Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 195 od 195

Tema: ZPB 2005., 46. dio

  1. #151
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Ajde, tješi me što Zara otvara ubrzo, baš se veselim, pa se nadam da će i hM brzo. E da, i IKEA - samo što nije...tu negdje, blizu Splita.
    Ti stvarno vjeruješ u ovo?

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ja čekam da mi se muž smiluje da idemo u Graz (djeca mi izgledaju ko da su imala poplavu) ali nebum ga dugo još čekala jer mi djeca trebaju odječu.

  3. #153
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    E da. Mjerili smo Lovru neki dan: 100.

  4. #154
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Wow...bravo Lovre :D

    Kod nas se ne otvara ništa novoga...mislim i čemu kad je grad u totalnoj bijedi....

    Mi ćemo najvjerojatnije sljedeći tjedan zapaliti za Mađu u shoping ako sveki bude mogla pričuvati Roka.Ja bi u Zagreb ali ovo nam je duplo bliže.U biti ne trebam ništa spacijalno već samo nadopuniti ormar!
    I pojesti njihovu presavršenu kobasu sa slatko-kiselim kupusom

  5. #155
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    krivo sam shvatila,mislila sam da je i Patrik bio s vama!

    Lovro
    nadam se da smo i mi na 100 prošli mjesec je bio 98

  6. #156
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    meni nije normalno to da mi dijete raste više od 1 cm mjesečno, kaj ja brijem nešto? razvuko se u par mjeseci u visinu ko da nema veze sa mnom , do 3 rođendana će ovim tempom biti preko 100, a onda moram u novi šoping

  7. #157
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Lovro
    Lovro je u Istri, na Kvarneru, u Dubrovniku.
    U Splitu je Lovre.

  8. #158
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    a onda moram u novi šoping
    Ja bi iza ove rečenice stavila: :D

  9. #159
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    E da, i mi smo mjerili Juru- 107 cm :shock:

  10. #160
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Ajde, tješi me što Zara otvara ubrzo, baš se veselim, pa se nadam da će i hM brzo. E da, i IKEA - samo što nije...tu negdje, blizu Splita.
    Ti stvarno vjeruješ u ovo?
    mi valjda imamo već sve osim h&m-a i c&a, a za klince mi je to najbolji šoping..............h&m i za mene, naravno, i to baš taj u grazu, u berlinu nisam baš bila oduševljena iako ih ima na svakom ćošku

    u zagrebu kupujem jedino u M&S, amadeusu, espritu, rijetko i u benettonu

  11. #161
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    a onda moram u novi šoping
    Ja bi iza ove rečenice stavila: :D
    i ja............. da već sad nemam 100 kila i sasvim sigurno bar godinu dana nisam u nekom drugom filmu u kojem teško da će biti vremena za bilo kakav šoping...................

  12. #162
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Meni je h&m također apsolutni favorit. Gdje sam god bila (Madrid, London) bio mi je jednako super.
    Još mi se sviđa i GAP ali nažalost osim jednom u Meksiku i jednom preko interneta nisam imala mogućnosti 'trgovati s njima'.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Je i meni je GAP super.
    Al nemreš do njega sam tak doći.
    Pa dobro kad ću ja moći reči da rastu ko gljive i da smo prek 100 :shock:

  14. #164
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Obzirom da se mi najčešće družimo s Jurom (čitaj: 107!), ova stotka se i ne čini nešto...
    Ja se tješim da mi je dijete štedljivo. 8) Za odjeću mislim.

  15. #165
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    I moje je do sad bilo, ali kad sam neki dan vidjela da si sam pali svjetlo :shock: :shock: :shock: , znala sam da nešto nije u redu - ili je naraso ko iz vode, ili se prekidač ničim izazvan spustio

    onda sam ga išla mjerit da konačno i znam koliko je visok da mu opet ne kupim premalu robu (jer hmove brojeve još kolko tolko pratim :/ )

  16. #166
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Pozdrav svima od mene vikend štrajkašice....
    Ništa novo osim da je hvala Bogu kašalj prestao sam od sebe, u subotu banule u Mercator na koncert Colonije, Lea se rasplesala u 1. redu, vrištala Indiri u mikrofon.... Sad me stalno pita kad ćemo opet na ples.
    Za Uskrs smo u Sloveniji pa ne farbam jaja niti spremam išta.
    Pogledala sam dugoočekivane slikice, Roko je i uopće nije buco!
    U srijedu sam u Zg službeno, ima li šta u Zari?

  17. #167
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Lovro
    Lovro je u Istri, na Kvarneru, u Dubrovniku.
    U Splitu je Lovre.
    i u Zagrebu itd.
    kao i Wanin Jure kod nas bi bio Jura-koliko puta se prepravljam kad vidim da sam ga tak napisala da se nebi ili ,

    meni je skroz normalno da se djeca rastežu

    u vrtiću veli teta 2x mu sipala varivo od poriluka bilo mu je jako fino
    sutra imamo roditeljski,donjeti ukrasne salvete na temu Uskrs ili prolječe-
    kreativno provedeno vrijeme s djetetom
    Najnovija izjava - oprosti mama :shock:
    kupili album euromania 2008 :/ ima sličice i lijepi,nismo mogli proć pored kioska da ga nije skužio nedavno vidio kod starijeg rođaka i od tad stalno gnjavi da čemo i mi kupiti
    dali vi svojoj djeci ispunjavate sve što poželi i kad znate da mu to netreba ili nije za njega/nju?!
    nekad ga uspijem uvjeriti,odvratit ga od nečeg ali sve teže i teže ako trenutno zaboravi uglavnom se sjeti sutradan i tad obično dobije ili mi ga bude žao ili preveć gnjavi
    kako vi rješavate takve situacije

  18. #168
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Mial kako Kala i njena nova teta?

  19. #169
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    u neposrednoj blizini sela mog malog naveliko se gradi novi trgovački centar tko nezna siigurno zna gdje je u izgradnji Arena- Zagreb-Lanište,i tamo če biti smješten prvi h&m neslužbeno!

    Točk na dječijem odjelu se može naći a na ženskom katastrofa uglavnom ništa pristojno za moje godine
    kad češ već biti tu navrati pa vidi

  20. #170
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    dali vi svojoj djeci ispunjavate sve što poželi i kad znate da mu to netreba ili nije za njega/nju?!
    Ne znam na što konkretno misliš,ali naravno da ne!!
    Uopće ne ispunjavam njegove hirove jer bi onda to radila po cijele dane i bankrotirala odavno!
    Zna se što može dobiti,a što ne!I uglavnom s tim nemamo problema!
    U subotu je na trgu zapeo za bazen od helija-sorry ali ja ne dam iz principa 35-40 kn za to sra**e koje bi mu vjerojatno odletilo ili se probušilo za par minuta!
    Rađe mu kupim plastelin ili nešto pametnije. Nije mi žao dati za nešto što jako voli,ali ne stalno i ne bez povoda/zasluge!
    Ja mu zaista stalno tupim da mu ne treba 105 auta,vlakova i ostalih stvarčica i uglavnom nađemo kompromis

  21. #171
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Točk na dječijem odjelu se može naći a na ženskom katastrofa uglavnom ništa pristojno za moje godine
    A ja gdje god odem uglavnom je garderoba za "tete" !
    A ja se oblačim kao da mi je 20 8)

    Haribo,Yas,Paulita......NEOPRAVDANI!!!!

  22. #172
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    evo me!
    tu i tamo svratim, pročitam ali ne pišem
    malo je vremna
    ivan je doma, kašlje, počinje iskašljavati
    luciji je počelo svirati u plućima pa imam cijeli dan posla sa njihovim inhalacijama, lupkanjima, čišćenejm nosića i slično
    najgore je to što baš ne idemo van
    em sam sama s njima, em non stop bolesni, a vrijeme varljivo
    izludjet ću više, nadam se da kad se vrijeme konačno ustabili da će prizdraviti
    pedijatrica kaže da to nije ništa ozbiljno, da se ne moram brinuti...

    mm po cijele dane radi
    danas kad je došao u pola 6 sjela u auto, odvezla se do kauflanda, potrpala u kolica par sitnica, proluftala se, popila kavu i doma
    sad me čeka još hrpetina posla
    a i ivanov ročkas se približava...

    pusa svima!
    pojma nemam što je tko pisao, bubanićima ~~~~~~


  23. #173
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    trak kratki osvrt na KBO,ja sam došla 3 tj, prerano s trudovima,rekla :ja hocu roditi noćas!hoću bušenje vodenjaka,hoću roditi na sjedećki,hoću drip ako bude tredalo,hoću loptu do kraja,hoću dojiti bebu odmah poslje poroda!dobila SVE!i Elu,za par sati!

    ja sam danas obišla grad tražeci traktor na pedale,i šta mislite jesam ga našla ?kako da ne,čeka samo mene da se razumijemo,kad bi je imala 700 kn. za njega,to bi onda bila druga priča!

    jel neko ima,polovni????


  24. #174

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Tu sam. Nikako da nešto napišem, taman krenem pa me netko/nešto prekine.

    U subotu mi je bilo super, došla sam u jedan ujutro doma. MM je opet bio s Lovrom na tekmi, Ledu su čuvali svekiji. Malo je plakala jer nije bilo cike za uspavljivanje, al niš strašno. Mislila sam da neće odspavati cijelu noć, al ipak je.

    Lovro je visok 100 cm. Od majica nosi 104, taman su mu. Hlače su mu ok 98, ali nosi i 104 s tim da ih podvrnem jedanput. Noga je 25/26.

    Roko je baš sladak na fotkama, čekamo još!

    Paket Sretna beba - puno gluposti i same reklame. Osim knjižice MPG koja mi je super radi tablice o dohrani i prve pomoći kod bolesti djeteta. I, zaista je šteta da sada neke majke neće dobiti tu knjižicu ili bar nešto slično. A što se tiče dojenja, u Riječkoj bolnici je bila jedna knjižica koju je izdavao grad Rijeka, čini mi se, u kojoj je bilo nešto napisano o dojenju, tehnikama i slično.

    Imam slike Lovra na tekmi, al mi je krepao usb na kompu i ne mogu ih prebacit.....buahahah

  25. #175
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    trak kratki osvrt na KBO,ja sam došla 3 tj, prerano s trudovima,rekla :ja hocu roditi noćas!hoću bušenje vodenjaka,hoću roditi na sjedećki,hoću drip ako bude tredalo,hoću loptu do kraja,hoću dojiti bebu odmah poslje poroda!dobila SVE!i Elu,za par sati!
    Evo vidiš...tebi je ovo sve bilo ok,a meni recimo ne. Bušenje vodenjaka i drip su mi zlostavljanje,ako za to nema potrebe (ni ne znam ustvari koji je "pravi" razlog da se to obavi :/ ),meni su to napravili da ubrzaju porod jer je smjena od moje dr bila pri kraju
    Dakle,sve ovisi tko kakav porod želi! Roka su mi dali na tri sekunde i uspavali me zbog šivanja (srećom mali rez).Vidjela sam ga nakon nekih 6-7 sati

    Yas-žao mi je da ste u "kućnom pritvoru" i bolesni....~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo ozdravite!

    Paulita-wow i Lovro je veliki dečko!!! I super za Ledu i spavanje,ipak je ona već prava curka

    Čim budeš mogla stavljaj fotke malog navijača!!

  26. #176

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    trak, zašto su te uspavljivali za šivanje :? Ja sam s Ledom dobrano razrezana, samo su mi dali lokalnu i šivali me dok je ona ležala na meni. Vodenjak su i meni prokinuli bez najave. I ubrzali mi porod. Ali sam zato rekla da neću drip.

  27. #177
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ne znam zašto,kao da me netko nešto pitao
    Iako sam na tome možda i zahvalna da bar taj dio nisam osjetila!

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Trak osim kukanja da je premalo slika zaboravila sam ti napomenuti da ti je djete izraslo u pravog momka - gotovo s bebom. Možeš na drugo
    A inače ti nikad nemaš nikakvih problema u odgoju. Skidam kapu.
    Kak sveki?

  29. #179
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Trak osim kukanja da je premalo slika zaboravila sam ti napomenuti da ti je djete izraslo u pravog momka - gotovo s bebom. Možeš na drugo
    A inače ti nikad nemaš nikakvih problema u odgoju. Skidam kapu.
    Kak sveki?
    Ju,skoro se onesvijestih,al ajmo redom!

    Daaaa...nema više bebe,a druga beba nije na vidiku još 8)

    E sad...kako to misliš da ja nemam problema u odgoju???
    A tko ih nema molim te!?
    I tko je oduvijek bio najveće gunđalo
    Istina da mi je unazad par mjeseci puuuuno lakše s njim,zaista se primirio s ispadima,dobro funkioniramo i zadovoljnija sam full,ali mislim da sam ja "platila danak" u njegove prve tri godine ,a pošto sam tak dobra majka,onda je on sad super dijete

    Sveki-solidno,ima nove priraslice,ali kažu da će riješiti laserom!

  30. #180
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    Dobro jutro!

    meni je stvarno dobro,prekrasna noć(Ela spavala bliže M.M-u pa sam se naspavala )
    ujuto pita moj sin jer se seka probudila,ja kažem nije,a on meni,ajmo u dnevnu da ju ne probudimo :shock: )

    mene strašno boli grlo,sva mislim proći će,ali ne prolaz! izgleda da ću morati kod dok. nakon tri godine(ne računam ginekologa) ,ne znam jer uopće više radi tamo!

  31. #181
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa

    A ja gdje god odem uglavnom je garderoba za "tete" !
    A ja se oblačim kao da mi je 20 8)
    ja sve manje, nekako se ne osječam ugodno u majici do pupka ili sl., s obzirom na liniju mogla bi ali ipak sam mama i nije to TO više

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ha svatko bi mogao, samo kak to zgleda to je drugi par kobasica
    Trak ja sam najveće gunđalo
    Ali moj danak još nije isplaćen.

    Moj pametni muž je danas ujutro sebi složio sednvič za posel, lijepo ga zamotao u foliju i u vrečicu, te otišao u kupaonu... Greška.
    Kad se vratio našao je samo dvije suhe šnite kruha, foliju i vrečicu
    Naivac.

  33. #183
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    a u jeste se raspisale . . .
    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Mial kako Kala i njena nova teta?
    ma nikako evo danas je opet doma . da ste vidjeli vrištanje , plakanje, bacanje neće u vrtić. ja ju obučem, ona se skine. pokušao MM i odustao.
    ja luda jer sam u raspadu sistema. jučer sam dobila temperaturu, sinoć se nisam mogla uspraviti od bolova, a ni hodati koliko su me bolile prepone, kao da mi neko čupa noge. noćas cijelu noć groznica.

    što se tiče paketa - neznam dal bi bila za ili protiv.ja moram priznati da sam bila sretna kad sam ga dobila. promo materijal nisam ni pogledala. nisam bila informirana ni o dojenju, ni o problemima vezanim za dojenje, nisam imala forum, ni nikog kao podršku za dojenje, ali ja sam oduvijek znala da ću dojiti minimalno godinu i za mene nije bilo drugih opcija. i evo tako je i bilo. pa zato je moje mišljenje da dojiti ili ne se nalazi u našim glavama.
    ali nikad mi nije bilo jasno kako je lakše dizati se po noći i raditi flašicu nego samo izvaditi ciku i dati ? ! tu mislim na one mame koje imaju mlijeka, a ne žele dojiti.
    bolnice i porođaj - kad čujem kakvih sve poroda ima, hvata me jeza. ja sam zbilja imala sreće jer je kod mene sve ekspresno bilo i nisu mi stigli dati klistir, a kamoli išta drugo ( Kala za 18 min, a Kiar za 10 min ), a ni ja njima baš nisam mogla postavljati neke uvijete .

  34. #184
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Trak i ja sam fest šivana ( s Kalom ) i to nakon pol sata što sam ju rodila. niš nisam osjetila, al sam pitala dr dal smijem telefonirati dok se on igra krojača. dr :shock: pa , aha samo vi dajte.
    MB naivac a tko mu je maznul???
    a za obleku
    pa Trak i ja bi se tak oblačila da imam bar 15 kg manje

  35. #185
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    U srijedu sam u Zg službeno, ima li šta u Zari?
    u ZG nisam još ni bila, ali samo zato jer mi se u berlinu uopće nije svidjela - kupila sam doduše jednu majicu koju dosta nosim i vesticu koju ne nosim, ali to je bilo jedino što mi se donekle svidjelo.
    Meni najviše odgovara HM stil i tamo uvijek nađem hrpu robe koja nije ni za tete, ni za tinejđerice jer nisam ni jedno ni drugo. Mei je važno da bude nešto između poslovnog i sportskog, tzv casual iliti sportska elegancija 8)

  36. #186
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Naivac-legenda...pozdravi ga puno

    Mial-i ja sam bila uvjerena da ću dojiti bez problema,ali očito da se nisu sve kockice u glavi posložile kako treba

    Bit će valjda prilike da to ispravim za koju godinu (ili u drugom životu )

    Mial-uf...baš bed za Kalu i vrtić...uopće mi to ne daje samopouzdanja (ja i moje traume )

  37. #187
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    oni sad nabolje upijaju događaje možda da danas puno pričate o teti da joj promjeniš sliku o njoj a ovoj sutra pokazati zube da malo pripazi jer imaš problema s dolascima zbog njihovog odnosa-tako bi ja postupila možda i nije najpametije al nešto se treba poduzeti
    za tebe~~~~~~~~~~~~~~

    Modesty kak got izgledaju te kobase nose se bez srama
    nadam se da si mu složila novi gablec

  38. #188
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    [quote="traktorkaJa mu zaista stalno tupim da mu ne treba 105 auta,vlakova i ostalih stvarčica i uglavnom nađemo kompromis [/quote]

    ni ja nisam za nepotrebno hrpanje igračaka, al onda dođe MM, ko jučer npr., kupi mu jedan autić (iako je prije par dana dobio jurića za 30 eur ) za imendan i onda ga još nagovara da se idu šišat i podmiti ga drugim autićem - dijete se ošišalo ( ) i naravno tražilo da mu kupi ono što mu je obećao i tako smo mi u tri dana narasli za još tri autića :shock:
    moje dijete će ziher bit političar - "pregovaranje" mu ide samo tako!

  39. #189
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    zato je moje mišljenje da dojiti ili ne se nalazi u našim glavama.
    potpisujem!
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    ali nikad mi nije bilo jasno kako je lakše dizati se po noći i raditi flašicu nego samo izvaditi ciku i dati ? ! tu mislim na one mame koje imaju mlijeka, a ne žele dojiti.]
    možda se diže tata pa je utoliko lakše


    (...)
    sinoć se vratili Jure i MM iz grada i dočekali mene sa posla sa 2 poklona :shock: , dvije prekrasne drvene posude, jedna je dvodijelna- za grickalice, jedna trodijelna za bajame, orahe, špice...

  40. #190
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Jutro!
    Noć grozna, Lea zaspala kod bake od 17.30-19 i naravno doma kaos, cijelu noć se vrtila, lupala nogama tako da smo i mm i ja budni od 03.30. Onda telefon u 05.30 da je mm-ovoj baki loše, da je bila hitna, pa mi mm javlja da i njega boli sve živo i da ide doma....
    Ja umorna i nikakava a danas bi trebala nešto pričati na lokalnoj tv o uskršnjim putovanjima i nemam pojma kako će to ispasti...
    Užasno puše i hladno, pada li još snijeg u Zg?
    Ako budem išla busom ništa od Zare sutra....

  41. #191
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    em sam sama s njima, em non stop bolesni, a vrijeme varljivo
    izludjet ću više, nadam se da kad se vrijeme konačno ustabili da će prizdraviti
    pedijatrica kaže da to nije ništa ozbiljno, da se ne moram brinuti...
    da, to su valjda one vrtićke džidže koje ivan donese iz vrtića (i njemu čak ne mora nita ni biti), a lucija ih očito pohvata. to su one "bezopasne" (ako čistiš nos i tako to), ali riješit ih se - to je nemoguća misija.
    Sad je luce ko prve godine u vrtiću, možda zato kad stvarno krene, nećete više imati problema jer će steći imunitet?!?!

  42. #192
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Šta u Zagrebu pada snijeg :shock: ??
    Sad gledam na tv-u!!
    Fuuuuuuuuuuuuuj!

  43. #193
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    pada,pada kod mene ga ima ubi mi sve proljetnice
    mislim da sad ide prema S lavoniji

  44. #194
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Točk-pa ti si nam poznata tv faca

    A za noć- baš se sve potrefilo!!

    Nina-nemoj me......sad sam gledala prognozu.....kod nas samo kiša

  45. #195

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Sada sam na tv-u vidjela kakav snijeg pada u Zg! :shock:

    točkice, kada si i na kojoj tv?

    MB, pa ko mu je ukrao? Mozak mi malo šteka, vi imate psa, labradora ili retrivera?

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •