Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 99

Tema: drvene igracke

  1. #1
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno drvene igracke

    gdje se mogu nabaviti drvene igracke u Hr
    dobre i kvalitetne

    ove plastike mi je zbilja dosta, al nikako naci zamjenu u drvenim igrackama

    lijepim zanimljiv tekst

    Tradicionalne igračke veliki hit u Europi

    Business.hr/Hina
    08.12.2007 17:55
    Pročitaj komentare(0)

    Ovogodišnji skandal s povlačenjem milijuna opasnih igračaka proizvedenih u Kini uznemirio je roditelje diljem svijeta. Istodobno je skrenuo pozornost javnosti na novi trend: sve rašireniju sklonost bogatih Europljana tradicionalnim igračkama izrađenima od prirodnih materijala, piše agencija Dpa.
    Šestogodišnji Lucas ima video igricu "Power Rangers", nekoliko robota i puno medvjedića. No, njegova najmilija igračka je drveni vlakić švedske tvrtke Brio, sa 123-godišnjom tradicijom. "Sviđa mi se promatrati vlakić kako ide uokolo po tračnicama koje sam ja izradio. Roboti su stalno isti, a igranje s vlakićem je uvijek drugačije", kaže Lucas, rođen u Italiji, a sada živi u Danskoj.

    Najnoviji skandal s povlačenjem milijuna opasnih igračaka proizvedenih u Kini uznemirio je roditelje diljem svijeta. Međutim, skrenuo je pažnju javnosti na novi trend: sve rašireniju sklonost bogatih Europljana tradicionalnim igračkama izrađenima od prirodnih materijala.

    Nastavi čitatiOglas:




    Igračke naših baka i djedova

    Dok iz Toy Industries of Europe, lobističke grupacije sa sjedištem u Bruxellesu, tvrde kako nema mnogo dokaza koji bi išli u prilog tome da je uvoz jeftinih igračaka iz Azije zbog najnovijeg skandala pretrpio udarac, proizvođači i maloprodajni lanci staromodnih igračaka, vlakića i kuća za lutkice, u ovom predblagdanskom razdoblju zadovoljno trljaju ruke.

    "Vrlo smo optimistični u pogledu očekivanih predbožićnih prihoda od prodaje", naglašava Graziano Grazini, generalni direktor Citta del Sole (Sunčani grad), talijanske franšize specijalizirane za tradicionalne, na ekološki način izrađene igračke.

    Prvu trgovinu Citta del Sole u Milanu je 1972. otvorio poduzetnik Carlo Basso. Danas u Italiji postoji 50-tak takvih trgovina. Samo od 2000. otvoreno ih je 20 a promet te franšize u međuvremenu se udvostručio. Basso još osobno odabire igračke koje se prodaju u trgovinama Citta del Sole. U ovo adventsko doba najbolje se prodaju tradicionalno najomiljenije igračke: kuće za lutkice, konjići za njihanje i vlakić tvrtke Brio, ističe Grazini.

    U centru Kopenhagena trgovina Pif-Paf-Puf bilježi sličan trend. "Naš najpopularniji proizvod ove godine drveni je kuhinjski set koji stoji 240 dolara", naglašava Tamara Johansen, čija je trgovina, baš kao i Citta del Sole, specijalizirana za drvene igračke za djecu do osam godina starosti.

    "Prva stvar koju nas kupci u posljednje vrijeme pitaju jest da li je igračka ekološki proizvedena. Nije im teško izdvojiti malo više novca za kvalitetan proizvod", dodaje.

    Utjecaj skandala s kineskim igračkama na potrošače vrlo je očit. U trgovinama Pif-Paf-Puf prodaja lutaka proizvedenih u Kini, koje djeca sama mogu šminkati, drastično pada pad. Te igračke prije su se prodavale po maloprodajnoj cijeni od 149 kruna (19,99 eura), a sada su na rasprodaji po upola nižoj cijeni. "Nitko ih više ne želi", naglašava Johansen.

    U njezinoj trgovini, priznaje, kupuju prvenstveno bogati Danci. Pif-Paf-Puf nalazi se u trendovskoj četvrti Kopenhagena Ostebro, u kojoj živi i maleni Lucas.

    Jedna od ponosnih vlasnica kuhinjskoga seta od 240 dolara, kojega proizvodi njemačka kompanija Schlingl, jest i Lotte Mejlhede, voditeljica vijesti na danskoj postaji TV2. Mejlhede je kuhinju kupila za svoju dvogodišnju kćer Lauru Louise. "Željela sam nešto solidno, trajno, što će zgodno izgledati u našoj dnevnoj sobi. Laura Louise kuhinju ima dulje od godine dana i to je definitivno njezina omiljena igračka", napominje Mejlhede.Među ostalim igračkama koje su omiljene njezinoj kćeri je i drveno voće i povrće koje proizvodi Haba, još jedan vodeći proizvođač igračaka iz Njemačke.

    Skuplje i kvalitetnije

    S obzirom da stoje dva eura po komadu, te igračke nisu jeftine. No kako životni standard i svijest o važnosti zaštite okoliša diljem Europe stalno rastu, kompanije poput Habe, Bria i danska Kree mogu očekivati rast prihoda od prodaje. Brio, primjerice, bilježi brzi rast prihoda od prodaje na relativno novim tržištima kao što su Italija i Španjolska.

    Haba, koja kao i Brio, naglasak stavlja na neškodljivost svojih proizvoda, bilježi dvostruko veće prihode od prodaje u odnosu na 2001. U svjetlu skandala s kineskim igračkama, natpis na njezinim proizvodima "proizvedeno u Njemačkoj" sigurno će ići u prilog poslovanju te tvrtke.

    Europska Unija intenzivira napore s ciljem zaštite potrošača od kada je američki proizvođač igračaka Mattel, bio prisiljen povući milijune igračaka proizvedenih u Kini pošto je otkriveno kako sadrže olovo. Meglena Kuneva, povjerenica Europske komisije za zaštitu potrošača, naglašava da je Kina u međuvremenu ipak ostvarila "znatan napredak" u području neškodljivosti igračaka koje se proizvode u toj zemlji.

    Kina još proizvodi 80 posto svih igračaka u svijetu i ne očekuje se da će se njezin udio na svjetskom tržištu dramatično smanjiti. No kako je to povjerenik EU-a za trgovinu Peter Mandelson istaknuo tijekom svoga posjeta Pekingu: "Reputacija se gradi godinama, a može biti uništena u trenu."

    U konačnici, stručnjaci naglašavaju da je svjetsko tržište dovoljno veliko i za sve popularnije elektronske igračke proizvedene u Kini kao i za tradicionalne drvene igračke iz stare Europe. Baš kao i u filmu iz 1995. "Priča o igračkama", Woody i Buzz Lightyear mogu ostati najbolji prijatelji, piše Dpa.


    --------------------------------------------------------------------------------

  2. #2
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Ima u Mulleru krasnih drvenih kockica, a imaš i nekih vrsta drvenih vlakića, i mi smo za drvo definitivno :D

  3. #3

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Postovi
    73

    Početno

    Odmah mi pale na pamet eko igračke.
    Link iznad mog posta.

  5. #5
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    ...iako je Annie već spomenula našu web stranicu (HVALA), ne bih htjela propustiti reći da kupnjom igračaka Udruge za sretnije dijete Zvjezdica automatski sudjelujete u našem dobrotvornom radu!

    Također, osim igračaka, imamo i prekrasne dječje police koje će razveseliti i ne tako malenu djecu.

    Hvala vam nam sudjelovanju

  6. #6
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    hvala cure na linkovima!
    ima ih bas dobrih

  7. #7
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    hvala cure na linkovima!
    ima ih bas dobrih

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    ja sam uzela kod zubic vile-pohvala kvaliteti i cijeni koja je vise nego pristupacna kad usporedim s ostalim drvenim igrackama

  9. #9

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    124

    Početno

    u profilu u bogovicevoj na katu postoji polica s Haba drvenim i platnenim igrackama- moj maleni zadovoljan, ja zadovoljna

  11. #11
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    zrinka, za koji se dan u ST otvara ducan s drvenim igrackama, imat ce dosta drvenih igracaka kvalitetnih marki, znam da je jedno od imena HABA...

  12. #12

  13. #13
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj Dolisa prvotno napisa
    zrinka, za koji se dan u ST otvara ducan s drvenim igrackama, imat ce dosta drvenih igracaka kvalitetnih marki, znam da je jedno od imena HABA...
    zbilja?
    pa to zvuci super gdje?

  14. #14
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Preko puta opce gimnazije, bivse realke, odmah do onog ducana koji prodaje opremu/odjecu za motoriste...zove se Babajejo.
    To ce biti ducan+kreativna igraonica


  15. #15
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Imaš nešto i u TL-u, mi znamo pronaći nekad zgodne.

    Imamo Ikeine vlakiće i željeznicu, ali nema kod nas.

  16. #16
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa

    Imamo Ikeine vlakiće i željeznicu, ali nema kod nas.
    Ima brio, ali je skup za poluditi

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    pa da, zato pogledajte drvenu zeljeznicu i ostalo kod zubic vile-krasno, a povoljno

  18. #18
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Mi imamo veliku kutiju Heros kocaka. Kod nas se mogu kupiti u Profil Megastoreu, ali ako imate mogućnosti, svakako savjetujem kupovinu vani. Mi smo u Toysima veliku kutiju platili 10 eura, a kod nas mala košta 150 kn. :/

    Inače, Haba igračke su skupe i mislim da naplaćuju ime. Sasvim zgodna alternativa je firma Eichhorn, koja ima jednako lijepe, a mnogo povoljnije igračke, no kod nas ne postoji veliki izbor njihovih igračaka (ništa bez shopping izleta :/ ).

  19. #19
    Leina mama avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    550

    Početno

    Citiraj dadls prvotno napisa
    Odmah mi pale na pamet eko igračke.
    Link iznad mog posta.
    I meni
    Btw, njihov štand bude na Floraartu, ak nekog zanima...

    Evo još jednog linka:
    http://www.licitar.com.hr/drvene%20igracke.htm

  20. #20
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj jassi prvotno napisa
    pa da, zato pogledajte drvenu zeljeznicu i ostalo kod zubic vile-krasno, a povoljno
    je ali nema dovoljno nadogradnji kao brio

    Tak smo se i mi veselili kak smo dobro i jeftino prošli s Ikeiinim vlakićem. A onda je krenulo

  21. #21
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    mi imamo dosta drvenih kockica i puzzle, puno su mi draže od plastičnih.
    Ali kad je baci, pa me zvekne u glavu volim plastiku više od svega
    Baš ću pogledati u Ikei, hvala na ideji.

  22. #22
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    mi imamo dosta drvenih kockica i puzzle, puno su mi draže od plastičnih.
    Ali kad je baci, pa me zvekne u glavu volim plastiku više od svega
    Baš ću pogledati u Ikei, hvala na ideji.
    evo
    http://www.ikea.com/at/de/catalog/ca...e/10389/10441/

  23. #23
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    NanoiBeba hvala. Savršeno!!!
    Tako i tako idem uskoro u Graz, već vidim da ću opustošiti i Ikeu.

  24. #24
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    (ništa bez shopping izleta :/ ).
    ah ah
    nama iz splita je graz prilicno daleko
    ocu nesto u hrvatskoj -lipo, ekoloski, kvalitetno i da mogu otici, razgledati i kupiti
    cekamo ovo sto je dolisa najavila :D

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    morska obala
    Postovi
    18

    Početno

    može li još malo pobliže objašnjenje di je to u ST otvoren taj dućan/igraona?tnx

  27. #27

    Početno

    Zna li netko cijene kod Zvjezdica ?

  28. #28
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj ninaled5 prvotno napisa
    Zna li netko cijene kod Zvjezdica ?
    Bojim se da cijena naše Zvjezdice u ovom društvu (mislim na ostale navedene velike proizvođače) nije konkurentna, ali to je zato što kupnjom jedne igračke donirate još jednu u dobrotvorne svrhe. Naglašavam da su SVE IGRAČKE ručni rad našeg divnog gospodina Nenada, a u svaku igračku je ugrađeno puuuno rada, ljubavi i volje.

    Na žalost, mi nemamo druge mogućnosti za financiranje.
    Konkretno, da odgovorim na pitanje: cijena 1 didaktičke igračke se kreće oko 100 kuna.
    Za točnu informaciju molim javiti se na KONTAKT na našoj stranici, sa upitom za konkretnu igračku, odgovor stiže brzo i precizno!

    Nadam se da sam ovom informacijom malo rasvjetlila brojne upite koje smo imali u zadnje vrijeme, no često smo se susretali sa komentarom da je ta cijena previsoka. Slažem se da nije jeftino (naročito u poplavi nekvalitetnih jeftinih igračaka), u današnje vrijeme kada je potrebno paziti na svaku kunu, no uzevši u obzir narav i smisao naše Humanitarne organizacije... ma biti će najbolje da citiram sa naše web stranice:

    "Mi smo grupa entuzijasta, čvrstog uvjerenja i nepokolebljiva u namjeri da svoj projekt dovedemo do kraja. Želimo i hoćemo darivati djecu drvenim didaktičkim igračkama, koja boluju od teških bolesti i liječe se na onkološkim odjelima hrvatskih bolnica, djecu sa posebnim potrebama i djecu bez roditelja."

    I ponovo.... veliko vam hvala svima koji ste pomogli radu naše Udruge.

  29. #29
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    maya&leon

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Samo da kažem da nipošto ne preporučujem drvene igračke bacačima, pogotovo onima čija je omiljena meta mamina glava ili televizor. :shock:

  31. #31
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    mi smo kupili Eichhorn kocke, drvene, u bojama, fenomenalne su

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Maya&Leon, sad vidim tvoj post...Predivno.

  33. #33
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Samo da kažem da nipošto ne preporučujem drvene igračke bacačima, pogotovo onima čija je omiljena meta mamina glava ili televizor. :shock:
    drveni Brio autić za slaganje je još opasniji...
    uz njega dolazi čekić, a staklena vrata su dvogodišnjaku puno veći izazov nego slaganje autića

  34. #34
    Zubić vila

    Početno

    frida izbrisala post jer krši pravila foruma (nije dozvoljeno oglašavanje od kojeg korisnik ima osobnu korist)

  35. #35
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=LUTK&PG=LV
    kaj nitko nije pogledao ovaj link koji sam stavila?

  36. #36
    Zubić vila

    Početno

    Igračke su prekrasne i vidi se da su kvalitetne. Heros je njemačka marka, ali takve su im i cijene. Čini mi se malo previsoke.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=LUTK&PG=LV
    kaj nitko nije pogledao ovaj link koji sam stavila?
    Pogledali smo. Sorry, ali link nema veze s topicom.
    :/
    To su lutke za animaciju, ne igračke. Zato su im takve cijene.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj Marpesia prvotno napisa
    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=LUTK&PG=LV
    kaj nitko nije pogledao ovaj link koji sam stavila?
    Pogledali smo. Sorry, ali link nema veze s topicom.
    :/
    To su lutke za animaciju, ne igračke. Zato su im takve cijene.
    nisu samo lutke...
    puhovi je stavila lutke u link, ali s desne strane ima još jako lijepih stvari...
    npr.
    Kocke: http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=HERO&PG=GK
    Željeznice i vlakovi: http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=HERO&PG=ZV
    Vozila: http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=HERO&PG=VO
    Konstruktorski kompleti: http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=HERO&PG=KK
    Razne drvene igračke: http://www.kz.hr/novo/?A=IGRA&S=KATA&G=HERO&PG=RZ

    Iako priznajem da je i mene prvo odvratila cijena lutke iz originalnog linka

  39. #39

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    frida izbrisala post jer krši pravila foruma

  40. #40
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Imamo Heros kocke i po ceo dan se sa njima igramo. HABA mi je super ali preskup.
    Uvek glasam za drvene naspram plasticnih igracaka. Nikako ne mogu da prestanem da mislim o tome cega sve u toj plastici ima...
    Jedina mana jeste to sa bacanjem u glavu...uh, stalno imam poneku modricu na celu. 8)

  42. #42
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    NOVO NOVO NOVO NOVO!

    Na našoj stranici www.zvjezdica.com možete pod rubrikom OSOBNA IMENA vidjeti što je prekrasno izašlo iz radionice g. Nenada: drveni šareni natpis imena vašeg djeteta za vrata dječje sobe ili zid ili... poklon nećacima, djeci prijatelja, susjedima, dragim osobama..?
    Budući da sam imala tu privilegiju osobno vidjeti kako to izgleda, moram vam priznati da sam O D U Š E V LJ E N A!

    Natpis je 22 cm visine i 16 cm širine (svako slovo je širine 2,5 cm), šarenih jasnih i veselih boja, dostupan u 3 varijante (likovi): Kralj ili Klaun ili Zvjezdoznanac .
    Na našu žalost fotografije nisu ispale baš onako kako smo se nadali pa doživljaj nije potpun (dosta se slabo vide oči likova), no mislim da smo uspjeli slikom uhvatiti svu unesenu u naše nove prijatelje.

    Pomislite kako bi mogli lijepo razveseliti svoje (ili tuđe?) dijete ovakvim personaliziranim poklonom i ono najvažnije: KUPNJOM AUTOMATSKI DONIRATE NAŠOJ UDRUZI a mi vašu donaciju pretvaramo u novu igračku koja će naći svoj put u bolesne, napuštene ili djece sa posebnim potrebama.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Frida ti mene zezaš.
    ja napišem običan komentar i izbiršeš post da je to reklamiranje i prodaja na topicu na kojem je to zabranjeno.

    U međuvremenu sve vrvi postovima sa linkovima, cijenama, slikama, reklamama i konkretnim pozivima na kupnju što je kao dozvoljeno.

    Obzirom da moderatorice stalno ponavljalju ko papagaji da neka im se kaže odamh gdje konkretno tko ima što za prigovoriti - evo ja prigovaram u ovoj konkretnoj situaciji. Oprosti možda sam glupa, ali je ne kužim tanku granicu između tih dvaju pravila, i ako mi je trebaš još jednom objašnjavati onda ona nije prilagaođena običnom korisniku foruma, kojem nije jedina preokupacija u životu proučvanje sitnih slova Rodinih pravila.

    frida editirala dio koji nije u skladu s pravilima.

  44. #44
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    TinnaZ - oprosti ako te moj post potaknuo na ovaj reply, nije mi bila namjera davati naglasak na prodaju već na DONACIJU, a to je ipak nešto drugo.
    No, svejedno se nadam da ovo nije išlo Zvjezdice...?

  45. #45
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Frida ti mene zezaš.
    ja napišem običan komentar da prodajem korištenu drvenu igračku, bez cijene, bez linka, bez reklame, bez slike, čisti komentar - i izbiršeš post da je to reklamiranje i prodaja na topicu na kojem je to zabranjeno.

    U međuvremenu sve vrvi postovima sa linkovima, cijenama, slikama, reklamama i konkretnim pozivima na kupnju što je kao dozvoljeno.

    Obzirom da moderatorice stalno ponavljalju ko papagaji da neka im se kaže odamh gdje konkretno tko ima što za prigovoriti - evo ja prigovaram u ovoj konkretnoj situaciji. Oprosti možda sam glupa, ali je ne kužim tanku granicu između tih dvaju pravila, i ako mi je trebaš još jednom objašnjavati onda ona nije prilagaođena običnom korisniku foruma, kojem nije jedina preokupacija u životu proučvanje sitnih slova Rodinih pravila.
    Cure linkaju trgovine, ti prodaješ svoje: jel to dovoljno? Misliš li da one imaju proviziju od onih čije su linkove stavile?

    Kako je ovo topic o drvenim igračkama molim te da, ako imaš još kakvu primjedbu nastaviš na pp.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    116

    Početno

    Moram reći da sam se prijatno iznenadila novim igračkama u turbo limaču. Igračke su drvene i prije svega didaktičke, za vježbanje fine motorike ruke. A ni cijene nisu previsoke.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    sad tek vidim ovdje da je bila mala frkica-samo zelim reci da su igracke sa svih linkova prekrasne, a ja osobno nisam nikoga reklamirala iz koristi vec zato jer sam zadovoljna kupljenim, tj moje dijete

  48. #48
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kad smo kod drvenih gracaka, jeste vidjele like-a-bike, ja se odusevila :D

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    kad smo kod drvenih gracaka, jeste vidjele like-a-bike, ja se odusevila :D
    na koji dućan misliš? TL?

  50. #50
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno


Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •