zimu osvjezivaci zraka zakon.Mi imamo po jedan u svakoj spavacoj sobi.Mislim jedan za Annabel i jedan za nas.Rade 24 sata dnevno.Po noci u sobama a po danu ih snesemo u dnevnu i tamo sibaju.Koja razlika Super mi je i ovo za ves jer i ja to ponekad radim.Ali ja nikad ne grijem sobu u kojoj spavamo.Cak sto vise zraci se sve dok ne krenemo leci.Onda ako upalim grijanje to je ono na kratko da se malo zagrije a poslije toga iskljucim.Annabel se nikad nije pokrivala do sada jer je i sama skuzila tako joj toplije i ljepse a dugo je spavala u vreci za spavanje.Noah samo vreca za spavanje i ispod ona jednodjelna pidzama sa stopalicima.Prehlade ti mogu biti cesce od pregrijanosti sobe i suhog zraka jer kad je zrak suh nos tj sluznica u nosu se susi i sve je napada virusi , bakterije.

  7. #7
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Mi smo u centralnom i u jako suhom zraku pa smo bas prosli tjedan kupili ovlazivac zraka. I pokazao se odlicnim.
    Naziv: Beurer
    Kupljen u apoteci za 600 kn
    Pokriva 30m2 i moze se staviti etericno ulje.
    Mi ga ukljucujemo dok dijete spava i obavezno kapnemo kap eukaliptusa, kap ruzmarina i kap cajevca. Nos uvijek prohodan, a vlaznost 0ko 40% ili 50%. Uz ovlazivac dobili smo i hidrometar, digitalni sa smajlijem :D
    Gledali smo i u Grazu i za 80 eura dobije se puno manji ovlazivac i nema prostor za etericno ulje.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Mi smo lani ( zbog bronhitisa ) morali kupiti ovlaživač.
    Cijeli grad smo obišli i jedva smo našli jedan u Pevecu.
    Marka je neka xy al je jako dobar.
    Koštao je ispod 200 kn .Kapacitet je oko 5 litara.
    Može se dodati isto eterično ulje , al kako nam je soba mala ja sam se bojala da se ne stavim previše pa sam samo stavljala vodu.
    Ima mogućnost podešavanja . Kad bi ga full pojačali ujutro bi sve u sobi
    bilo mokro.

  9. #9
    NewAge

    Početno

    Ja sam baš neki dan kupila od firme Honeywell u "Studio 19" u Gundulićevoj. To je ona ista firma koja ima "Technomax" u King Crossu.

    Imaju nekoliko vrsti tih ovlaživača, od cca 300 kn do nekih 800 kn. Ovaj moj je u funkciji tek nekoliko dana, i još se nisam uhodala u sistem korištenja (čišćenje, regulacija i slično - malo su ga iskomplicirali u uputstvima). Ali se nadamo smanjenju broja zimskih prehlada i lakšem disanju.

    U stanu imamo centralno, i sušimo veš po svim sobama ne bi li ovlažili zrak, ali nije mi baš nešto. Em imam veša po svim prostorijama, a i sve mi smrdi/miriši na Ariel. Tako da ću sada isprobati na ovaj način.

  10. #10
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Prehlade ti mogu biti cesce od pregrijanosti sobe i suhog zraka jer kad je zrak suh nos tj sluznica u nosu se susi i sve je napada virusi , bakterije.
    Upravo zbog toga i tražim savjet o ovlaživačima, a kao drugo soba mi nije pregrijana. Grijati na jednu spiralu moram jer i promrzlost tijekom noći nije baš zdrava, a ne volim dijete oblačiti kao da ide u planine. Vreću za spavanje ne podnosi jer se sva spetlja.
    A što se robe tiče sušim je vanka na žici jer živim u kući, a i nebi je baš mogla sušiti na spiralnoj grijalici??? Stavim jedan mokri ručnik malo dalje od nje koji je za 10 min. suh ko papar, tako da ni od toga velike koristi.
    Baš sam zvala apoteke i svi su mi rekli da ne postoje ovlaživači samo s vodom, nego kao za eterična ulja, a to ne želim. Možete li mi malo opisati te vaše ovlaživače??

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    evo ja ću pokušati..

    Moj izgleda kao recimo da kuglu prerežeš na pola i uzmeš gornji dio.
    Ima rupu kroz koju izlazi para, rupu kroz koju se lijeva voda i nešto kao živa na termometru koja pokazuje trenutnu količinu vode u spremniku.
    Ima i podešavanje količine pare te osigurač koji služi da nikako ne možeš lijevati vodu dok je ovlaživač uključen u struju.

    Boja je plavo bijela i da nisam znala čemu ta stvar služi nikad ne bi pogodila.
    a kad je MM tražio po dućanima u 99 % nisu imali pojma što je to.
    Znam da bude i po baby shopovima TIGEXOV model koji košta oko 350 kn.
    Sad sam pogledala moj se zove COMFORT & BODY a proizvođač je talijanski IMETEC.

  12. #12
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Arijana, probaj susiti robu na susilu, naravno da ne mozes staviti robu na spiralnu grijalicu.

  13. #13
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Oprosti Marta, ali nisam shvatila što znači suši robu na sušilu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Valjda je mislila na ono susilo na sklapanje na kojem ljudi u stanovima suse robu.

  15. #15
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    A to, pa nebi ga mogla staviti u sobu, previše bi mi prostora oduzelo, pogotovo što moja cura kad se probudi usred noći voli da je nosim i da šetam po sobi.

  16. #16
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Jel mi mozete reci koliko su tihi odnosno bucni vasi ovlazivaci zraka?

    Ja bi kupila, ali neki da je tih, da ne pravi bas nikakvu buku. Jel ima tko takav? :D :D

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Pa ako ga smanjiš onda je skoro nečujan.
    Ako ga pojačaš čuje se kako šišti para.
    To je jedini zvuk koji proizvodi.

  18. #18
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    A kad ga se stisa, da li jos dovoljno pare ispusta ili to nije dovoljno...

    Neznam da li razumijes sta mislim :? Ako bi mi bio stisan dok sam ja u prostoriji, da li bi jos uvijek koliko toliko dovoljno pare proizvodio :D Al sam ga zakomplicirala :D


    A kakva se voda sipa? Destilirana pretpostavljam :?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ma pušta on pare dovoljno u svakom slučaju.
    Mi kad smo ga kupili nismo imali pojma pa smo skroz pojačali.
    Poanta: ujutro mokri mi, mokro dijete, mokra posteljina.
    Isparilo preko 3 litre vode.
    Ja sam stvila običnu vodu. Destilirana mi imala neki čudan miris.

  20. #20
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi imamo normalne randijatore na toplu vodu iz toplane i koristimo plastične ovlaživače s bugačicom. U dućanu ih, naravno, ne zovu bugačicom, nego filtrima za ovlaživače. Na taj način mi jedan ovlaživač potroši oko litru vode dnevno. 8)

  21. #21
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    ...koristimo plastične ovlaživače s bugačicom. ...
    Čini mi se da bi to nama bilo dobro rješenje :wink:
    Davore, gdje to kupuješ i pošto?

  22. #22
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ovlaživače sam kupio u jednom malom dućanu na sjeverozapadnom boku tržnice Savica, u suterenu, a prodaju boje, sanitarije, rasvjetu... Tamo imaju i "filtre", a mislim da je cijena jednom ovlaživaču (zajedno s filtrom) oko 60 kn ili tako nekako.
    Ne treba filozofirati s destiliranom vodom, jer jedna bugačica uredno izdrži jednu sezonu grijanja i s običnom vodom. Onda se lijepo baci zajedno s pustim kamencem koji se lijepo kristalizirao :D

  23. #23
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    :D :D :D

  24. #24
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Skoknuo sam tamo sinoć i ustanovio da se zovu "Trgovina Zagreb doo", telefon im je 6118 940, ovlaživači koštaju 65 kn, a filtri 12,5 kn.
    Dobro je znati da se filtar može kupiti odvojeno i pomoću škara prilagoditi postojećim kadicama i tako im drastično povećati efikasnost. 8)

  25. #25
    ninica

    Početno

    Ima obicnih plasticnih dozera za vodu koji kostaju 10-15 kuna i traju vjecno, meni vec 4 godine.imam ih na svakom radijatoru, a u spavacoj sobi 3 kom. interesantno je da se mora naliti voda (oko 0.5 l) svaka 3-4 dana, a ja nalijem i blagi caj od kamilice kad vidim da je problem s nosicem, ili etericno ulje(lavanda je dobra, kap dvije).
    Bilo ih je kupiti prije u Zeljezaru, od Tresnjevackog placa prema Remizi na lijevoj strani, ne znam sada, ali valjda ih imaju.
    Odrzavanje je samo pranje povremeno.

  26. #26
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    evo malo podizem topic jer nisam nasla odgovore koji me zanimaju.
    mi ne mozemo koristiti nista sta se vjesa na radijator jer marko sve cupa...a vazno nam je vlaziti zrak zbog atopijskog dermitisa.

    zanima me na sta treba pripaziti prilikom kupnje ovlazivaca, koja je razlika izmedju ionizatora i ovlazivaca i ima li taj famozni ovlazivac nekih negativnih posljedica, i zadnje kako se zovu ti koji ne proizvode buku (npr. mikro nesto i sl)

    jako sam zakoplicirala.

  27. #27

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    mislim da sam u katalogu od metro-a vidjela ovlaživač zraka, marke beurer, za cca 350 kn.

  29. #29
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    skuzili smo da je kod nas 50% vlage i da je to ok....mi smo mislili da treba biti vise ali zato drz ne daj kupili smo ionizator i mislim po onome sta pise da je to genijalno.
    naravno ako je sve istina. navodno ponistava zracenja od compa, tv-a i sl.
    i navodno na organizam djeluje kao svjez zrak nakon oluje.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    mm je upravo otišao u hospitaliju na Ilici 48 i tamo imaju 2 vrste jena od 250,00 i 598 kn. Obje pokrivaju cca 30 m2 i mislim da je jedna 4litarska talijanska i druga 8litarska njemačka.

    sretno!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    evo upravo je donio i sad ćemo isprobati ovu 4L pa javim. ima čak i za eterično zulje posudicu..... 8)

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    ljudi moji ovo je super.....

  33. #33
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    Citiraj kovke prvotno napisa
    ljudi moji ovo je super.....
    koja; skuplja il jeftinija varijanta ?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Ma jeftinija....
    Jedini problem je što kad se uključi ostanem bez pogleda na moju prelijepu Pešćenicu
    Zamagle mi se prozori

  35. #35
    Meredith

    Početno

    kovke napisala:
    [Jedini problem je što kad se uključi ostanem bez pogleda na moju prelijepu Pešćenicu
    Zamagle mi se prozori
    ]

    Da li je osim ovog problem u međuvremenu isplivao još koji?
    Osobito me interesira da li ti je aparat bučan?

    Mi smo prekjučer kupili ovlaživač koji radi na hladnom principu - Honeywell EH 3100E - i jako je bučan. On podiže vlažnost zraku, ali čini mi se malo presporo (za 24 sata rada potroši niti 3 litre vode). Kako je vlažnost u mom stanu početno bila 28%, povećanje od 9% za 12 sati rada mi izgleda ipak malo premalo. Jesi li ti pratila vlažnost zraka u stanu?

    Razmišljala sam da kupim još i ovaj u Hospitaliji, ali me interesira samo ukoliko je buka dovoljno mala a da se može uz njega spavati.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    Mi smo kupili Boneco ovlaživač, onaj koji radi na principu ultrazvuka, pušta hladnu ili toplu maglicu. Uopće se ne čuje i super vlaži. :D Ali, cijeli stan mi je prekriven bijelom prašinom, sve!!! Čak i kuhinja i kupaonica, zavjese, užas. :shock: Sad si mislim, vjerojatno smo i mi prekriveni time i što je najgore i udišemo taj kamenac. To mi se ne čini baš zdravo. Kaj vi mislite? :? Pomaže jedino destilirana voda, al to je preskupa varijanta.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Nama je TV prekriven sitnom sitnom prašinicom jer se tamo najviše skuplja... ovlaživač radi tokom dana, a TV samo navečer dva-tri sata i moram brisati svaki drugi dan koliko se toga skupi... mislim da ti je to samo dokaz koliko te sitne prašinice ima u zraku i koliko toka mi udišemo. Ne znam jel to ima veze i s tim što je naš ovlaživač ujedno i ionizator? Ali nisam sigurna da ti je to kamenac :? to bi bila ta prašina valjda :?

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    Citiraj Meredith prvotno napisa
    kovke napisala:
    [Jedini problem je što kad se uključi ostanem bez pogleda na moju prelijepu Pešćenicu
    Zamagle mi se prozori
    ]

    Da li je osim ovog problem u međuvremenu isplivao još koji?
    Osobito me interesira da li ti je aparat bučan?

    Mi smo prekjučer kupili ovlaživač koji radi na hladnom principu - Honeywell EH 3100E - i jako je bučan. On podiže vlažnost zraku, ali čini mi se malo presporo (za 24 sata rada potroši niti 3 litre vode). Kako je vlažnost u mom stanu početno bila 28%, povećanje od 9% za 12 sati rada mi izgleda ipak malo premalo. Jesi li ti pratila vlažnost zraka u stanu?

    Razmišljala sam da kupim još i ovaj u Hospitaliji, ali me interesira samo ukoliko je buka dovoljno mala a da se može uz njega spavati.

    Što se tiče vlažnosti ovaj ne pokazuje kolika je, ali nije bučan.
    Da iskrssnuo je problem utoliko što nam se uhvatio fajt (dobili smo gljivice), ali i prije smo ih imali samo se stanje pogoršalo, pa smo sad u stanju mirovanja s ovlaživačem, da vidimo da li će stati ili će se širiti i dalje...

  39. #39
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Svi vi sto imate ovlazivace, pod OBAVEZNO kupite higrometar! Morate znati kolika je vlaznost. Prevelika vlaznost isto tako moze stvoriti veeeelike probleme.

    Vlaznost treba biti izmedju 40 i 60%. A kak ce te vi znati kolika je ako nemate higrometar?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Hm, di toga ima za kupiti :?

  41. #41
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Svuda gdje je tehnicka oprema... Recimo dosta obicnih satova (digitalnih) imaju i recimo temepraturu i vlagu. A moze se i higrometar zasebno kupiti.... Iako recimo moj higrometar pokazuje vlagu i temperaturu. A mogu i odabrati da pokazuje vlagu i sat.

  42. #42
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    A jel tko uzeo u obzir da pedijatri često spominju da obavezno treba kupiti ovlaživać koji ispušta "hladnu" paru?
    Znate li nešto o tome?
    Vidjela sam negdje na netu da ima toga i cijena je oko 800 kn

  43. #43
    Meredith

    Početno

    Citiraj Mala01 prvotno napisa
    Hm, di toga ima za kupiti :?

    Na sljedećoj stranici možeš naći dva modela. Na istoj stranici ti je i adresa na kojoj ih možeš doći pogledati.
    http://mikroklima.com.hr/pribor.htm

    Ja sam svoj kupila u Technomaxu i vlasnik sam onog jeftinijeg.

  44. #44
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj Sunčica prvotno napisa
    Mi smo kupili Boneco ovlaživač, onaj koji radi na principu ultrazvuka, pušta hladnu ili toplu maglicu. Uopće se ne čuje i super vlaži. :D Ali, cijeli stan mi je prekriven bijelom prašinom, sve!!! Čak i kuhinja i kupaonica, zavjese, užas. :shock: Sad si mislim, vjerojatno smo i mi prekriveni time i što je najgore i udišemo taj kamenac. To mi se ne čini baš zdravo. Kaj vi mislite? :? Pomaže jedino destilirana voda, al to je preskupa varijanta.
    Sada mi je jasno od kuda mi tolika prasina po kuci!!!! Mi imamo vec dva mjeseca Boneccov ovazivac (platili ga preko 200 Eura), super radi, spremnik od 5 litara i totalno necujan. No, nikako mi nije palo na pamet da bi ta bijela prasina mogla biti od toga!? :shock:

    Suncica, je li tvoj ima ugradjen filter? Ja mijenjam filter svakih mjesec dana iako u uputstvu preporucuju 2-3 mjeseca, upravo zbog kamenca i bakterija.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    I ja mijenjam filter svaka 20-25 dana. Ali i dok je novi stvara se kamenac. :shock: Sad smo koristili isključivo destiliranu vodu nekoliko puta i prašine nema nigdje. :D Samo da nam je nać negdje neki veći karnister ( barem 10 l ) po manjoj cijeni!!!?? Jer ja više ne mogu tu prašinu čistiti.

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    skuzili smo da je kod nas 50% vlage i da je to ok....mi smo mislili da treba biti vise ali zato drz ne daj kupili smo ionizator i mislim po onome sta pise da je to genijalno.
    naravno ako je sve istina. navodno ponistava zracenja od compa, tv-a i sl.
    i navodno na organizam djeluje kao svjez zrak nakon oluje.
    Gdje ste kupili, koja marka, koliko ste platili i kako ste zadovoljni? Osjećate li neka poboljšanja? Mene jako muči onaj miris ustajalog zraka u kući kad dođem s posla. Da li taj ionizator pomaže i kod toga? Što još piše na uputstvima za njega?

  47. #47
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Brigita, ako te muci ustajali zrak ili onaj iz kuhinje, zasto si ne kupite cistas zraka? Ja sam se odlucila kupiti cistac nakon ovlazivaca, pa kada probam javim kak sam zadovoljna.

  48. #48
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    brzo pisem.... naravno da sam htjela reci - cistac zraka.

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Momze što je to čistač zraka? Prvi put čujem.

  50. #50
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    evo i mi smo u procesu nabave ovlaživača
    skupila sam ovdje par info i dala se u potragu

    našla sam ovaj
    http://www.joycare.it/default.cfm?fu...o=170&lang=ita

    u jednoj ljekarni, ultrazvučni, jedino mi nije jasno zašto je samo 1,4 l i kako će to utjecati na njegovu funkcionalnost jer piše da je vrijeme ovlaživanja od 8-10 sati
    neka, please netko tko se kuži iznese mišljenje
    inače cijena je samo 305 kn pa i to malo budi sumnju budući da je ultrazvučni a oni su obično skuplji (i nema posudicu za eterična ulja-da li uzv to uopće imaju :? )
    i kak to ide sa filterima, kako često se mijenjaju i jesu li skupi?

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •