Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 228

Tema: jeste li dobile bon ili paket "sretna beba"?

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    420

    Početno

    ... ili u getrou.

  2. #52
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Petrova, 24.7, nitko nije dobio paket taj tjedan kada sam rodila, zapravo nisam vidjela nijedan paket u zadnjih mjesec dana boravka u bolnici.
    Djelili su prvi tjedan kada sam stigla (ja sam bila na PT1 na odrzavanju trudnoce).
    Nakon tog tjedna nisam vidjela nijedan, na pitanje sto je s tim paketima dobila sam odgovor da djele stare zalihe, a nove nece dobivati.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    121

    Početno

    rodila sam 11.04.2008. u Puli i nisam i nisam dobila nikakav paket

  4. #54
    mojesunce

    Početno

    http://www.familyservice.hr/business.asp?idProduct=2

    dijele ih i u ljekarnama evo stranica pa si pogledajte gdje su.

  5. #55
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    ja nisam dobila jer ih na SD ne djele, ali sam otisla po to u ljekarnu (iz znatizelje)
    zgodne stvarcice imaju unutra...

  6. #56
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    cure na ovom topicu imate zasto se RODA borila za bojkotiranje, te ukidanje paketa
    http://roda.hr/forum/viewtopic.php?t=29703

  7. #57
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj baby_eve prvotno napisa
    ja nisam dobila jer ih na SD ne djele, ali sam otisla po to u ljekarnu (iz znatizelje)
    zgodne stvarcice imaju unutra...
    jel bi ga mogla poslikati i poslat na mail?
    zivo me zanima sta je sad unutra...koj letci. i ciji.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    nisam dobila rodila 13.04 u vukovaru

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    rodila sam u 2.mjesecu u Merkuru i nisam nikakav paket dobila

  10. #60
    corina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    94

    Početno nema paketa

    rodila 3.9. u Osječkoj bolnici i nema nikakvih paketića

  11. #61

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    2.7. Petrova, dobila paket.

  12. #62
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Meni je onaj prvi paket u vrećici dao ginekolog pri zadnjem pregledu, pred porod - Zadar.
    Pa sam iz njega poslala bon na adresu, a onda mi je poštom stiglo u kojoj apoteci mogu podignuti paket ''Sretna bebe''. To je apoteka preko puta zadarske bolnice. Tamo sam da bi preuzela paket morala ispuniti kupon koji je njima ostao.

  13. #63
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ivana, znaš li da si im ispunjavanjem tog kupona dala "zeleno svjetlo" da ti šalju promotivni materijal, zovu te telefonom radi anketiranja...

  14. #64
    ivana2008 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    198

    Početno

    Jesam, i to me previše ne opterećuje...ako imam vremena odgovorit ću na anketu ako nemam neću a i najčešće se niti ne javljam na nepoznate brojeve pa neće samnom baš profitirati. Gledam na to kao na sve one ''spemove'' koji nam vima stižu mailom svaki dan pa im ne možemo ništa

  15. #65
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da ali ovi zaradjuju. prodaju tvoje podatke frmama.

  16. #66
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Kod svoje ginekologice sam dobila onu poklon vrecicu i tamo popis ljekarni gdje mogu podici paket. U ljekarni sam samo rekla da sam dosla po to, ispunili su neki papir mojim podacima i to je ostalo njima. Rodila sam u Osijeku 14.6.08.

  17. #67
    baby_eve avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    259

    Početno

    dobila sam Persil i Tide prašak za veš (neki za bebe)
    Nivea maramice i neku Wund... kremicu, neke kreme za guzu (nesto kao Pavloviceva i neka Pantexol...protiv iritacije. To sam bacila jer ne koristim ili podjelila

    od prospekata sam dobila bon od Buba špare i nešto kao ako kupim auto dobijem gratis AS (hahahahaha :D), prospekt: Znakovi odstupanja u razvoju kod male djece, Sudocrem krema, Prakticni savjeti za mlade majke (Nivea baby), Pampers reklamni prospekt, (kršitelj koda) za mjerenje visine, knjiga Moja prva godina, naljepnica za auto od Nivea-e. To je to

    nisam dobila nista vezano uz umjetnu hranu

  18. #68

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    Ja sam otišla u ljekarnu po paket. Pelenu sam iskoristila kao i čaj za dojenje. MM ima problema sa suhom kožom pa su mu kremice super došle pogotovo zato što su mala pakiranja pa ih može nositi sa sobom. Mislim, ali nisam sigurna, da je bilo nešto prospekata u vezi dohrane. Knjižica isto nije loša. Shvaćam svrhu bojkotiranja paketa zbog reklama za AD i sl ali mislim da je veliki dio paketa ok a da bi umjesto bojkota trebalo staviti više materijala koji bi pružao informacije o dojenju.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    i ne sjećam se nikakvog ispunjavanja papira s podacima. MM je otišao po paket samo sa otpusnim pismom. mislim da ništa nije ispunjavao a ako i je moje podatke nisu prodali jer ne dobivam nikakve letke

  20. #70
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Da, da.
    Knjiga moja prva godina je super
    Npr. piše unutra da se beba može prevoziti u autu ili u košari ili još bolje na rukama. - Toliko o paketu :/

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    4

    Početno

    rodila sam u vukovaru 22.02 i nisam dobila ni bon ni paket sretna beba!!??

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    32

    Početno

    Dobila sam paket od patronažne i to dva!
    U jednom je bio kupon (izgledao je kao dopisnica) za poslati poštom, a u drugom neki zeleni kupon za podići u ljekarni!
    Podigao je mm u ljekarni paket i tamo ostavio podatke za idući paket koji stiže za Lukasov 1. rođendan!

    Rodila sam u Koprivničkom rodilištu!!

  23. #73
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    16.06. 2008. Petrova - dobila paket, ništa nisam ispunila (a rekla sam da jesam jer su sestre bile tolko dosadne)
    p.s. ili me hvata mamnezija ili sam fakat već negdje prijavila dobivanje paketa :?

  24. #74
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    16.06. 2008. Petrova - dobila paket, ništa nisam ispunila (a rekla sam da jesam jer su sestre bile tolko dosadne)
    p.s. ili me hvata mamnezija ili sam fakat već negdje prijavila dobivanje paketa :?
    možda tu?
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=58062
    bolje dvaput nego nijednom

  25. #75

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Metropolis
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Da, da.
    Knjiga moja prva godina je super
    Npr. piše unutra da se beba može prevoziti u autu ili u košari ili još bolje na rukama. - Toliko o paketu :/
    Rodila sam u Vinogradskoj u 7mj, paket sam podigla u apoteci. To je jako dobro doslo buduci da smo nedavno kupili auto i dobili od mazde besplatnu AS Roomer.

    A ovo sto citiram, moram se na to osvrnuti. Evo citiram iz knjige Moja prva godina: "Bila voznja duga ili kratka, uvijek dijete vozite u njegovoj sjedalici i pravilno ga privezite ispravnim i odgovarajucim pojasom.Primjerom mu pokazite da je vezivanje pojasom obavezna stvar!"

  26. #76
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj ZIMA prvotno napisa
    i ne sjećam se nikakvog ispunjavanja papira s podacima. MM je otišao po paket samo sa otpusnim pismom. mislim da ništa nije ispunjavao a ako i je moje podatke nisu prodali jer ne dobivam nikakve letke
    dobivat ćeš ih sljedećih... 5,6,7... godina!
    tek si rodila, pričekaj da ažuriraju podatke :/

    cuba libre, a jesi li dobila Rodin priručnik?

  27. #77

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Metropolis
    Postovi
    5

    Početno

    Jesam u bolnici i jako, jako puno mi je pomogao za dojenje. Prvih desetak dana sam ga čitala po par puta dnevno.

  28. #78
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja bih te molila da mi (na mail iz profila) pošalješ svoj komentar, slobodno smiješ i kuditi. dapače!
    napiši što nedostaje, što ti je trebalo, a nisi našla...

    sori, cure, na OT

  29. #79
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj cuba libre prvotno napisa
    Citiraj kahna prvotno napisa
    Da, da.
    Knjiga moja prva godina je super
    Npr. piše unutra da se beba može prevoziti u autu ili u košari ili još bolje na rukama. - Toliko o paketu :/
    Rodila sam u Vinogradskoj u 7mj, paket sam podigla u apoteci. To je jako dobro doslo buduci da smo nedavno kupili auto i dobili od mazde besplatnu AS Roomer.

    A ovo sto citiram, moram se na to osvrnuti. Evo citiram iz knjige Moja prva godina: "Bila voznja duga ili kratka, uvijek dijete vozite u njegovoj sjedalici i pravilno ga privezite ispravnim i odgovarajucim pojasom.Primjerom mu pokazite da je vezivanje pojasom obavezna stvar!"
    ovisi koje izdanje knjige. u zadnjem piše ovo što kaže cuba libre, u starijem izdanju ono što kaže kahna.
    i u jednom i u drugom izdanju piše: Postoje sjedalice za auto u kojima možete voziti i novorođenče. no većina obitelji kupuje drugi model sjedalice u kojem dijete sjedi (a to novoreođenče ne može niti smije) jer se takvi stolci mogu koristiti i više godina. :shock:

  30. #80
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Ma da. Ima živih nebuloza i zato mi je drago da je izbačen iz "djeljenja".

  31. #81
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa
    Citiraj kljucic prvotno napisa
    16.06. 2008. Petrova - dobila paket, ništa nisam ispunila (a rekla sam da jesam jer su sestre bile tolko dosadne)
    p.s. ili me hvata mamnezija ili sam fakat već negdje prijavila dobivanje paketa :?
    možda tu?
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=58062
    bolje dvaput nego nijednom
    Znala sam da nisam senilna, ha Hvala!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    nisam dobila bon
    nisam dobila paket
    rodila u vk bolnici

  33. #83
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    Rodila u Subotici 28.08.2008. dobila 1 pampers pelenu, minijaturno sredstvo za kupanje od johnsona, torbicu, 3 knjigice i hrpu promo materijala. Uzeli mi i podatke. Nisam znala zasto ih uzimaju, ne bi dala da sam znala da ce sada da mi salju reklame

    Ajde Rode prosirite se i na Srbiju

  34. #84
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Rodila sam u Vinogradskoj u 7mj, paket sam podigla u apoteci. To je jako dobro doslo buduci da smo nedavno kupili auto i dobili od mazde besplatnu AS Roomer.

    A ovo sto citiram, moram se na to osvrnuti. Evo citiram iz knjige Moja prva godina: "Bila voznja duga ili kratka, uvijek dijete vozite u njegovoj sjedalici i pravilno ga privezite ispravnim i odgovarajucim pojasom.Primjerom mu pokazite da je vezivanje pojasom obavezna stvar!"[/quote]


    Joj daj mi objasni kako ste to dobili AS. I ja imam taj kupon za mazdu. Nisam ni bila jer sam shvatila da je dobiješ ako kupiš auto kod njih.
    Tenks

  35. #85

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Metropolis
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Joj daj mi objasni kako ste to dobili AS. I ja imam taj kupon za mazdu. Nisam ni bila jer sam shvatila da je dobiješ ako kupiš auto kod njih.
    Tenks
    Kupili smo Mazdu 2mj prije bebača, slučajno nazvali jer nismo mislili da će nam dati budući je prošlo 2mj. Al, dali su :D . Znači, MORAŠ kupiti auto, nama se eto sve potrefilo. Iako smo mi već kupili drugu AS.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    21

    Početno

    U 8. mjesecu u Splitu nisam dobla paket nego samo knjižicu "Dojenje - dar životu" od Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi i bon od DM-a.

  37. #87

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    knjizica moja 1 godina mi je super, a najvise mi se svida paket jer sam odlucila da cu u njega skupljati stvari vezane za njeno odrastanje, poput narukvica iz bolnice, 1 razglednice koju je dobila na svoje ime, haljinice za krstenje, .. pa za 2o god joj to mozda bude i zanimljivo

  38. #88
    Juls avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    286

    Početno

    Ja rodila u Novoj Gradiški, u srpnju o.g. i dobila sam paket Sretna beba. Mislim da sam i ja ispunila neki obrazac i dala ga sestri. Ne sjećam se baš, jer sam bila u drugom điru. Do sada nismo dobili kući nikakve letke i reklame. Od cijelog paketa najbolja mi je kremica Sudocrem koju sad koristimo. I knjižica moja prva godina nije loša. Ostalo je bezveze.

  39. #89
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    rodila u dubrovniku-paket smo podigli u ljekarni sa otpusnim pismom
    nisam puno znala o paketicu pa me jako razveselilo,sva sam se raznjetila(vjerojatno me hormoni malo pukli u tom trenu) kad sam vidjela sve te mini stvarcice :D

  40. #90
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Rodila u Splitu 14.10 i nisam dobila paket. Bila sam 10 dana u rodilištu i nisu ih u tih 10 dana sigurno dijelili.
    Samo letak za pelene od DM ( koji sam ja na žalost izgubila ), vlažne maramice i 2 mini šamponića Johnson`s.
    A jedna brošurica je bila u svakoj sobi (i dok sam je tražila da vidim koja našla sam svoj izgubljeni letak :D )

    Brošurica se zove "Dojenje dar životu" a izdavač je Ministarstvo zdravstva i socijalne skrbi (tiskana 2008)

  41. #91

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    87

    Početno

    Paket ne. U rodilištu sam dobila Rodinu brošuru "Iz Rodina kljuna" i letak za DM-ove pelene. Druge cure su pri odlasku iz rodilišta dobile neku toaletnu torbicu, mislim da su u njoj bili Johnson's proizvodi, testeri ili sl., ali ja ne (najvjerojatnije pošto su moje bebice ostale u bolnici iza mene), no ne žalim se.

  42. #92
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    fortune, kako ti se sviđa naš priručnik, možeš li dati neki svoj osvrt na mail koji mi je u profilu?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    rodila 11.04.2008. u Merkuru, nisam dobila nikakav paket, al sam dobila čaj za dojilje i SOS brojeve ako budem imala poteškoća kod dojenja

  44. #94
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj mallena prvotno napisa
    rodila 11.04.2008. u Merkuru, nisam dobila nikakav paket, al sam dobila čaj za dojilje i SOS brojeve ako budem imala poteškoća kod dojenja
    od koga si dobila cajeve?

  45. #95
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj Suncem.m. prvotno napisa
    Rodila u Splitu 14.10 i nisam dobila paket. Bila sam 10 dana u rodilištu i nisu ih u tih 10 dana sigurno dijelili.
    pa nebi vjerojatno dobili ni da ste ostali 20 dana
    ako imate otpusno pismo,raspitajte se u kojoj ljekarni mozete podic paketic

  46. #96

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    319

    Početno

    Pouzdano znam za rodilišta prjatelje djece gdje se paket ne dobija,ali sestre uredno obavijeste roditelje o apoteci pokraj bolnice u kojoj ga mogu podići.

  47. #97
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj penny prvotno napisa
    ako imate otpusno pismo,raspitajte se u kojoj ljekarni mozete podic paketic
    namjera ovog topica nije "pomoci" mamama da dodju do tog paketa. bas naprotiv, zelja nam je da se on u potpunosti ukine, prema preporukama ministarstva i svim etickim pravilima struke.

  48. #98
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    Citiraj penny prvotno napisa
    ako imate otpusno pismo,raspitajte se u kojoj ljekarni mozete podic paketic
    namjera ovog topica nije "pomoci" mamama da dodju do tog paketa. bas naprotiv, zelja nam je da se on u potpunosti ukine, prema preporukama ministarstva i svim etickim pravilima struke.
    nisam shvatila da je nesto od toga neeticko...nisam ni shvatila da je nesto lose u tome.pa se ispricavam ako sam napravila nesto krivo.
    mene je osobno jako obradovao paketic,i recimo da njega nije bilo,nebi nikad ni saznala ni kupila sudocrem ili jgl kremu,a ispalo je da mi odgovaraju.o tome se radi? o reklami zapravo?-i ja sam nasjela,prema tome.
    ali sto bi bilo lose u knjizici moja prva godina?
    do ovog trena nisam ni posumnjala da ima nesto lose u konceptu tog paketica?
    opet,ispricavam se

    :?

  49. #99
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    rodila u vinogradskoj, nisam dobila paket ali sam kod privatnog ginića dobila onaj "prvi sretni paketić"

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    Citiraj mallena prvotno napisa
    rodila 11.04.2008. u Merkuru, nisam dobila nikakav paket, al sam dobila čaj za dojilje i SOS brojeve ako budem imala poteškoća kod dojenja
    od koga si dobila cajeve?
    donijela medicinska sestra u sobu. zašto?

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •