Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 131 od 131

Tema: Mame se boje dojiti u javnosti!

  1. #101
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno Re: !!!

    Citiraj Ms. Mar prvotno napisa
    Kako sve češće baš na ovom forumu čitam da se doji tako da to nitko ne skuži, da se doji okrenuta prema zidu i sl. tako se u meni po prvi put u životu rodilo pitanje je li način na koji ja dojim ipak neprimjeren.
    Pa me zanima vaše mišljenje. Ja dojim uvijek i svugdje kad to moje dijete traži. Evo dva 'ekstremna' primjera. Nedavno sam dojila u restoranu za stolom okružena nekolicinom poznatih ljudi. Nisam se okretala u stranu, pokrivala i sl. Zatim, desilo se da dojim i na obiteljskom ručku, kad moj svekar sjedi preko puta mene. Na isti način. I da, onaj tko gleda sigurno može u nekoliko navrata vidjeti i moju golu cicu, ali ja nekako vjerujem da ona nije tu da bih je 'bacala na sve strane', odnosno nije u funkciji golotinje, nego je u funkciji hranjenja dijeteta. Kao što bi npr. bila razlika da svoje gačice skinem kod osobnog bankara ili kod ginekologa. Bitna je funkcija.
    Eto, tako sam ja to mislila, ali sad se u meni iskreno javilo pitanje. Jesam li ja zapravo nepristojna i trebam li se ugledati na mame koje doje u javnosti, ali tako da nitko ne zna da doje?
    Ms. Mar, mislim da nisi nepristojna jer i ja često dojim na obiteljskim ručkovima, pa čak i kad imamo goste... nisam onda uvijek za stolom, no u istoj sam sobi kao i svi... imam brojnu obitelj (po muževoj strani) no nitko me nikad nije krivo pogledao... njima je normalno da ja dojim jer je maleni gladan i mora jesti, ne? ... mislim, pa žene zato i imaju dojke, zar ne? i često se dogodi da mi je cica gola i da je svi mogu vidjeti, no nitko ne bulji... ma naravno, drugo je kad si vani, no ako bi P bio gladan ništa me ne bi omelo... obično kad nekamo idem isplaniram si tak da ga podojim u kafiću i ponesem uvijek jednu tetra pelenu koju stvaim prek ramena, ali ako ni toga nema, boli me briga...
    smiješno mi je bilo kad sam posjetila frendicu koja treba roditi za par dana i ona je uživala gledati kako papamo, ali njen muž se diskretno izgubio
    a kad sam bila kod druge frendice u većem društvu, prije otkopčavanja grudnjaka, rekla sam "čuj, ja ću ovdje dojiti jer nisam srameća, pa ako nekoga smeta, neka ide u drugu sobu"

    mislim da si to neki ljudi krivo briju da su grudi tu zbog seksa, a muškarce grudi privlače vjerojatno jer im fali ona privrženost s majkom kod dojenja... iskreno, i meni su ženske grudi nešto prelijepo, pravi simbol majčinstva

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    blizu mora
    Postovi
    17

    Početno

    mene nije ni sram , ni strah. Nisam srameca nikad bila, moj dekolte je do pupka i ponosno dojim moju curku.
    Moja frendica kaze da nisam normalna da svoje dude pokazivam svakamo , ali me bas briga, ich ne interesira

  3. #103
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Evo nas jednih koji se povlačimo u stranu. Ali to nema veze s mojim sramom, nego s tim da je Vilenjak jako nervozan sisač, pa ne može u miru pojesti ako mu nešto odvlači pažnju. Zato se radije okrenem tako da ne može vidjeti druge ljude ili mu glavu pokrijem tetra pelenom.

    Inače nismo imali neugodnih iskustava apsolutno nikad, a dojili smo svuda. A usput smo vidjeli i jednu mamu koja je na klupi u parku dojila blizance (jednog po jednog, ali to je bio prizor)

  4. #104

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj Ms. Mar prvotno napisa
    Citiraj Sramežljiva prvotno napisa
    Sve ovisi o tebi i koliko su ti važni osjećaji drugih ljudi.
    Znači, nisam nepristojna, nego sam bezosjećajna
    to što je nekom neugodno vidjeti kako dijete doji stvarno nije moj problem, već njegov. i nema veze s bezosjećajnošću.
    ne mogu cijeli život provesti pazeći je li nekom oko mene (a pogotovo nekom nepoznatom ili polupoznatom) zbog nečega neugodno - a ljudima je neugodno mnogo stvari.
    meni je recimo užasno neugodno kad vidim da se netko dere na dijete ili ga udara nasred ceste.
    mojoj frendici je neugodno kad netko kaže "za*ebavati" ili "po*izditi"
    mom poznaniku je neugodno biti u društvu nekog tko jede po cesti.
    znam i neke kojima je neugodno vidjeti ljude da se ljube.
    i neke kojime je neugodno kad su u kafiću s nekim tko voli "svašta izvoljevati"

    ........
    LEGENDO! Ja bi volila da ti jednog dana objaviš svoju knjigu
    Ja znam da bi je čitala s guštom

  5. #105

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    ma ne gadi se ni MM, ali po onim facama u trudnickoj sam nekako dosla do tog zakljucka

    a ja osobno bas i nisam dojila pred nekim drugim muskarcima...
    Jooo, na tom trudničkom tečaju sam i ja imala takvu facu ali ne zato jer mi se gadilo dojenje, (ja sam i probala moje mlijeko kakav okus ima, i ništa u vezi dojenja mi nije gadljivo) nego zato jer mi je bilo grozno vidjeti obješene grudi s ružnim velikim smeđim bradavicama a neke su imale i dlake okolo. Ne mogu si pomoći, ali meni je to jako grdo

  6. #106
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    ja dojim gdje god, kad god ispred kog, do sad: u kaficima, na obiteljskim slavljima, na bratovom vjencanju, u setnjama, kod prijatelja doma, kod mene doma sa punom kucom (nekad bi se samo makla da zabac ima mir pa da u miru podojimo, ne radi neugodnosti).

    meni nije neugodno samo ponekad primejtim kako se ljudi sklanjaju, valjda zato jer imam stav "koga smeta nek se makne".
    to obicno rade moj tata, svekar i neki muski prijatelji ali recimo braca i sestra se ponasaju skroz normalno.

    dojenje je prirodna stvar i ja se prirodno ponasam.

    do sada nismo imali neugodnih komentara, ni jedan. uglavnom se svi rastapaju i smatraju nas cudom jer "jos uvijek dojimo" 8)

  7. #107
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    do sada nismo imali neugodnih komentara, ni jedan. uglavnom se svi rastapaju i smatraju nas cudom jer "jos uvijek dojimo"
    Mi smo bas neku subotu dojili na rodjendanu, u pokrajnjoj sobi da izbjegnemo vristece 3- i 4-godisnjake, kadli ulazi poznanica s bebom od 4,5 mjeseca i komentira kako je cudno vidjeti tako veliku bebu da jos doji (njena je vec na ad). A ja : ":? Pa Zvjezdica je dojila do druge godine -- koliko ti je tek to veliko?"

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    evo ja prijavljujem da me jucer bilo sram dojiti svog 16-mjesecnog sina pred vlastitim roditeljima!

    htjedoh reci da sve to malo ima veze i sa tipom djeteta...

    m. sam dojila posvuda do 2. godine ali ona je dojila nekako "pristojno". imala je i ona one akrobatske faze, penjanje s nogama po zidu i dubljenje na glavi na cici, ali je ipak to sve bilo nekako "u okvirima".

    d. od rodjenja doji jako pohelpno, glasno mljacka...cak i kao malu bebu znalo mi je biti prilicno nelagodno dojiti ga u javnosti, ako zbog niceg drugog onda zbog toga sto je mlijeko liptilo na sve strane.
    ali ovo sada je stvarno mozda nema dovoljno mlijeka ili ne znam sto, ali doji iskljucivo tako da stoji i to na jednoj nozi dok drugom mase po zraku, pritom nateze cicu sto dalje moze, prozivodi cudne i glasne zvukove, naravno istovremeno mijesi drugu bradavicu, lupa po meni, baca se...vise kao neko napastvovanje. meni je to smijesno-simpaticno ali stvarno se pitam kako to nekome sa strane moze djelovati...
    u svakomn slucaju diskrecija = 0 bodova

  9. #109
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    evo ja prijavljujem da me jucer bilo sram dojiti svog 16-mjesecnog sina pred vlastitim roditeljima!

    htjedoh reci da sve to malo ima veze i sa tipom djeteta...

    m. sam dojila posvuda do 2. godine ali ona je dojila nekako "pristojno". imala je i ona one akrobatske faze, penjanje s nogama po zidu i dubljenje na glavi na cici, ali je ipak to sve bilo nekako "u okvirima".

    d. od rodjenja doji jako pohelpno, glasno mljacka...cak i kao malu bebu znalo mi je biti prilicno nelagodno dojiti ga u javnosti, ako zbog niceg drugog onda zbog toga sto je mlijeko liptilo na sve strane.
    ali ovo sada je stvarno mozda nema dovoljno mlijeka ili ne znam sto, ali doji iskljucivo tako da stoji i to na jednoj nozi dok drugom mase po zraku, pritom nateze cicu sto dalje moze, prozivodi cudne i glasne zvukove, naravno istovremeno mijesi drugu bradavicu, lupa po meni, baca se...vise kao neko napastvovanje. meni je to smijesno-simpaticno ali stvarno se pitam kako to nekome sa strane moze djelovati...
    u svakomn slucaju diskrecija = 0 bodova
    Ajoj!
    Sorry, al tak mi je to smješno.
    Kad sam pokušala zamisliti, skoro sam opala od smjeha.

    Ma neka, nek dijete uživa sad dok može (baš slatko) .
    A ni ja još ne znam kaj me čeka :/
    A ti naravno da češ postupiti u skladu sa svojim osjećajima.
    Mislim da to izlazi iz okvira ''dojenje u javnosti''. Ako se razumije što mislim.
    Uglavnom - uz tebe sam.
    akrobatu.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    ali ovo sada je stvarno mozda nema dovoljno mlijeka ili ne znam sto, ali doji iskljucivo tako da stoji i to na jednoj nozi dok drugom mase po zraku, pritom nateze cicu sto dalje moze, prozivodi cudne i glasne zvukove, naravno istovremeno mijesi drugu bradavicu, lupa po meni, baca se...vise kao neko napastvovanje. meni je to smijesno-simpaticno ali stvarno se pitam kako to nekome sa strane moze djelovati...
    u svakomn slucaju diskrecija = 0 bodova
    zamisljam i

  11. #111
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    nisam još imala prilike dojiti u javnosti i iskreno nisam sigurna hoću li iako nemam ništa protiv dojenja u javnosti, dapače, jako mi je lijepo vidjeti majke da doje svoju djecu ali osobno mi je ipak malo neugodno a s jedne strane i strah

    mislim vjerovatno hoću jer planiram dugo dojiti tako da ne znam kako bih onda uspjela igdje ići ali mislim da ću biti od onih koje će se truditi to raditi čim diskretnije da izbjegnem bilo kakve neugodne situacije jer valjda nisam dovoljno hrabra za drugačiji pristup, svakako se još javim nakon što to i učinim da podijelim svoje iskustvo

  12. #112
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    tridesetri umrla sam od smjeha!!!

    ja se moram pohvaliti da sam u subotu prvi put dojila u javnosti. na terasi nekog kafica. frendica i ja smo jos sjele malo odvojeno, da bas nisam napadna, kad bas kod nas sjela neka tri studenta koji nisu mogli skinut pogled jedan se non-stop okretao jer sam mu bila iza ledja...
    a malog sam jos prekrila dekicom, tak da stvarno nisu imali sta vidjet...

    a sto se tice onog da senekima gadi dojenje...evo ta kazu na nekim forumima:
    gledao sam jedno dojenje u trambaju

    fuuuj
    čuj, imaju u restačima i wc ako ti baš treba
    [code]ja sam zena i mislim da je degutantno.....[/code]

    prije par godina smo nas par frendova i frendica išli posjetiti jednu koja je upravo rodila. sjedimo mi tako kod nje i pričamo u dnevnom boravku i ona ni pet ni šest izvadi sisu i ide dojiti dijete.
    eto, meni je to bilo neumjesno. mogla ga je ići podojiti u sobu pored. po meni dojenje je privatna stvar. a ovo mi je više izgledalo kao razmetanje vlastitim majčinstvom.
    mislim stvarno...

  13. #113
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    E, komentari su strašni.
    Ne mogu vjerovati da ljudi tako razmišljaju.

  14. #114
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mislim da ovi komentatori nemaju djece. mozda je i meni bilo malo onak da netko doji u javnosti, ali brate mili sve se to izvrnulo kad sam rodila. nekak mi je postalo puno vaznije da on bude sit i zadovoljan nego da li nekom smeta sto mi se vidi komadic cice

    sigurno nitko nema nis protiv recimo playboyevih naslovnica. kaj ces, cice su izgubile svoju primarnu funkciju, previse ih se povezuje s ovom drugom funkcijom. uostalom, bas me briga

  15. #115
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    tridesetri, raspuknut cu se od smijeha!

    hahaha, sjecam se kad smo jednom otisli dojiti starijeg sina u crkvu, ne znam zasto bas u crkvu, i, ono, tisina, ljudi se mole, a cujes njega: sluuuurp, sluurrrp, sluuuurrp - - i on je tak dojio kao tvoj, bar sto se zvucnih efekata tice!

  16. #116
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    Ja se moram maknuti u sobu kad dojim jer se stariji, a nažalost i mlađi, članovi moje obitelji, toliko šokiraju i posrame da im je neugodno gledati me u oči, a kamoli u cice! I uzalud moja uvjeravanja i svaki pokušaj da ih urazumim! I tako se ja i Miš Mali moramo skrivati po sobama da vrlim muškarcima ne bude neugodno!

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    arilu-bas mi je zao. a da ih probas naviknuti na dojenje? mozda im nakon par puta prestane biti neugodno?

    a ovi komentari sa drugih foruma me podsjecaju na mene od prije godinu dana, a sve cemu sam se zgrazala sad moja L radi a meni nista ne smeta, dapace (od nevozenja u kolicima do cupanja svih koji joj se priblize na metar udaljenosti i slicno)

  18. #118
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    ... ali doji iskljucivo tako da stoji i to na jednoj nozi dok drugom mase po zraku, pritom nateze cicu sto dalje moze, prozivodi cudne i glasne zvukove, naravno istovremeno mijesi drugu bradavicu, lupa po meni, baca se...vise kao neko napastvovanje.
    To se kod nas zove cicanje grčko-rimskim stilom
    Sva sreća pa je takva većinom po doma, a u javnosti se ipak ograniči "samo" na šarafljenje druge bradavice.

  19. #119
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Stvarno nemam ništa protiv dojenja u javnosti ali ja nažalost nikako da probijem led Više je razloga:
    - velike cike - s njima nema šanse da podojim bebu diskretno jer se sve vidi dok je vadim i pospremim nazad (doduše još nisam dobra u toj vještini jer jednom rukom treba pridržavati dijete ali ide nabolje)
    - moja L. je kao D. od tridesettri, ta nema šanse da doji diskretno u položaju kolijevke jer je sve dekoncentrira, ja imam jak let down, stalno se zagrcava, protestira, izvija u krilu, cendra, onda je dižem da je smirim (u stanu sa golom cicom a kako bi vani- stvarno ne znam) i ljudi bi imali dojam da dijete forsiram cicom a nama je to jedan najobičniji regularni podoj. Najviše voli dojiti u ležećem položaju na krevetu, fino zaćori, čupka i rasteže ciku, vuče je za sobom na drugu stranu (sreća pa su rastezljive ),nekad glasno guta ili mljacka a podoji su nam maratonski - cca 1h. I kako da je podojim u javnosti ???
    Doduše dojili smo više puta na Jarunu ali nije jela više od 1-2min, uzreve se, puše joj vjetar pa je dekoncentrira, i onda trči kući da šefica može u miru zameziti

  20. #120
    xenia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    214

    Početno

    djelomično je i kod mene problem s dojenjem u javnosti taj što nikad ne znam koliko dugo će to trajati i kako će dojenje izgledati jer i moj Josip ponekad cica kao da se bori s cicom, razvlači bradavicu na sve strane, ispušta najrazličitije zvukove a o mljackanju i curenju mlijeka na sve strane da ne govorim i to kao i kod ivaneb zna trajati i po sat vremena a nekad cica skroz školski, primi bradavicu i mirno i ravnomjerno cica nekih 15-tak do 20 minuta, ispljune ju, podrigne i mir

    e sad, kako znati dok sam vani kako će biti raspoložen

  21. #121
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Ne bojim se dojenja u javnosti i nije mi bed da mi itko vidi dojku. Zna se u kojoj je funkciji i utoliko mi nije neugodno, no moja beba voli intimu i nije odusevljena podojima u parku i u prisustvu veceg broja ljudi, smeta joj to. Tako da nastojim dojiti na intimnim mjestima u intimnoj atmosferi. Srecom, ona nije zahtjevna po pitanju broja i duzine podoja pa to mogu izvesti bez pol problema.

  22. #122

  23. #123

  24. #124
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj triplemama prvotno napisa
    http://www.youtube.com/watch?v=g54HKdADRYw&feature=related
    Svaka čast ženi što je to dospjelo u medije

  25. #125
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    pomalo mi je neugodno ali ona i njezina sitost su mi daleko važniji od svega!! i da, lakše mi je dojiti kad je još netko sa mnom u društvu...zapravo još nisam ni bila u situaciji da sam sama negdje a moram je hraniti. Znam da bi mi bilo teško ali sigurno ne bih dozvolila da mi dijete plače.

  26. #126
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ja baš nisam luda za dojenjem na najjavnijim mjestima, uvijek tražim malo skriveno mjesto, recimo klupicu u parku koja nije na sred staze i sl.
    a i Yoda je sada u fazi, mljackanja, razgledavanja okolice, i sl, pa mislim da nikako ne bi mogli jesti diskretno (čitaj: da moja cica u nekim momentima ne bude svima na izvol'te)

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    d. od rodjenja doji jako pohelpno, glasno mljacka...cak i kao malu bebu znalo mi je biti prilicno nelagodno dojiti ga u javnosti, ako zbog niceg drugog onda zbog toga sto je mlijeko liptilo na sve strane.
    ali ovo sada je stvarno mozda nema dovoljno mlijeka ili ne znam sto, ali doji iskljucivo tako da stoji i to na jednoj nozi dok drugom mase po zraku, pritom nateze cicu sto dalje moze, prozivodi cudne i glasne zvukove, naravno istovremeno mijesi drugu bradavicu, lupa po meni, baca se...vise kao neko napastvovanje. meni je to smijesno-simpaticno ali stvarno se pitam kako to nekome sa strane moze djelovati...
    u svakomn slucaju diskrecija = 0 bodova
    MALI TI JE LEGENDA

  28. #128
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj triplemama prvotno napisa
    http://www.youtube.com/watch?v=g54HKdADRYw&feature=related
    Ovo je grozno.
    Stvarno svašta.

  29. #129
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa

    ali ovo sada je stvarno mozda nema dovoljno mlijeka ili ne znam sto, ali doji iskljucivo tako da stoji i to na jednoj nozi dok drugom mase po zraku, pritom nateze cicu sto dalje moze, prozivodi cudne i glasne zvukove, naravno istovremeno mijesi drugu bradavicu, lupa po meni, baca se...vise kao neko napastvovanje. meni je to smijesno-simpaticno ali stvarno se pitam kako to nekome sa strane moze djelovati...
    u svakomn slucaju diskrecija = 0 bodova
    jooooooooooj ja sam se sada toliko nasmijala čitajući ovo baš onako glasno od srca!
    Patrik je isto nemiran sisač, štipa me, udara, lamata rukama i nogama, samo što ja ni pod koju cijenu ne dam drugu siku na diranje jer mi je to prebolno, nema više ni dojenja u javnosti jer smo ionako na odvikavanju pa sikimo samo pred spavanje, a on ni ne traži više preko dana. Za koji mjesec me ponovno čeka dojenje u javnosti tako da mi to ni ne fali
    Inače ja sam od onih tipova koji doji svugdje i nije mi neugodno, ne okrećem se od ljudi, eventualno u restoranu odmaknem od ljudi u stranu onu siku na koju siki, ali jako pazim da to bude diskretno, odnosno da ne pokazujem potpuno gole grudi. Ne pokrivamo se ničim nego samo pazimo prilikom prištekavanja i odštekavanja, a tijekom sisanja samo navučem majicu na ostatak sike do njegovih usta. Smatram da je bez obzira na dekoltee, kratke suknjice oko nas i ostalo, nekima ipak neukusno i nelagodno vidjeti gole grudi, što ipak morate priznati nitko na ulici ne pokazuje niti hoda gol pa tako niti ja ne želim pokazivati svoje bez obzira na dojenje. Sve se to može učiniti javno, ali spretno i diskretno.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    dojila sam di god su me dica pitala (a pitali su svugdi) i nikad mi nije bilo neugodno...
    jer moj je stav po tom pitanju je:

    ne radi se o tome da ja dojim nego da dijete jede... (nastojala sam uvijek maramom prekriti prsi u javnosti)

    i na dva ili tri čudna komentara sam uvijek davala protupitanje ... moje bočice su ljepše, zdravije i mekše od onih plastičnih... što se njima ne isčuđavate?

  31. #131

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    ja dojim gdje sitgnem iako se trudim da drugima ne bude neugodno pa siku prekrijem malo

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •