Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: gin. Tanjica Pavlek, DZ Pescenica

  1. #1
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno gin. Tanjica Pavlek, DZ Pescenica

    Kako imam uzasnog socijalnog ginekologa kod kojeg ne mogu ni bris izvadit normalno htjela bi se premjestiti!
    Poznanica mi je preporucila dr. Pavlek pa me zanima da li je netko od vas bio ili jos uvijek je kod doticne ginekologice? I naravno, vasa iskustva!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Mislim da je kod dr. Pavlek velika gužva. O njoj sam čula sve najbolje (stručna, ljubazna...). Bila sam kod nje jednom kad je moj gin. bio na godišnjem. Ali njezina medicinska sestra (ako jos uvijek ima istu, a nadam se da nema) - sa svima na "ti", neljubazna, ne smije se kucati...

  3. #3
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Jooj, dok. Pavlek je moja ginekologica, i ja ju obožavam
    Jedna prekrasna, topla, smirena, stručna osoba. Kad uđem kod nje imam dojam da sam samo ja bitna tog trenutka, nema žurbe, neugode, mogu pitat sve što poželim bez beda. Kod nje sam vodila cijelu trudnoću, i uzv-uke, mada nije imala slikice što mi je bilo jako krivo, i to sam plaćala, ali ona je bila toliko divna i nisam htjela nikom drugom. Uvijek je meni i mm do u detalje objasnila sve što vidimo, sve što nas zanima. Sve pohvale

    Ali, nema šanse da se kod nje ubaciš. Stalno ju to traže i ona je prebukirana i ne prima druge pacijente. Ja sam ju već preporučila sto puta i nema šanse.

    Sestra, ah to je priča za sebe. Meni je čak postala i simpatična. Voli klafrat glava boli. Ali, srećom, kod nje se kratko zadržavam. Nije mi ona bitna.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Ima liječnika koji su izvrsni, a uz to imaju kulturne medicinske sestre. Meni je bitan i dr i sestra.
    U Domu zdravlja Peščenici više ne radi dr Sušec, došao je drugi gin., suprotna smjena od dr Pavlek, pretpostavljam da kod njega ima mjesta.

  5. #5
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Puno hvala na info! Danas sam zvala da pitam da li se mogu prebaciti i rekla je da mogu ako mi ne smeta guzva jer da ima puno ljudi i da se dugo ceka na pregled (sad nisam skuzila da li se dugo ceka da se narucis, npr. da moram cekat mjesec dana na pregled, ili se dugo ceka u cekaonici, npr. odem danas pa cekam nekoliko sati?).
    Jel se kod nje narucuje ili ne?

    Bas mi je drago da imate pozitivna iskustva jer ja sam do sada promijenila jako puno ginekologa i stvarno sam na rubu! Bila sam par puta kod privatnika i to je druga prica ali na zalost nemam toliko novaca da bi si mogla priustiti privatnika za stalno :/
    Bila je jedna super ginekologica u Klaicevoj i ona mi je bila prezakon al je isto otisla privatno...cak ni ne znam gdje

  6. #6
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Citiraj mmmama prvotno napisa
    Ima liječnika koji su izvrsni, a uz to imaju kulturne medicinske sestre. Meni je bitan i dr i sestra.
    Slazem se! Kod sadasnjeg ginica sam ostala tako dugo samo zbog sestre koju sam znala nazvati i rec sto mi treba od uputnica ili lijekova pa mi je napisala i samo sam dosla po to a da me ginic ne treba pregledavati! Joj sva sreca da je bila uz mene kad mi je jednom isao vaditi bris...toliko je bio grub i cackao da mi je cak raskrvario sluznicu dok mu ona nije nekaj rekla ma stvarno je bila super! Uvijek ulazila u susret i dodatno pojasnjavala stvari koje on nije. Al eto, ne pregledava ona...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Ne znam da li se kod nje naručuje, ali čeka se sigurno jako dugo. Ona, naime, nema čekaonicu, čeka se na hodniku, tako da sam puno puta u tom Domu zdravlja prošla kraj desetak žena pred njezinim vratima. I kod mojega ginekologa se čekalo, ali ne toliko. Kad sam bila 1. put trudna, nije mi bio problem negdje čekati - uzela bih knjigu, čitala i čekala. Ali sad kad imam dvoje djece, jako mi je važno da ne čekam. Naravno, od svega je najvažnije da je liječnik dobar, ali nisu ni drugi faktori (kao npr. vrijeme) zanemarivi...

    OT: Anima, što je s Mjesečevom dijetom? Pozorno sam pratila topic.

  8. #8
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    ta med. sestra je mama od moje frendice , i moja mama se htjela prebaciti kod nje ali nema sanse, totalno je prebukirana

  9. #9
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Kod nje se ne naručuje. Dođeš i čekaš. Čak i samo uputnicu.
    Ja sam prije trudnoće čekala cijeli dan, od 13,30 i tek sam oko pol 7 znala doć na red To je razlog što češće ne idem na preglede Ali u trunoći se nije dugo čekalo, jer sam išla naravno samo u dane kad su trudnice. Možda max sat - dva, čuj, to nije puno u usporedbi kad nisi trudnica
    Al dobra mi dok. i ne idem od nje. A ni sestra nije tak loša kad se navikneš na nju.

    mmmama mjesečeva starta opet od ovog mjeseca, jer mi je drugi bio pretežak obzirom da je počinjalo u noći treći mjesec ima dobar start

  10. #10
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Ja sam kod dr. Pavlek već jako dugo. Svaka joj čast na strpljivosti, nježnosti (zlatne ruke - niti ju ne osjetiš), dobra je ona, samo mi nekak bilo malo glupo - na svakom pregledu:''Sve je u redu''. Napravi mi PAPU, niš ne jave (što znači da je ok), na drugom pregledu tražim da vidim nalaz i sestra ga uopče ne može nači :? . E pa kak je onda u redu.
    Al ok, sve sam prožvaka dok nisam ostala trudna. Opet ona - sve je u redu, nit mi je papu napravila (a prošlo 10 mj od zadnjeg), nit briseve, ni ništa. Dok nisam otišla privatno - e onda se napravilo sve i vidi čuda - baš i nije sve u redu. Tako da njoj dižem kapu na ljubaznosti i nježnosti ali nije mi to dosta - pogotovo kad je beba u pitanju.
    A i sada kad sam rodila - ostavila malog od mj. i pol s mamom, idem na prvu kontrolu, čekam 2 sata, da bi sestra izašla van i rekla: ''Više ne primamo'' . I tu mi je prekipilo. Više k njoj ne idem, toliko ču si priuštiti za svoje zdravlje (a i živce) da si platim privatno.
    Tako da ti je moj savjet da ipak potražiš nekog drugog. A i po novom, moraš čekati red i za uputnice i recepte. Pa ako imaš vremena pol dana čekat na red - onda je dobar izbor.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    da, ta doktorica Pavlek je u jednu ruku zaslužna što moja frendica sad već skoro 6. tjedan nosi mrtav plod u sebi. isto je imala puna usta hvale za nju, nježna , ljubazna, blabla. bila je trudna 6 tj kada joj je potvrdila trudnoću i jedva taj put našla otkucaje srca. i u slijedećih 6 tjedana nije napravila uzv!! dok ona nije prekjučer prokrvarila i u petrovoj konstatirali da je plod mrtav već 5 tjedana. srce prestalo kucat u 7. tjednu.ok, tu se vjerovatno ništa nije dalo napravit, ali da je napravila uzv kao što je trebala, a ne samo pregled, sve bi se otkrilo na vrijeme i bila bi drugačija priča. prestrašno.

  12. #12
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    ne kužim, pa napravila joj je uzv sa 6 tjedana?
    meni je normalno da me naručuje na uzv svakih 6 tjedana, a neki preporučuju i više :/ Ako ih želiš češće trebaš ih tražiti. Meni osobno je dok. Pavlek preporučivala svakih 6 tjedana i kasnije, nikako ranije, ali ako sam ja htjela iz bilo kojeg razloga ranije, mogla sam kako hoću.
    žao mi je zbog bebe i frendice, ali mislim da se tu nije moglo učiniti ništa i da nitko nije kriv.

  13. #13
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    alanat-ovo je strašno. Pozdrav frendici i nek se drži. Tako je valjda bilo suđeno. Nema drugog objašnjenja.
    Da ju utješiš i meni se to dogodilo. Samo što sam ja išla na prvi uzv sa 8 tjedana i nije bilo otkucaja. Zaključili su da se plod prestao razvijati sa 6 tj. Uglavnom kao što večina priča ima sretan kraj - evo moj spava pokraj mene već 4 mj.
    Nije sve crno. Držim joj fige da sve bude ok u sljedećoj trudnoći.
    A sada dali se to moglo spriječiti - vjerovatno nije, da je dr. napravila ne znam što. :/

  14. #14
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    nije se moglo spriječiti-moglo se znati ranije, a ne mjesec dana nositi mrtav plod... :shock:

    osim toga, mišljenja sam ,sa kojim se ne morate složiti, ako je već tada,na tom prvom i jedinom uzv-u,jedva našlate slabe otkucaje srca, mogla ju je naručit na još jedan uzv...
    onak, po shemi,kako to rade privatnici...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    tako je, petarpan, očito da se, nažalost, takve stvari nemogu ni predvidjeti, niti spriječiti, ali meni nije normalno da ipak u tako ranoj trudnoći nije ponovila uzv, tim više što, kao što rekoh, prvi put je teže našla otkucaje.neznam, ja sam i u prvoj , a i u ovoj sad trudnoći idem na uzv svaka 4 tjedna, i mislim da je to skroz ok. ipak bi sve bilo drugačije da se na vrijeme vidjelo da nema otkucaja. žena 5 tjedana uživa u trudnoći, misli da jhe sve ok, a na kraju ništa. prestrašno. a da ne pričam da su ju u Petrovoj otkantali i naručili na kiretažu tek u ponedjeljAK, a bila je tamo u četvrtak? mislim, ko je tu lud?al dobro, to je druga priča.da se na vrijeme to sve ustanovilo, već bi i kiretaža i to sve ružno bilo iza nje. a ovako ....

  16. #16
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Podižem temu, doktorica više nije u DZ Peščenica, ima li ko njen broj?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •