Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 448 od 448

Tema: Doula

  1. #401
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Linda, znam da neke doule imaju određena iskustva s merkurom ali to ne mora ništa značiti jer često puta iskustvo ovisi o tome tko je u smjeni. javi se ako te zanimaju detalji

  2. #402

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Mozete li mi preporuciti nekoga na podrucju Splita. Hvala puno

  3. #403

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Mozete li me spojiti sa dulom Majom?

  4. #404
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

  5. #405

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Drage moje doule,tek sam prekjucer cula da i kod nas postoje doule (u dobro jutro hrvatska) i od tada se aktivno informiram.danas sam se registrirala na forum i procitala sam sve postove...
    E sada ono kljucno; u 34 tjednu sam,plan mi je roditi na sv.duhu,voljela bi da moj dragi bude sa mnom dok ne krene bas porod (dalje ni on nebi...nije bas osoba za to )
    Ali bi voljela zensku osobu koja bi bila sa mnom do kraja (iskreno ne znam da li je ovakva kombinacija uopce moguca... )
    I uz svu dobru volju majke i svekrve koje ce biti od pomoci poslije poroda voljela bi ipak mladu osobu koja bi me savjetovala oko dojenja,presvlacenja i sl....uz svu dobru volju one dvije su ipak old school
    termin mi je 29.10 i nadam se da se nisam prekasno javila za doulu i da ce mi se neka draga dusa javiti..
    P.s.sorry na malo duzem postu,htjela sam sto blize opisati sve...nadam se da vas nisam prepala.. )

  6. #406
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Večeras, besplatne projekcije filma DOULA!

    https://www.facebook.com/events/1377595655796320/

  7. #407

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Drage Doule,

    trebala bih vašu pomoć, termin mi je 26. 2., iz Zagreba sam, ali još razmišljam o mjestu poroda (Zg ili Ri).
    Molim da mi se javite!

  8. #408
    marina.lukacin avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    30

    Početno

    Odmah da se ispričam, nemam vremena čitati sve postove...mali mi je na mlazni pogon...

    Zanima me kako se doula "rezervira", odnosno "naruči" ? Plaća se (koliko?) ili?
    Jel sam kao prvorotka veći dio vremena, gotovo sve do velikog finala, bila prepuštena sama sebi, disala katastrofalno 8u prolazu su mi sestre samo dobacivale "Gospođo, ne tako.",...

  9. #409

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Drage doule,

    Voljela bih da sa mnom na porodu bude doula. Trenutno sam u 19. tjednu trudnoće, živim u Zagrebu te planiram roditi u Vinogradskoj. Termin je krajem 2. mjeseca.
    Zamolila bih da mi se jave dostupne doule. Puno hvala!

  10. #410

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svima

    Moj je prvi porod bio traumatično iskustvo kako za mene i bebu tako i za supruga koji je bio uz nas.
    Unatoč našim vjerovanjima u prirodni tijek poroda, informiranosti i želji da porod bude svečani trenutak slavljenja života, prevagnulo je neiskustvo i preveliko povjerenje u medicinsko osoblje... nažalost dobili smo pravi bolnički tretman od početka do kraja...

    Danas, 2.g kasnije trudna sam 26 tj.
    Mom srcu najveća želja je roditi u tišini doma svoga. No, nakon tjedana i tjedana istraživanja, organiziranja i sveg ostalog, morala sam ipak odustati... razlog je suprugova prevelika zabrinutost, a kako želim njegovu najveću podršku u tim trenucima, shvatili smo da će on ipak biti opušteniji u bolnici kao takvoj...ali zato ovog puta ne želimo ništa prepustiti slučaju!
    Naš je plan ostati doma koliko je god to moguće, pa me zanima bi li koja doula bila voljna pružati mi žensku podršku u tim trenucima prije odlaska u rodilište i na samom putu do tamo, jer suprug bi bio prisutan na porodu??? Dakako da ne spominjem koliko bi mi značila podrška, razmjena iskustava i pozitivne misli u tjednima prije poroda! Eto zaista bi voljela da mi se javi neka dušica koja bi bila prava ženska podrška u tjednima prije, te na sam dan...

  11. #411
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    majkana, obzirom da ti je tek ovo prvi post, ne možeš slati niti primati privatne poruke pa ti se nitko ne može javiti
    možda da napišeš još koji post kako bi dobila tu mogućnost, npr. napiši nam iz kojeg si grada i u koje rodilište planiraš ići

  12. #412

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    6

    Početno

    iako često čitam rodin forum, nisam nikada pisala...
    mislim da neću uspjeti dostići broj postova za pp
    u tom ću slućaju rado dati mail ukoliko je netko zainteresiran za moj "slučaj" ...

    inače sam iz zagreba, područje novog zagreba, za sada planiram na sv.duh, ali još uvijek imam neke nedoumice i rado čitam i slušam iskustva i savijete... tako da odluka ipak nije konačna...

  13. #413
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma za pp ti treba par postova

  14. #414

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Joj Lutonjica hvala ti na ohrabrenju

    ...pa evo da onda pitam, jel ima neka doulica da je ovako imala slučaj pratiti ženu samo do rađaone?
    I kakva su iskustva sa sv.duhom ako ih ima?

  15. #415
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    na SD je već bilo dosta rodilja s doulama, ma bilo ih je u svim zg rodilištima
    a nije ni rijedak slučaj da doula bude sa ženom do rodilišta, a onda da žena nastavi s partnerom. tako da su sve opcije moguće, kako god rodilji odgovara
    hajde, ako uskoro ne dobiješ dovoljan broj postova za pp, i ako ti nije problem, stavi svoj mejl

  16. #416

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Ma razmišljali smo jako puno i o Rijeci, ali nekako mi je daleko s obzirom na vremenske uvijete (termin 25.1.) i na ideju da što dulje budem doma... a onda je došao u obzir i Varaždin... to još razmatram... ali za sada je SD na prvom mjestu radi poznate okoline (iskustvo prvog poroda)...

    ma nije mi problem

    evo mail: andrea.frigan@gmail.com

    radosno očekujem svoju doulu da mi se javi pa da započnemo zajedno novu avanturu

  17. #417

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Drage moje Rode,
    trenutno sam u 5 mjesecu trudnoće i pokušavam se što više informirati o porodu ( u čemu mi forum i Rodine stranice dosta pomažu), ali ipak imam nekih nepoznanica.

    Da li je netko upoznat sa iskustvima sa doulom u KB Merkur-u u Zagrebu? Mislim, kakva je njihova praksa i kako na to gledaju?

    Puno čitam o doulama i pozitivnim iskustvima žena koje su imale takvu podršku na porudu pa sam se odlučila malo više informirati jer će suprug možda biti u inozemstvu u to vrijeme Zanima me i da li se doula plaća i kako ide sva ta procedura?

    Inače živim u Zagrebu na Gračanima i rodilište će mi biti Merkur, a termin poroda oko 19.03.2014.

    Ako ima koja doula među vama za Zagreb, bila bih zahvalna da mi se javi

    Hvala vam unaprijed

    Hvala na informacijama

  18. #418

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima,
    Trudna sam 11 tjedana, radi se o trećoj trudnoći, prve dvije su završile carskim rezom u Vinogradskoj (prvi je bio zbog smanjenja otkucaja bebinog srca (nakon epiduralne i dripa), a drugi potpuno nepotreban, samo uslijed činjenice da od prvog carskog nisu bile prošle dvije godine - razmak je bio 1 god i 8 mjeseci, ovaj put će biti 3 god).
    Ovaj put bi pokušala roditi prirodnim putem, tek sam počela istraživati što mogu (ili ne mogu) očekivati ili učiniti - tako sam saznala da posotoje doule i odlučila potražiti jednu . Idealno bi bilo da duoula ima iskustva i da je već istraživala mogućnosti prirodnog poroda carskih rezova jer svaka pomoć bi mi bila dobrodošla, od iskustva s bolnicama i doktorima do informacija o stručnim člancima ili istraživanjima i praksi vezano za prirodan porod nakon dva carska reza.
    Živim u Dugom Selu, ali sam svakodnevno u Zagrebu. Moj mail je ib246135@gmail.com.
    Hvala!

  19. #419

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Eto mene ponovno,
    shvatila sam da imam premali broj postova da bi mi netko mogao odgovoriti ili da se nekom javim na pp pa eto da vam ostavim e-mail za kontakt:kunic.blanka@gmail.com.

    Hvala

  20. #420

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Draga ida-ida, postoje divne doule i u Zagrebu i u Rijeci tako da ne brini.

  21. #421
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj Blanka85 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me i da li se doula plaća i kako ide sva ta procedura?
    Doule koje će se javiti na ovoj stranici u pravilu volontiraju ovaj posao.
    Nema neke posebne procedure, kad netko vidi vaš upit javiti će vam se ovdje ili na pp (ako ste nova članica svakako napišite neki mail za kontakt jer dok ne nakupite određeni broj postova ne možete vidjeti pp) i dogovoriti će sve detalje.

    Što točno radi doula možete pročitati i ovdje http://www.roda.hr/article/read/sura...om-primaljstvu

  22. #422

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Sve vas lijepo pozdravljam!

    Evo, i meni se upalila nekakva žaruljica u glavi kad sam vidjela ovaj topic o doulama. Mislim da bi mi stvarno dobro došla jedna draga i pozitivna žena s kojom bih podijelila svoja iskustva s prvog poroda.

    Termin mi je oko 25.4., i planiram roditi u Čakovcu, pa ako ima zainteresiranih doula iz okolice ČK, molim da mi se jave na mail mma.tta.nna@gmail.com.

  23. #423
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Drage doule,
    u iscekivanju svog drugog poroda trazim doulu koja ce:
    - biti uz mene,
    - pomoci mi da se dignem kada padnem i pomislim da vise ne mogu,
    - hrabriti na putovanju do svog djeteta,
    - razumjeti moje potrebe i zelje,
    - i pomoci mi da ih ostvarim ako ce to ikako biti moguce.

    Termin mi je pocetkom rujna iako su moguca iznenadjenja obzirom da sam i prvi puta rodila dosta ranije. Planiram roditi u Zagrebu. Gdje tocno jos nisam sigurna. Najradije bih kod kuce ako sve bude u redu i doguram do termina, ali uopce ne znam kako i gdje pronaci dobru primalju.... I na tu temu su savjeti dobrodosli.

    Pozdrav

  24. #424

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    Dragi svi,

    eto mog PRVOG POSTA na formu (ikad!), u prvoj trudnoći... Pošto sam nek prije par dana čula da u HR postoje, htjela bih znati dali je prekasno potražiti doulu, termin mi je 14.04., za 7 tjedana. Porod će biti u Merkuru, Zg, i zanima me dali se moram opredijeliti za supruga ili doulu ili mogu oboje biti prisutni kod poroda. Hvala unaprijed na odgovoru.

    Pozdrav

  25. #425
    t.r.a.c. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    102

    Početno

    Skoro sva naša rodilišta prakticiraju da kao pratnja ide jedna osoba.
    Iako je to veliki događaj za obitelj, ponekad partner jednostavno nije spreman svjedočiti tome, i tad nema potrebe da ga se forsira da bude s vama, jer njegov osjećaj nelagode može se reflektirati i na vas. Ali zato smo tu mi doule koje vam stojimo na raspolaganju kad god nas trebate, bilo da se radi o samom savjetovanju i potpori kroz trudnoću, kao pratnja pri porodu, ili pomoć i informacije u prvih 6 tjedana od poroda u vezi njege djeteta, dojenja i majčinstva općenito.
    Ako tražite doulu na području Varaždina, Čakovca, Koprivnice, ima i nas nekoliko ovdje.

    Drago mi je da žene diljem Hrvatske sve više prepoznaju vrijednost i značenje doula u trudnoći i porodu!

  26. #426

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1

    Početno I ja trazim doulu

    Rodila bih na SD, termin je 25.4., iz Zagreba sam. Imam 45 godina, 3. porod, nakon 11 godina pauze i u medjuvremenu preboljenim karcinomom dojke. Nikako ne zelim biti sama na porodu jer imam neugodna 2 iskustva, posebno drugo jer mi je dijete ostalo bez kisika pa smo vjezbali skoro 3 godine da dovedemo motoriku u normalu.
    Trazim osobu koja ce biti uz mene, pomoci mi i opustiti me, zaloziti se za mene i intervenirati prema dogovoru i potrebi. Molim kontakt strucne i drage osobe na mail osobnisvemir@gmail.com. Puno hvala unaprijed.

  27. #427
    paučica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    128

    Početno

    Počinje I moja potraga za doulom. Lokacija - Istočna slavonija. Nadam se da će mi se netko javiti (u pp, npr.) ili preporučiti nekoga koga da kontaktiram.

  28. #428

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Nakon puno razmišljanja te uz veliku nesigurnost u zdravstveni sistem i bolničko osoblje, potrebna je i Doula za Rijeku, kraj 6-og - početak 7-og mjeseca.
    Pošto sam nova ovdije, može mail na gogodaniko@gmail.com

  29. #429

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    4

    Početno

    drage rodice
    evo i ja sam u potrazi za potporom u obliku doule, drugorotkinja sam, majka trogodišnjaka, 32godine, iz Zagreba, Ferenčica. Termin mi je 21.9., rodila bih na Sv.Duhu i ovaj put planiram što prirodniji porod. Pri izboru doule, ako je moguće, želim osobu koja nema problema sa necijepljenjem djetea, što mi je bitno, jer trebam pomoć i podršku u tom smislu dok sam oslabljena a da se ne radi protiv odluka i volje roditelja. Iako je muž bio pri prvom porodu i položio potrebni tečaj, željala bih imati i snažnu žensku potrporu i glas razuma ako ne u samome boxu, onda do zadnjeg trenutka. Također trebam pomoć oko dojenja, jer prvi put nisam uspjela prodojiti kako spada. Iako sam samosvjesna žena, majka, borac i znam da nema straha, željela bih otkloniti potencijalni stres oko nečega što bi trebalo biti prirodno i pozitivno iskustvo. Dakle, ako ima netko sličnog razmišljanja, veselim se upoznavanju i druženju prije, tijekom i nakon ovog radosnog događaja! moj kontakt je battack11@gmail.com

  30. #430

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1

    Početno

    Drage doule koje živite na području Zagreba, znate li ima li koje rodilište U ZG-u koje je sklonije pustiti i doulu i supruga na porod?
    Naime, iako još nisam trudna, planiram uskoro 2. trudnoću i želim se unaprijed informirati.
    Silno bih voljela kad bi mogla na porodu imati uz sebe i doulu i supruga...
    Unaprijed hvala na odgovoru!

  31. #431
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    Ja bi voljela na iducem porodu uz sebe imati doulu, jer vec dva puta sam radala sama u pakrackoj bolnici, i stvarno je tesko sve te sate sama prolaziti. Stoga da li ima koja doula da djeluje u pakrackoj bolnici?

  32. #432
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj nMarija prvotno napisa Vidi poruku
    Drage doule koje živite na području Zagreba, znate li ima li koje rodilište U ZG-u koje je sklonije pustiti i doulu i supruga na porod?
    Naime, iako još nisam trudna, planiram uskoro 2. trudnoću i želim se unaprijed informirati.
    Silno bih voljela kad bi mogla na porodu imati uz sebe i doulu i supruga...
    Unaprijed hvala na odgovoru!
    nažalost nijedno
    neki će, ako je dobar dan, dozvoliti da se doula i tata izmijene u nekom momentu, ali ne mogu istovremeno biti unutra

  33. #433
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    adrianovamamica imas Ninu Novotny ona ti je cak i daruvarcanka.

  34. #434
    AdrianovaMamica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Daruvar
    Postovi
    464

    Početno

    S obzirom da mi se najvjerojatnije opet smjesi carski zbog male razlike od zadnjeg carskog do nove trudnoće... Onda ja nisam netko kome ce doula moći pomoći?

  35. #435
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    doula može pomoći bilo kome
    može biti uz tebe na koji god način želiš. ok, ne može biti u operacijskoj sali, ali može biti uz tebe do tog momenta, ili kod kuće, ili na telefonu, ili .... što god ti treba....

  36. #436

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1

    Početno

    POštovana,

    tražim duolu, inače javljam se iz Zagorja! trenutno sam u 33. tjednu trudnoće -kasnim?
    prvi put sam na forumu pa još nisam upoznata kako to funkcionira.
    Da li mi se možete javiti (horvat.silvija6@gmail.com), hvala unaprijed.horvat.silvija6@gmail.com

  37. #437
    magnes avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav! U 23. tjednu trudnoće sam, prva trudnoća. Planiram roditi u Zaboku na stolčiću. U zadnje vrijeme sve više dolazim do zaključka da želim što prirodniji porod a bojim se inih intervencija. Sve što sam čitala o doulama mi daje osjećaj sigurnosti i topline. S obzirom da mi je ovo uopće prvi post na Rodinom forumu, molim da mi se javi, ako ima, slobodna i voljna doula na illuminated.agnes@gmail.com. Termin bi mi trebao biti oko 25.3.2014.
    Zahvalna!

  38. #438
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    evo mene, upadam kao padobranac.
    Malo se čudim.... gledam na tv program Fine living i emisija je o darivanju bebe. Kasnije mama koja je rodila blizance, spomene kako su zvali doulu da im pomogne. Onda sljedi njeno objašnjenje šta je doula. U Amrici, očito među višim staležom, doula je žena koja se brine za bebe kad one dođu doma iz bolnice. Stručnjakinja je za pitanja dojenja, kupanja, presvačenja... Nešto kao bebysiter za novorođenčad. Uglavnom, u prilogu mama samo namješta dječju sobicu, a "doula" (ta druga žena), hrani djete na bočicu. Ta usluga košta od 330$ nadalje tjedno.

  39. #439
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Optimisticna prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene, upadam kao padobranac.
    Malo se čudim.... gledam na tv program Fine living i emisija je o darivanju bebe. Kasnije mama koja je rodila blizance, spomene kako su zvali doulu da im pomogne. Onda sljedi njeno objašnjenje šta je doula. U Amrici, očito među višim staležom, doula je žena koja se brine za bebe kad one dođu doma iz bolnice. Stručnjakinja je za pitanja dojenja, kupanja, presvačenja... Nešto kao bebysiter za novorođenčad. Uglavnom, u prilogu mama samo namješta dječju sobicu, a "doula" (ta druga žena), hrani djete na bočicu. Ta usluga košta od 330$ nadalje tjedno.
    Da, postoje i doule koje pomazu zenama i ( ili samo) nakon poroda.

  40. #440
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Da to je post partum doula i mnogima jako pomogne.

    cijena ispadne kao prosjecna hr placa ilipak debelo ispod americkog prosjeka. U Nizozemskoj takvu podrsku dobijes gratis na racun drzave.

  41. #441
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Je li ima neka doula koja radi na podrucju Makarske rivijere? I uz koju moglo bi se roditi kod kuce? Do sada obje trudnoce bile su bez ikakvih problema, porodi brzi i u dobrom sjecanju. Ova trudnoca isto bez poteskoca pa mozda... Termin krajem 10.mj.
    Posto nemam pojma na koji nacin placa se taj rad, pa zanima me kako to izgleda?

  42. #442
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Drage doule, molim da se i meni javite na pp. S obzirom da suprug nije baš za to da ponovno ide sa mnom na porod, razmišljam sve više o douli jer ovoga puta želim što prirodniji porod. Na prvom sam imala sve moguće intervencije - prokidanje vodenjaka, drip, epiduralana, rezanje...grrrrrrrrrrrr
    Trenutno sam u 31tt, planiram roditi u Petrovoj. Hvala puno!!!

  43. #443

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Drage doule, nova sam na forumu, te Vas molim da mi se javite na mail dijana101@icloud.com jer nemogu primati pp....

  44. #444

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ima li netko iskustvo s doulom u riječkom rodilištu? U 24. sam tjednu, razmišljam o tome, iako smo se partner i ja dogovorili da će on biti uz mene na porodu. Hvala!

  45. #445
    Cordelia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav! Na ovaj forum me dovelo istraživanje o doulama pa me zanima da li ih je moguće naći na području osječko-baranjske županije? Ovo mi je prvi porod i imam tisuću pitanja, a nemam ih koga pitati jer mi je ginkićka dosta suzdržana i odrješita.
    Hvala vam na odgovorima!

  46. #446
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Mozes pitati tu dok ne nadjes doulu.

  47. #447
    Cordelia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Mozes pitati tu dok ne nadjes doulu.
    Hvala spajalica!

  48. #448
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Da li mi se moze na pp javiti doula?
    Hvala

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •