Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 250

Tema: Varaždin-koliko vas iz zg planira roditi tamo?, 2.dio

  1. #201
    mfo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Svea, super za okretanje naglavačke :D i super za uže (pratila sam priču na drugom topicu)! Vidimo se sutra pa ćemo se sve dogovoriti!

    Angelina, ti prva nastupaš tak da jedva čekam informacije od tebe!
    Nadam se da su sestre samo imale lošu biometeorološku prognozu pa su zato bile neljubazne! Ma važno da su one u rodilištu dobre, a ako nisu imam MM-a uz sebe da traži zamjenu !

  2. #202
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    svea, super za bebicu :D

    angelina_2, baš me to čudi. bila sam tamo 2 ili 3 puta na kontroli i svi su bili ljubazni kao da ih plaćam zlatnim amexom. tek kad sam došla na porod dopala me sestra koja nije bila "razgovorljiva", ali joj nisam uzela za zlo jer je bilo blizu pola 3 ujutro.

  3. #203
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Svea, super i za šišmišicu i za tvoju inicijativu za nabavku užeta :D !

  4. #204

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ajde..valjda im je bio los dan...
    al mi opet cudno da nista ne govore. Dok sam dosla prvi put...odite se popisat u casu (ni a ni b zasto), izmjeri tlak (ne kaze koliki je), lezite na lijevi bok da snimimo ctg i ide...
    sad opet bila ista stvar...

  5. #205

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    angelina, meni to isto nisu niš govorili, ali ja sam sve pitala. Jer me zanimalo. Moraš pitati ako te zanima. TO je osnovno pravilo svugdje pa i u VŽ. Ima mnogo žena koje nisu tako zainteresirane pa oni to sve rade rutinski. Ako pitaš, reći će ti sigurno

  6. #206
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Drage buduće varaždinske mame,
    predugo nisam bila na kako ga od milja zovem "svom topicu". Rodila sam u Varaždinu u 12. mj.2007. i pod friško pod dojmovima podijelila svoje iskustvo na ovom topicu jer se tako spontano desilo. Počela s 2 rečenice, a kaže MM upilala na dugo i na široko. Tako mi je valjda tad trebalo. Podržavam sve buduće mame koje su odabrale Varaždin jer meni je to bila jedna od boljih odluka u životu. Iako nisam rodila kako sam zamislila(stolčić, bez epiziotomije) sretna sam kako je sve prošlo.
    Čujem da vas svi gledaju kao da ste lude, prošla sam kroz isto. Sve komentari tipa kaj ti sad izmišljaš, al usprkos njima meni i Evi je bilo puno ljepše nego tim ženama. I mi imamo platnene pelene, iz rodilišta smo se u ZG vozile u pravoj auto sjedalici, a ja ne koristim mliječne proizvode i Eva je vesela i povelika tromjesečna bombica.
    Korisno: Nakon epiziotomije mi je moj gin. preporučio Voltaren čepiće, super pomažu(ja probala), a djeluju više lokalno nego tableta.
    Rekli su za bebe ponijeti samo pelene pa ja na kraju nisam imala vlažne maramice za bebinu guzu. Maramice ,veliki paket svakako ponijeti.
    Plan poroda, kopirala Lutonjičin (još jednom joj hvala) i stavila na vrh svih trudničkih papira ( sestre su bile sretne kad sam pristala na klistir).
    Porcije su prave za strogu dijetu, al nikako dostatne nakon poroda. Neka vam nešto donesu za podebljati meni.
    Jedino mi nitko nije pomogao oko dojenja, pa za svaki slučaj ponesita šeširiće i naučite unaprijed nešto o ručnom izdajanju. Meni su prva tri tjedna sa šeširićima omogućila daljnje uspješno dojenje(imala sam ogromne grudi i tvrde aureole i bez šeš. beba nije mogla ništa pojesti, oko toga nam je tek doma pomogla patronažna.)

    Želim naglasiti da mi je to bio prvi porod i da sam zahvalna ženama s topica, koje su ugl. drugi put rađale u Varaždinu, što su probile led za nas ostale i pomogle nam s info.
    Opet ja ne znam kratko...
    EvaMONA, 121207

  7. #207
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    Jel sestre koje su dolje u ambulantama rade i na odjelu?
    Od njih 4 danas jedna jedina je bila relativno ljubazna. Ne kuzim to...Kao da se nikome ne radi taj posao...Ja bi to sve izbacila van i nek daju radno mjesto nekome tko voli radi s ljudima (meni)
    Uopce mi nije ugodno tamo...Je dok komuniciram s Dr. ali sestre...
    Ne znaju reci ni dobar dan a kamoli ista drugo...
    Umorne su....
    Pa ja sam imala 100 pacijenata na dan pa to nije umanjilo moju ljudskost i ljubaznost
    Bas sam i
    Ja sam baš bila ugodno iznenađena njihovom ljubaznošću i brbljavošću. Vjerojatno si naletila na loš dan. U svakom slučaju (bar kak sam ja skužila) jedna je ekipa u ambulanti, druga u rađaoni, a onda još dvije ekipe poslije na odjelu (jedna za mame, a druga za bebe). Pa ako ovo nije bila 'tvoja' ekipa, bit će ih još.

  8. #208
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Obavezno ponesite broj SOS telefona! zlu netrebalo

  9. #209
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Samo da velim kako mi je drago da je Erika jučer na tečaju podijelila hrpice brošura, naravno Rodinih

  10. #210
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Samo da velim kako mi je drago da je Erika jučer na tečaju podijelila hrpice brošura, naravno Rodinih

  11. #211

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    drage moje, evo konačno sam prepisala i ja svoju priču.. uživajte

    moja priča

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    sretna zbog tebe, ali kao da čitam scenarij za koji su ti platili da ga objaviš...( meni neshvatljivo da je i takvo iskustvo moguće, pokušat ću se naviknuti...šmrc...)
    hvala ti, znači ima nade i mogućnosti...

  13. #213

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj amica prvotno napisa
    sretna zbog tebe, ali kao da čitam scenarij za koji su ti platili da ga objaviš...( meni neshvatljivo da je i takvo iskustvo moguće, pokušat ću se naviknuti...šmrc...)
    hvala ti, znači ima nade i mogućnosti...
    amica, stvarno zvuči kao "plaćeni oglas" Ali ja sam se super osjećala i stvarno mi je bilo predivno (izuzev tih nekolko bolnih trudova na kraju, ali prirodan porod boli i to ti nitko nemre "oduzeti").

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    mala hvala na prici

    gdje se u Vž nalazi maticni ured?

  15. #215
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Citiraj Angelina_2 prvotno napisa
    mala hvala na prici :heart:

    gdje se u Vž nalazi maticni ured?
    Angelina, ne moraš bebu ići prijaviti u Varaždin, samo odeš u matični ured prema mjestu svog stanovanja i oni pošalju nešto kao zamolbu i sve potrebne podatke u Varaždin i iz Va ti za nekoliko dana na kućnu adresu stignu svi papiri za bebu. Tako smo mi obavili i prištedili si nepotreban put.
    Eva,12/07

  16. #216

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    Angelina_2, dok se ne javi neka tamošnja varaždinka... informacije radi o lokaciji matičnog ureda:
    Kad se izađe preko porte bolnice van, LIJEVO- do raskršća s glavnom cestom, pa onda, DESNO, kojih stotinjak metara do raskršća na kojem je semafor----- parkate na lijevoj strani tik pred semaforom i u zgradi na istoj strani je matični ured...( nadam se da nisam nešt pobrkala...) molim nekog iz VŽ-a da još potvrdi. 8)možete parkati ako ima mjesta i s desne strane ak je lakše, ali onda prijeđete cestu i samo pravac do zgrade paralelne s cestom... nemrete fulat...

  17. #217

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Mi otišli u obližnji matični ured, prijavili Svena i uzeli neke formulare za dokumente koji trebaju, sami poslali u vž i došlo za par dana.

  18. #218
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nama je sve obavio matični ured u zagrebu, oni su sami slali papire u varaždin, a nama su dokumenti stigli na kućnu adresu :D

  19. #219

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Da, ja sam baš čitala tvoje postove Lutonjica prije nego smo krenuli u akciju pribavljanja dokumenata.. ali eto, vjerojatno ovisi na kakvog matičara naletiš. Mi smo bili u Novom Zg i žena nam je rekla kako nam ona ne može poslati jer su u pitanju i novci (morali smo u kuvertu poslati i lovu za biljege itd), ali nije nam bio problem da pošaljemo sami. Svakako lakše nego da smo išli u VŽ iako bih sada rado otišla tamo, čisto zato što mi je taj grad od sada u jako jako lijepom sjećanju

  20. #220
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Svakako lakše nego da smo išli u VŽ iako bih sada rado otišla tamo, čisto zato što mi je taj grad od sada u jako jako lijepom sjećanju
    bila sam uvjerena da ću svako malo biti u varaždinu, a u ovih godinu dana samo jednom smo bili
    morat ću nešto poduzeti

  21. #221
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    [quote="Mala01"] vjerojatno ovisi na kakvog matičara naletiš. Mi smo bili u Novom Zg i žena nam je rekla kako nam ona ne može poslati jer su u pitanju i novci (morali smo u kuvertu poslati i lovu za biljege itd)

    Mi smo sve bez problema obavili baš u Novom Zagrebu i sve su nam oni poslali i nakon par dana dobili papire iako je bilo oko praznika (Božić, Nova G.) Ovisi na koju službenicu naletiš, ali ne bi smio biti problem.
    Eva 12/07

  22. #222

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ja sam u KC mogla obaviti samo potpis a muz je morao u Vž po dokumente...

  23. #223
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Termin mi je 26.06. Da li će još netko u slično vrijeme u VŽ? Da li ćete na tečaj u 5. mj.?

  24. #224
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Uostalom, da li je potreban njihov tečaj ako hoću porod na stolčiću, dakle, MM na porodu, ili može i tečaj lokalnog DZ?

  25. #225
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Uostalom, da li je potreban njihov tečaj ako hoću porod na stolčiću, dakle, MM na porodu, ili može i tečaj lokalnog DZ?
    Mislim da će ti za prisustvovanje TM na porodu priznati i neki drugi tečaj. Ali, bez obzira na to, morat ćete uplatiti cijenu tečaja (mislim da je cca 300 kn). Iz tog budžeta se financiraju bolji uvjeti u rađaoni (a mislim da je uredu da mi korisnice, pogotovo iz drugog grada u tomu sudjelujemo). U svakom slučaju, ja bih ti preporučila da odete bar na predavanje sestre Erike. Tako smo mi. Ali meni je poslije bilo žao što nismo bili i na predavanju dr. Jukića. Ma najbolje je ići na sve, ako možete. Sigurno ti poslije neće biti žao.

  26. #226
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ms. Mar i ja bih odradila cijeli tečaj, ali kad zbrojim da me zajedno za putovanjem cijeli tečaj izađe cca 1000kn, za nas to nije mala cifra (iako za sebe i svoje dijete želim samo najbolje). A ovih 300kn je ok, to je fer i mala cijena za tretman koji se dobije.

  27. #227
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ključić, obavezno kontaktiraj rodilište s upitom za tečaj. moglo bi ti se desiti da traže baš svoj tečaj (do sada su ga tražili, barem jednom se moralo doći i platiti). nemoj riskirati da ti onemoguće TM-ovo prisustvo zbog toga.

  28. #228
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ključić, obavezno kontaktiraj rodilište s upitom za tečaj. moglo bi ti se desiti da traže baš svoj tečaj (do sada su ga tražili, barem jednom se moralo doći i platiti). nemoj riskirati da ti onemoguće TM-ovo prisustvo zbog toga.
    Baš tako.
    A i trebaš doći na pedavanje, platiti i dobiješ Potvrdnicu. Nju ispisuje dr Jukić pa svakako dodji bar na jedno (od dva) njegovo predavanje. Ma i ja sam kalkulirala, nije nam baš vrijeme za ne brigu oko love ali smo se na kraju ipak odlučili sve obaviti jer želim tamo roditi, u miru, sigurna da ću dobiti lijep tretman i puno razumijevanja te mogućnost da rodim prirodno ako sve bude OK.

    Išli smo i na zadnje predavanje pedijatrice, iako smo na kraju fakat zaključili da nismo trebali ali ajd..

  29. #229
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Evo, danas sam se čula sa sestrom Erikom i dogovorili smo se da ćemo doći na prva dva predavanja (dr. Jukić i ona) i da će to biti dovoljno. A ionako ćemo morati doći na barem jedan pregled prije poroda. Ako sve bude ok, jer mi je danas na UZV ustanovljen manjak plodne vode (30. tj) :/ Ali još uvijek se nadam prirodnom porodu.

  30. #230
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Malo smo potonuli

    Evo - ja sam jučer bila na kontrolnom pregledu kod dr Jukića (ispalo sasvim slučajno jer mi se nije uopće dalo provjeravati koji doktor je kad dežuran..).
    Za sad sve super, vbac je izgledan, nadamo se da će tako i ostati. Idem opet u ponedjeljak.

    E sad, ja bih zamolila nekog od Varaždinki da mi napiše kak da nađemo matični ured, jer planiramo odmah po izlasku iz rodilišta stati tamo i prijaviti dijete, da ne kompliciramo. Koliko sam shvatila - blizu rodilišta je. Hvala unaprijed

  31. #231
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    evo i mene ovdje
    nakon procitanih milijon prica s poroda, textova na portalu i detaljnog prisjecanja svog prvog poroda odlucili smo se za Vz

    sad treba otici na tecaj kod njih, prijaviti se prije naravno, i pricekati vrijeme da odemo tamo na pregled...nekak mi se cini jos puuuno prerano za pregled - ipak je tek 25tj

    kad me ljudi pitaju, zasto Vz, prvo sto kazem je da imaju klimu u sobi (termin mi je 3.8.) osim najblizoj ekipi koja me ne smatra ludom ako objasnim da mi je vazno da kad nesto trazim da me cuju, da rodim bez kemije ako je ikako moguce i da mi cudo ne odnesu uopce od mene..klima je zapravo samo jedan plusic extra

    ima li tko sa terminom blizu mog?

  32. #232
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    saska :D

    tiwi, si sigurna da ne možeš to obaviti u samoboru?

  33. #233
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Nemam pojma :/ Mislila sam si pojednostavnit stvari, jer me puca frustra na usporene tete na takvim poslovima i ono njihovo "A jooooj, gospođo, pa kak bumo sad to .."

    Možda ak stignem i odem do našeg matičnog u Samoboru pa pitam njih. Ak mi počnu komplicirati onda mi je fakat najjednostavnije stati usput kad idemo doma. To je ionako komad papira i cijela priča uopće ne traje ne znam kak dugo. Samo - nismo jučer uspjeli skužiti gdje je njihov matični ured

  34. #234
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    e, nemam pojma

  35. #235
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Svejedno hvala

  36. #236
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Evo, mislim da sam dobro našla:

    Ulica Stanka Vraza 4, radno vrijeme od 7 - 15 sati, telefoni 042/394-294, 042/394-239, 042/394-114.

    Odoh sad gledati na kartu.

  37. #237
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    saska7 :D

  38. #238

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    vz-zg
    Postovi
    34

    Početno

    Tiwi, nazalost mislim da ne mozes to obaviti tak brzo, tj. odmah po odlasku iz bolnice jer treba neko vrijeme da bolnica posalje papire u maticni ured. Obicno oko tjedan dana, ne znam tocno, nama su rekli u bolnici kada smo isli doma da dodjemo npr. iza srijede u maticni ured (rodila sam u petak, isla doma u ponedjeljak, tak da nije bilo šanse da prek vikenda svi dobe sve papire i da ja to u ponedjeljak mogu podići).

  39. #239

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    tiwi...
    dok izlasis iz bolnice odi skupa s muzem i bebom u maticni potpisati izjavu (iako ce ti u rodilistu reci da ne mozes dok oni ne prijave)...ti svejedno odi jer treba tvoj potpis a sve dalje kaj bude trebalo ce moci muz bez tebe

  40. #240

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    [quote="Tiwi"]Malo smo potonuli
    Tiwi, ja sam nekoliko postova iznad opisala kako doći do matičnog ureda u Vž. Ako te još interesira, pogledaj...
    Btw, curke koje ste u "mojem terminu", kak ste?
    Mene puca blaga frka jer trebam dogovoriti pregled za procjenu kad na carski...

  41. #241
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj amica prvotno napisa
    Tiwi, ja sam nekoliko postova iznad opisala kako doći do matičnog ureda u Vž. Ako te još interesira, pogledaj...
    Btw, curke koje ste u "mojem terminu", kak ste?
    Mene puca blaga frka jer trebam dogovoriti pregled za procjenu kad na carski...
    ovo:
    Kad se izađe preko porte bolnice van, LIJEVO- do raskršća s glavnom cestom, pa onda, DESNO, kojih stotinjak metara do raskršća na kojem je semafor----- parkate na lijevoj strani tik pred semaforom i u zgradi na istoj strani je matični ured...( nadam se da nisam nešt pobrkala...) molim nekog iz VŽ-a da još potvrdi. 8)možete parkati ako ima mjesta i s desne strane ak je lakše, ali onda prijeđete cestu i samo pravac do zgrade paralelne s cestom... nemrete fulat...
    Tnx.
    Nismo našli valjda zato kaj nisam prepisala nego zabrijala da se sjećam kaj si napisala.

  42. #242
    Svea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    526

    Početno Mfo rodila prekrasnu curicu Belu

    Curke, imamo jednu novu bebu varaždinku!!!

    Dakle od naše drage mfo s foruma mi je pristigla ovakva poruka:
    U pet do 12 na stolčiću rodila se mala varaždinka Bela, 3570 g i 50 cm, sad već papa kao velika, a mama i tata je zaljubljeno gledaju.

    Kaže mfo da je sve bilo super, nije vidjela ni primalju Eriku ni dr. Jukića (nije im smjena bila), ostale sestre su bile odlične, nije razana/nije puknula :D

    Trudovi su joj počeli oko 23 sata jučer navečer, odmah na 6 minuta - u 5 ujutro su krenuli na put - stigla je 8 cm otvorena, od pola 8 je bila u rađaoni, u pola 10 otišla plodna voda, a 5 do 12 je rođena Bela!
    Sveukupno 13 sati - kaže mfo - totalno drugačiji osjećaj nego prvi put - sad tek vidi što je sve propustila.

    Dakle, dok nam se mfo ne vrati kući, i nađe vremena za napisati još jednu predivnu priču o prirodnom porodu iz Varaždina... uživajte u ovom kratkom opisu koji sam povadila iz SMS-ova na kojima sam joj izrazito zahvalna!

    Mfo, šaljemo pusice i vibrice da nam čim prije dođete domeka... ti i tvoja princeza!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #243
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    :D :D

    Prekrasno i čestitam!!!

  44. #244
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    :D :D

    Prekrasno i čestitam!!!

  45. #245
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Super vijesti, čestitaaaaaaaam

  46. #246

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    Super, mfo- čestitam! :D :D

    Tiwi- bitno je da se orjentiraš prema izlasku iz porte kruga bolnice.



    visoka zgrada vodornja NAMA

    __________________________====za ZG_________
    :semafor
    :
    matični :
    ured :
    :O
    :N
    :S
    :E
    :D
    :U
    : zgrade
    :------ULIJEVO---!---------------------
    : -----PORTA-----------
    :
    :
    za :
    Ivanec :
    :

    Nisam baš crtaći tip , nadam se da će pomoći!

  47. #247
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mfo :D

  48. #248

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    95

    Početno

    [quote="amica"]Super, mfo- čestitam! :D :D

    :Tiwi- bitno je da se orjentiraš prema izlasku iz porte kruga bolnice.


    ...... .................. visoka zgrada vodotornja NAMA
    ......
    ......_______________====za ZG_________
    ................................= :semafor
    ...... .........................= :
    ...... matični .............= :
    ...... ured .................= :
    ...... .........................= :O
    ................................= :N
    ................................= :S
    ................................= :E
    ................................= :D
    ................................= :U
    ................................= :............................ zgrade
    ................................=................. .................................................
    ................................= :======ULIJEVO---!-
    .................................................. .............. =
    ...... ..........................= : -------------------PORTA-.................................= :
    ................................= :
    ..................................= za :
    .................................= Ivanec :
    .................................= :
    .................................=
    ( Popravljeno zdanje, nadam se 8) ...)

  49. #249
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    mfo, čestitam i veselim se priči :D

    neva je zamalo bila bela

  50. #250
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    mfo, čestitke tebi, bebi i tati :D

    saska7, čestitam na odluci! Super je kako ljudi klimu prihvaćaju kao argument za odlazak u drugi grad, ali prirodan porod (?!) i nerazdvajanje bebe i mame im dođe kao - ma šta su te žene danas zahtjevne

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •