Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 130

Tema: pediker-preporuka

  1. #1
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno pediker-preporuka

    Trebam preporuku za pedikera - po mogućnosti negdje u centru pa prema Kvatriću. Hitno je, nemrem hodati od bolova.

    trba mi stvarno neko dobar, jer ja se u stvari bojim ići pedikeru (nisam nikad bila)- ali već dugo muku mučim s kurjim očima, i vrag je odnio šalu.

  2. #2

    Početno

    Evo jednih koji su odlicni, samo ti nisu bas na potezu koji si trazila - MEDI PED D.O.O. Zagreb, Ogrizovićeva 40 (01) 3688 340, medicinska pedikura oko 140kn. Stvarno su izvrsni, a i sve je super cisto i uredno.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb,Maksimir
    Postovi
    26

    Početno

    Čuj,100 % provjereno ti je pedikerski salon u Gundulićevoj 21 "Zlata" odličan,br.ti je 4854-170,obavezno reci da bi baš kod gđe Zlate,maher je.I da se što prije riješiš bolova!!

  4. #4
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Pddizem temu.

    Ima li jos preporuka za pedikere?

    Problem su kurje oci.

  5. #5
    leekt avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb-zapad
    Postovi
    86

    Početno

    moj buraz je išao u Mesničkoj ulici odmah na početku..medicinski pediker..malo je skuplje ali super..on je bio prezadovoljan

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj leekt prvotno napisa
    moj buraz je išao u Mesničkoj ulici odmah na početku..medicinski pediker..malo je skuplje ali super..on je bio prezadovoljan
    Mislim da je u Mesnickoj bio MediPed, koji je odselio.

  7. #7
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    "Zlata" je zatvorena zbog godišnje odmora do 29.06.

    Informacija iz prve ruke - došla pred vrata i pročitala (nakon što sam ih 500 puta pokušala dobiti na telefon ).

    Naručila sam se kod MediPeda isključivo na temelju preporuka ovdje !

    Meni treba baš medicinska a ne (samo) kozmetička pedikura - nažalost.

    Javim kak je bilo!

  8. #8
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    gđa Nadica Pffeifer, u Ilici, negdje na početku.

  9. #9
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    gđa Nadica Pffeifer, u Ilici, negdje na početku.
    Znaš možda br.tel.?

    Naime, žuri mi se, rado bih već sutra išla ako je moguće

  10. #10
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ilica 29
    Tel. 4831 433

  11. #11
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Matilda, hvala !

    Znači gospođa Nadica je provjereno dobra za medicinsku pedikuru (ne kozmetičku)?

    Radi li tao još netko pa trebam tražiti baš nju ili radi sama?

  12. #12
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ona je baš za medicinsku pedikuru.
    MM je imao velikih problema prije 13 godina (da je jedva hodao). Zadnjih 10 godina ide kod nje redovito i sve je ok.

  13. #13
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Jel gužva kod nje tj.treba li se puno ranije najaviti?

    I ako znaš, kolika je cijena?

  14. #14
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    MM se naručuje, on plati tretman 50 kn.

  15. #15
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Pa to je stvarno više nego povoljna cijena !

    Hvala puno

  16. #16
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Kod MediPeda nisam mogla stići, ići ću kod gđe Pffeifer!

    Javim kak je bilo!

  17. #17
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Javljam!

    Bila u salonu gđe Pffeifer, pedikirala me gđa Višnja - odlična je :D

    Preporučam !

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3

    Početno

    U Medi Pedu u Ogrizovićevoj prije malo više mjesec dana bila sam na pedikuri kod Anite. Bila je iznimno neljubazna i gruba (očito se negdje žurila jer je stalno gledala na sat). Nakon njezinog tretmana 3 tjedna sam šepala jer mi je očito nešto pomaknula svojim grubim načinom rada. Još i sad osjećam posljedice, a prošlo je mjesec dana.
    Kada sam se otišla žaliti nisu se niti ispričali i rekli su mi da je nemoguće da je ona to napravila jer je jako sitna i mala djevojka?!?!?! Vjerujte mi moje stopalo je manje od nje!
    Toliko o 180 kuna Medi Peda u Ogrizovićevoj!!!

  19. #19
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj Tanaja prvotno napisa
    U Medi Pedu u Ogrizovićevoj prije malo više mjesec dana bila sam na pedikuri kod Anite. Bila je iznimno neljubazna i gruba (očito se negdje žurila jer je stalno gledala na sat). Nakon njezinog tretmana 3 tjedna sam šepala jer mi je očito nešto pomaknula svojim grubim načinom rada. Još i sad osjećam posljedice, a prošlo je mjesec dana.
    Kada sam se otišla žaliti nisu se niti ispričali i rekli su mi da je nemoguće da je ona to napravila jer je jako sitna i mala djevojka?!?!?! Vjerujte mi moje stopalo je manje od nje!
    Toliko o 180 kuna Medi Peda u Ogrizovićevoj!!!
    bila i ja kod njih i nisam zadovoljna, cura je bila ok, al tek je završila školu, znam da i ona treba radit al nekako mi nije "legla".

    Iman na tabanu nekakvu bradavicu, bar je ona tako rekla, i ja je zamolim da mi to digne jer ne smeta me al mi je ružno za vidjet a ona kaže da oni ne rade to...rade medicinsku pedikuru....šteta 180kn!!

  20. #20
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Preporučam kozmetički salon "Sonja" u Petrovoj, jednu stanicu iza Kvatrića (ne znam točno adresu, ali mogu pitati ako koga zanima). Rade i pedikuru.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    meni je najbolja pedikerka na svijetu katica na ravnicama, tj. na koloniji. prosla sam svakojake, i medicinske i svasta, ali katica je zakon. kad mi je daleko otici do nje ili nemam vremena pa odem nekoj najblizoj, uvijek zazalim

  22. #22
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja nasjela na popust za pedikuru u aromatekaspa u mesnickoj5!
    80kn!
    žali Bože novaca!!
    nikad više!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    41

    Početno

    preporučam gđu. Anu u Češljaonici u Vlaškoj kod križanja s Vončininom(tak se zove lokal, izgleda dosta onak ako iz bivše zemlje), ali cura dobro radi. Išla sam u Medi Ped i nisam baš bila pre zadovoljna...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Jel netko bio u zagrebačkom salonu Estetic Uvema na pedikiranju? Meni treba obična estetska... Inače, nisam iz Zgba, imam svoju pedikerku i kak sam do daljnjeg u Zgbu muku mučim da si nađem ovdje novog frizera/novog pedikera... Što se manikiranja tiče, to idem u Avenue Mall i suepr sam zadovoljna s curama. Na stranicama Estetic Uveme piše kako jako paze na sterilizaciju i čistoću, što mi je super bitno, jer sam dost' gadljiva i paranoična i inače, a kamoli sad u trudnoći. Pedikiranje je 100 kuna, plus lakiranje 30. Netko bio?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    probajte pedikuru u wellnesu u sheratonu

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Za preporuku je Mediped u Av. Dubrava.

  27. #27
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj rokobj prvotno napisa
    probajte pedikuru u wellnesu u sheratonu
    cijena??

  28. #28

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Evo ja bila u Estetic Uvemi. Sam salon je ok, ništa ekstra, klima nije radila, bilo mi je vruće. Oprema izgleda čisto i sterilizirano. Što se samog pedikiranja tiče, išla sam kod Arijane i jako lijepo mi je sredila noge, doduše, kod mene i nema puno posla. Kako god, cijena je 110 kn za pedikiranje, plus lakiranje 30 kn. Za pola sata laganog posla mislim da je skupo. Ako ne nađem idući put nešto povoljnije i provjereno od forumašica, opet ću tamo.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    wellnes sheraton, pedikura 150kn, medicinska 180kn, opi spa tretman 230kn

  30. #30
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj karmazonka prvotno napisa
    Evo ja bila u Estetic Uvemi. Sam salon je ok, ništa ekstra, klima nije radila, bilo mi je vruće. Oprema izgleda čisto i sterilizirano. Što se samog pedikiranja tiče, išla sam kod Arijane i jako lijepo mi je sredila noge, doduše, kod mene i nema puno posla. Kako god, cijena je 110 kn za pedikiranje, plus lakiranje 30 kn. Za pola sata laganog posla mislim da je skupo. Ako ne nađem idući put nešto povoljnije i provjereno od forumašica, opet ću tamo.
    u kojem salonu si bila? ja sam prije 2 tjedna u E. Uvemi pedikuru platila 120 kn (Ilica 2). i nisam bila posebno zadovoljna. imala sam grubu kožu i ispucalu na petama, al ona mi je skinula samo pola toga.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj cinderella prvotno napisa
    u kojem salonu si bila? ja sam prije 2 tjedna u E. Uvemi pedikuru platila 120 kn (Ilica 2). i nisam bila posebno zadovoljna. imala sam grubu kožu i ispucalu na petama, al ona mi je skinula samo pola toga.
    molim? :? pa kako je to moguće? bila sam u onom u Martićevoj, blizu Importanne galerije. jedino ako nije do lakiranja, jer sam ja još imala i lakiranje noktiju na kraju... kod mene nema puno posla, tako da je bilo ono... ok. mene više smetalo što nije bilo klime i što te stave u onu ograđenu buksu tako da sam tih pol sata pažljivo disala da me ne bi zamantalo od nedostatka kisika. :/ ja bih rekla da je bilo korektno, ništa posebno, tako da sam i dalje otvorena za preporuke za zagrebačke pedikere.

  32. #32
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Da li netko ima preporuku za pedikera na istocnom dijelu grada (Dubrava, Sesvete)?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Imate u Vlaškoj 69. Gospođa Štefica. Radi čuda i nije skupa. Znam da nije baš skroz istočni dio, ali toplo preporučam.!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Imate u Vlaškoj 69 u prolazu. Gospođa Štefica. Radi čuda i nije skupa. Znam da nije baš skroz istočni dio, ali toplo preporučam.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj mali karlo prvotno napisa Vidi poruku
    bila i ja kod njih i nisam zadovoljna, cura je bila ok, al tek je završila školu, znam da i ona treba radit al nekako mi nije "legla".

    Iman na tabanu nekakvu bradavicu, bar je ona tako rekla, i ja je zamolim da mi to digne jer ne smeta me al mi je ružno za vidjet a ona kaže da oni ne rade to...rade medicinsku pedikuru....šteta 180kn!!
    jooooj oni su katastrofa. prije 3 god sam nekako zakačila sa noktom i odvojio mi se od mesa i tako je 'živio'. onda sam otišla kod njih na pedikuru i cura mi je taj dio skroz odrezala do korijena i naravno nokat je podivljao i sad mi je jedna strana nokta normalna, a na drugoj je bolestan nokat, zadebljan. luuda sam! sad sam počela sa onom olovkom protiv gljivica pa će se valjda nešto riješit.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    mm bio kod gđe. Pfeifer u Ilici..jako zadovoljan...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    slijepo crijevo zagreba
    Postovi
    57

    Početno

    podižem temu, tražim preporuku za medicinsku pedikuru za zapadni dio zagreba. hvala

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    4

    Početno

    Također podižem temu, lijepo molim može li neko preporučiti pedikera u zapadnom dijelu zagreba? Je li neko bio u salonu Martina u Gajnicama?

  39. #39
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja po preporuci frendova bila danas na pedikuri u petrovoj 6c, u studiu N i baš sam zadovoljna.
    ful profesionalni i temeljiti, cca1h, 150kn (pedikerka Katarina)
    pa ako kome zatreba 4619-683
    teta otvorila predamnom tekicu, a ono neki termini već zauzeti i krajem lipnja.

  40. #40
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Kako ja oduvijek muku mučim sa uraslim noktima i sličnim veseljima, moje dvije "must have" adrese su:

    Pedi-prof, Horvaćanska 31, Gđa. Romana
    Salon Ana, Prečko kod SC www.salon-ana.hr

  41. #41
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Tražim pedikera za mamu u Zagreub - medicinska pedikura i vrlo bitna mi je ČISTOĆA jer mi je mama transplatirana, a ima problema sa noktima na nogama i ne smijemo riskirati sa salonima sumnjive čistoće.

    MOže li mi netko nešto preporučiti, puno biste nam pomogle.

  42. #42
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mediped

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    topik je star ali možda netko trzne

    tražim kvalitetnu medicinsku pedikuru u zagrebu
    išla sam u mediped i bila zadovoljna ali stalno otvaraju i zatvaraju lokale, dobri pedikeri im odlaze

    prošlu jesen i zimu sam bila barem pet puta i Sanja mi je spasila palac a sad je i ona otišla

    pitanje - zna li netko gdje sad radi ona prekrasna Željka koja je još prije barem 5 godina otišla (bila mi je daleko najbolja)
    - kamo je otišla Sanja koja je bila u ogrizovićevoj a zatim u preradovićevoj
    - neki drugi salon za problematične palce (ne treba mi fensi šmensi frenč na nogama), još ako je zapad ili centar ....

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    ja idem u mediped vec 4 godine, prvo ogrizoviceva, pa su moju pedikerku marinu prebacili u dubravu, pa je opet vratili u ogrizovicevu. uglavnom, gdje marina tud i ja
    imam ogromne probleme s oba palca i na oba imam VHO proteze (fiksne kopce) bez kojih ne mogu izdzati dulje od 2 mjeseca. od srca preporucam. (i da, skupi su k'o vrag ali jedan posjet izvan medipeda mi je bio dovoljan da shvatim sto sve razni saloni prodaju pod medicinska pedikura. u medipedu barem sva oprema prolazi kroz sterilzator)

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    anledo, hvala na preporuci za marinu
    ako nitko ne uleti s nekom drugom preporukom otići ću opet kod njih, ssamo ne bih htjela doći kod neke pedikerke bez iskustva. to mi se dogodilo prošlo ljeto i ostavila je komadić nokta u palcu, išla sam na kontrolu pa su me onda dali sanji koja je imala više iskustva

    netko zna za željku?
    ili još negdje pedikira problematične šape?

  46. #46
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    ja po preporuci frendova bila danas na pedikuri u petrovoj 6c, u studiu N i baš sam zadovoljna.
    ful profesionalni i temeljiti, cca1h, 150kn (pedikerka Katarina)
    pa ako kome zatreba 4619-683
    preporučam
    tražiti vlasnicu ninu, obzirom da je katarina na porodiljnom

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    1

    Početno pitanje

    Pozdrav Bucka,
    pokušala sam ti poslati privatnu poruku, ali ne ide. Može li se to uopće na ovom forumu? Trebala bih te privatno.
    Pozdrav

  48. #48
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Citiraj pituljica prvotno napisa Vidi poruku
    anledo, hvala na preporuci za marinu
    ako nitko ne uleti s nekom drugom preporukom otići ću opet kod njih, ssamo ne bih htjela doći kod neke pedikerke bez iskustva. to mi se dogodilo prošlo ljeto i ostavila je komadić nokta u palcu, išla sam na kontrolu pa su me onda dali sanji koja je imala više iskustva

    netko zna za željku?
    ili još negdje pedikira problematične šape?
    pituljica, moja malenkost ima dobro iskustvo sa salonom gđe Pffeifer!

    Ilica 29
    Tel. 4831 433

    Mene pedikira gđa Višnja !

  49. #49
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    pituljica, moja malenkost ima dobro iskustvo sa salonom gđe Pffeifer!

    Ilica 29
    Tel. 4831 433

    Mene pedikira gđa Višnja !
    kolko novčića?

  50. #50
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Ej, bok !

    160 kn, medicinska pedikura

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •