Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Sa 3 mjeseca se okreće sa trbuha na leđa

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno Sa 3 mjeseca se okreće sa trbuha na leđa

    Pozdrav mame, curka mi ima skoro 3 i pol mjeseca , sa 2 i pol je već počela dobro držati glavicu , a jučer kad sam ju stavila na trbuščić hop, okrene se ona na leđa. Ja mislila ma slučajno, i stavim ju ponovo kad ona opet i tak svaki put dok ju nisam stavila nazad u jaje. Inače znam da se prvo počinju okretati s leđa na trbuh i to s oko 3,4 mjeseca a kasnije tek sa trbuha na leđa. Pa sad ne znam jel to ok ili se trebam zabrinut ? Inače prva curka mi se počela okretati sa leđa na trbuh negdje sa pet mjeseci a obrnuto negdje sa 7, znam da je to sve individualno ali ja sam paničarka i ne mogu si pomoć !

  2. #2
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    nisam ti ametna po tom pitanju
    moja ima lagani hipertonus i već prije napunjenih 2 mjeseca se nekoliko puta okrenula iz potrbušnog u leđni
    al već mi je i pedica rekla da vidi da radi stvari koje bi trebala tek nakon drugog mjeseca
    mi radimo na opuštanju mišića pomalo al je dosta čvrsta
    a glavu je odizala i držala dosta rano
    nije imala punih mjesec dana još

  3. #3
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ako ne drži stisnute šake s palcem unutra i ako je sasvim opuštena kad spava i može mirno spavati nekoliko sati u komadu, nema neke vidljive asimetrije, najvjerojatnije je samo napredna beba.
    Mi smo išli fizijatru zbog nečeg drugog, ali je beba isto bila jako ispred dobi motorički i fizijatrica je rekla da je jedina uputa da je ne hvalimo za ono što je njoj normalno i da ne damo drugima da pred njom komentiraju i uspoređuju

  4. #4
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Evo da te utješim moje troje prohodalo prije 10 mj i nitko nema krive noge niti išta

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •