Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 172

Tema: Dražesni pupoljci proljetni 2006. (15. dio)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    Bok mame, klinci i klinceze!

    Napokon da vam se javim iako cu biti kratka jer jos ne mogu sjediti!

    Tiwi tebi se zahvaljujem sto si pozdravila cure i prenjela im moju radosnu vijest

    I tako da vam sad tocno sve napisem Kristijan rodjen 12.02. u 21:24 vinogradska bolnica
    Tezak 3320g i 50 cm dug,po izlsku iz bolnice tezio je 3200g, nakon deset dana dobio 240g a ja sam presretna jer moj malisa je pravi ciciljubac

    Ostvarila mi se zelja koju s Domijem nisam imamla - moje djete cica :D :D

    Domi je sada vec pravi decko mali brbljavac ili kako bi on sam rekao " mamin i tatin cin"(sin), ide u jaslice koje je savrseno prihvatio i u njih odlazi radostan, bracu obozava stalno ga ljubi i mazi i pokusava mu dati pet sa rukicom.
    Iskreno bilo me jako strah kako ce ga prihvatitiu ali bolje nije moglo biti znaci uspjela sam ga dobro pripremiti iako je realno jos mali!

    evo linka sa slikama pa pogledajte moje decke

    http://public.fotki.com/lina2/dominik-i-braco-kri/

    I za kraj
    Dominik i Nika sretan vam 2. rodjendan

    Velike puse svima velikima i malima!

  2. #2
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    knatkaj,

    Uzivaj u dojenju i ne citaj nas nezadovoljnice koje bi to uskratile djeci (srecom smo premekana srca i uzivamo i same)

  3. #3
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    cure, citam vas
    fotke su vam super!
    cestitamo niki i domiju rodjendan i luni za sestru

    summer, kako mi je kreso, zbilja bi mogla pasti neka kava :D

  4. #4
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Knatkaj , dobrodošla natrag i uživaj u svojim dečkima.

  5. #5
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Knatkaj čestitke!!! Dečki su ti medeni!

  6. #6
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Knatkaj decki su ti predivni
    Domiju i Niki sretan 2.
    Luna cestitke za sestru

  7. #7
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Knatkaj sinovi su ti prekrasni! Uživaj!

  8. #8
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Helena, sretan ti drugi!!!!! :D

    Sa zakašnjenjem i Niki želimo sretan rođkas!

    Knatkaj, dečki su ti .
    da se brzo oporaviš i piši nam kako ste se snašli.

  9. #9
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Helena, sretan ti rođendan!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    174

    Početno

    Mene neka nadnaravna sila par dana nije pustila na forum, pa kasnim s čestitkama..

    Domi, Nika, Helena sretan vam rođendan!

    Već sam se htjela ovdje požaliti kak Emilija loše spava, a onda vidim da nije jedina . To je faza, zar ne? Nadam se samo da neće trajati do osnovne škole ....
    Nevjerojatno kak je raspoložena i aktivna, a malo spava. Obavezno nakon spavanja babyTV, tak ju je tata naučil, ona gleda TV, a on si može u miru skuhati kavu. Obožava se voziti, po 1000 puta dnevno kaže "brm-brm baba", da je vozimo baki. Sestra ima curicu godinu dana mlađu od Emilije i super mi je kak Emiliija dogovara igračke s njom: nešto joj uzme i odmah da drugu igračku, to je ono potez jedan-dva. Voli sve papati, ne znam kolko je teška, ali mi je teška. Kak je ono Dia napisala "pričanje nam je SF", u toj grupi smo i mi. Većinu stvari kužimo što hoće, a neke stvari baš i ne. Onda ona cvili, a mi pogađamo.

    Super nam je kak smo na katu, doduše zna se svekrva zaletit u krivo vrijeme (tik pred Emilijino spavanje), ali sve u svemu super.

    Jooj, opet ne mogu na rasprodaju, poklopilo se s Emilijinim rođendanom.
    Baš nemam sreće.

    Idem dalje raditi ....

  11. #11
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Helena, sretan rodjendan! :D

  12. #12
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Helena sretan ti rođendan!!!

  13. #13
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Helena, sretan rođendan !

  14. #14
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    HELENA za drugi rockas

  15. #15
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    drage cure, hvala na čestitkama! (inače ne postam na poslu, paranoja al' sad si ne mogu pomoći )

    ujutro se probudimo, ja ju izljubim i kažem 'sretan rođendan', a ona kaže 'hvala' pusica moja velika.

    klinci su zakon. hoću još

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Čestitam preslatkoj mišici Heleni i mami i tati naravno :D

  17. #17
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    helena, sretan rodendan

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Kuc,kuc...
    Primate li nove pupoljke?
    U vise navrata sam vas citala ali nikako da se aktivno prikljucim. Znam, kasnim vec dve godine( :shock: i dalje ne mogu da verujem koliko mi je dete) ali se ipak nadam zabavnom cyber-druzenju.

    P.S. Slavljenicima sretni rodjendani!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    158

    Početno

    Helena, sretan ti drugi!!!!!!!

  20. #20
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Polfenza, dobro došle!

  21. #21
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Moderatorice, pripazite, ovo nam nije 12. nego 14. nastavak .

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    HELENA za rockas!!!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    HELENAsretan 2. rodjkas

    Cure hvala na cestitkama i podrsci to mi puno znaci!



    Polfenza dobro nam dosla

  24. #24
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    Kantkaj, i mi se veselimo s tobom na tvojim dečkima ...uživaj s njima

    Buby, nisam se uopće sjetila da imaš Dominika , a da je bila curica - bila bi Lucija...zaistač 8)

    Malo ću vam opisati kako je kod nas u tandemu...dugačko je pa koje to zanima:

    ...Nikola se ne može načuditi mlijeku koje šprica iz cice...Dominik je predivan...
    A početak je ipak bio malo čupaviji. Kad sam bila u bolnici nije me ni tražio...skoro. Igrao se doma s bakom, jednom mi bili u posjeti, otišao mašući... Ali kad sam došla doma...nije znao što bi od sebe. I tata i baka su bili doma i išao bi od jednog do drugog (meni najmanje), vješao se po njima, stalno iznova zahtijevao nešto dugo, a ništa nije htio...Imala sam osjećaj da mene gleda onako sastrane kao da su mu rekli da meni ne ide jer imam bebu, a kao da bi htio doći...Više ga nisu zanimale ni slagalice, ni knjige, ni igračke...većinu vremena bi cendrao i vrištao. To je trajalo 10-ak dana. A onda smo ostali sami i Nikola je postao mirniji. Ujutro kad ustnemo prvo sredimo bracu, pa Nikolu, pa braco cica, pa Nikola cica, a sve vrijeme se Nikola igra sam. Još od trudnoće zna da ga mama ne može nosati pa odšetamo do kauča i tamo mi sjedne u krilo pa se mazimo. Sada stalno priča "ushićenim glasom", kao da se stalno nečemu čudi...Dominika samo grli i mazi. Ponekad ga hoće i nosati...moram ipak katkad pripaziti dok se igra jer ono što Nikola voli (kao što je nošenje kante na glavi) ponekad završi i na Dominiku . Ali Nikolina nježnost je nezamjenjiva i neprocjenjiva ... sjećam se davno kad je Nikola bio mali, a ja na forumu plakala kako se Nikola ne odvaja od mene i kako više nemam snage nosati ga, onda mi je Tiwi rekla: "Zato će naši klinci biti nježni prema svojim ženama..." i tako i jest i sa bracom i drugom djecom.

    Cicanje se naravno na početku ustostručilo, morala sam ga kontrolirati. Čvrsta hrana je postala nepotrebna, bio je non-stop propišan (još nosimo pelene). Danas mu nakon spavanja skidam zaštitne, a unutra lokva vode, kao da nije imao pelenu unutra, istrese se po tepihu. Htjela bih da manje sisa jer ima dana kad se samo smjenjuju, ali kad Nikola dođe pa veli:" Tola oće malo cice još!" ne mogu mu ne dati. Uvijek čeka red bez pogovora...po danu. Noću imamo problem, kad se jedan budi, budi se i drugi i obojica hoće cicati odmah tj. Nikola je snen i ne kuži kad mu kažem da pričeka, pa onda smišljam razne poze tandem dojenja...često i obojica završe na meni po sat vremena ...nekad se ne namjesti dobro pa me grize pa ga moram skinuti sa cice...e onda je ljut i plače, plače, i doziva usred noći na 10cm od mene "oće mami, oće mami..." Dominika jedva uspavam. Ponekad i po nekoliko puta prolazimo isti proces...Bilo bi dobro da Nikola spava malo čvršće

    Tako je kod nas sada. Neznam kako drugi tandemi funkcioniraju, ali ovaj naš je, sveusvemu, divan.

    i dalje vas čitamo i pozdravljamo

  25. #25
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    Sretni vam roćkasi, proljetnići

  26. #26
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    shogi :shock: za takav tandemski tempo!!!

  27. #27
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Shogi, baš me raznježio tvoj opis života s dvoje dječice i sjetila sam se naših prvih dana s Florom.

    polfezna, dobrodošla! Napiši nam malo više o svojoj curici.


    Florić ovih dana ima novu foru: svakom od nas da neki zadatak (npr. "daj vode" i sl.) i kad ga uspješno izvršimo počne nam pljeskati i odobravajućim glasom kaže "baaaavo, mama/tata/baka/dida".

  28. #28
    buby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,873

    Početno

    kasnim sa čestitkama
    ljubim lelenu (otvorih i topic sada)
    nika i tebi
    shogi, lijepa imena birate . divno će njih dvojica rasti zajedno
    kntakaj, čestitam još jednom, drago mi je da si se javila
    polfezna, velkam - šta ima kod vas, u kojoj ste fazi
    obećah vam slike i evo ih par ročkas
    bip bip

  29. #29
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    buby, Dominik mi izgleda tak velik :shock: jako je slatki s tom tamnom kosicom
    a vidim i da ga Lucija voli ...
    kak' uspjevaš da mu taj "work-shop" stoji uz zid i ima dosta diejlova?

  30. #30
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Bok svima!

    Ak mi ne krepa opet laptop možda nekaj i napišem

    Ja sam onak, okruglo, uspuhano i ne da mi se više, pa sam obično na netu kratko i na trudničkim temama. Al ajd i tzo će završiti uskoro. pa bum opet ona stara.

    Idemo u rikverc -
    Buby, super su fotke, al nema šanse da bi kod nas taj hobl bobl stajal uza zid.. za krepat. Malac je narasel a Luce je za ne prepoznat (ja sam za vrijeme vašeg tuluma ležala, bilo mi je jako loše tih par dana i seka me bedinala, tak da imam ispričnicu) Torta je svemir!

    Šogi pročitala sam o tandemu i sviđa mi se. Baš smo jučer Patrik i ja pregovarali kak ćemo to kad dođe malac. PA ga pitam jel bu dal bebi da cica kad i on. PA s cicom u ustima klima glavom da ne bude. Pa ja veli jel može onda prvo beba braco pa Patrik a on će potvrdno klim klim Iako, poslije kad sam mu pričala da mogu cicat svaki jednu i dirat se s rukicama i gledati i da je to baš zabavno, onda se smješkal. Bumo vidli. Ali jedva čekam, jer sad imam samo kolostrum a Patrik bi piiiiiil a nemam baš na litre toga. I tak.

    Sanja tvoje cure su mi dobar podstrek (a i Marine) - ja sam uvjerena da će i nama biti prekrasno. I odlučili smo više putovati i planinariti čim se oporavim.

    Polfenza dobrodošla. Nego, kaj znači tvoj nick? Ja sam totalno znatiželjna

    Irchi čestitke na novom poslu i velika pusetina BBB podmlatku.

    Ovaj moj jučer cjeli dan viče "Dimamo Zabjeg" i napucava lopte. MM ponosan. Ian iz trbuha također javlja da je za akciju i tak me šusne da imam osjećaj da bu probil iz trbuha. Patrik se nead nasloni leđima na moju škembu i onda čeka da ovaj počne lupat i rikava od smijeha.

    E da, to mi je skroz novo. Patrik npr gleda crtić i rikava od smijeha!! Mislila sam da je premali za to. Do sad se znal smješkati ili gledati ozbiljno ili se eventualno uplašiti ili rastužiti ali sad se smije ko kad ga škakljam. I top samo na odabrane.
    I čita si slikovnice sam - sav si je važan.
    Ima maštu samo takvu. Prepričava događaje, dodaje da bi bilo zanimljivije i tak.

    I još nekaj - fenomenalna mi je ta njegova opsesija za juhom - svaki dan mora jesti juhu. I ak negdje dođe, pa ga pitate hoće li papati, bolje da imate juhu.

    Eto. Sad na kraju još samo brzinske puse slavljenicima Heleni i Niki a naravno i svim proljetnim mamama i bebama!
    Odoh napucavat loptu, laptop već stenje, samo kaj se ne zgasi ..

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Cure, pozdrav svima

    Shogi, super ste se uigrali po pitanju tandema, nadam se da ti neće vremenom postati naporan :D

    Nikola je malo zdrav-malo bolestan, standardne vrtićke stvari. Tako da više vremena provodi kući ili kod bake nego u vrtiću. Ima par novih baza - crtanje kontura svojih dlanova, prstiju, naših dlanova, raznih oblika ... falabogu, ne umije još povlačiti crte, ali stavi svoju rukicu na papir i onda bojom povuče po rubu, skloni rukicu, pa onda opet. Tako mu je tata jučer rekao "ajmo crtat uho", on potegne uho rukicom i nasloni glavicu postrance na papir Onda mu je tata rekao "ajmo crtat oko", pa se tup čelom zalijepio na papir
    Naučio je da nas uzme za ruku i odvuče do mjesta gdje nešto hoće. Ili da nas odvuče od mjesta gdje nas ne želi. Ali još ništa od govora - samo 5-6 riječi u vokabularu (mama, tata, dida, baba, teta, di je, tu je, ajde, ...) koje se nonstop ponavljaju.

    Ja sam, eto, zatrudnila - i tek sam u početku trudnoće (šesti tjedan). Radim, nemam mučnine i dobro se osjećam. Jedini mi je problem što Nikolu treba dizati, presvlačiti, nositi na treći kat, ... sve to sad svodim na min. mjeru i MM me stvarno u svemu odmjenjuje. Ali u nekim slučajevima ne mogu izbjeći naprezanje. Imam sreću da Nikola odlomi skoro pa cijelu noć, tako da se stvarno dobro naspavam.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    shogi cestitke tebi i velike puse tvojim deckima!
    Ja sam sad tek skuzila da ti je Nikola rodjen dan prije mog Dominika, tvoj Dominik 5 dana poslije mog Kristijana, a i mi bi mali Luciju da je bila curica.
    Vjerujem u tempo koji imas-prolazim ga jedino sto se mi jos uhodavamo sa cicanjem ali ne damo se ovaj put! I slazem se sa svime sto si napisala u tekstu od pocetka do kraja jer i kod nas je bila gotovo ista situacija...........a sada kada Dominik dodje iz vrtica jedva doceka da dodje izljubiti bracu!

  33. #33
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Tiwi, vjerujem ti da ti je već dosta, i meni su zadnji tjedni druge trudnoće prolazili spooooro za poludit. Za tandem nemoj s Patrikom previše unaprijed dogovarati raspored i slične praktične stvari, jer će vam se to sve složiti spontano, pa ako ispadne drugačije od onog kako si mu najavila, bit će zbunjen. Bitno je samo da zna da dolazi bebač koji će imati jednaka, ako ne i veća prava na cicu.

    la_mama, čestitam! Super što nemaš mučnine, nadam se da će ti cijela trudoća biti laganini.

    buby, slike su super, dječica prekrasna! I ja se divim uredno poslaganim i nerazbacanim igračkama. Kod nas je tako samo neposredno nakon pospremanja.


    Ja sam zadnjih dana strgana. Flora se budi noću i ne skida se s cice. Pretpostavljam da je na redu nekakav veći skok, ali nemam pojma koji (?!).

    Pusa svima!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Hvala na dobrodoslici!

    Tiwi, sto se tice nicka....u pitanju su przenice(ja to tako zovem). MM ih zove poLfezne(umesto pofezne bez L) sto je meni oduvek bilo jako simpaticno pa sam eto i ja preuzela taj izraz. Kako iste obozavam da jedem a trudim se da prilagodim svoju ishranu Mishicinoj (i obrnuto) svakodnevno patim za njima...

    Knatkaj, cestitam, divna su ti decica.

    Divim se vama koji vec imate ili vam je putu drugo dete! Ja do skoro nisam mogla ni da zamislim da me Mishica deli sa nekim (strasno, unapred sam ljubomorna u njeno ime na jos nepostojecu bebu ). Sada barem pricam o tome kako cemo imati jos dece pa cemo valjda narednih godina preci sa reci na delo.

    Mi smo trenutno u brbljivoj fazi. Neprestano prica, komentarise sve sto vidi. Zadivljena sam njenim recnikom. Bez greske koristi padeze, zna sve dugine boje, pojmove kao sto je mokro, suvo, hladno, vruce,danas sutra... Spaja po 4-5 reci u "recenicu"(nisu to bas prave recenice, vise nabacane reci).
    Inace, vise je intelektuali tip , motoricki bas nije najspretnija. Polako savladavamo stepenice a tobogan nam je i dalje nedostizan...

    Pozdrav svima!

  35. #35
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    la_mama, pa čestitam vam na novoj bebici...

    Citiraj knatkaj prvotno napisa
    Ja sam sad tek skuzila da ti je Nikola rodjen dan prije mog Dominika, tvoj Dominik 5 dana poslije mog Kristijana, a i mi bi mali Luciju da je bila curica.
    valjda bude i curica za koju godinu


    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Iako, poslije kad sam mu pričala da mogu cicat svaki jednu i dirat se s rukicama i gledati i da je to baš zabavno, onda se smješkal.
    to je doista divno, Nikola stvarno dira Dominika za rukicu ili nogicu dok zajedno cicaju

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Bok, cure!
    Prvo da zaželim dobrodošlicu Polfezni (meni ime zvuči kao da se radi o nekoj junakinji starogrčke tragedije 8) ) Vidim da je tvoja malena Kalebov antipod - on je motorički vrrrrrrlo napredan, radi raznorazne vratolomije, a tobogan i stepenice samostalno je savladao još sa 17 mjeseci. Trenutno je u ovakvim egzibicijama (idite na next):
    http://public.fotki.com/Tristana/kal...anj/73044.html

    Što se tiče govora, probrbljao je sve u 16, ali samo riječi, ne radi rečenice, čak ni one najlakše tipa "mama papa" i slično. Priča on na kalebovskom, ali na našem govori samo riječi. Ono što mene zabrinjava - dobro, nije baš da me zabrinjava, ali ću ipak spomenuti - jest da mu je izgovor strašno loš. Puuuuuno slova ne može izgovoriti, a čak i ona koja može često ispušta. Npr. mic-mic je ic-ic, cipela je pipsa (?), jabuka je akuga, baterije su teie, gotovo je otoo, tigar je tija. Čisto govori samo mama, tata, lampa ( ), kit, puž, ajde, pa-pa, autobus, auto, daj... I to bi bilo to. Mislim, ja sam presretna što se razvezao pa ponosno imenuje sve slike iz slikovnice, ali ga osim mene rijetko tko razumije. Kad čitam što neki od vaših malaca pričaju, meni je to SF. Isto kao i skidanje iz pelena.

    la_mama, čestitam!

    shogi i knatkaj, lijepo vas je čitati, i vama još jednom čestitam na prinovama. Ipak, ja se priklanjam Polfezninoj struji, još uvijek ne mogu zamisliti da me Kaleb dijeli s nekim niti da bih ja mogla toliko voljeti još jedno dijete. Prije sam sanjala o troje djece, ali trenutno - najiskrenije - nemam želju ni za drugim. Kaleb me u potpunosti ispunjava. Nadam se da će se to s godinama promijeniti jer ne bih htjela da ostane jedinac.

    Dominik, Nika i Helena, malo kasnim, ali sretni vam rođendani. Mi smo u laganim pripremama za naš, svi smo uzbuđeni jer moja trudna seka dolazi iz New Yorka u posjet.

    Sanja, i nama su noći opet koma, prištekava se svako malo, štipa, grize, uzdiše, namještava... Ali nekako izdržavam, utjeha mi je što već mjesec i pol ne cicamo danju. Da vidite tu sreću kad ide spavati - ne znam postoji li dijete koje radije ide u krevet, samo spomenem cicanje i već je tamo.

    Puse svima, zove me dijete da čitamo slikovnice.

  37. #37
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    očito Kaleb ima važnijeg posla od pričanja
    slatkiiiiiiiiii je

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Luna,Kaleb je
    Ne mogu da verujem gde se popeo i kako neustrasivo skace sa te visine. :shock: Mishica se od pre neki dan ohrabrila da se sama popne na stolicu, ustane i podigne ruke na citavih 5 sekundi i sve to uz klecanje kolena. Onda me zove da joj pomognem da sidje posto ne sme da mrdne sama. E, kada opet oseti cvrsto tlo pod nogama, prepricava tu svoju "avanturu" kao da se radi u najmanju ruku o Mount Everestu.

    Sto se tice govora, mislim da je normalno da dvogodisnjaci pricaju dosta nerazumljivo, narocito dok su pojedinacne reci u pitanju. Nisam jos videla tako malo dete koje zna da izgovori sve glasove, odnosno, koje koristi sve glasove na pravom mestu. Mishicu sada vec dosta ljudi razume i to ne zato sto sve jasno izgovara vec zato sto kapiraju kontekst. Dakle, dok je govorila "joda"umesto voda, niko nije znao sta prica, ali sada kada kaze "mama pije jodu", svima je jasno.(ili ja zivim u zabludi ). Inace, ume da kaze slovo V, ali eto vise joj se svidja "joda".

    Mi smo u laganim pripremama za naš, svi smo uzbuđeni jer moja trudna seka dolazi iz New Yorka u posjet.
    Mi cemo je videti pre vas.

    Napokon je i kod nas suncano pa odosmo u park da isprobamo novi "bikotikl"(=bicikl). :D

  39. #39
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Evo da i mi zavirimo opet, nakon puuuuuno vremena.
    Knatkaj, čestitam!!!! Potpuno mi je promakla tvoja trudnoća.
    Luna, Kaleb mi izgleda kao ima tri godine barem, ooogroman je.

    Narafski, i moja je cura narasla. I dalje je velika proždrljivica, pojela bi sve što vidi pred sobom ili nekim drugim. Također, velika je brbljavica. Po mojoj procjeni brat joj je pričao ovoliko kad je imao tri godine ako ne i više, a ona još nema ni dvije. Rečenice su joj kobasice od 5-6 riječi, a fascinira me ispravno korištenje padeža i glagolskih vremena. Najbolja mi je kad joj tata dođe kući a ona se nalakti, gleda ga ispod oka i pita "Di si bio?" (majkemi nije to čula od mene )
    Dojenje nam je već dugo samo večernje prije spavanja, ponekad ali rijetko traži i jedno poslijepodnevno kad dođemo doma iz vrtića/s posla. Čini mi se da smo jako blizu kraja.

    Evo i jedna relativno friška slika moje princeze:
    http://img221.imageshack.us/img221/1...008105slh9.jpg

  40. #40
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Patrik sretan ti rodjendan!! :D

  41. #41
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    kod nas je napokon doslo sunce :D :D :D
    mi smo postali veeeliki ljubitelji youtubea, tv ju nikad nije zanimao
    evo pogledajte nase favorite
    1. Dino , Anja je luda za njim
    2. zub
    3. Pcelica Maja
    4. zakaj volim Zagreb
    5. avanture maloga ju ju
    6. cipelici

    Dia, Anji se nazalost jezeva kucia nije svidjela, ali je zato meni super

  42. #42
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Samo ću vas
    čitam redovno, ali ubi me ovaj novi posao
    još se nismo uselile kako treba - ali biće ,biće..

    svim slavljenicima SRETAN ROĐENDAN,
    a svim trudnicama čestitke.

    puse

  43. #43
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Patrik, sretan ti rođendan, prekrasni veliki frajeru!

    Luna, Kaleb je super 8) i moram te utješiti: mi imamo vrlo, vrlo slične vratolomije. Drugačije su samo zbog drugačije uređenog prostora, no visina, udaljenost i hrabrost su tu negdje. Jedino što mm i ja još uvijek nismo uspjeli uslikati takve trenutke. Obično se sledimo.

    Ajde, molim te reci mi kako ste prestali s dnevnim podojima. Flora se stalno prištekava na mene, a najnapornije je vikendom, kad smo cijeli dan zajedno. Ona doslovce odbija bilo kakvu hranu ili pojede tek reda radi, da bi se već tijekom obroka bacila na mene uz "ja bi titi" i skidanje moje majice. To me smeta i kod kuće, jer se ne sjećam kad sam posljednji put u miru pojela obrok, a još gore mi je kad smo negdje vani. Flora je, uz to, vrlo nemirna cicateljica - maše nožicama, gura stol, stavlja mi ruke u majicu i skida me, tako da zaista više nemam strpljenja prema tom tipu podoja. Radnim danom, kad dio dana provede kod mojih, sasvim fino jede. Međutim, zna da ću doći po nju nakon popodnevnog spavanja, pa nakon buđenja više uopće neće jesti, nego čeka da dođem i zatim se, guess what, baca na mene.

    Pokušavam joj usmjeriti pažnju na nešto drugo, više se igrati s njom, maziti se i sl., ali uglavom sve te aktivnosti, pogotovo maženje, završavaju podojem. Nije da bih željela sasvim prestati s dojenjem, ali voljela bih smanjiti, pogotovo danju i pogotovo izvan kuće.

    Svaki prijedlog je dobrodošao.

  44. #44
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    PATRIK sretan ti rođendan!!!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    113

    Početno

    Patrik sretan rođendan!!

  46. #46
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    sretan roćkas, Patrik

  47. #47

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    Patrik i Fran sretan vam vas 2. rodjendan

    anjica joj super da si stavila vase omiljene pjesmice, Domi obozava maloga Ju Ju i stalno pjeva kukuka-kukuka,ju ju,kokodiol......sad cemo i mi navaliti na youtubea, a mama obozava crtic cipelici.
    Pusa tebi i tvojoj curici

    Luna Kaleb je mali veseljak i svasta ga veseli, slatkica mala

    la-mama cestitam na novoj bebici :D

    Evo vam jedan filmic kako se Dominik i njegov ujo zabavljaju
    http://www.youtube.com/results?searc...r&search_type=

  48. #48
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Hvala svima na čestitkama

    Patrik uzvraća poljupcima!

    Mi smo od jutra u nekom simpa raspoloženju. Jedino nismo baš slavili jer je sutra mjesec dana kak mi je umro tata pa ćemo ipak pričekati tjedan, dva pa onda tulumić. A malcu nebu bed, jer ionako će onda imati duplu tortu i druženje kojeg nikad nije viška.

    Jasam sva u čitanju o porodu i pripremama, dečkić je počeo puno pričati o braci pa mi je i to nekako sjelo srcu.

    Uglavnom, zanimljiv period u našim životima. Puno izazova.

    Sve vas pusam i idem se igrat s kamionima i bagerima..

  49. #49
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    Patrik, sretan rođendan :D

  50. #50
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cure, Kaleb je u zarasnoj

    veceras je samo klonuo i naglo zakurio, sav je besvjestan.
    sad cekaju nalaze.
    dajte vibrice za nase Lunice

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •