Pokazuje rezultate 1 do 47 od 47

Tema: ne raste mi trbuh

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    36

    Početno ne raste mi trbuh

    sad sam u 23 tj. i uopće mi ne raste trbuh,vježbam 3x tj. i dobila sam 2kg,ginekolog kaže da je sve ok,al imam fealing da mibeba nema dosta mjesta.. :D

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Izguraće se ona već kad joj bude trebalo... Pomalo... Nismo sve iste...

  3. #3
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,633

    Početno Re: ne raste mi trbuh

    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    sad sam u 23 tj. tj.
    i dobila sam 2kg
    ja mislim da se ti samo hvalis

  4. #4
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno Re: ne raste mi trbuh

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    sad sam u 23 tj. tj.
    i dobila sam 2kg
    ja mislim da se ti samo hvalis


    Moja poznanica je išla roditi s toliko malim trbuhom da smo se svi čudili gdje joj beba stane. Izgleda da nema veze koliki je trbuh, beba sebi napravi mjesta.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    A i trbuh naraste naglo u svega par dana.

    Nego kako si samo uspjela ovo:

    i dobila sam 2kg
    I ja bi se hvalila! :D

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    116

    Početno

    Ne reci dvaput... Šuti i uživaj
    U prvoj sam trudnoći dobila 5 kg. Na porod otišla u običnim farmericama. 7 dana poslije obukla stari minjak
    Bebača - 3100


    ali zato

    druga trudnoća
    +17kg
    stomak - šta do zuba - ko kamion sam bila
    bebonja - 4200
    a hvalila se ja u prvoj trudnoći i eto

  7. #7
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    Rekli bi stari da nosiš bebu u guzi.
    Uživaj, bitno je da ste beba i ti ok, a to znači i da ima sasvim dovoljno mjesta

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    36

    Početno

    [quote="Tina406"]A i trbuh naraste naglo u svega par dana.

    Nego kako si samo uspjela ovo:

    i dobila sam 2kg
    pa radim još...šećem peseka svaki dan po min.pola sata,i još vježbam u gymu,uzimam L-carnitine od 350gr,to se trudnicama preporuča,a i ubrzava metabolizam i nemaš se kad zdebljat...dobro za vikend ispraznim s mužem pol frižidera al ajde,jedan dan u tj možeš kiksat...hahaha

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj thousands of voices prvotno napisa
    Ne reci dvaput... Šuti i uživaj
    U prvoj sam trudnoći dobila 5 kg. Na porod otišla u običnim farmericama. 7 dana poslije obukla stari minjak
    Bebača - 3100


    ali zato

    druga trudnoća
    +17kg
    stomak - šta do zuba - ko kamion sam bila
    bebonja - 4200
    a hvalila se ja u prvoj trudnoći i eto
    :? :? ajoooj..ali i nije to tak strašno,ja sam visoka 176cm,sad sam na 69kg,mogu još nekih 20 nabacit..hehehe..trebam rodit početkom 7mj,samo me strah da mi noge ne budu ko balvani da mogu nosit haljinice pred kraj trudnoće..još kad me toplina opere i žile se prošire,budem ko slon izgledala...hahaha...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    75

    Početno

    Mala Mia ne sekiraj se, evo ja u 36om tjednu pa jos uvijek mi se cini kak je moj trbuh manji nek drugim trudnicama u ovom stadiju...I primjetila sam jos jedan fenomen, naime navecer mije trbuh veci nego ujutro ...koda se rasiri od vode ili se moj mali andjeo raskomoti Uglavnom na sve to doktor veli da je bebica velika (tjedan dana unaprijed) a ja sam do sada dobila 7 kila u cijeloj trudnoci...(usput curke ja nisam mrsavica) Valjda to kod svakoga bude drugacije....

  11. #11
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ne brini, narast ce trbuh, samo se cuvaj strija jer ako naglo pocne rasti uzalud ti samo 2 kg...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    pa radim još...šećem peseka svaki dan po min.pola sata,i još vježbam u gymu,uzimam L-carnitine od 350gr,to se trudnicama preporuča,a i ubrzava metabolizam i nemaš se kad zdebljat...dobro za vikend ispraznim s mužem pol frižidera al ajde,jedan dan u tj možeš kiksat...hahaha
    I ja šećem pasa, mm i ja smo po cijelo popodne takoreć u šetnji, ali kile ne da rastu dok jedem, nego čini mi se i dok gledam hranu.

    Nemaš brige, narasti će tiba, glavno da je bebica u redu i dobro.

  13. #13
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj thousands of voices prvotno napisa
    Ne reci dvaput... Šuti i uživaj
    U prvoj sam trudnoći dobila 5 kg. Na porod otišla u običnim farmericama. 7 dana poslije obukla stari minjak
    Bebača - 3100
    no way! :shock: u cijeloj trudnoci 5kg?!?! kako ti je to uspjelo?! :shock:
    ja vec sad u 20 tj. imam 4+ i bome fini stomacic, al bas mi je lijep!

  14. #14
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Ella1 prvotno napisa
    I primjetila sam jos jedan fenomen, naime navecer mije trbuh veci nego ujutro ...koda se rasiri od vode ili se moj mali andjeo raskomoti
    i meni je definitivno navecer veci nego ujutro, ja mislim da je zbog hrane, tako mi je bilo i prije trudnoce. kad se ujutro gledam u ogledalo, ono cist fino, a navecer vec trudnjaca i pol

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ja sam isto skužila da mi je ujutro mala buša, a navečer velika Ja obožavam svoj trbuh...ima ga već, a dobila sam 6 kg do sad..(29. tjedan) Dr. kaže 4, al' ja znam bolje 8)

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj thousands of voices prvotno napisa
    Ne reci dvaput... Šuti i uživaj
    U prvoj sam trudnoći dobila 5 kg. Na porod otišla u običnim farmericama. 7 dana poslije obukla stari minjak
    Bebača - 3100
    Al kaj ne vele da nije dobro dobit ispod 6 i iznad 15? Mislim da to piše u trudničkoj.... :/

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa
    Citiraj thousands of voices prvotno napisa
    Ne reci dvaput... Šuti i uživaj
    U prvoj sam trudnoći dobila 5 kg. Na porod otišla u običnim farmericama. 7 dana poslije obukla stari minjak
    Bebača - 3100
    Al kaj ne vele da nije dobro dobit ispod 6 i iznad 15? Mislim da to piše u trudničkoj.... :/
    Ma šta da ti kažem, u osmom mjesecu trudnoće (do tada dobila neke 4,5 kg, jela onako kako jede neko ko je u ratu imao samo rižu i makarone i odjednom preko noći na izboru silno voće, povrće, meso... ostalo sve za 5) odem na ultrazvuk, i teta se na mene izdere ono kao prvorotki, "Jedeš li ti išta, dijete ti k'o PAUK, samo ruke i noge :shock: :shock: :shock: ). Od te se rečenice i dan danas oporavljam, ali tad sam luđački počela da jedem, ali opet do kraja trudnoće dobila još samo 1/2 kg.
    Porodila se u terminu - moja bebača duga 51, teška 3100...Žao mi što nikada malu nisam odnijela glupači na uvid.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno Trbuh

    Mia,

    mislim da je doktorovo mišljenje o djetetovom stanju + tvoje dobro zdravlje najvažnije, tj. ako doktor kaže da je dijete dovoljno veliko, a i ti se osjećaš OK (ne gladuješ ili nešto sl.), čini mi se da nema razloga za zabrinutost.
    Nemam vlastitih iskustava s rastom trbuha nakon 20. tjedna, ali moguće i da će ti trbuh tek sada početi (naglo) rasti.
    Ja sam u 20. tjednu i nitko mi ništa od onih koji nisu informirani nije primijetio (ili se barem ja nadam), a i suprug me svako jutro uvjerava da je to minimalno i da se može podvesti pod 'najela se' ili 'malo se udebljala' ili 'trbušćić usiljed godina (a moje nisu male; 38!)'.
    Na prošlome pregledu sam imala 2 kg+, a i sada u 20. tjednu, mislim da neće biti puno više. Građom se ubrajam među više (178 cm) i vitkije osobe (60 kg).
    Prema tome, opusti se i uživaj.
    Pozdrav i sretno,

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Bila sam trudna 5 i pol mjeseci i u vjenčanici koja je bila strukirana Trbuha nigdje. Počeo mi je naglo rasti u šestom mjesecu, a isto mi se dogodilo i s drugim babačem :D
    U prvoj sam trudnoći dobila 12, a u drugoj 13 kila, ali sve do šestog mjeseca trudnoće jedva da sam bila u plusu
    Zato ne brigaj, nego uživaj

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    RS-Banja Luka
    Postovi
    178

    Početno Re: ne raste mi trbuh

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    sad sam u 23 tj. tj.
    i dobila sam 2kg
    ja mislim da se ti samo hvalis

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    RS-Banja Luka
    Postovi
    178

    Početno Re: ne raste mi trbuh

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    sad sam u 23 tj. tj.
    i dobila sam 2kg
    ja mislim da se ti samo hvalis

  22. #22
    Gogica 24 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Hrv.Zagorje
    Postovi
    273

    Početno

    Ma ima beba dosta mjesta, ako treba više napravi ga bebica

  23. #23
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno Re: ne raste mi trbuh

    Citiraj cv-vanja prvotno napisa
    Citiraj malena beba prvotno napisa
    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    sad sam u 23 tj. tj.
    i dobila sam 2kg
    ja mislim da se ti samo hvalis

  24. #24
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ja isto cijelu trudnoću imam osjećaj da je meni trbuh puno manji nego drugim trudnicama koje su isti tjedan kao ja. Ali me to ne brine jer znam da si beba napravi mjesta koliko njoj treba (a to bogme i osjetim ). Sada mi je trbuh već velik, ali svejedno mi se čini nekako malen da bi u njega stalo više od 3 kile (koliko sada ima moja beba)

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    ja ću samo reći: svaka čast na +2 kg u 23.tjednu!!

    ja u 21.tj. pa + 6,5 kg

  26. #26
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ja uskoro ulazim u 39. tjedan i +4kg 8) Nije da se hvalim....

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Ja uskoro ulazim u 39. tjedan i +4kg 8) Nije da se hvalim....
    :shock: idem se upucat!

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    432

    Početno

    ja sam puno gora od vas svih...
    u prvoj trudnoci 33 kila plus
    znam previse...otislo u roku nekoliko mjeseci... bez djete
    u drugoj trudnoci 11 kg plus :D jela normalno

    sad u 28 tjednu 5 kg plus :D izgleda da ide sve manje i manje...

    ako doguram do četvrte trudnoće bit ce isto malo..kila u plusu od 33 prema manje...

  29. #29

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    Ja u prvoj +18, a u ovoj pratim isti trend :/
    Doduše, trbuh mi nije toliko velik, al sam se zato proširila "bočno" a grudi su mi ko zeppelini

  30. #30
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Meni je krenulo bolje nego u prvoj trudnoći kad sam u ovo vrijeme već bila na nekih +6 (od ukupno 16). Sad sam 19+3 i s +3,5. Razočaravajuće je što sam u posljednja četiri tjedna dobila većinu tog viška - 2 kg
    Ne bih se ja toliko brinula da mi nije trebalo skoro tri godine da se vratim na neku zadovoljavajuću težinu. I taman sam to postigla i sad opet ispočetka.
    Volim jesti, ali trudim se paziti što i koliko jedem. Definitivno ne jedem više nego prije trudnoće, a tad sam gubila kile uz istu prehranu, sad ih skupljam. To baš i nije fer.

  31. #31
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    E da, a trbuh se počeo ozbiljnije primjećivati tek prije dva tjedna. Ali zato sad svakodnevno naočigled raste.

  32. #32
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj loonalee prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Ja uskoro ulazim u 39. tjedan i +4kg 8) Nije da se hvalim....
    :shock: idem se upucat!
    Ma daj! Pa nisam rekla zašto "samo" +4! Zato jer sam već prije trudnoće imala +30 Ne bi bilo dobro da je još toliko kila sjelo :/

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Citiraj loonalee prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Ja uskoro ulazim u 39. tjedan i +4kg 8) Nije da se hvalim....
    :shock: idem se upucat!
    Ma daj! Pa nisam rekla zašto "samo" +4! Zato jer sam već prije trudnoće imala +30 Ne bi bilo dobro da je još toliko kila sjelo :/

  34. #34
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Ja jedva čekam da mi stomak naraste tako da mi se raširi ovo salo na stomaku koje mi je ostalo još od zadnjeg poroda i postporođajne žderačine. Bar će mi stomak izgledati zategnituje nego sada

  35. #35
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    prva trudnoća +29

    druga trudnoća +14


  36. #36
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ja sam dobila jedva 8 kg, al trbuh mi je bio ogroman, valjda zato sto sam niska i jako sitna taj trbuh je izgledao kao da uopce ne pripada meni.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    kćer mamine prijateljice su babice poterale kad je došla roditi da šta se ona s njima zafrkava i kakve joj glupe šale padaju na pamet, šta ona ne zna da neke žene stvarno i rađaju i da im je potrebna pomoć?
    izvikale se na ženu i nikako shvatiti da žena fakat ima trudove, morao je doć doktor na vrata da vidi kakva je to galama, a žena skoro skroz otvorena.

    uglavnom, sve skupa je dobila nekih 5 kg, a nije u startu bila presitna, ali od trbuha ni t!!!
    cijelu trudnoću se tresla od straha zašto joj trbuh ne raste (usprkos razuvjeravanjima dr-a da je sve ok), a rodila je posve zdravo dijete.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    sve smo različite. Ja sam do sad ( 20 tjedan) dobila punih 3 i po kila. Na 173 došla sa 65 na 68 i po. Možda bi dobila više ali su mučnine napravile svoje. Ali ono što meni nije jasno je koliko mi je trbuh narasao. Već nakon 8 tjedna je sasvim lijepo iskočio a sa 12 nitko nije mogao ne primijetit da sam trudna. Mislim da je stvar u građi - gledano od iza pa čak i ravno sprijeda i dalje mi je figura nekako ista ali gledano bočno je sasvim druga priča.
    A da... čula sam i dosta puta da veličina trbuha uopće nema veze sa veličinom bebe. Veliki trbuh a ispadne mrvica i obratno mali trbuščić a bebač takav da ne znaš gdje je stao.

  39. #39
    Nina2007 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    239

    Početno

    Citiraj ZIMA prvotno napisa
    čula sam i dosta puta da veličina trbuha uopće nema veze sa veličinom bebe
    istina..ja sam imala dosta malen stomak (do 6-og mjeseca trudnoće se uopće nije ni kužilo da sam T a ni poslije nije bio velik) a rodila sam veliku bebu (55cm i skoro 4kg...i to s 38ipo tjedana, ne znam koliki bi bio da sam izgurala do termina :/ )

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Ja sam 30+4 i dobila sam do sad 5-6 kg ( a smiješno mi je to kaj sam tri kile dobila u prva tri mjeseca i od onda stalo...) Ali i ja velim da sam krenula s viškom u trudnoću, pa i bolje da se ne prima više.... Iako računam da ću dobiti još bar 4-5 kg d kraja... Kažu dr-i da će bebica bit oko 4,5kg, pa nema smisla da mama bude sitna

  41. #41
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    uzimam L-carnitine od 350gr,to se trudnicama preporuča,a i ubrzava metabolizam i nemaš se kad zdebljat...
    Mozes li, molim te, navesti tko ti je preporucio L-carnitine u trudnoci? Da li ti je preporucen zbog nekog specificnog stanja/nedostatka necega?

  42. #42
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Mislim da nemaš panike, i žene i bebice koje žene nose su različite. Ja sam išla roditi u 39. tjednu sa + 8 kg (ali kako je sve to bilo u trbuhu, nije djelovao na kraju baš mali), evo me 20 dana nakon poroda na staroj kilaži, bebica rođena sa 2830, sad ima 3170.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    ja jutros tala na vagu i opala u nesvjest: +7! :shock: (a tek započela 22. tjedan) Kad čitam ove vaše kilazice ne mogu a da vam ne zavidim..
    Doduše, mene je u ovoj trudnoći uhvatila neka čudna faza spravljanja kolača (u zivotu sam mozda napravila jedan, a od kad sam trudna, svaki drugi dan smišljam neki novi) pa vjerujem da u tome ima nečega

  44. #44
    Cvrčak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Medvescak
    Postovi
    582

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    uzimam L-carnitine od 350gr,to se trudnicama preporuča,a i ubrzava metabolizam i nemaš se kad zdebljat...
    Mozes li, molim te, navesti tko ti je preporucio L-carnitine u trudnoci? Da li ti je preporucen zbog nekog specificnog stanja/nedostatka necega?
    upravo to sam te i ja namjeravala pitati. naime ja nisam pobornik debljanja u trudnoci jer 20 kila i vise aposoluko kila zena minimalno mortno je nepotrebno. tocno se zna koliko trudnic kga minimalno mora dobiti da bi trudnoca bila zdrava. na kraju trudnoce beba ima oko 3.5, posteljica barem 2 kg. plodna voda jos toliko, a i volimen krvi trudnice takoder se poveca kako bi mogla opskrbljivati dijete. znaci dobijanje na tezini nije popratna pojava u trudnoci nego upravo ono sto je neophodno za zdravi razvoj dijeteta dok je u majci i ovisno o njoj. metabolizam majke se u trudnoci i onako ubrza jer se stvaraju nove stanice (npr. crvene krvne stanice) prema tome ne vidim potrebu za ubrzavanjem metabolizma jos dodatno. zdrava prehrana (voce, povrce, jogurti) su kljuc zdrave trudnoce i dobre linije a ne kemikalije za ubrzanje metabolizma. jel ti netko garantira da taj preparat ne utjece i na dijete tj. njegov metabolizam? Jel igdje pise da trudnice smiju uzimati taj preparat tj. da aktivne substance lijeka ne prolaze iz posteljice u bebinu krv?

  45. #45
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    L-Carnitin izuzetno je opasna tvar i za netrudnice. Prije uzimanja potreban je kompletan kardiološki pregled - srce i krvne žile.
    Uzima se kao pomoć pri sagorijevanju masnih naslaga kod vježbanja, no ukoliko netko ima iti malih problema sa srcem uzimanje ovog preparata može biti kobno.
    Ljudi se stvarno previše igraju, a za uzimanje toga u trudnoći nemam riječi.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    436

    Početno Re: ne raste mi trbuh

    Citiraj mala Mia prvotno napisa
    sad sam u 23 tj. i uopće mi ne raste trbuh,vježbam 3x tj. i dobila sam 2kg,ginekolog kaže da je sve ok,al imam fealing da mibeba nema dosta mjesta.. :D
    nemas se sta brinuti...meni niti nije trbuh rastao..malo pred kraj..a na kraju se rodila struca od 4 kg 15 dana prije termina

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    262

    Početno

    ni ja do 6 mjeseca nisam imala trbuh,odjednom narastao(preko noći )
    sad sam u 36 tj i opet nije velika s obzirom na ostale trudnice s kojima se susrećem,a bebica velika tako da očito imamo sreće.ne opterećuj se!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •