Pokazuje rezultate 1 do 43 od 43

Tema: CHICCO TRIO 4 ME

  1. #1

    Početno CHICCO TRIO 4 ME

    Bok svima!

    Javlja vam se trudnica BUŠA iz Ljubljane.

    Kod nas sam u trgovini zapazila nova chicco kolica - model trio 4me. Imajo sve što trebaš za malenu bebu (košara, športni dio, lupinica i nastavak, torba, prevleka za kišu...) a nisu ni težka (samo cca 6 kg).
    Sve je super ali cijena... :? (kod nas koštaju 675 evra)

    Voljela bi znati, ako imate ta kolica več u vašim trgovinama (Chicco, Turbo L. itd) i koliko košaju? Dali se mi izplati, da se povezem do Zagreba?

    evo, tu je i link, gdje nađete sliku: http://www.bimbomarket.it/data/imgpr.../2448_zoom.jpg

    Puno vam hvala za odgovore i oprostite za slovničke greške!

    Pozdrav iz LJ!

  2. #2
    little duck avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    325

    Početno

    Frendica je kupila u Novom Sadu. Kostale su nesto preko 5000,00kn.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    model slabiji od toga ( s manje mogucnosti) kosta od 3800-4500 kako u kojoj trgovini

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    6

    Početno Re: CHICCO TRIO 4 ME

    Citiraj BUŠA prvotno napisa
    Bok svima!

    Javlja vam se trudnica BUŠA iz Ljubljane.

    Kod nas sam u trgovini zapazila nova chicco kolica - model trio 4me. Imajo sve što trebaš za malenu bebu (košara, športni dio, lupinica i nastavak, torba, prevleka za kišu...) a nisu ni težka (samo cca 6 kg).
    Sve je super ali cijena... :? (kod nas koštaju 675 evra)

    Voljela bi znati, ako imate ta kolica več u vašim trgovinama (Chicco, Turbo L. itd) i koliko košaju? Dali se mi izplati, da se povezem do Zagreba?

    evo, tu je i link, gdje nađete sliku: http://www.bimbomarket.it/data/imgpr.../2448_zoom.jpg

    Puno vam hvala za odgovore i oprostite za slovničke greške!

    Pozdrav iz LJ!
    Mi se isto zapalili za ta kolica, napokon smo našli kolica koja imaju baš sve što smo htjeli! U Zagrebu u Chicco dučanu koštaju 4900 kn (što je približno 675€), ali ima još -10% za gotovinu pa to ispada nešto manje od 4500 kn. S obzirom na cijenu Peg Perego s gotovo istim karkteristikama koja u ZG koštaju više od 5500 kn, ovo nam se čini prihvatljivo. Ja ne znam kako to ide kada vi iz Slovenije kupujete u HR, vjerojatno imate još neki povrat poreza pa mislim da se isplati.

    little duck, s obzirom da je tvoja frendica već kupila navedena kolica, jesi čula već iskustva iz prve ruke, da li je zadovoljna i to? Jel našla već koju manu? Možeš se, molim te, raspitat pa javit jer ja nemam više puno vremena za razmišljanje

  5. #5
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    evo da malo podignem topic, mozda se javi netko s iskustvom... mi se dvoumimo izmedju ovih kolica i maxi cosi mura. na chiccu nam se ne svidjaju tockici. maxi cosi imaju velike tockove, a mi smo u vukovaru s losim stazama, pa kontam da bolje amortiziraju, ali su puno teza od chicca...
    zna li netko, pliz? thx!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    5000 kn su u Zagrebu, nova kolekcija. Kupili ih prije 10 dana. 2 dana sam istraživala što sve imaju, kako i gdje sve ide. ma ja sam
    čvrsta kišobran konstrukcija, sve se jednostavno rastavlja/sastavlja, sve od tkanine se lako skida i pere, kotači nisu ni preveliki ni premali, hrpa dodataka, prostrana.... jedva čekam da ih stavim 'u pogon'

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Zima molim te da mi pomogneš gdje u Zagrebu mogu pogledati više modela Chicco kolica. Gledala sam u Kiki, imaju samo jedan model, isti takav je u Tintiliniću. Zar u Zg ne postoji trgovina koja ima sve modele Chicco kolica i opreme?
    Hvala ti puno!

  8. #8
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    chiccov dućan je u mercatoru na vukovarskoj a i dječji svijet (mislim da se sad zove vrtuljak..?) ima dosta velik izbor, recimo u petrinjskoj i u maksimirskoj.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Hvala puno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    rena7 osim na vukovarskoj u mercatoru imaš još jednu chicovu trgovinu u mercatoru na križanju zagrebačke av ( bivša ljubljanska) i zagrebačke ul i još jednu u Ilici (46?) kad prođeš križanje sa frankopanskom i kreneš prema britancu, sa lijeve strane malo prije garaže - tamo smo mi kupili svoja.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Hvala ti Zima. Jesi zadovoljna sa kolicima? Kakav model chicca imate? Dvoumim se između chicca i janea :/. Znam da bi trokolicu, to je sve.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    Ne znam kakva će biti kada ih stavim u upotrebu ali nadam se da su jednako kvalitetna kao i ostala njihova kolica. Lako se održavaju, stvarno su jednostavna za korištenje i ne zauzimaju puno mjesta kada se sklope. Košara je jako prostrana, dno je rupičasto i nagib uzglavlja se može fino podešavati. Sjedalica ima 5 ili 6 pozicija od ravnog do uspravnog. Sve od materijala se može skinuti i oprati. Uz kolica dolazi i hrpa opreme - kabanica, zimska navlaka za noge, nekoliko različitih kupolica, torba za kupovinu, torba za sitnice sa podlogom za previjanje.....
    Ne znam niti jednu nezadovoljnu vlasnicu chico kolica a koliko mi je poznato proizvode se više od 30 godina ( trebala sam ih i ja imati kada sam se rodila ali ih moji nisu našli načina da ih prebace preko 'grane' ).
    Inače moja imaju 4 kotača.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    8

    Početno

    Meni si isto lijepa kolica.Cine se kvalitetnim.Ja se dvoumim izmedju njih i peg perego skate.Chicco su malo jeftinija, ali me od Skate odvraca to sto u sportskom dijelu beba kada spava ne moze ispruziti noge u koljenima.Nekako mi je to blesavo.
    Nisam uspjela odgonetnuti kakvih sve kombinacija boja ima.U glavniom su ona plava na reklamama.Ja bih voljela neku neutralnu boju.Vec su mi dosadile te podjele plavo za djecaka,a roze i crveno za djevojcicu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    mi smo uzeli crvena za dečka
    što mogu... volim tu boju

  15. #15
    luni avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    130

    Početno

    A kakvih sve boja ima? Na njihovoj stranici mogu se vidjeti samo plava i crvena.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    ja sam vidjela u trgovini ružičastu i mentol zelenu, neki modeli su imali i narančastu, žutu.... ne znam da li ima i trio 4 me. Usput... moja su već tri mjeseca u upotrebi svakodnevno po nekoliko sati po svim terenima i ko nova su. Lako se manevrira i dosta su uska pa sam hrpu puta prošla po pločniku umjesto da silazim na cestu zbog nekog 'pametno' parkiranog automobila.

  17. #17
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Gotovo sam se odlučila za Chicco trio 4 me, ali imam još par nedoumica:
    - sjedalo u sportskom dijelu čini mi se dosta usko. Jeli to zaista dovoljno veliko za trogodišnjaka, odnosno do 15 kg težine, kako deklarira proizvođač?

    Nadalje, dali uzeti trio 4 me ili trio enjoy? Razlika u cijeni je poprilična, a primjetila sam sljedeće:
    - košara za bebu bi trebala biti ista.
    - kod trio 4 me je Auto Fix Plus s bazom, kod trio enjoy je Synthesis XT-Plus (bez baze). Koliko je zapravo baza bitna/korisna?
    - sportski dio kolica...kod trio enyoj taj dio se ne može okrenuti u oba smjera kao kod trio 4 me. Koliko ste koristile tu opciju da u sportskom dijelu gurate bebu okrenutu prema sebi?
    - kako se ponašaju kotači, odnosno koja je razlika u upravljivosti kod ova dva modela?

    Kakva su vaša iskustva?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    62

    Početno

    Chicco trio 4 me je za nas poslije dugog vjecanja bila najbolja opcija.
    Izabrali smo sivo/ orange i stvarno talijani kao i uvijek imaju smisla i za dizajn i za boje,....koliko li ce trajati to jos neznamo jer nisu robusna kao neka druga.
    Super su lagana i jednostavna za sklapanje u auto.
    Za sada ( u upotrebi su od 12. mjeseca) nam super sluze, ali jos nismo isprobali npr. setnju po parku.
    - Auto Fix ( od 0 - 13 kg )Plus s bazom je fenomenalna stvar -> postavis na bazu/ klikne i nema tu puno mudrosti. Nama je ta "baza"i bila jedna od razloga za kupnju.
    - Opcija okretanja je super. Jedva cekam da bebica pocne samostalno sjediti. Namjeravam je koristiti u svakom slucaju cesto tj. po potrebi. Nekako mislim da je sve to stvar individualnog izbora.
    -upravljati je lako / ima i sistem kocnice u mirnom polozaju.
    Sjedalo u sportskom dijelu -> nemogu reci da sam primjetila da su uska / nemam iskustva u tome.
    U principu Chicco trio 4 me su elegantna, prakticna gradska kolica .

  19. #19
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    I mi imamo ta kolica i u principu su super za gradske šetnje, ali ti kotači mi nekako nisu baš predobri za neasfaltirane površine, Maksimir primjerice. Ali sve drugo- super.

  20. #20
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    naša su trio tour 4 discovery dječja kolica, sportska kolica, auto sjedalica, torba, zaštite i vreća za noge bili na akciji 5790 s popustom 20% u kiki zg. prekrasna su i ogromna. jedva čekam prvu šetnjicu, a dotle ih isprobavamo prazna po kući i učimo se. :D

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    Gotovo sam se odlučila za Chicco trio 4 me, ali imam još par nedoumica:
    - sjedalo u sportskom dijelu čini mi se dosta usko. Jeli to zaista dovoljno veliko za trogodišnjaka, odnosno do 15 kg težine, kako deklarira proizvođač?
    Mi smo sad na pola te težine i ima još puno mjesta. Nekako mislim da će nam kolica izaći iz upotrebe prije nego što dođe do te kilaže.

    Nadalje, dali uzeti trio 4 me ili trio enjoy? Razlika u cijeni je poprilična, a primjetila sam sljedeće:
    - košara za bebu bi trebala biti ista.
    - kod trio 4 me je Auto Fix Plus s bazom, kod trio enjoy je Synthesis XT-Plus (bez baze). Koliko je zapravo baza bitna/korisna?
    Baza nam je cijelo vrijeme u autu a sjedalicu samo sa jednim klikom stavljamo i vadimo. Ne znam kako se ponaša sjedalica bez baze, tj. da li je nestabilna.

    - sportski dio kolica...kod trio enyoj taj dio se ne može okrenuti u oba smjera kao kod trio 4 me. Koliko ste koristile tu opciju da u sportskom dijelu gurate bebu okrenutu prema sebi?
    Koristimo je puno. R sada ima 8 mj i prerastao je košaru a često smo vani. Kada je vjetrovito okrenem ga prema sebi i stavim kupolice tako da mu gotovo uopće ne puše dok se vozimo. Kada je okrenut prema naprijed nije gotovo uopće zaštićen od vjetra. Također koristim tu opciju kada je jako nemiran pa cijelo vrijeme nešto traži ili ga treba zabavljati. Tako se izgubljene igračke, čarape, dudice, kapice svedu na minimum. I dok čekamo red na blagajni lakše ga spriječim da pokupi sitnice s polica. Nama je to jedna od najvećih prednosti.


    - kako se ponašaju kotači, odnosno koja je razlika u upravljivosti kod ova dva modela?
    Nemam jedna i druga pa ne mogu usporediti. Ono što se meni pokazalo bitno je da budu što je moguće uža jer se tako manje moram spuštati sa rizola na cestu zbog loše parkiranih id...a.

    Uglavnom - meni su stvarno bila najbolji izbor i tako je i ostalo.[/quote]

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    AS s bazom se teško pravilno fiksira. Baza nema kopču, pa se sama za sebe ne može učvrstiti. Puno bolje smo ju mogli učvrstiti bez baze.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    62

    Početno

    Danas je bio prelijepi dan, pa smo se mi cure malo prosetale i po parku,...i
    mozemo reci da je bolje voziti ih ( "C trio 4 me" ) po poplocenim, asfaltiranim povrsinama. Malo previse drndaju...Dunja & Vita...su se vec provozale...predpostavljam.. .
    Sto se tice AS.
    Mi smo prezadovoljni funkcijom i stabilnoscu. Iz naseg iskustva baza savrseno prijanja na sjediste auta ( Opl Vect .), ne drzi se labavo i ne klima.
    Kada je AS na njoj, stabilna je i nepokretna. Bazi nije potrebna kopca jer sluzi kao postolje AS-ci i samim polozajem i njenom trezinom fiksira je i time ne dolazi ni milimetar do pomicanja.
    Eto tako je kod nas..... :D

  24. #24
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    evo i mi kupili ova kolica...obožavam kupovati s mm, on mi tako olakša odluke.
    Malo sam ih sad isprobavala po stanu, čine mi se super, lagana, jednostavna, i malena kad se sklope

    kupili ih u tintiliniću, imaju popust od 15% na sve oblike plaćanja na sva kolica do kraja mjeseca (prodaju i inglesinu i peg perego i još neke markice)

  25. #25
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Jedno pitanje za vlasnike Chicco For Me kolica:
    Da li se na njih moze montirati i synthesis autosjedalica ili iskljucivo autofix plus? Prijateljica razmislja da ih uzme, ali ne kao trio.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    62

    Početno

    ehhh...ovo pitanje do sada nisam primjetila......,ali odgovor neznam jer nisam dosla u priliku da probam tu kombinaciju.....

    ...mozda se neko drugi javi...



  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    dubrovnik
    Postovi
    61

    Početno

    nisam htjela otvarati novu temu pa se nadovezujem na ovu. ima li netko iskustva sa kolicima chicco enjoy evolution?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    4

    Početno chicco trio4me

    Da li mi netko ko ima Chicco trio4me kolica zna reći cijene?
    Ne zanima me cijeli komplet 3 u 1 nego kombinacija bez košare.
    Koliko koštaju kolica i koliko AS?

    Koliko čitam po forumima dosta ih kaže da je košara skupa a zapravo je ne koristiš dugo.

  29. #29
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    jesi zvala trgovine?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    4

    Početno

    Nisam zvala trgovine. Pretpostavljala sam da netko od vas barata informacijom.

  31. #31
    maja8 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    429

    Početno

    Citiraj nike prvotno napisa
    nisam htjela otvarati novu temu pa se nadovezujem na ovu. ima li netko iskustva sa kolicima chicco enjoy evolution?
    mene isto zanima ako neko ima iskustvo sa ovim kolicima jer su dosta jeftinija od TRIO 4 ME a ni prodavačica mi nije znala reći puno razlike osim što ova imaju bazu za AS a ENJOY EVOLUTION nemaju i koliko je uopće bitna ta baza za AS

  32. #32
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    1. mislim da je jedna od razlika to što se kod enjoy evolution sjedalica ne može okretati prema tebi ili prema 'svijetu'
    2. isto tako, nisam sigurna da je ručka kao na 4me, tj. da može biti u 2 dijela ili spojena
    3. mislim i da se kotači bitno razlikuju

    baza - ovisi o bazi i o autu. neke se baze teško montiraju pa od njih nema pretjerane koristi. one koje se daju dbro montirati su super jer onda dijete možeš iz kuće/šetnje nositi u as i samo kliknuti na bazu bez da moraš svaki put namještati pojaseve. to je dosta praktično.
    ja nisam imala bazu pa sam svaki put morala namještati as. nakon par puta se naviikneš, nije uopće problem

  33. #33
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    1. mislim da je jedna od razlika to što se kod enjoy evolution sjedalica ne može okretati prema tebi ili prema 'svijetu'
    2. isto tako, nisam sigurna da je ručka kao na 4me, tj. da može biti u 2 dijela ili spojena
    3. mislim i da se kotači bitno razlikuju

    baza - ovisi o bazi i o autu. neke se baze teško montiraju pa od njih nema pretjerane koristi. one koje se daju dbro montirati su super jer onda dijete možeš iz kuće/šetnje nositi u as i samo kliknuti na bazu bez da moraš svaki put namještati pojaseve. to je dosta praktično.
    ja nisam imala bazu pa sam svaki put morala namještati as. nakon par puta se naviikneš, nije uopće problem

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Tuzla, BiH
    Postovi
    53

    Početno

    Evo podizem temu...i mi imamo ova kolica, do skoro smo bebu vozili iskljucivo u kosari, sad ima preko 8 kg i postalo joj je pretijesno tako. Isprobali smo sportski dio, nekako mi bas ruzno izgleda kad skroz spustim naslon, kao da su prevelika kolica za bebu plus onaj krovic nikako ne mogu napraviti tako da joj vidim lice dok je vozim iako je okrenuta prema meni. Posto beba ne sjedi, trenutno nam je rjesenje da je vozimo u AS, bebi je ugodno ali nisam sigurna koliko je to ispravno

    Kao alternativu imamo i ring sling, ali je u zadnje vrijeme skoro nemoguce ubaciti unutra, odmah se hvata za ringove i bojim se da joj ne ustinem prstice dok zatezem

    A bas volimo setnjice....

  35. #35
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pomaže li da joj daš nešto u ruke dok je pakiraš u sling? igračku ili nešto nedopušteno, poput maminih ključeva?

    što se kolica tiče, iako spušteni sjedeći dio "ružno" izgleda to je sasvim ok način vožnje (moj se malac tako vozio od rođenja - košaru nisam ni kupovala). u sjedalici ne bi smjela biti dulje vrijeme.

  36. #36
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Evo, i mi smo se izgleda odlucili za ova kolica, ali ne kao trio. Za kosaru zaista nemamo mjesta u autu, a posto planiramo uzeti AS druge firme, trebala bi nam samo kolica. Moje pitanje je, posto beba stize pocetkom marta, da li neko ima chicco sacculla za ova kolica? Nesto kao mekana kosara, skafandercic, zimska navlaka.
    http://www.levaria.de/popup_image.ph...c9684042f0e156

    I kako vas sluzi? Da prebrodimo to hladnije vrijeme do pravog proljeca. Jer kad se uzimaju samo kolica, uz njih samo dolazi kabanica.

  37. #37
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Na njemackom ebay-u nasla aukcije za ova kolica (nije trio, dodje samo kabanica uz njih, nikakav footmuff i sl.).
    Idu za nekih 50-60 eura, a postarina do HR je 18,90 eura. I moze se platiti PayPal-om.

    Dokad ce trajati ova akcija, ne znam, pa ako kome trebaju, pozurite.

    http://shop.ebay.de/i.html?LH_Auctio...=p3286.c0.m301

  38. #38
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    hop

  39. #39
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno


    Nista od hopa!

  40. #40
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    da ja vidim

  41. #41
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Pitanje:
    Da li se na ova kolica moze postaviti bubu suncobran iz TL-a? U Sarajevu ih nema, pa da znam MM-u reci da u HR kupi, ako pase.

  42. #42
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Chicco- Trio For Me Ima li ovih kolica još za kupiti u HR i da li netko zna koliko koštaju??? Ima li ih netko?

  43. #43
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Mi smo ih kupili za malog, ali smo ih se brzo rješili. Meni nikako nisu sjela od prvog dana. Kako AS, tako ni kolica. Ona tendica na sportskom djelu je uvijek imala čudan položaj, a kad bi se sklapala, uvijek bi negdje nešto zapinjalo i smetalo. Jedva smo dočekali da malac napuni 6 mjeseci i kupili Maclaren. Ne znam... možda smo mi imali peh, ali za 5500 kn (prije 4 godine) i nije bila neka "bingo" kupovina.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •