Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 228 od 228

Tema: jeste li dobile bon ili paket "sretna beba"?

  1. #201
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Paket se dosta promijenio pa me zanima što se trenutno može naći u paketu Sretna beba? Ima li tko?

  2. #202
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    vise ga nema...

    sada se dobe oko 3 vrecice u trudnoci i jednu nakon nje ...vecinom samo letci raznih gluposti...

  3. #203
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Pa ta vrećica nakon trudnoće JE paket http://www.familyservice.hr/paketi/p...etna-beba.aspx.
    To me i zanima. A zanimaju me i ti letci, svaki papirić. Dobro bi došao popis ili fotke.

  4. #204
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Ja sam dobila vrećicu negdje u rujnu ili listopadu ove godine. To je bio ona vrećica koja se dobiva u prvom tromjesječju (a medicinska sestra mi je rekla da se dobije jedna i u trećem tromjesečju i jedna kad se beba rodi).
    Prva vrećica je sadržavala knjižicu - mislim da se zvala "Nositi život" - i neke letke i kupone s besplatnim vitaminima za trudnice ili za dojilje (ovisno koji odaberete). Ne sjećam se konkretno što je sve bilo unutra.

  5. #205
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    javljam da sam neki dan pokupila paketić koji se dobiva u trećem tromjesečju trudnoće.
    pitala sam za njega (razumijem da su sestre u velikom poslu i da ne stignu misliti još i na to).
    u paketiću su jedna mala jednokratna pelena i proizvođačev časopis "P*** svijet" (pišem ovako da ne reklamiram); mala bočica vode, poklon bon za besplatne vitamine, testeri 2 vrste kremica zajedno s pripadujućim letcima; knjižica "moja prva godina 1. dio".

  6. #206
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Taj bon sam bila slala centravit prenatal i nikad nista nije došlo

  7. #207
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    paket sretna beba su uvalili mojoj mami u apoteci preko puta sv. duh. unutra su bili reklamni leci (pelene, kozmetika), njihova brošura 2. dio, uzorak kremice, magnezija i (vrhunac potrebe za novorođenu djecu) litra domestosa za wc

  8. #208
    Ana5577zd avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    20

    Početno

    U rodilistu nisam dobila nista, al sam preuzela paket u intersparu. Dobila neke brosure, sudokrem i domestos???? Kakve veze ima domestos s bebom??? Necu ga na wc nositi. Paket maramica bi bio puno korisniji.

  9. #209

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Dal' se jos uvijek može dobiti paket sretna beba?

  10. #210
    kroki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    17

    Početno

    ja sam ga dobila pocetkom lipnja u apoteci u CC1u ZG

  11. #211
    Evelyn73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    68

    Početno

    Sto je sadrzao vas paket "Sretna beba"? Ja sam svog podigla pred par dana u Intersparu - brosura, mali Sudocrem i promo paketic Centravita kojem je istekao rok trajanja

  12. #212
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    ja sam dobila i zeleni domestos ,nisam ga nikada prije imala u kuci pa ga iskoristila za ciscenje wc-a

  13. #213
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Pitala sam u dvije apoteke, obje s liste navedenih, i nemaju ni u jednoj. Neću dalje tražiti.

  14. #214

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Sve se to jako promijenilo od 2008. tada sam dobila veliki rozi paket sa puno proizvoda za njegu bebe, naravno da uz to idu i letci, ali njih sam ignorirala. U 2013 cjelokupni se paket sveo na jednu vrećicu sa testerima i bonom za Centravit (poslala sam ga i dobila bočicu, vidjela sam da neke nisu , pa samo da kažem), jednu promo pelenu, detol dezinfekcijski sapun za ruke i jedna manja bočica za suho steriliziranje ruku, odlična stvar. Paketi za 1. i 3. tromjesečje su također bili ok, dobila sam prašak za robu i omekšivač, uz ostalo (knjiga , kremica i brošure)

    Svake je godine paketić sve siromašniji, i na kraju će ga i ukinuti, jer nekome su očito smetale brošure koje su se tamo dijelile. Mislim da one nisu bile nikakvo zlo,uostalom, većina je promotivni materijal sponzora. Mame valjda imaju dovoljno pameti da i same procijene jesu ili nisu ti letci dobri za njih. Možda su neke iskoristile ponudu sa letaka, a druge ih jednostavno bacile. Stvar izbora.
    Posljednje uređivanje od Diana72 : 05.07.2015. at 14:10

  15. #215

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Zna li netko gdje se moze dobiti taj paketic?
    Naime, htjela bi onu knjizicu moja prva godina.
    Svoju sam davno nekome posudila i nije mi je vratio

  16. #216

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj izluđena prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko gdje se moze dobiti taj paketic?
    Naime, htjela bi onu knjizicu moja prva godina.
    Svoju sam davno nekome posudila i nije mi je vratio
    Probaj pitati kod svog ginekologa, ja sam tamo dobila dvije vrećice, u 1. i 3. tromjesečju, u zadnjoj se nalazio kupon za paket Sretna beba.

  17. #217

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    352

    Početno

    Nisam sigurna da moj privatnik ima, a socijalac neda jer trudnocu ne vodim kod njega

  18. #218
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Molila bih vas da takve inforamcije, ako bas i morate podjelite na pp.
    ovaj topic nije namjenjen tome, vec pracenju krsenja koda koje Udruga prijavljuje IBFAN-u

  19. #219

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Mislim da u paketu Sretna Beba odavno nema ništa što bi kršilo te kodove koje navodite, netko se očito dobro pobrinuo za to, pa nema ni onih korisnih stvari koje svima dobro dođu, a ruku na srce, svi volimo dobiti nešto gratis, kao poklon.

  20. #220
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    sjećam se da 2010 i nije bio nešto bogat taj paket, al evo nedavno kad je mm otišao do ljekarne preuzeti ga, rekli su mu da već duugo nisu uopće dobivali te pakete

  21. #221
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    [QUOTE=Diana72;2786272]
    Svake je godine paketić sve siromašniji, i na kraju će ga i ukinuti, jer nekome su očito smetale brošure koje su se tamo dijelile. Mislim da one nisu bile nikakvo zlo,uostalom, većina je promotivni materijal sponzora. Mame valjda imaju dovoljno pameti da i same procijene jesu ili nisu ti letci dobri za njih. Možda su neke iskoristile ponudu sa letaka, a druge ih jednostavno bacile. Stvar izbora.[/QUOT

    Pa, kad se počelo s podjelom ovih paketa, oni što su započeli projekt su primarno imali na umu njegov reklamni karakter i računali na posljedičnu kupovinu proizvoda iz sponzoriranog paketa. Nije bio problem da paket nekome smeta već je u njemu bilo i nelojalno, protiv pravila i konvencija važnih institucija u borbi za prava majke i djeteta, upakiranih proizvoda. To je bilo ono što je smetalo i protiv toga se dizao glas i tražio bojkot.
    Činjenica je da svatko voli da mu se poklanja pa tako i gratis proizvode no oni su primarno marketinški alat za privlačenje kupca. Još ako se kupac ne informira dodatno i iz neovisnog izvora već samo s jedne strane dobiva uputu kako je baš dopunska formula pravi izbor za napredovanje djeteta a majčino mlijeko ne može zadovoljiti njegove potrebe u rastu i razvoju probajte pogoditi što će nesigurna mlada majka odabrati za svoje dijete još ako nema potporu od žena u svojoj bližoj okolici, obitelji.

    Evo, pokrećem inicijativu na udruga RODA pored aktivnosti koje provodi pokuša organizirati pandan paketa Sretna beba sa zainteresiranim sponzorima koji djeluju u skladu s važećim propisima, normama i konvencijama.

  22. #222
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Magistra Udruga ne misli raditi svoj paket. U Zagrebu se donedavno djelila brosura iz rodinog kljuna u kojoj je niz savijeta roditeljima. No zbog odustajanja grada Zagreba da sudjeluje u troskovima tiska brosra se moze naci u Rodinom webshopu. No pored ZGB mislim da su brosuru dobijali u Dubrovniku i jos par gradova. Sad ne znam tocno da li se dobija negdje. Morala bih provjeriti.
    Dijana broj sponzora koji krsi kod je pao kako se paket prestao dijeliti u rodilistima. A sto se trenutno nalazi u samom paketu ne znam, ali rado bi culi.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Magistra Udruga ne misli raditi svoj paket. U Zagrebu se donedavno djelila brosura iz rodinog kljuna u kojoj je niz savijeta roditeljima. No zbog odustajanja grada Zagreba da sudjeluje u troskovima tiska brosra se moze naci u Rodinom webshopu. No pored ZGB mislim da su brosuru dobijali u Dubrovniku i jos par gradova. Sad ne znam tocno da li se dobija negdje. Morala bih provjeriti.
    Dijana broj sponzora koji krsi kod je pao kako se paket prestao dijeliti u rodilistima. A sto se trenutno nalazi u samom paketu ne znam, ali rado bi culi.
    I ja bih baš voljela znati što se trenutno nalazi u paketu, ako još uopće postoji, jer je već 2013. bio jako siromašan.

  24. #224
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja nisam ni znala da jos uvijek to postoji. Jel bi se to trebalo dijeliti u rodilistu ili?
    Rodila sam 2014., nisam nista dobila.

    Jedino sam se prijavila za ono nesto u ljekarni, paketici s knjigama za svako tromjesecje trudnoce, uz to sam dobila mali sudocrem, janu, mislim da uzorak caja za dojilje... uglavnom nista posebno

  25. #225

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    [QUOTE=magistra;2791386]
    Citiraj Diana72 prvotno napisa Vidi poruku
    Svake je godine paketić sve siromašniji, i na kraju će ga i ukinuti, jer nekome su očito smetale brošure koje su se tamo dijelile. Mislim da one nisu bile nikakvo zlo,uostalom, većina je promotivni materijal sponzora. Mame valjda imaju dovoljno pameti da i same procijene jesu ili nisu ti letci dobri za njih. Možda su neke iskoristile ponudu sa letaka, a druge ih jednostavno bacile. Stvar izbora.[/QUOT

    Pa, kad se počelo s podjelom ovih paketa, oni što su započeli projekt su primarno imali na umu njegov reklamni karakter i računali na posljedičnu kupovinu proizvoda iz sponzoriranog paketa. Nije bio problem da paket nekome smeta već je u njemu bilo i nelojalno, protiv pravila i konvencija važnih institucija u borbi za prava majke i djeteta, upakiranih proizvoda. To je bilo ono što je smetalo i protiv toga se dizao glas i tražio bojkot.
    Činjenica je da svatko voli da mu se poklanja pa tako i gratis proizvode no oni su primarno marketinški alat za privlačenje kupca. Još ako se kupac ne informira dodatno i iz neovisnog izvora već samo s jedne strane dobiva uputu kako je baš dopunska formula pravi izbor za napredovanje djeteta a majčino mlijeko ne može zadovoljiti njegove potrebe u rastu i razvoju probajte pogoditi što će nesigurna mlada majka odabrati za svoje dijete još ako nema potporu od žena u svojoj bližoj okolici, obitelji.

    Evo, pokrećem inicijativu na udruga RODA pored aktivnosti koje provodi pokuša organizirati pandan paketa Sretna beba sa zainteresiranim sponzorima koji djeluju u skladu s važećim propisima, normama i konvencijama.
    U vrijeme kad sam prvi put dobila paket "Sretna beba" nisam imala internet, niti sam poznavala puno ljudi od kojih bi mogla dobit korisne informacije. Sve što sam znala, pročitala sam u časopisima ili ako bih naišla na neku knjigu sa informacijama o trudnoći i porodu. U paketu su me dočekale brošure o AD i pelenama i uzorci krema. Nikad nisam niti jednom od svoje dvoje djece dala AD , dojila sam oboje preko dvije godine, mlađi još uvijek povremeno. Da sam imala problem sa zdravljem i nemogućnost dojenja iz tog razloga, bez obzira na reklame, morala bih koristiti AD. Ovako, niti jedna brošura ni reklama nije me mogla pokolebati, jer sam čvrsto odlučila da će moje dijete biti dojeno. Unatoč problemima sa ragadama , zastojem i mastitisom. Nisam imala ni podršku okoline i pedijatrica mi je savjetovala da bebi dajem AD,ni muž mi nije bio podrška, iako mi je on trebao biti i najveće podrška od svih. Unatoč svemu, uspjela sam. Mislim da nije problem sa koje strane i koliko savjeta majka dobiva, nego koliko je ona sama odlučna u namjeri da doji i uspije u tome.

  26. #226
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Diana, ali nisu sve žene iste
    Znam puno slučajeva gdje su se žene informirale, donijele čvrstu odluku, imale podršku muža, sve pa su skoro pokleknule kod prvog većeg pada na težini.
    Očito je da ipak dovoljno ozbiljno ne shvaćamo (kao društvo) moć marketinga i način na koji velike kompanije manipuliraju našim životima.

  27. #227

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    ko dobije taj paket i di se prijavi?

  28. #228
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Pvo nije mjesto di se razmjenjuju takve informacije. Ovo je topik, kao i PDF na kojem se prijavljuju krsenja koda.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •